home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2014 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:25
1055 HANDICAP BOHEMIA TELEKOM
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NODDY, 4 59,0 žk. Pavlína Filipová LEHCE 01:20,50 2 Zobal František 30
2. PORTYR, 5 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 5 01:21,38 1 Peťulová Petra 140
3. TADYHOMÁME, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:21,44 3 Brož Jiří 30
4. LENZIR, 10 65,0 Josef Sovka 1 3/4 01:21,70 6 Kantek Petr 65
5. IBAR, 4 54,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:21,86 10 Pohanka Ladislav 170
6. PROFESE, 4 49,0 žk. Markéta Pátková 2 1/4 01:22,21 7 Hurt Jiří 210
7. NOTALERT, 4 61,0 ž. Jakub Pavlíček 3/4 01:22,36 5 Kroutilík Jaroslav 130
8. REDUL, 11 52,0 am. Alena Šíchová 1 1/4 01:22,56 8 Chaloupka Václav 60
9. FIRST LADY, 4 52,0 am. Helena Březinová 3/4 01:22,70 9 Blažková Helena 170
10. CHEROKEE ROSE, 4 54,0 ž. Jan Verner krk 01:22,77 11 Blažková Helena 60
11. TAURUS, 4 54,0 Martin Laube 8 01:24,47 4 Jirka Petr 210
Čas: 01:20,50, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-krk-1 3/4-3/4-2 1/4-3/4-1 1/4-3/4-krk-8

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Zobal František, Chov: Pecháček J.

Poplatky: stáj Sokrates 500 Kč za nahlášené vedení koně č.8 REDUL ke startu s jezdcem(DU 16/6 )


2. dostih, start 13:50
1056 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALTAMO(GER), 7 70,5 Michal Kubík BOJ 04:31,54 5 Váňa st. Josef 30
2. HAWA BALI(IRE), 7 73,0 ž. Marek Stromský 1/2 04:31,63 3 Popelka Stanislav 80
3. ZADAR(POL), 11 67,5 Ján Mach, MVDr. 8 04:33,57 6 Novák Antonín 200
4. MACAONE, 7 67,5 Barbora Málková 2 1/2 04:34,03 10 Růžičková Martina 100
5. APASIONATA, 5 65,5 Jan Kratochvíl 3 1/2 04:34,85 4 Vinklárek Vladimír 150
6. BE JAPE(POL), 8 67,5 Petr Tůma 2 04:35,17 11 Germič Karel 50
7. DŽIDDAH, 5 70,0 ž. Josef Bartoš 3 04:35,76 1 Zobal František 40
8. REGINE(GER*), 6 67,5 am. Jakub Spáčil daleko 04:51,25 13 Olehla Čestmír 70
9. SENDWIRE(IRE), 6 67,5 Matej Rigo 10 04:53,64 7 Blažková Helena 200
ZN ANKARA, 7 65,5 Josef Borč     8 Vašina Josef 400
Z NURBELA, 5 68,0 ž. Marcel Novák     9 Votava Jaroslav 100
Z PRAXE, 5 64,5 Ivan Siegl, Ing.     12 Hurt Jiří 400
Z LADY LON, 6 68,0 ž. Jaroslav Myška     2 Neuberg Filip 60
Čas: 04:31,54, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-8-2 1/2-3 1/2-2-3-daleko-10

Majitel: Lokotrans, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Luding E.u.a.

Sankce: j. Kubík M.500 Kč za tísnění koně č.3 HAWA BALI koněm č.5 MALTAMO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)


3. dostih, start 14:15
1057 CENA K 4 K HOLDING
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUIMBY(FR), 3 55,5 žk. Michal Mach JISTĚ 01:41,63 2 Wroblewski Grzegorz 15
2. NAMID STAR(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 3 01:42,11 1 Růžičková Martina 50
3. FASCINATING HILL, 3 54,0 Martin Laube 1/2 01:42,18 4 Michal Jiří 78
4. OVERRUN(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:42,58 5 Germič Karel 60
5. ČETNÍK, 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 7 01:44,44 3 Zobal František 30
6. ALASTAIR(POL*), 3 53,5 žk. Kateřina Hlubučková 12 01:47,00 6 Hulínský Václav 120
Čas: 01:41,63, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-1/2-2 1/4-7-12

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Stiftung Gest.Fahrof

4. dostih, start 17:00
1058 CENA ASOCIACE SOUKROMÝCH ZEMĚDĚLCů
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDULA(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:47,88 14 Germič Karel 14
2. EL CAMINO(FR), 5 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:48,25 5 Váňa Tomáš 30
3. GOLDY, 7 56,5 ž. Jaromír Šafář 3 3/4 01:48,95 6 Křídlová Tamara 45
4. SORGENIO, 4 56,0 am. Radka Hradcová, Bc. 6 01:50,16 3 Váňa Tomáš 150
5. SHERRILL, 4 53,0 žk. Pavlína Filipová 3 01:50,72 8 Zobal František 200
6. ATLETHICA, 4 53,0 am. Helena Březinová 10 01:53,03 4 Březina Ladislav 500
Nestartovali: ASHARON, JAZZ BARON(GER), LE PAYDA, NONHALEMA(GB), PULP FICTION, SAMANTHINE, SECRETKA, SHAMICK
Čas: 01:47,17, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3 3/4-6-3-10-1 1/4-1 3/4-2-2-6-daleko
Maj. prémie:
3 000 Kč (SORGENIO)Stáj Hradec
2 000 Kč (SHERRILL)DS Malá Morávka

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Germič Karel, Chov: Crosgrove P.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo. DK protest prošetřila a zjistila, že v okamžiku startu se neotevřel startovací box koně č.7 SAMATHINE. Dostih byl anulován, jelikož v okamžiku startu neměli všichni koně stejnou možnost správného odstartování (DŘ § 353). Po dohodě s majiteli a jejich zástupci byl dostih opakován jako poslední. Opakovaného dostihu se nezůčastnili koně č.2 č.7 č.9 č.10 č.11 č.12.


5. dostih, start 15:10
1059 Prvomájová steeplechase GCH GENETICS
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT WELL(GB), 8 68,0 Jan Kratochvíl V. LEHCE 05:23,15 9 Váňa st. Josef 25
2. GODEA, 10 66,0 ž. Marek Stromský 11 05:25,96 2 Popelka Stanislav 100
3. BASSO(POL), 8 68,0 Josef Sovka 2 05:26,30 11 Holčák František 50
4. CIM(POL), 10 68,0 ž. Jaroslav Myška 5 05:27,40 8 Myšková Štěpánka 85
5. KINDLY BOY, 9 68,0 ž. Marcel Novák 3 05:28,09 7 Kejzlar Přemek 130
6. URSAN(POL), 11 68,0 ž. Josef Bartoš kr.hlava 05:28,11 1 Popelka Stanislav 25
7. RIBELINO(FR), 6 68,0 Jan Derych 3/4 05:28,28 3 Kovář Stanislav 140
8. MAIESTAS(IRE), 7 68,0 Michal Kubík 15 05:31,79 6 Špelda Lubomír 350
9. DICKINSONA, 9 66,0 žk. Jiří Štěpánek ml. 2 1/4 05:32,33 4 Štěpánek Jiří 770
10. FRASINI(GB), 9 68,0 ž. Pavel Kašný 17 05:36,25 5 Vinklárek Vladimír 100
11. MAKLER(POL), 8 68,0 Petr Tůma 2 1/4 05:36,66 10 Votava Jaroslav 140
Čas: 05:23,15, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-11-2-5-3-kr.hlava-3/4-15-2 1/4-17-2 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (GODEA)Josef Jančar a syn
9 000 Kč (KINDLY BOY)Stáj Kejzlar

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Middleton A.R.

6. dostih, start 15:50
1060 MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUPLO(POL), 9 62,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:21,99 3 Hurt Tomáš 23
2. KITE OF GRACIE, 4 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 02:22,34 9 Piruch Jozef 23
3. TRUST ON SCYRIS, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 10 02:24,61 5 Neuberg Filip 60
4. REDARMOON, 4 55,0 Nikola Petrlík 1 1/2 02:24,88 1 Piruch Jozef 90
5. DUBAI LAND(GB), 9 57,0 ž. Jan Verner 1/2 02:24,95 7 Bartoš st. Josef 80
6. NUSAT, 5 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 02:25,29 10 Kroutilík Jaroslav 90
7. ANITHA, 11 52,0 am. Helena Březinová 1 3/4 02:25,55 6 Březina Ladislav 500
8. FARTINA, 8 54,0 Martin Laube 1 02:25,73 2 Derych Vladimír 120
9. ALL SCATER, 4 58,0 ž. Vendula Korečková 6 02:27,04 8 Valášek Josef 600
10. HELI BAA, 5 57,0 am. Lukáš Charvát 3 1/2 02:27,88 4 Bartoš st. Josef 400
Čas: 02:21,99, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-10-1 1/2-1/2-2 1/4-1 3/4-1-6-3 1/2

Majitel: Fairytale Racing, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

7. dostih, start 16:30
1061 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY STÁJE LUKA -WWW.TRDELNIK.COM
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 67,0 Ivan Siegl, Ing. JISTĚ 03:53,41 6 Juránek Petr 170
2. HYACINT(GER*), 5 68,0 Matej Rigo 1 1/4 03:53,61 11 Wroblewski Grzegorz 45
3. SARYARKA(IRE), 5 70,5 ž. Josef Bartoš 5 03:54,60 12 Bartoš st. Josef 50
4. TUARÉGA, 6 65,0 Jan Derych kr.hlava 03:54,62 5 Kovář Stanislav 150
5. KING FOU JAVILEX(FR), 6 70,5 Michal Kubík 3 03:55,21 8 Brož Jiří 210
6. SAGITÁRIUS, 9 69,5 ž. Marcel Novák 15 03:58,84 1 Duchoň Tomáš 120
7. REGE DANCER, 5 66,0 žk. Jiří Henych 6 04:00,30 13 Havlík Zdeněk 120
8. RAPPER`S MUSIC, 4 61,5 Ján Mach, MVDr. 6 04:01,79 2 Novák Antonín 210
9. LUITGARDA, 6 66,0 žk. Jiří Štěpánek ml. 4 1/2 04:02,81 9 Štěpánek Jiří 1110
10. CELADON(FR), 5 69,5 ž. Jaroslav Myška 3 3/4 04:03,60 10 Olehla Čestmír 25
11. BENTE MIX, 4 62,5 Josef Sovka daleko 04:12,94 3 Pohanka Ladislav 210
Z MADANPOUR(IRE), 8 69,5 ž. Pavel Kašný     4 Jirka Petr 100
PN ZEUS, 5 67,0 Petr Tůma     7 Germič Karel 25
Čas: 03:53,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-kr.hlava-3-15-6-6-4 1/2-3 3/4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Raimon Bloodstock

DK přešetřila pád koně č.7 ZEUS a neshledala cizí zavinění.



Dostihová komise: