home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 27.04.2014 - Praha
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1047 CENA ARCADIS - EC HARRIS
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARMEA, 7 50,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 01:41,03 7 Šimuni Peter 40
2. AGRESE, 6 57,5 ž. Milan Zatloukal nos 01:41,04 8 Hulínský Václav 130
3. IGRÁČEK, 5 54,5 žk. Michal Mach 4 1/4 01:41,77 9 Vrba Pavel 160
4. ROMAN BEAUTY(GER), 7 52,5 žk. Pavlína Filipová 3/4 01:41,93 4 Maršíčková Miroslava 40
5. PICCA BIO, 7 55,0 ž. Petr Foret 3/4 01:42,09 2 Vymazal Josef 120
6. SAOLA(GER), 5 55,0 Martin Laube 1 1/2 01:42,35 11 Fedorowicz Vladislav 100
7. ARTAGAN, 6 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:42,38 6 Hurt Jiří 120
8. LEMESÍNA, 4 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:42,65 10 Hronová Ilona 70
9. ZÁPAĎÁK, 5 53,0 ž. Vendula Korečková krk 01:42,73 5 Bartoš st. Josef 140
10. SANTINO, 4 54,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:42,84 1 Váňová Hana 50
11. HERBEBOIS, 4 56,5 ž. Tomáš Lukášek 4 1/2 01:43,67 3 Germič Karel 70
Čas: 01:41,03, Mezičasy: (25,45 - 24,96 - 24,86 - 25,86)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-4 1/4-3/4-3/4-1 1/2-hlava-1 1/2-krk-1/2-4 1/2

Majitel: Stáj Nerad-Jana, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Šimuni P.
video

2. dostih, start 14:37
1048 CENA PRODOOR
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 3 58,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:54,91 6 Pejšková Ivana 60
2. RABBIT RAILINK(GB), 3 60,0 ž. Jan Verner 3 3/4 01:55,52 8 Petrlík Allan 30
3. TURDUS(POL), 3 59,0 ž. Radek Koplík 2 3/4 01:55,98 5 Kabelková Hana 50
4. SERGEJ, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:56,16 9 Mimra Zdeněk 250
5. NIRGERA, 3 56,5 ž. Petr Foret hlava 01:56,18 7 Schillová Barbora 80
6. WHITE GHOST, 3 53,0 žk. Kateřina Hlubučková 4 1/4 01:56,93 10 Hronová Ilona 500
8. CHAGALL, 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:57,51 1 Drlík Jaroslav 40
7. ARMANNO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 01:57,81 13 Mimra Zdeněk 250
9. TEMERAF, 3 58,0 ž. Jan Rája 4 01:59,32 4 Vrba Pavel 300
10. LYDAROSE, 3 55,0 žk. Michal Mach 1 1/2 01:59,62 3 Růžičková Martina 220
11. LILLY BEAR, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 11 02:01,74 14 Picek Milan 130
PN WELL RISK, 3 56,5 Martin Laube     2 Duchoň Tomáš 400
S TECUALA(GER), 3 58,5 ž. Jaromír Šafář     11 Blažková Helena 110
S CABALLERO, 3 58,0 ž. Vendula Korečková     12 Drlík Jaroslav 300
Čas: 01:54,91, Mezičasy: (15,68 - 23,53 - 25,05 - 25,83 - 24,84)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-2 3/4-1-hlava-4 1/4-3 1/2-6-4-1 1/2-11

Majitel: HIT LOT Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.

Koně č. 11 TECUALA a 12 CABALLERO neodstartovali, byli v moci startéra. DK prověřila pád koně č.2 WELL RISK a neshledala cizí zavinění. DK nařizuje před přístím startem zkoušku z boxů u koně č.12 CABALLERO (DŘ § 346b).

video

3. dostih, start 15:06
1049 CENA DHL GLOBAL FORWARDING
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YES MAN(FR), 6 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:54,44 1 Germič Karel 40
2. DILINGER(GER), 5 51,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:54,65 10 Pišl Martin 140
3. LAMIRANDA(FR), 5 58,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:54,79 13 Luka Václav 60
4. AMSSIO(IRE), 5 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:55,00 12 Hanzlíková Jana 140
5. BYSKOVIC(IRE), 5 53,0 am. Alena Šíchová krk 01:55,05 14 Michal Jiří 160
6. NASIA(POL), 4 59,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:55,08 2 Hurt Tomáš 180
7. NOVELLETTE(GER), 4 60,0 ž. Jan Rája 3/4 01:55,23 15 Hronová Ilona 70
8. TROP, 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:55,29 5 Jelen Jaroslav 60
9. APINOA, 8 53,0 žk. Markéta Pátková 1 01:55,47 7 Váňová Hana 150
10. ATESTACE, 5 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:55,79 9 Hulínský Václav 120
11. MATTER FOR LOVE, 6 59,0 ž. Petr Foret krk 01:55,87 4 Kub Petr 150
12. CLASA CAFE, 4 57,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:56,03 3 Váňa Tomáš 150
13. PURPLE RISK, 5 54,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:56,29 6 Petrlík Allan 150
14. STRAIGHTWHISKEY(FR), 5 64,0 am. Jindřich Fabris 4 01:57,01 8 Kantek Petr 300
Nestartovali: IZIDOR
Čas: 01:54,44, Mezičasy: (15,54 - 24,39 - 24,57 - 24,10 - 25,85)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-1 1/4-krk-hlava-3/4-krk-1-2-krk-3/4-1 1/4-4

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Ecurie de l`Hommee

Kůň č.11 IZIDOR z důvodu pádu jezdce ve zkušebním cvalu do dostihu nenastoupil, nebyl v moci startéra.

video

4. dostih, start 15:30
1050 CENA AC-T SERVIS
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1400 + 2850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAINAKH(FR), 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev TUHÝ BOJ 01:55,63 6 Šavujev Arslangirej 40
2. FUJARA(GB), 3 57,0 ž. Jan Rája hlava 01:55,66 4 Vocásková Helena 40
3. CARADAN(FR), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 2 3/4 01:56,15 3 Koplík Zdeno 40
4. LE CONTE NOIRE(FR), 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:57,16 2 Resulov Artur 25
5. OKRINEK(IRE), 3 55,0 ž. Martina Havelková 2 01:57,47 5 Šatra Tomáš 100
6. SOLDIER OF FUTURE(IRE), 3 57,0 ž. Radek Koplík 3 1/4 01:58,10 1 Koplík Zdeno 100
Čas: 01:55,63, Mezičasy: (15,26 - 25,93 - 25,64 - 24,61 - 24,19)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-2 3/4-5-2-3 1/4

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Ecurie des Monceaux

Sankce: ž. Murzabayev 500Kč za nadměrné použití bičíku v cílové rovině (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 16:07
1051 VELKÁ CENA ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU (9. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKESH(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:25,99 1 Šatra Tomáš 35
2. KENDY(GB), 6 61,0 ž. Radek Koplík 1 3/4 01:26,32 9 Koplík Zdeno 78
3. CUT ME LOOSE(GB), 4 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:26,44 2 Šavujev Arslangirej 20
4. NYANI TOMBA(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:26,63 8 Blažková Helena 70
5. EVEREST HILL(GB), 4 58,0 ž. Petr Foret krk 01:26,68 6 Koplík Zdeno 110
6. JUST FLY(POL), 6 61,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:26,76 3 Berthier Kateřina 150
7. WHITE MOTIV(GB), 4 61,0 ž. Jan Rája 1/2 01:26,86 7 Vocásková Helena 55
8. SAMRUK(IRE), 5 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 01:27,16 5 Koplík Zdeno 140
9. SHOLAK(FR), 4 58,0 žk. Michal Mach 8 01:28,69 4 Resulov Artur 500
Čas: 01:25,99, Mezičasy: (14,92 - 22,95 - 23,84 - 24,30)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3/4-1-krk-1/2-1/2-1 3/4-8

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Foley Kevin
video

6. dostih, start 16:36
1052 CENA CITIBANK
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARHIZARD(POL), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:27,83 6 Hurt Tomáš 35
2. GALLONOFGAS(IRE), 8 54,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:28,39 1 Vašina Josef 100
3. SUPER DARLIN(IRE), 5 52,5 ž. Martina Havelková krk 01:28,45 4 Fedorowicz Vladislav 100
4. FUR COAT(FR), 4 53,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:28,48 8 Fedorowicz Vladislav 120
5. WLADAN, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:28,73 5 Chaloupka Václav 50
6. BATTLE HERO(GB), 8 56,5 žk. Pavlína Filipová hlava 01:28,76 9 Maršíčková Miroslava 70
7. PANDURO(GER), 5 63,0 ž. Jan Rája 5 01:29,52 2 Török Dalibor 35
8. MODAS, 7 54,5 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4 01:29,93 3 Vocásková Helena 40
9. SERESCO, 4 55,0 žk. Michal Mach 3/4 01:30,07 7 Hurt Jiří 160
10. MUSKATSONNE(FR), 4 49,0 žk. Kateřina Hlubučková 6 01:31,12 10 Berthier Kateřina 200
Čas: 01:27,83, Mezičasy: (15,05 - 23,62 - 23,80 - 25,36)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-krk-hlava-1 1/4-hlava-5-2 1/4-3/4-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (WLADAN)Görgl`s Farm

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Mirpuri Kishore

Sankce: žk. Mach M. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti v průběhu dostihového dne o +1kg na koni č. 7 SERESCO (DŘ § 326) - náhrada za zraněného jezdce.

video

7. dostih, start 17:05
1053 CENA RIGIPS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANUBIT, 7 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:13,90 6 Hurt Jiří 40
2. MUFFIN, 5 59,0 žk. Pavlína Filipová 3 01:14,44 4 Berthier Kateřina 40
3. VALMONT, 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 01:14,63 9 Duchoň Tomáš 65
4. ADRASTEIA(GB), 4 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:14,68 1 Horová Oliva 50
5. DABL, 8 55,5 žk. Michal Mach 3 01:15,24 2 Hurt Jiří 100
6. VICTORY MISSILE(GER), 5 55,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:15,24 5 Fedorowicz Vladislav 120
7. GRIOTKA(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:15,43 3 Váňa Tomáš 40
8. MONTEPUCINI(FR), 4 51,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 9 01:17,17 7 Křídlová Tamara 70
Nestartovali: EARLIEN, HARFA(FR*)
Čas: 01:13,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-1-krk-3-kr.hlava-1-9

Majitel: Horse centrum HUbeRT-Hurt, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pešková Kateřina

Sankce: tr. Křídlová Tamara 200 Kč za nenahlášené použítí stínidel (DÚ 3/f).

video

8. dostih, start 17:40
1054 CENA LUX
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIRL OF FIRE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:15,94 6 Luka Václav 78
2. JIGO(POL), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:16,28 1 Hurt Tomáš 60
3. WYOMING, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:16,50 2 Bartoš st. Josef 60
4. PRAGMATIK, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:16,52 5 Votava Jaroslav 20
5. LAVERONI, 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:16,63 3 Kub Ivan 50
6. RADBUL, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:16,78 4 Jelen Jaroslav 78
7. DRTINA, 3 53,5 žk. Pavlína Filipová 1/2 01:16,88 8 Berthier Kateřina 170
8. DEBORAH, 3 53,0 žk. Kateřina Hlubučková 14 01:19,62 7 Berthier Kateřina 170
Čas: 01:15,94, Mezičasy: (27,69 - 24,77 - 23,49)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-hlava-3/4-3/4-1/2-14

Majitel: Stall Philipphof(cz), Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: SC A 4/5 di Del Vita Claudio e C.SNC
video


Dostihová komise: