home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 13.04.2014 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1009 CENA PŘEVODU V MALÉM POŘADÍ
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORMICO, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:16,32 3 Hurt Jiří 25
2. DETEKCE, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:16,36 1 Vrba Pavel 35
3. LAVERONI, 3 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/4 01:16,84 7 Kub Ivan 55
4. WYOMING, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:16,89 5 Bartoš st. Josef 100
5. GIRL OF FIRE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:17,13 2 Luka Václav 40
6. MAQUIA, 3 55,0 Martin Laube 7 01:18,50 4 Horová Oliva 150
7. LADY BECCARI, 3 55,0 Michal Demo 8 01:20,18 6 Horová Oliva 170
Čas: 01:16,32, Mezičasy: (27,61 - 24,70 - 24,82)
Výrok: BOJ-krk-3 1/4-krk-1 3/4-7-8

Majitel: Stáj Meran, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Šafář J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 14:30
1010 CENA PARK INN HOTEL PRAGUE
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUFFIN, 5 55,0 žk. Pavlína Filipová BOJ 01:14,21 3 Berthier Kateřina 50
2. DANUBIT, 7 56,0 ž. Petr Foret hlava 01:14,24 6 Hurt Jiří 110
3. AMERICKÝ ŠERIF, 4 61,0 ž. Jaromír Šafář nos 01:14,24 5 Vrba Pavel 80
4. BLACKANDGREEN(GB), 5 57,0 ž. Tomáš Lukášek 2 01:14,62 2 Zobal František 45
5. SAOLA(GER), 5 58,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:14,67 8 Fedorowicz Vladislav 90
6. VALMONT, 5 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 01:15,23 7 Duchoň Tomáš 50
7. DABL, 8 62,0 ž. Jan Rája 7 01:16,64 1 Hurt Jiří 60
8. HARFA(FR*), 4 64,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:16,86 4 Vocásková Dana 50
Čas: 01:14,21, Mezičasy: (26,48 - 22,53 - 25,21)
Výrok: BOJ-hlava-nos-2-krk-4-7-1 1/4

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Filip V.
video

3. dostih, start 15:00
1011 CENA OFFICE DEPOT
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROMANE CONTI(GB), 6 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:13,79 7 Zobal František 78
2. TRAFFIC TOUR, 7 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 01:14,10 5 Křídlová Tamara 78
3. CARTEMIX, 5 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:14,44 2 Váňa Tomáš 30
4. PLATBA, 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:14,47 3 Votava Jaroslav 50
5. WOBULL SE NOW, 4 58,0 žk. Michal Mach 1 01:14,64 1 Bekrová Gabriela 50
6. RŮŽENKA, 6 49,0 ž. Martina Havelková krk 01:14,68   Šatra Tomáš 60
7. RABBIT KYLLACHY(GB), 6 61,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:14,95 6 Petrlík Allan 78
8. REGGIE, 5 59,5 ž. Petr Foret hlava 01:14,96 10 Hurt Jiří 80
9. MANHATTAN SKY(IRE), 6 60,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:15,07 9 Hurt Tomáš 120
10. MR DARIO(IRE), 10 53,0 am. Valerie Vyhnálková 4 01:15,67 8 Hanousek Ladislav 170
Čas: 01:13,79, Mezičasy: (24,55 - 24,64 - 24,61)
Výrok: JISTĚ-2-2-hlava-1-krk-1 3/4-hlava-1/2-4
Maj. prémie:
6 000 Kč (CARTEMIX)Riviera
4 000 Kč (PLATBA)EŽ Praha a.s.

Majitel: Luka-Sobotka, Trenér: Zobal František, Chov: Mr Basil Anderson
video

4. dostih, start 15:30
1012 40. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 80.000 Kč (40000 - 24000 - 16000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCIE(IRE), 3 59,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:26,89 10 Vocásková Helena 35
2. NAJINSKA(GER), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek 4 1/4 01:27,70 2 Koplík Zdeno 30
3. MONEY FOR DANNY(IRE), 3 57,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:27,82 3 Koplík Zdeno 80
4. BLU AXARA(ITY), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:28,45 7 Koplík Zdeno 120
5. SILK(GER), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:28,61 9 Váňa st. Josef 300
6. COLD AS ICE(POL), 3 57,5 Natalie Arendsen hlava 01:28,63 5 Pejšková Ivana 260
7. SKY ARROW(FR), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:29,24 8 Kotáb Eduard 200
8. MISS KRUK(GER), 3 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:29,39 12 Šavujev Arslangirej 45
9. CESMINA(FR*), 3 57,5 ž. Petr Foret 3 3/4 01:30,11 6 Wroblewski Grzegorz 100
10. TAUTOU MONTJEU(IRE), 3 57,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:30,78 4 Šatra Tomáš 600
11. RABBIT EMPEROR(IRE), 3 57,5 ž. Jan Verner 3 01:31,37 11 Petrlík Allan 250
Nestartovali: BAJADÉRA
Čas: 01:26,89, Mezičasy: (15,36 - 22,36 - 24,18 - 25,01)
Výrok: LEHCE-4 1/4-3/4-3 1/4-1-hlava-3 1/4-3/4-3 3/4-3 1/2-3

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Keogh Family
video

5. dostih, start 16:00
1013 CENA AGROEFEKT
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONELLA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:28,79 4 Mimra Zdeněk 90
2. BRIGHT STAR, 4 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:29,01 5 Votava Jaroslav 78
3. PRIMUS PASTORALUS(GB), 6 53,0 ž. Vendula Korečková 2 01:29,34 1 Luka Václav 60
4. I WANT DANCE, 6 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:29,50 6 Šatra Tomáš 35
5. PLEASE BABY PLEASE, 4 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:29,68 3 Hulínský Václav 30
6. TAKEELA, 4 56,5 žk. Pavlína Filipová 4 3/4 01:30,62 2 Zobal František 35
Čas: 01:28,79, Mezičasy: (12.30 - 23,73 - 24,05 - 25,72)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2-1-1-4 3/4

Majitel: MANEKO, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Kunčar Jaroslav

Sankce: ž. Lukášek T. 500 Kč za křižování koně č.6 I WANT DANCE koněm č.5 BRIGHT STAR v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

6. dostih, start 16:30
1014 57. VELKÁ DUBNOVÁ CENA ERSTE FACTORING
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 80.000 Kč (40000 - 24000 - 16000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROCHES CROSS(IRE), 6 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:53,88 6 Váňa st. Josef 23
2. AIRFARE, 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 01:54,43 8 Germič Karel 80
3. LYSYAN(IRE), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:54,56 7 Blažková Helena 35
4. RABBIT MOTIVMAN(GB), 4 60,0 ž. Jan Verner 1/2 01:54,65 4 Petrlík Allan 200
5. NIDARA(FR*), 4 58,5 ž. Petr Foret 2 01:54,98 1 Wroblewski Grzegorz 150
6. BERYASKA(FR), 4 58,5 ž. Radek Koplík 6 01:55,93 3 Koplík Zdeno 55
7. HIDDEN FLAME(IRE), 5 60,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:56,29 5 Koplík Zdeno 70
8. SHOLAK(FR), 4 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 7 01:57,39 2 Resulov Artur 78
Čas: 01:53,88, Mezičasy: (15,72 - 24,27 - 24,42 - 24,58 - 24,84)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-3/4-1/2-2-6-2 1/4-7
Maj. prémie:
20 000 Kč (AIRFARE)J.T.K.-Bečková-Germič
12 000 Kč (NIDARA(FR*))DS Pegas

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Bolger J. S.
video

7. dostih, start 17:00
1015 CENA SÁZEK VE FORTUNĚ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINROCCO(IRE), 4 57,5 ž. Vendula Korečková LEHCE 01:58,09 4 Luka Václav 25
2. ROYAL MELODY, 5 56,0 Martin Laube 4 1/4 01:58,85 2 Derych Vladimír 140
3. LA LAGION, 4 55,5 ž. Martina Havelková hlava 01:58,87 1 Pejšková Ivana 140
4. CREOLA TIGER, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:59,31 3 Mimra Zdeněk 30
5. RUBY KING, 5 62,0 žk. Michal Mach 1 01:59,49 5 Bekrová Gabriela 35
Čas: 01:58,09, Mezičasy: (17,14 - 26,01 - 25,27 - 24,65 - 25,03)
Výrok: LEHCE-4 1/4-hlava-2 1/2-1

Majitel: DS MAENTIVA, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mesnil Investments a.Deerpark Stud
video

8. dostih, start 17:40
1016 CENA KORANA
Rovina IV.kat. - 2207 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAINBOW RAKTI(IRE), 3 60,0 ž. Jan Rája LEHCE 02:26,35 1 Vocásková Helena 18
2. MONTE WELLS, 3 58,0 ž. Jan Verner 5 02:27,20 8 Petrlík Allan 40
3. BEST BOX(POL), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:27,33 10 Hurt Tomáš 300
4. CHARMIENA, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1/2 02:27,41 12 Olehla Čestmír 110
5. CHAGALL, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1/2 02:27,50 5 Drlík Jaroslav 130
6. MRAMOR, 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:27,96 6 Váňa Tomáš 70
7. MESI, 3 58,5 Martin Laube 4 02:28,68 9 Luka Václav 78
8. OVERRUN(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:28,89 13 Germič Karel 100
9. PURPLE HEART, 3 60,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:29,16 14 Růžičková Martina 110
10. WASKA, 3 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 02:29,27 4 Horová Oliva 400
11. SYMPATICO, 3 56,5 žk. Michal Mach 3 02:29,80 2 Růžičková Martina 250
12. SORGENTA, 3 56,5 ž. Petr Foret 1 02:29,99 3 Kub Ivan 200
13. FRAJER LUKE(GER), 3 58,0 ž. Vendula Korečková daleko 02:38,05 7 Fedorowicz Vladislav 300
S HEFNER, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal     11 Váňa st. Josef 400
Čas: 02:26,35, Mezičasy: (16,09 - 26,42 - 27,65 - 26,81 - 25,42 - 23,97)
Výrok: LEHCE-5-3/4-1/2-1/2-2 1/2-4-1 1/4-1 1/4-1/2-3-1-daleko

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: McElroy O.

Kůň č.11 HEFNER neodstartoval, byl v moci startéra.

video


Dostihová komise: