home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 29.09.2013 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1392 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTENGO(GB), 5 68,5 Ondřej Velek BOJ 03:52,74 1 Zobal František 50
2. POWER PRIZE(GER), 7 68,0 žk. Radek Man hlava 03:52,76 11 Fedorowicz Vladislav 100
3. LA BRUSCO, 5 69,0 ž. Marcel Novák 2 1/2 03:53,21 3 Votava Jaroslav 50
4. CHERI HONEY, 7 69,0 ž. Luboš Urbánek 1/2 03:53,32 6 Vrba Pavel 120
5. KATCHABA(USA), 4 67,0 Jan Kratochvíl 1 03:53,48 4 Váňa st. Josef 78
6. DEKOLT(POL), 7 70,0 Martin Liška 16 03:56,39 2 Hurt Tomáš 30
7. SILVERATOR(GB), 5 65,5 Ivan Siegl, Ing. 3/4 03:56,54 10 Řezáčová Jana 160
8. ADIUTANT(POL), 4 65,0 ž. Dušan Andrés 13 03:59,12 7 Hurt Tomáš 37
9. AMPLIFICO(GB), 7 65,5 Adam Čmiel 19 04:02,64 8 Jelen Jaroslav 200
Z NEZNÁLEK, 8 65,5 Jan Derych     5 Kovář Stanislav 250
PN NIGHT NEON, 7 68,0 Josef Sovka     9 Slavíček Josef 78
Čas: 03:52,74, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-2 1/2-1/2-1-16-3/4-13-19
Maj. prémie:
15 000 Kč (LA BRUSCO)J+J Votava
9 000 Kč (CHERI HONEY)TVD a.s.

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Zobal František, Chov: New Hall Farms Estate
video

2. dostih, start 14:35
1393 CENA SBÍRKY NA REKONSTRUKCI STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLACKANDGREEN(GB), 4 50,5 žk. Simona Molková BOJ 01:13,83 1 Zobal František 110
2. SAFIJA, 3 59,5 žk. Michal Mach hlava 01:13,86 8 Neuberg Filip 24
3. VALMONT, 4 60,5 žk. Radek Man 3 1/2 01:14,51 5 Duchoň Tomáš 60
4. ULTIMA, 3 48,0 žk. Markéta Pátková 3/4 01:14,65 2 Drlík Jaroslav 45
5. ZÁPAĎÁK, 4 55,5 žk. Kateřina Hlubučková 3/4 01:14,78 4 Bartoš st. Josef 100
6. WHISKEY DREAM(IRE), 3 52,0 žk. Dominik Štiegel 1 3/4 01:15,06 3 Blažková Helena 45
7. JOKOONO(GER), 7 48,0 žk. Adéla Zachová kr.hlava 01:15,07 10 Fedorowicz Vladislav 70
8. RETINA, 3 55,0 žk. Lenka Helmecká 1 1/4 01:15,27 9 Petrlík Allan 140
9. LA MARTINA, 3 58,5 žk. Pavlína Filipová 9 01:16,98 6 Berthier Kateřina 60
10. VIERVILLE(FR), 4 56,0 žk. Michaela Musialová 1 01:17,18 7 Fedorowicz Vladislav 120
Čas: 01:13,83, Mezičasy: (25,03 - 23,71 - 25,09)
Výrok: BOJ-hlava-3 1/2-3/4-3/4-1 3/4-kr.hlava-1 1/4-9-1

Majitel: Václav Neckář, Trenér: Zobal František, Chov: Timberhill Racing Partnership

Sankce: žk.Pátková M. odnětí bičíku na jeden dostihový den (12.10. 2013) za jeho nadměrné použití (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:06
1394 CENA U.N.U.C.I. ITALIA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LE CONTE NOIRE(FR), 2 57,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:41,09 2 Resulov Artur 35
2. MONEY FOR DANNY(IRE), 2 55,0 ž. Petr Foret 2 3/4 01:41,56 10 Koplík Zdeno 78
3. RAINBOW RAKTI(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:41,57 3 Vocásková Helena 60
4. PRINCE ORPEN(FR), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:41,80 4 Blažková Helena 55
5. SILK(GER), 2 57,0 ž. Jan Verner 5 01:42,77 7 Váňová Pavla 35
6. NOBLE SOLDIER(FR), 2 54,5 Bauyrzhan Murzabayev 6 01:43,90 1 Šavujev Arslangirej 50
7. USALAN(POL), 2 55,5 žk. Michal Mach 8 01:45,41 6 Bartoš st. Josef 78
8. TEMERAF, 2 53,5 žk. Pavlína Filipová 13 01:48,02 9 Vrba Pavel 200
9. TWINKY, 2 56,0 Miroslava Přibylová 4 01:48,85 5 Jelen Jaroslav 200
10. RAINSTORM, 2 55,0 Nikola Petrlík daleko 02:02,96 8 Petrlíková Ivona 120
Čas: 01:41,09, Mezičasy: (26,36 - 24,67 - 25,15 - 24,91)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-kr.hlava-1 1/2-5-6-8-13-4-daleko

Majitel: Ardak Amirkulov, Trenér: Resulov Artur, Chov: Mr Lambert C.
video

4. dostih, start 15:34
1395 77. GERSCHŮV MEMORIÁL
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 2letí
130.000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Majitelské prémie: 60.000 Kč (30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 2100 + 4400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUONARROTI(GER), 2 57,0 ž. Petr Foret BOJ 01:26,14 6 Váňová Pavla 29
2. HONZIK(FR*), 2 58,0 žk. Michal Mach krk 01:26,21 3 Wroblewski Grzegorz 15
3. VAINAKH(FR), 2 57,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:26,39 7 Šavujev Arslangirej 50
4. LOVE ME, 2 58,0 ž. Jan Verner 1 01:26,54 2 Petrlík Allan 78
5. MYSTIC GOLFER, 2 57,0 ž. Martina Havelková 6 01:27,81 4 Hronová Ilona 120
6. HELLO HOBBY(IRE), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 11 01:29,91 5 Kotáb Eduard 120
Nestartovali: JAMBUL(GB)
Čas: 01:26,14, Mezičasy: (14,80 - 23,33 - 24,81 - 24,21)
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-1-6-11
Maj. prémie:
30 000 Kč (HONZIK(FR*))DS Pegas
18 000 Kč (LOVE ME)Rabbit Trhový Štěpánov
12 000 Kč (MYSTIC GOLFER)Hřebčín Křenek

Majitel: Jasna, Trenér: Váňová Pavla, Chov: Gest.Westerberg
video

5. dostih, start 16:04
1396 CENA AUTODOPRAVY FRATIŠEK VLK
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROP, 4 61,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:40,06 3 Jelen Jaroslav 50
2. YES MAN(FR), 5 57,0 ž. Jan Verner 1/2 01:40,14 9 Germič Karel 60
3. RŮŽENKA, 5 49,5 ž. Martina Havelková hlava 01:40,17 8 Šatra Tomáš 60
4. SAGAJA, 6 56,0 Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:40,20 2 Zobal František 35
5. BYSKOVIC(IRE), 4 56,0 am. Alena Pospíšilová kr.hlava 01:40,21 5 Michal Jiří 100
6. AYRAN, 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:40,96 4 Juránek Petr 100
7. AMSSIO(IRE), 4 57,5 žk. Radek Man 2 1/4 01:41,35 6 Hanzlíková Jana 80
8. METEORIT(IRE), 4 55,5 žk. Michal Mach 2 1/2 01:41,79 10 Votava Jaroslav 300
9. PEPA HAVEL(FR), 5 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:42,19 11 Fedorowicz Vladislav 55
10. SADBA, 3 52,5 žk. Pavlína Filipová 2 1/4 01:42,63 7 Bodlák Radim 300
11. HARFA(FR*), 3 55,0 ž. Petr Foret 4 01:43,44 1 Vašina Josef 120
Čas: 01:40,06, Mezičasy: (27,05 - 24,00 - 24,39 - 24,63)
Výrok: BOJ-1/2-hlava-hlava-kr.hlava-3 1/2-2 1/4-2 1/2-2 1/4-2 1/4-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (TROP)Stáj Pěčín - Jelen
6 000 Kč (RŮŽENKA)Arte-Šatra
4 000 Kč (SAGAJA)Luka-Fechtner-Kábrt

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Pšurný Josef

Sankce: ž. Šafář 2 J. 500 Kč za tísnění koně č.10 METEORIT v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

6. dostih, start 16:38
1397 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARMEA, 6 49,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:41,37 7 Šimuni Peter 78
2. I WANT DANCE, 5 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:41,70 2 Pejšková Ivana 45
3. SAOLA(GER), 4 59,5 Linda Fedorowiczová 2 1/4 01:42,12 10 Fedorowicz Vladislav 45
4. BEAUTIFUL BOND, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:42,22 6 Drlík Jaroslav 78
5. FARDITT, 4 59,0 am. Jindřich Fabris 1 3/4 01:42,51 1 Michal Jiří 210
6. NIGHT KING, 5 55,0 žk. Lenka Helmecká 1/2 01:42,59 8 Petrlíková Ivona 600
7. NICANORA, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:43,23 9 Schillová Barbora 30
8. NARCISKA, 4 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 7 01:44,59 4 Řezáčová Jana 50
9. RENÉE, 6 61,0 Ondřej Velek 3 01:45,16 3 Duchoň Tomáš 200
10. ULITTA, 4 58,5 Nikola Petrlík 10 01:47,22 5 Petrlíková Ivona 550
Čas: 01:41,37, Mezičasy: (26,80 - 24,47 - 25,06 - 25,04)
Výrok: JISTĚ-2-2 1/4-1/2-1 3/4-1/2-3 1/4-7-3-10

Majitel: Stáj Nerad-Jana, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Šimuni P.

Sankce: j.Petrlík N. 500 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:00
1398 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHOLAK(FR), 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:53,25 4 Resulov Artur 60
2. NOVELLETTE(GER), 3 54,0 ž. Martina Havelková 2 01:53,59 7 Hronová Ilona 78
3. NONHALEMA(GB), 3 55,0 ž. Petr Foret 3 1/2 01:54,25 5 Kotáb Eduard 45
4. DILINGER(GER), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:54,55 6 Pišl Martin 23
5. LIVES OF CLAY(USA), 5 55,5 žk. Michal Mach hlava 01:54,58 8 Jelen Jaroslav 120
6. AL BUSTAN(IRE), 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:54,87 1 Kotáb Eduard 30
7. LILI(GB), 4 55,0 žk. Pavlína Filipová daleko 02:00,25 2 Zobal František 120
8. VAGUELY WINGS(AUT), 3 55,0 ž. Jan Verner hlava 02:00,30 3 Jirka Petr 200
Čas: 01:53,25, Mezičasy: (13,86 - 23,33 - 25,25 - 25,06 - 25,75)
Výrok: JISTĚ-2-3 1/2-2-hlava-1 1/2-daleko-hlava

Majitel: Ardak Amirkulov, Trenér: Resulov Artur, Chov: Haras du Logis Saint Germain
video


Dostihová komise: