home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.09.2013 - Brno
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1384 CENA SPOLEČNOSTI K - K METAL a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTASTIC LIFE(FR), 2 58,0 Matej Rigo V. LEHCE 01:26,02 1 Bodlák Radim  
2. KINGSTON JAIL, 2 57,0 ž. Peter Hodáň 6 01:27,69 5 Piruch Jozef  
3. LASTORMO, 2 55,0 Nikola Petrlík 2 1/4 01:28,02 2 Okleštěk Miloslav  
4. VALENCIA SKY, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4 01:28,63 7 Růžičková Martina  
5. FAITH(FR*), 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 9 01:30,69 9 Blecha Jan  
6. SEGAL(POL), 2 58,0 Josef Sovka krk 01:30,75 8 Popelka Stanislav  
7. CENTORION, 2 58,0 ž. Zuzana Vokálková 6 01:32,30 3 Podhányi Jan  
8. JIGO(POL), 2 58,5 Ondřej Velek 1 1/2 01:32,55 6 Hurt Tomáš  
Nestartovali: CHRONIKA
Čas: 01:26,02, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-2 1/4-3 1/4-9-krk-6-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (KINGSTON JAIL)MPL Racing CZ
6 000 Kč (LASTORMO)Stáj El Halem Okleštěk
4 000 Kč (VALENCIA SKY)Orling

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Mr Lambert C.

Poplatky: stáj Quartis-Zámecký Vrch 200 Kč za pomoc u startovacích boxů koni č.9 FAITH (DU 16/7)


2. dostih, start 14:30
1385 CENA SPOLEČNOSTI PRESL s.r.o.
Bumper IV.kat. - 3400 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAIKITA, 3 65,0 Josef Borč ZADRŽENĚ 04:07,76 1 Tůma Pavel  
2. CLAAS, 3 62,5 am. Pavel Složil ml. 12 04:10,72 3 Složil Pavel  
3. NORGETA BAA, 3 63,0 Tomáš Vodrážka 5 04:11,71 7 Vinklárek Antonín  
4. RAPPER`S MUSIC, 3 63,5 Nikola Petrlík krk 04:11,77 8 Novák Antonín  
5. SHIRAZ, 3 63,5 Marie Trnková 1/2 04:11,85 2 Holčák Radek  
6. TYMIAN, 3 66,0 Rostislav Benš 5 04:13,11 4 Novák Antonín  
7. GOFRII, 3 63,0 Matej Rigo 9 04:15,58 6 Popelka Stanislav  
8. SIR BLACK, 3 63,5 Jan Derych 2 3/4 04:16,24 5 Záhorová Eva  
Čas: 04:07,76, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-5-krk-1/2-5-9-2 3/4

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Keclík Z.,Dvorce

3. dostih, start 15:00
1386 CENA KOMORY VETERINÁRNÍCH LÉKAŘŮ ČR
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKKILIE, 4 65,0 ž. Marek Stromský BOJ 04:32,35 4 Uhl Jiří  
2. DECORUS, 4 62,5 Matej Rigo 1/2 04:32,43 8 Syslová Lenka  
3. LORD JAGMIN, 4 69,5 Lukáš Matuský 6 04:33,69 3 Holčák Radek  
4. LA ROCHELL, 4 63,5 Ondřej Velek 2 04:34,00 5 Hanáček Jaroslav  
5. EAGLE WINGS, 4 61,5 Josef Sovka daleko 04:59,24 6 Novák Antonín  
PN QUIRLY(GER), 4 65,0 ž. Pavel Kašný     1 Růžičková Martina  
PN SCALANDO(GER), 4 65,0 ž. Dušan Andrés     2 Popelka Stanislav  
PN APASIONATA, 4 63,0 Adam Čmiel     7 Vinklárek Vladimír  
Čas: 04:32,35, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-6-2-daleko

Majitel: DS Sendy Ostrava - Uhl, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Kubíček E.,MVDr.

DK přešetřila pády jezdců Kašného P., Andrése D. a Čmiela A., jejich vysvětlení vzala na vědomí.


4. dostih, start 15:30
1387 CENA FIRMY KOMAXIT CZ a SČADJ - Memoriál Z.Kalába (dostih amatérů)
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EL CAMINO(FR), 4 60,0 am. Radka Hradcová, Bc. BOJ 01:44,17 2 Váňa Tomáš  
2. TERASA, 5 61,5 am. Leona Hloužková 1 1/4 01:44,39 10 Pulka David  
3. ROLLING OCEAN, 9 60,0 am. Hana Juránková 8 01:46,46 6 Hála Libor  
4. CECILKA, 4 58,5 am. Ivona Hladíková 4 01:47,34 4 Podhányi Jan  
5. SILBERMOND, 3 57,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 01:47,49 1 Hála Libor  
6. HRAVÁ HOLKA, 5 55,0 am. Veronika Krejčíková 6 01:48,84 3 Vinklárek Antonín  
7. CAPRIA(IRE), 3 58,0 am. Markéta Krejčí 1 01:49,01 7 Berthier Kateřina  
8. COME LYPI, 3 59,0 am. Lenka Rájová 2 3/4 01:49,59 5 Slabý Petr  
9. DEPRESSION, 4 56,5 am. Pavel Složil ml. 5 01:50,91 8 Vymazal Josef  
10. TRIPHI, 3 59,5 am. Jakub Spáčil 4 3/4 01:52,02 9 Vízdalová Marta  
Čas: 01:44,17, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-8-4-1-6-1-2 3/4-5-4 3/4

Majitel: MBE, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Mr Dermot Cantillon

Poplatky: stáj MBE 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu koně č.2 EL CAMINO (DU 16/6).


5. dostih, start 16:00
1388 CENA SPOLEČNOSTI MIKROP ČEBÍN a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEFAN, 5 66,5 Lukáš Matuský BOJ 04:40,45 2 Holčák Radek  
2. OSTUNG(IRE), 6 66,0 ž. Pavel Kašný 2 1/4 04:40,83 10 Kroutilík Jaroslav  
3. TRIVERO(USA), 7 65,5 Ondřej Velek 6 04:42,31 12 Neuberg Filip  
4. MÉDIUM, 5 66,0 Martin Liška 1/2 04:42,40 3 Ilíková Kateřina  
5. KATRIBA, 5 68,0 am. Jiří Štencel 4 1/2 04:43,34 11 Uhl Jiří  
6. GECOSS, 10 66,5 Josef Sovka 2 1/4 04:43,74 9 Novák Antonín  
7. RAWENI, 5 60,5 Matej Rigo 1 1/4 04:43,95 7 Vymazal Josef  
8. ELDORADO(GER), 6 65,0 Rostislav Benš daleko 04:49,03 5 Vymazal Josef  
9. CAROUSO, 6 62,5 Adam Čmiel daleko 05:01,10 1 Vymazal Josef  
Z DIVOKÁ KOČKA(POL*), 6 64,0 Miroslav Stančík     8 Ševčík Miroslav  
PN DAMIAN(POL), 5 63,0 Jan Derych     4 Hanousek Ladislav  
PN TANKRÉGA, 6 62,5 Miroslav Korenek     6 Berthier Kateřina  
Čas: 04:40,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ-2 1/4-6-1/2-4 1/2-2 1/4-1 1/4-daleko-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.

DK přešetřila pády koní č.4 DAMIAN, č.6 TANKRÉGA a vybočení koně č.8 DIVKOKÁ KOČKA, vysvětlení jezdců vzala na vědomí.


6. dostih, start 16:30
1389 PODZIMNÍ MORAVSKÁ MÍLE - CENA SPOLEČNOSTI LUCIS s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULUM(FR), 8 62,0 Ondřej Velek ZADRŽENĚ 01:40,64 5 Mimra Zdeněk  
2. LINE HONEY, 6 58,5 Matej Rigo 7 01:42,23 1 Bodlák Radim  
3. STINGA, 4 59,5 Nikola Petrlík krk 01:42,29 4 Holčák František  
4. LONGMUS, 5 62,5 Josef Sovka 1 1/2 01:42,53 2 Okleštěk Miloslav  
5. WOODY, 3 60,0 ž. Dušan Andrés 3/4 01:42,66 9 Havlíčková Zdena  
6. CHAR, 5 58,0 am. Radka Hradcová, Bc. 1/2 01:42,76 3 Váňa Tomáš  
7. CINCÉR, 6 61,5 ž. Zuzana Vokálková 3 3/4 01:43,53 7 Podhányi Jan  
8. JUST FOR YOU(POL), 4 56,0 Miroslav Korenek 4 1/4 01:44,49 10 Berthier Kateřina  
9. STORM OF GRACIE(USA), 6 61,5 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:44,77 8 Havlíčková Zdena  
10. RICETTA, 9 62,0 Josef Borč 17 01:48,79 6 Zajíček Miloslav  
Čas: 01:40,64, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-krk-1 1/2-3/4-1/2-3 3/4-4 1/4-1 3/4-17
Maj. prémie:
10 000 Kč (LINE HONEY)U krále Matyáše, UH
6 000 Kč (STINGA)K-K Metal a.s.
4 000 Kč (LONGMUS)Stáj El Halem Okleštěk

Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Haras De Beauvoir

Kůň č.6 RICETTA ztratil na startu cca 5 délek. Poplatek: Stáj Krásno-Podhányi 200 Kč za pomoc u startovacích boxů koni č.7 CINCÉR (DU 16/7).


7. dostih, start 17:00
1390 PODZIMNÍ BRNĚNSKÁ STEEPLECHASE - POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAMBINA(POL), 7 65,0 Rostislav Benš LEHCE 05:00,09 2 Wroblewska Iwona  
2. LARIZANO, 5 66,0 ž. Dušan Andrés 6 05:01,35 6 Popelka Stanislav  
3. GEMANUS, 7 67,0 Ondřej Velek 3 05:01,97 4 Pecháček Jaroslav  
4. MAUGLÍ, 7 66,0 Martin Liška 3 1/4 05:02,79 10 Slabý Petr  
5. SARDONYKS(POL), 7 63,0 Adam Čmiel 1 1/2 05:03,05 1 Syslová Lenka  
6. ZADAR(POL), 10 64,0 Josef Sovka 1/2 05:03,14 7 Novák Antonín  
7. LADY JANE, 8 64,5 Josef Borč 5 05:04,39 5 Složil Pavel  
8. DON DEBNIK(POL), 7 62,5 Matej Rigo 19 05:09,00 12 Bodlák Radim  
Z WILLBILL, 7 65,0 ž. Pavel Kašný     11 Složil Pavel  
PN SAPFÓ, 6 64,0 Lukáš Matuský     8 Suchánek Martin  
ZN CHANCI RISK, 9 62,0 Miroslav Korenek     3 Berthier Kateřina  
Nestartovali: SUN BELINA(POL)
Čas: 05:00,09, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-3-3 1/4-1 1/2-1/2-5-19
Maj. prémie:
10 000 Kč (LARIZANO)EŽ Praha a.s.
6 000 Kč (GEMANUS)R-A-Pecháček
4 000 Kč (MAUGLÍ)berbel.cz-Slabý

Majitel: RM-Racing (POL), Trenér: Wroblewska Iwona, Chov: POL-KAUFRING

DK přešetřila pády jezdců Korenka M., Matuského L., a zadržení koně č.11 WILLBILL, vysvětlení jezdců vzala na vědomí.


8. dostih, start 17:30
1391 CENA PANA JUDr. LUBOMÍRA ROKYTY A SPOLEČNOSTI HERBER A SYN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MERLYP, 4 58,5 Ondřej Velek LEHCE 02:20,28 10 Neuberg Filip  
2. ACTRICE(HUN), 6 58,5 am. Pavel Složil ml. 4 1/2 02:21,22 4 Složil Pavel  
3. LYNETTE, 6 60,5 Josef Borč 3 1/4 02:21,83 7 Tůma Pavel  
4. FLICKER, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:21,86 9 Blecha Jan  
5. DUNÁTA, 3 59,5 ž. Róbert Šara 1 1/4 02:22,06 5 Suchánek Martin  
6. ZACHARY, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2 02:22,26 3 Šomanová Lenka  
7. TYGR ROKYTENSKÝ, 4 60,0 am. Hana Juránková krk 02:22,31 1 Hála Libor  
8. KIND GIRL, 6 58,5 ž. Peter Hodáň 3 1/4 02:22,99 11 Vinklárek Antonín  
9. RABBIT KINGMAMBO(IRE), 4 57,5 Nikola Petrlík 8 02:25,07 2 Vymazal Josef  
10. MARCUS AURELIUS(FR), 3 56,5 ž. Zuzana Vokálková 11 02:27,78 8 Holčák Radek  
11. NERÁTOR, 3 58,0 Matej Rigo 7 02:29,76 6 Hrudka ml. Jaromír  
Z KSIEŽNA DA XIAN(POL), 7 60,5 Josef Sovka     12 Okleštěk Miloslav  
Čas: 02:20,28, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-3 1/4-hlava-1 1/4-1 1/2-krk-3 1/4-8-11-7

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Červenka L.,Ing.

DK přešetřila zadržení koně č.12 KSIEŽNA DA XIAN a vysvětlení jezdce vzala na vědomí.



Dostihová komise: