home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.09.2013 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1361 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY KENOX
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEGAS(GB), 4 68,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 03:49,74 3 Wroblewski Grzegorz 14
2. MALTAMO(GER), 6 68,0 ž. Josef Váňa ml. 3 03:50,31 6 Váňa st. Josef 60
3. MANIFESTATION(GB), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/4 03:51,02 7 Olehla Čestmír 60
4. TUARÉGA, 5 66,5 Jan Derych 12 03:53,82 4 Kovář Stanislav 300
5. VIRTUTI MILITARI(GER), 4 62,5 Ondřej Velek 1/2 03:53,93 1 Bartoš st. Josef 50
6. CLAUDIUS, 5 67,5 Josef Sovka 4 03:54,94 9 Novák Antonín 100
7. CAPTAIN GRANT(IRE), 4 66,0 ž. Marcel Novák daleko 04:02,35 11 Vinklárek René 160
8. LISA MONA, 4 63,0 ž. Michal Köhl 1 04:02,56 8 Baluchová Lucie 120
9. LUITGARDA, 5 66,0 žk. Jiří Štěpánek ml. daleko 04:11,42 5 Štěpánek Jiří 990
Z SCALANDO(GER), 4 65,0 ž. Marek Stromský     2 Popelka Stanislav 110
PN DAMIETTA, 4 63,0 ž. Dušan Andrés     10 Holčák František 70
Čas: 03:49,74, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3-3 1/4-12-1/2-4-daleko-1-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Wates M.E.

Kůň č.5 LUITGARDA ztratil na startu cca 15 délek.


2. dostih, start 14:30
1362 HANDICAP K4K HOLDING
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA MARTINA, 3 54,0 žk. Pavlína Filipová JISTĚ 01:23,23 9 Berthier Kateřina 50
2. NEXTREME, 8 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:23,63 7 Hurt Jiří 40
3. LENZIR, 9 68,5 Josef Sovka nos 01:23,64 2 Kantek Petr 78
4. TRIPHIDA, 4 64,0 am. Helena Březinová 3/4 01:23,76 14 Zobal František 80
5. TADYHOMÁME, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 01:23,91 11 Brož Jiří 70
6. ALLDA, 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 01:24,18 6 Křídlová Tamara 60
7. PORTYR, 4 50,5 žk. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:24,71 5 Peťulová Petra 78
8. WELL DONE, 6 57,0 žk. Radek Man kr.hlava 01:24,73 8 Hanousek Ladislav 100
9. RISK, 3 59,5 ž. Radek Koplík krk 01:24,77 10 Jelínek Zbyněk 130
10. MARIO BOND, 3 48,0 am. Daniel Vyhnálek 1 1/4 01:24,97 3 Hanousek Ladislav 400
11. PROFESE, 3 51,0 žk. Gabriela Zívalová 2 1/4 01:25,42 13 Hurt Jiří 500
12. ORPHEA, 4 49,0 žk. Markéta Pátková krk 01:25,48 1 Vymazal Josef 300
13. VERBAN, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:26,10 4 Mimra Zdeněk 30
S ISHAT RAY, 4 57,5 Bauyrzhan Murzabayev     12 Michal Jiří 50
Čas: 01:23,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-nos-3/4-1-1 1/2-2 3/4-kr.hlava-krk-1 1/4-2 1/4-krk-3

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Halík M.

3. dostih, start 14:55
1363 STEEPLECHASE POWER-ENERGO
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT HAWK WING(IRE), 5 69,0 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 04:20,65 2 Váňa st. Josef 60
2. GOSCATER, 5 70,0 ž. Jaroslav Myška 2 04:20,95 12 Myšková Štěpánka 30
3. ZUGOR, 7 68,0 ž. Michal Köhl 5 04:21,99 9 Horáková Lenka 30
4. MACAONE, 6 67,0 ž. Marek Stromský hlava 04:22,01 7 Theimer Milan 50
5. AMERICKÝ SEN, 5 70,0 ž. Marcel Novák 2 04:22,36 11 Vinklárek René 60
6. RAMPULINA, 4 63,5 Josef Sovka 1/2 04:22,47 5 Novák Antonín 78
7. PIKARDIE(FR*), 5 67,0 ž. Josef Bartoš 3/4 04:22,58 4 Wroblewski Grzegorz 50
8. DUMÁGO, 4 65,5 Lukáš Matuský 2 04:22,94 10 Holčák Radek 70
9. DICKINSONA, 8 66,0 žk. Jiří Štěpánek ml. hlava 04:22,96 15 Štěpánek Jiří 250
10. CARIO, 6 65,5 Ondřej Velek 2 3/4 04:23,16 13 Neuberg Filip 120
11. STORMY GROOM(GER), 5 66,5 Martin Liška 5 04:24,29 16 Blažková Helena 120
12. TEE TIME(GB), 6 65,5 Ivan Siegl, Ing. daleko 04:33,38 8 Řezáčová Jana 200
Z TORLOU, 5 64,5 žk. Radek Man     14 Krysmanová Rennerová Martina 500
SN CENTURIA(POL), 6 67,0 Rostislav Benš     3 Popelka Stanislav 100
Nestartovali: KHILONA(GER), PUBMOON
Čas: 04:20,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-5-hlava-2-1/2-3/4-2-hlava-2 3/4-5-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Wicklow Stud

Sankce: žk.Man R. 200 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ § 331).


4. dostih, start 15:20
1364 CENA GHC GENETICS
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOUBLE RUBBLE(USA), 7 59,0 ž. Milan Zatloukal LEHCE 01:22,24 12 Duchoň Tomáš 40
2. LORD(POL), 9 56,5 Nikola Petrlík 2 3/4 01:22,74 7 Holčák František 50
3. MONGOL(IRE), 6 59,5 ž. Radek Koplík 1 01:22,91 6 Hanousek Ladislav 100
4. TAKEELA, 3 56,5 žk. Pavlína Filipová 2 01:23,27 5 Zobal František 50
5. EARLIEN, 7 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:23,35 10 Demele Jan 78
6. ARTAGAN, 5 59,0 ž. Jakub Pavlíček kr.hlava 01:23,37 8 Hurt Jiří 120
7. ZÁPAĎÁK, 4 57,5 Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:23,66 13 Bartoš st. Josef 60
8. BRIGHT STAR, 3 55,0 ž. Jan Verner krk 01:23,72 9 Votava Jaroslav 160
9. FAVORITE BOY(GER), 4 57,0 žk. Radek Man hlava 01:23,74 14 Török Dalibor 45
10. VLASTNOST, 4 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:23,93 11 Mimra Zdeněk 100
11. LADY MACBETH(GER), 7 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4 01:24,15 2 Hanousek Ladislav 110
12. MAJOLICA MAYA(GB), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 10 01:26,33 4 Demele Jan 70
13. AMADEA, 3 54,0 Martin Laube 2 3/4 01:26,82 1 Brož Jiří 140
Nestartovali: FIRST LADY
Čas: 01:22,24, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 3/4-1-2-1/2-kr.hlava-1 3/4-krk-hlava-1 1/4-1 1/4-10-2 3/4

Majitel: MUDr.Řežábová Dana, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Hersey Bloodstock

5. dostih, start 15:45
1365 CENA CČADJ A RAKOUSKÝCH AMATÉRSKÝCH JEZDCů
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YES MAN(FR), 5 60,5 am. Alena Pospíšilová LEHCE 01:44,37 14 Germič Karel 23
2. CHAR, 5 58,0 am. Radka Hradcová, Bc. 1 3/4 01:44,66 3 Váňa Tomáš 33
3. HERBEBOIS, 3 56,0 am. Hana Juránková nos 01:44,66 11 Blažková Helena 60
4. WHISKEY DREAM(IRE), 3 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 3 1/2 01:45,36 2 Blažková Helena 210
5. HURYKÁN, 9 59,0 am. Lenka Rájová 3/4 01:45,49 13 Hurt Jiří 110
6. DUBAI LAND(GB), 8 59,0 am. Lukáš Charvát krk 01:45,56 5 Bartoš st. Josef 170
7. BLONDYNA(GB), 5 56,0 am. Pavel Složil ml. 3 01:46,16 10 Hanousek Ladislav 190
8. CALABRIE, 8 56,5 am. Petra Hrubá 3 01:46,87 8 Kantek Petr 140
9. PRIMUS PASTORALUS(GB), 5 57,5 am. Martina Luková 2 1/2 01:47,48 9 Luka Václav 35
10. AKIYO(GER), 6 59,0 am. Jindřich Fabris 2 3/4 01:48,15 6 Peťulová Petra 150
11. BARKA, 3 51,0 am. Valerie Vyhnálková 2 1/2 01:48,72 4 Hanousek Ladislav 300
12. VARDA, 3 54,5 am. Nicole Waidacher 11 01:51,10 7 Jelínek Zbyněk 120
S IBAR, 3 56,0 am. Pavlína Kacerová     12 Pohanka Ladislav 270
Nestartovali: TRUST ON SCYRIS
Čas: 01:44,37, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-1 3/4-nos-3 1/2-3/4-krk-3-3-2 1/2-2 3/4-2 1/2-11

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Ecurie de l`Hommee

6. dostih, start 16:15
1366 CENA CK MARTIN TOUR
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOBI(GER), 3 53,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:48,06 4 Luka Václav 78
2. FERACLOS(FR), 3 58,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:48,12 2 Blažková Helena 23
3. TEXALITA, 4 56,5 Bauyrzhan Murzabayev 3 01:48,69 6 Hulínský Václav 120
4. RABBIT MEDICEAN(GB), 5 54,5 žk. Pavlína Filipová 2 1/4 01:49,09 3 Zobal František 50
5. OLD STORY, 6 59,0 ž. Petr Foret 2 01:49,40 11 Picek Milan 45
D RABBIT LIBRETTIST(GB), 5 62,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:49,86 8 Petrlík Allan 50
6. NUCALS STAR(IRE), 5 58,0 ž. Zuzana Vokálková hlava 01:49,90 5 Holčák Radek 140
7. NUSAT, 4 56,5 Martin Laube 3/4 01:50,00 12 Kroutilík Jaroslav 250
8. AQUILIS(GER), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:50,07 10 Chaloupka Jiří 40
9. DUBLÉR, 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 01:50,99 1 Suchánek Martin 70
10. MACK THE KNIFE, 7 61,0 ž. Jan Rája 3 1/2 01:51,80 7 Hurt Jiří 160
11. RABBIT GIBRALTAR(IRE), 6 58,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4 01:52,13 9 Hanousek Ladislav 150
Čas: 01:48,06, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-3-2 1/4-2-2 1/4-hlava-3/4-1/2-4 1/4-3 1/2-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (OLD STORY)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: DS MAENTIVA, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Gest.Westerberg

Kůň č.8 RABBIT LIBRETTIST byl diskvalifikován z důvodu neodvážení se jezdce po dostihu. Sankce: ž.Verner J. 500 Kč za neodvážení se po dostihu (DŘ § 383b).


7. dostih, start 16:40
1367 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY MICRONIX
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIESBRIEF, 9 69,5 ž. Marek Stromský V. LEHCE 05:28,63 9 Theimer Milan 40
2. GRIZLA, 6 66,0 Josef Sovka 7 05:30,15 5 Hovadová Jana 100
3. ILEX THE GREAT, 12 69,0 Lukáš Matuský krk 05:30,20 10 Holčák Radek 30
4. HAWA BALI(IRE), 6 71,0 ž. Dušan Andrés 1/2 05:30,30 1 Popelka Stanislav 18
5. NORINO(POL), 7 70,5 ž. Marcel Novák nos 05:30,31 4 Soukup Václav 50
Z FLORENDO(GB), 6 69,5 ž. Pavel Kašný     2 Neslerová Romana 60
Z OPEN TOUR(IRE), 6 72,0 ž. Jaroslav Myška     7 Barbořík Jiří 60
ZN NOLEJAN, 6 68,0 am. Pavel Syrový     3 Hrudka st. Jaromír 270
ZN JAMAJKA, 6 64,0 žk. Radek Man     6 Vinklárek Vladimír 120
Nestartovali: KSIEŽNA VEGAS(POL), SHERON
Čas: 05:28,63, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-krk-1/2-nos
Maj. prémie:
10 000 Kč (LIESBRIEF)Vránová Lucie
6 000 Kč (GRIZLA)Stáj Dolly
4 000 Kč (ILEX THE GREAT)UTRIN

Majitel: Vránová Lucie, Trenér: Theimer Milan, Ing., Chov: Hovad J.

DK vyslechla ž. Myšku J. v souvislosti se zadržením koně č.7 OPEN TOUR a vysvětlení jezdce vzala na vědomí.


8. dostih, start 17:15
1368 CENA RABBIT TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARDEO, 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka LEHCE 02:40,89 8 Míček Milan 120
2. OPENLY(GB), 4 59,0 ž. Zuzana Vokálková 4 02:41,67 3 Holčák Radek 78
3. ARCTIC GALAXY(CAN), 4 57,0 Nikola Petrlík 2 02:42,00 6 Holčák František 78
4. RABBIT HAAFHD(GB), 4 62,0 ž. Dušan Andrés 4 1/4 02:42,93 12 Havlíčková Zdena 120
5. REGGAE STIXEN, 6 62,5 ž. Jaromír Šafář 4 3/4 02:44,00 2 Blažková Helena 40
6. SIN AND RICH(POL), 3 57,5 ž. Petr Foret 1 3/4 02:44,32 11 Wroblewski Grzegorz 17
7. FAST GABRIEL(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:44,58 1 Duchoň Tomáš 130
8. TAHINI(GER), 5 59,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 02:44,72 5 Váňa st. Josef 50
9. VALIANT Z DUBÉ, 5 58,0 Bauyrzhan Murzabayev 3 02:45,37 4 Bartoš st. Josef 78
10. ANNO DOMINI(GER), 7 58,5 Ondřej Velek 18 02:49,59 9 Kubovičová Zuzana 150
Z ESCAPE TO HEAVEN, 8 57,0 žk. Radek Man     10 Knauer Martin 250
Z HARLEQUINA, 5 58,0 ž. Jan Rája     7 Demele Jan 200
Čas: 02:40,89, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-2-4 1/4-4 3/4-1 3/4-1 1/4-3/4-3-18
Maj. prémie:
10 000 Kč (LARDEO)DS Mladecko
6 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly

Majitel: DS Mladecko, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

9. dostih, start 17:40
1369 CENA SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PASSION(GER), 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev BOJ 02:27,82 14 Hronová Ilona 30
2. ANGEL ROCCO(FR), 4 59,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:27,87 13 Török Dalibor 60
3. ALLEGRO, 3 58,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 02:28,29 3 Stašková Eva 50
4. ZYLO(POL), 3 55,0 ž. Jan Verner 3/4 02:28,40 5 Votava Jaroslav 70
5. LATRIB, 4 60,5 ž. Petr Foret 2 1/2 02:28,78 2 Sýkorová Marcela 130
6. ATHABASCA, 5 56,0 Martin Laube 2 1/2 02:29,29 12 Kroutilík Jaroslav 140
7. CHRISTOVA, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 02:29,88 7 Míček Milan 78
8. SOLINI(GER), 4 59,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 02:29,89 11 Neuberg Filip 45
9. ITIGERA, 4 54,0 žk. Pavlína Filipová 1/2 02:30,00 4 Vrba Pavel 210
10. ARDUA, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 7 02:31,57 9 Míček Milan 210
11. ROYAL MELODY, 4 54,5 žk. Kateřina Hlubučková 4 02:32,55 8 Derych Vladimír 210
12. RICARDA, 7 58,0 ž. Jan Rája daleko 02:40,36 6 Matysík Zdeněk 210
13. SALAVA, 4 57,5 ž. Vendula Korečková daleko 02:52,66 10 Suchánek Martin 210
Nestartovali: CIMO
Čas: 02:27,82, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-3/4-2 1/2-2 1/2-3-kr.hlava-1/2-7-4-daleko-daleko

Majitel: SV Vondra GAIN, Trenér: Hronová Ilona, Chov: Gest.Lindenhof

Sankce: ž. Šafář 2 J. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).



Dostihová komise: