home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.09.2013 - Praha
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1353 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STRAIGHTWHISKEY(FR), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE 01:13,95 4 Kotáb Eduard 12
2. ADRASTEIA(GB), 3 55,0 Bauyrzhan Murzabayev 6 01:14,86 1 Horová Oliva 40
3. SHOLAK(FR), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:15,08 2 Resulov Artur 55
4. MYTHIC HEROINE(IRE), 5 58,5 Ondřej Velek 1 01:15,23 3 Záhorová Eva 150
Čas: 01:13,95, Mezičasy: (25,39 - 23,42 - 25,14)
Výrok: VELMI LEHCE-6-1 1/4-1

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Haras de Bernesq
video

2. dostih, start 14:33
1354 CENA KAPSCH (EBF)
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAMBUL(GB), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 01:28,61 10 Resulov Artur 25
2. NINE OU FOUR(IRE), 2 58,0 ž. Petr Foret 1 01:28,76 7 Török Dalibor 50
3. PATROLA(IRE), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4 01:28,97 11 Vocásková Helena 70
4. VAINAKH(FR), 2 56,5 Bauyrzhan Murzabayev krk 01:29,02 12 Šavujev Arslangirej 30
5. POLYANTE(GER), 2 54,5 Linda Fedorowiczová 7 01:30,26 13 Fedorowicz Vladislav 200
6. YASHADREAM(GB), 2 55,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:30,29 8 Luka Václav 100
7. NINE(GER), 2 56,0 ž. Martina Havelková 1 01:30,42 6 Váňová Pavla 300
8. RAINBOW RAKTI(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:30,55 4 Vocásková Helena 110
9. OVERRUN(GER), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:30,86 1 Germič Karel 80
10. DASHO TOP(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:31,10 3 Šavujev Arslangirej 200
11. DALLY HIT(IRE), 2 54,0 Martin Laube 7 01:32,34 2 Pejšková Ivana 80
12. HELLO HOBBY(IRE), 2 56,0 ž. Ján Havlík 12 01:34,48 9 Kotáb Eduard 200
13. FRAJER LUKE(GER), 2 56,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:34,91 5 Fedorowicz Vladislav 200
Čas: 01:28,61, Mezičasy: (15,47 - 24,87 - 23,90 - 24,37)
Výrok: TUHÝ BOJ-1-1 1/4-krk-7-hlava-1-3/4-2 1/4-1 1/4-7-12-2 1/4

Majitel: Ardak Amirkulov, Trenér: Resulov Artur, Chov: Bennett A.H.

Kůň č. 5 FRAJER LUKE ztratil na startu asi 5 délek. Sankce: ž. Andrés D. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:05
1355 CENA COMSOURCE & ELVIA PRO
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAFRANCO, 4 53,0 žk. Kateřina Hlubučková TUHÝ BOJ 01:28,74 2 Seménka Zdeněk 60
2. LATRIB, 4 51,5 žk. Simona Molková hlava 01:28,78 8 Sýkorová Marcela 100
3. SAFIJA, 3 61,0 žk. Michal Mach 3/4 01:28,93 11 Neuberg Filip 40
3. SANTINO, 3 51,5 žk. Markéta Pátková současně 01:28,93 12 Váňová Hana 45
5. ULTIMA, 3 50,0 žk. Adéla Zachová 2 1/2 01:29,38 5 Drlík Jaroslav 35
6. RETINA, 3 55,0 žk. Lenka Helmecká 1 01:29,56 7 Petrlík Allan 140
7. BLACKANDGREEN(GB), 4 58,0 žk. Pavlína Filipová 1 01:29,73 4 Zobal František 140
8. MONTY JACK(GB), 4 58,5 žk. Michaela Musialová 1 3/4 01:30,05 10 Michal Jiří 50
9. TORONTO HILL(GER), 8 60,5 žk. Jozef Čekal kr.hlava 01:30,07 9 Kantek Petr 140
10. COME LYPI, 3 53,0 žk. Dominik Štiegel hlava 01:30,11 3 Slabý Petr 600
11. SHAOLIN, 3 55,5 žk. Hanka Krůtová 1/2 01:30,20 1 Kinský Pavel 250
Nestartovali: LAV
Čas: 01:28,74, Mezičasy: (14,86 - 23,32 - 24,48 - 26,08)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3/4-současně-2 1/2-1-1-1 3/4-kr.hlava-hlava-1/2

Majitel: Team, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Halík M.

Sankce: žk.Hlubučková K. zákaz použití bičíku na 2 dostihové dny (tj. 28.a 29.9. 2013) za jeho nadměrné použití (DŘ §316).

video

4. dostih, start 15:37
1356 CENA FIDOP & GRANT THORNTON
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VER, 7 60,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:40,94 15 Matysík Zdeněk 50
2. AURORA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:41,10 4 Germič Karel 40
3. RŮŽENKA, 5 49,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:41,19 8 Šatra Tomáš 140
4. AUTOR(IRE), 3 55,0 ž. Ján Havlík 1 1/4 01:41,41 10 Holčák František 50
5. FENCER, 5 55,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 01:41,60 12 Michal Jiří 70
6. BYSKOVIC(IRE), 4 58,0 am. Alena Pospíšilová 1 1/4 01:41,85 2 Michal Jiří 250
7. ECHO RULES(IRE), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:41,91 13 Chaloupka Jiří 110
8. SAOLA(GER), 4 50,0 Linda Fedorowiczová 2 1/2 01:42,30 16 Fedorowicz Vladislav 100
9. ALLANIS(GB), 5 52,5 žk. Pavlína Filipová 1 3/4 01:42,61 14 Zobal František 200
10. NONHALEMA(GB), 3 59,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4 01:43,03 5 Kotáb Eduard 100
11. AMERICKÝ ŠERIF, 3 53,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:43,16 7 Vrba Pavel 140
12. OUR LASS(IRE), 3 58,0 ž. Petr Foret 3 1/4 01:43,77 3 Luka Václav 150
13. VICTORY MISSILE(GER), 4 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 5 01:44,63 11 Kinský Pavel 400
14. ERAGON, 5 54,0 Martin Laube 3/4 01:44,79 6 Pejšková Ivana 80
ZN METEORIT(IRE), 4 57,0 ž. Jan Verner     9 Votava Jaroslav 200
Nestartovali: ČARODĚJKA
Čas: 01:40,94, Mezičasy: (26,20 - 24,52 - 24,86 - 25,36)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-1 1/4-1-1 1/4-krk-2 1/2-1 3/4-2 1/4-3/4-3 1/4-5-3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (VER)Reafin s.r.o.
6 000 Kč (AURORA)Kis-vodomery.cz
4 000 Kč (RŮŽENKA)Arte-Šatra

Majitel: Reafin s.r.o., Trenér: Matysík Zdeněk, Chov: Nisa Union s.r.o.

DK přešetřila pád ž. Vernera J. z koně č. 9 METEORIT a neshledala cizí zavinění. Sankce: ž. Havlík J. 2000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,86 kg (DŘ § 383d).

video

5. dostih, start 16:09
1357 92. SVATOVÁCLAVSKÁ CENA GAAN CZ a partnerů
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
180.000 Kč (90000 - 41400 - 27000 - 12600 - 9000) Majitelské prémie: 60.000 Kč (30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 3000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CUT ME LOOSE(GB), 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:11,80 10 Šavujev Arslangirej 140
2. BRIGHT SAND(FR), 7 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:11,85 6 Juránek Petr 100
3. WAKA LAURA(IRE), 4 56,5 ž. Petr Foret 2 01:12,18 9 Luka Václav 35
4. RENNY STORM, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:12,26 5 Michal Jiří 140
5. MIKESH(IRE), 4 58,0 ž. Martin Srnec hlava 01:12,29 8 Šatra Tomáš 35
6. CHARHIZARD(POL), 5 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:12,42 2 Hurt Tomáš 300
7. KENDY(GB), 5 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2 01:12,87 4 Koplík Zdeno 60
8. ALL THE EVIL(IRE), 5 58,0 ž. Ján Havlík 1 01:13,04 3 Holčák František 25
9. RABBIT KING(GB), 6 58,0 ž. Jan Verner 1 01:13,19 1 Petrlík Allan 200
10. MANHATTAN SKY(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:13,49 7 Hurt Tomáš 300
Čas: 01:11,80, Mezičasy: (24,40 - 22,85 - 24,56)
Výrok: BOJ-krk-2-1/2-hlava-3/4-2 1/2-1-1-1 3/4
Maj. prémie:
30 000 Kč (RENNY STORM)Stáj A 3 J Family

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Kassala Limited

Kůň č. 10 CUT ME LOOSE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Murzabayev B. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:41
1358 CENA BAUMANN TECHNOLOGIE & MAVET
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1400 + 2850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD OF GRACIE(FR), 4 61,5 ž. Milan Zatloukal LEHCE 01:52,24 5 Juránek Petr 60
2. STINGER(GER*), 5 56,5 ž. Ján Havlík 3 1/2 01:52,88 8 Holčák František 120
3. MY OLD HUSBAND(FR), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:52,92 3 Olehla Čestmír 27
4. WALLISTO(GER), 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 01:53,09 11 Török Dalibor 50
5. SHADOW MOON, 5 59,0 ž. Radek Koplík 4 1/2 01:53,91 4 Stašková Eva 100
6. DILINGER(GER), 4 56,5 ž. Martin Srnec 2 01:54,29 7 Pišl Martin 200
7. VICTORY BOND, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:54,98 10 Schillová Barbora 120
8. TYCHO BRAHE(IRE), 3 55,5 Bauyrzhan Murzabayev 6 01:55,94 2 Šatra Tomáš 90
9. CARRIE, 6 60,0 ž. Jan Rája 1 01:56,14 6 Váňa Tomáš 35
10. ROBINSON, 4 59,0 ž. Petr Foret krk 01:56,19 12 Jirátová Petra 78
11. BAILANDO(GB), 7 61,5 Ondřej Velek 1 01:56,34 9 Zobal František 160
12. MOULIN ROUGE, 3 55,5 Martin Laube daleko 02:00,13 1 Mourek František 250
Čas: 01:52,24, Mezičasy: (14,72 - 23,61 - 23,81 - 25,25 - 24,86)
Výrok: LEHCE-3 1/2-hlava-1-4 1/2-2-3 1/2-6-1-krk-1-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (STINGER(GER*))K-K Metal a.s.
12 000 Kč (SHADOW MOON)TARPON LINE - Stašková

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Juránek Petr, Chov: Montauban F.,ec.Biraben,Bucheron S.

Kůň č. 5 LORD OF GRACIE byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prověřila výkon koně č. 6 CARRIE a vysvětlení ž. Ráji J. vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 17:08
1359 CENA KLAUS TIMBER & TAX PARTNERS
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATESTACE, 4 58,0 ž. Jakub Pavlíček LEHCE 01:54,87 9 Hulínský Václav 78
2. A DEE JOE(FR), 3 60,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:55,36 10 Kotáb Eduard 19
3. TALBEC, 5 57,5 ž. Martin Srnec 2 1/4 01:55,75 1 Jirka Petr 100
4. MONTEPUCINI(FR), 3 52,5 žk. Kateřina Hlubučková 1/2 01:55,84 8 Neuberg Filip 50
5. ARMEA, 6 50,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:56,23 2 Šimuni Peter 300
6. ITIGERA, 4 55,5 žk. Pavlína Filipová 3 01:56,86 4 Vrba Pavel 200
7. WINROCCO(IRE), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 2 01:57,22 3 Luka Václav 55
8. MONELLA, 3 56,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:57,72 5 Mimra Zdeněk 200
9. I WANT DANCE, 5 56,5 žk. Markéta Pátková 2 01:58,08 7 Pejšková Ivana 40
10. CHEROKEE ROSE, 3 50,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/4 01:58,50 6 Blažková Helena 1000
11. FARDITT, 4 62,0 am. Jindřich Fabris hlava 01:58,54 11 Michal Jiří 160
Čas: 01:54,87, Mezičasy: (14,90 - 23,23 - 25,44 - 26,40 - 24,91)
Výrok: LEHCE-2 1/2-2 1/4-1/2-2 1/4-3-2-2 1/2-2-2 1/4-hlava

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pšurný Josef

Sankce: žk. Pátková M. 500 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:35
1360 CENA DP WORK & SEVT
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IZIDOR, 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 01:55,70 6 Michal Jiří 35
2. VYSMATA BARA(GB), 3 59,5 ž. Martin Srnec 2 3/4 01:56,17 10 Zobal František 29
3. LA TORTURA, 7 57,5 Helena Pejšková, Ing. 3 1/2 01:56,78 1 Pejšková Ivana 78
4. CHRISSIO(GER), 8 60,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:56,93 9 Drlík Jaroslav 50
5. KITE OF GRACIE, 3 62,5 Ondřej Velek hlava 01:56,95 8 Juránek Petr 78
6. PICCA BIO, 6 55,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:57,31 7 Vymazal Josef 180
7. ADELA(POL), 3 48,5 žk. Kateřina Hlubučková 2 01:57,62 2 Hurt Tomáš 100
8. INARCA, 3 52,0 žk. Pavlína Filipová 3/4 01:57,76 5 Vrba Pavel 160
9. D`ARTAGNAN, 4 55,0 Josef Borč 3 01:58,28 4 Vítek Pavel 200
10. HOLLYWOOD, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 14 02:00,87 3 Mimra Zdeněk 170
Čas: 01:55,70, Mezičasy: (15,05 - 25,25 - 24,96 - 25,28 - 25,16)
Výrok: LEHCE-2 3/4-3 1/2-1-hlava-2 1/4-2-3/4-3-14

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Michal Jiří, Chov: Agrobyškovice s.r.o.
video


Dostihová komise: