home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.09.2013 - Pardubice
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
1. dostih, start 13:00
1344 Cena společnosti Securitas, .s.r.o.
Proutky III.kat. - 3200 m, cena, 3letí
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1400 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUMPIK(FR*), 3 66,0 ž. Thomas Boyer LEHCE 03:54,99 10 Wroblewski Grzegorz 28
2. NAIKY, 3 64,5 Lukáš Matuský 5 03:56,01 4 Záhorová Eva 250
3. EXOTIC VALLEY(GB), 3 66,5 ž. Josef Váňa ml. 3 03:56,59 8 Váňa st. Josef 40
4. VIVAT, 3 64,5 Josef Sovka 1 3/4 03:56,87 9 Blecha Jan 78
5. STINGIRL, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška daleko 04:02,00 2 Olehla Čestmír 18
6. LADY GAGA, 3 64,0 ž. Dušan Andrés daleko 04:15,53 1 Baluchová Lucie 70
Z CROSS ICE(IRE), 3 64,5 Michal Kubík     3 Váňa st. Josef 78
Z TEMAT(POL), 3 66,0 ž. Josef Bartoš     7 Kabelková Hana 78
Z MOSQUITO, 3 66,0 ž. Marcel Novák     5 Odložil Pavel 130
Nestartovali: VIPERA
Čas: 03:54,99, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-3-1 3/4-daleko-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (LUMPIK(FR*))DS Pegas
9 000 Kč (NAIKY)EKOFARMA Rybár
6 000 Kč (VIVAT)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: tr.Váňa 2 J. výstraha za nesprávné nasedlání koně č.8 EXOTIC VALLEY do dostihu (DŘ § 411 d).


2. dostih, start 13:35
1345 Cena společnosti BARTH-media, a.s.
Steeplechase crosscountry II.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KYSHANTY(GB), 9 66,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:10,11 6 Zobal František 70
2. CARDAM(FR), 9 68,0 ž. Jaroslav Brečka 3 04:10,71 2 Brečka Jaroslav 35
3. TEREBESZ(POL), 9 65,0 ž. Marek Stromský nos 04:10,72 3 Bělka Martin 90
4. SHAMAN, 9 65,0 Lukáš Matuský 11 04:13,45 12 Holčák Radek 80
5. BORDERLAND(IRE), 7 65,0 ž. Dušan Andrés 5 04:14,63 14 Popelka Stanislav 30
6. RYANA, 5 63,0 ž. Michal Köhl 12 04:17,40 9 Junková Jana 70
7. ILION(POL), 9 66,0 ž. Josef Váňa ml. 3 04:18,14 11 Váňa st. Josef 50
8. WILD DANGER(GER), 6 66,0 Michal Kubík 13 04:21,04 13 Váňa st. Josef 80
9. VIRVÁL, 6 65,0 Josef Sovka 1 1/4 04:21,34 8 Blecha Jan 200
10. GEMANUS, 7 65,0 Ondřej Velek 3 04:22,09 7 Pecháček Jaroslav 200
11. BALERÍNA, 9 66,0 ž. Marcel Novák 8 04:24,15 5 Soukup Václav 300
12. ELIOT DU BERLAIS(FR), 6 65,0 Jan Derych daleko 04:31,20 1 Barbořík Jiří 600
PN LOVE THE WIN(IRE), 6 66,0 ž. Jaroslav Myška     4 Myšková Štěpánka 40
PN PRINCESS OF GRACIE(USA), 7 66,0 ž. Jiří Kousek     10 Juránek Petr 140
Čas: 04:10,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-nos-11-5-12-3-13-1 1/4-3-8-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (SHAMAN)K-K Metal a.s.

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Zobal František, Chov: Lady Whent

3. dostih, start 14:10
1346 Cena společnosti SEKO AERPSPACE, a.s. - Louny
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4200 m, cena, 4letí a 5letí - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTAGHIRO, 5 67,5 ž. Marcel Novák JISTĚ 05:57,43 6 Votava Jaroslav 23
2. SISI MERBLE, 5 67,5 Martin Liška 2 1/4 05:57,89 10 Hrudka ml. Jaromír 100
3. AKADA(IRE), 5 67,5 ž. Josef Bartoš 4 3/4 05:58,95 4 Zobal František 55
4. RAIN MAGNA, 5 68,0 ž. Jaroslav Brečka 13 06:02,30 9 Brečka Jaroslav 200
5. CATCH THE CASH(FR), 5 67,5 ž. Thomas Boyer nos 06:02,30 2 Bodlák Radim 120
6. ROSI(GER), 5 67,5 Michal Kubík 2 1/4 06:02,70 7 Popelka Stanislav 78
7. KIMENNE, 4 62,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4 06:03,62 5 Mimra Zdeněk 29
Z DIVOKÁ DOMINA, 4 62,0 Ondřej Velek     3 Ševčík Miroslav 140
Z LETNÍ LÁSKA, 5 67,5 ž. Josef Váňa ml.     8 Váňa st. Josef 45
Nestartovali: NATALIE
Čas: 05:57,43, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-4 3/4-13-nos-2 1/4-3 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (FANTAGHIRO)EŽ Praha a.s.
12 000 Kč (SISI MERBLE)3 hearts
8 000 Kč (RAIN MAGNA)KCL SLOVAKIA

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Orling, spol. s r. o.

4. dostih, start 14:45
1347 Cena společnosti France Car s.r.o.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRÁCULA, 5 64,5 Michal Kubík JISTĚ 06:27,51 12 Váňa st. Josef 100
2. TER MILL, 7 66,0 ž. Michal Köhl 4 06:28,40 7 Novák Antonín 60
3. UNIVERSE OF GRACIE(GER), 8 67,0 ž. Jiří Kousek 1 3/4 06:28,77 1 Juránek Petr 100
4. JAM TAKI(POL), 5 68,5 ž. Marek Stromský 1 1/4 06:29,05 6 Popelka Stanislav 35
5. RENARD ARGENTÉ, 7 71,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4 06:29,49 2 Zobal František 80
6. NIKAS, 8 66,5 ž. Dušan Andrés 10 06:31,89 8 Popelka Stanislav 23
7. STATUS QUO, 7 68,0 ž. Jaroslav Brečka daleko 06:44,56 4 Ševčík Miroslav 70
8. MODENA, 6 67,5 Matej Rigo 1 1/2 06:44,86 10 Popelka Stanislav 70
9. MARL BORA, 7 66,0 Josef Sovka daleko 06:52,23 11 Blecha Jan 50
Z CUX, 5 66,0 ž. Pavel Kašný     9 Složil Pavel 500
SN EL VIENTO(POL), 5 64,5 Ondřej Velek     3 Sůrová Pavlína 500
Nestartovali: ANGE GUARDIAN(GER)
Čas: 06:27,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-1 3/4-1 1/4-2 1/4-10-daleko-1 1/2-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (DRÁCULA)Statek Chyše-Váňa
9 000 Kč (TER MILL)DS Malá Morávka
6 000 Kč (RENARD ARGENTÉ)Stáj Luka-Mandak

Majitel: Statek Chyše-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Ševčík M.,Ing.

5. dostih, start 15:25
1348 IV.kvalifikace na Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou za podpory AKČR
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER REGENT(USA), 8 68,0 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 08:05,55 6 Váňa st. Josef 35
2. AL JAZ, 7 68,0 Josef Sovka 6 08:06,86 2 Blecha Jan 60
3. MOULA, 5 68,0 Lukáš Matuský 8 08:08,87 9 Uhl Jiří 60
4. SPERANZA, 8 68,0 ž. Thomas Boyer 2 1/4 08:09,39 12 Pecháček Jaroslav 200
5. CANTRIDARA(SLO), 7 66,0 ž. Dušan Andrés 11 08:12,09 8 Papoušek ml. Jan 80
6. READY FOR SMILE, 7 68,0 Michal Kubík 12 08:14,92 3 Váňa st. Josef 140
7. AMARAGON, 8 68,0 ž. Jaroslav Myška 1/2 08:15,09 7 Odložil Pavel 35
Z FRASINI(GB), 8 68,0 ž. Marcel Novák     1 Vinklárek Vladimír 70
Z IMBIR(POL), 9 68,0 ž. Josef Bartoš     5 Votava Jaroslav 120
Z KING OF GRACIE(GER), 7 68,0 ž. Jiří Kousek     10 Juránek Petr 85
Z VALLDEMOSO, 9 68,0 ž. Marek Stromský     4 Uhl Jiří 40
ZN RUBÍN, 11 68,0 Martina Růžičková     11 Růžičková Martina 300
Čas: 08:05,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-6-8-2 1/4-11-12-1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (AL JAZ)Quartis-Zámecký Vrch
15 000 Kč (MOULA)Sendy Kovy Ostrava
10 000 Kč (SPERANZA)R-A-Pecháček

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hubbard R.D.& Masterson R.

Sankce: j. Kubík M. 200 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.3 READY FOR SMILE, přes upozornění dostihového tajemníka (DŘ § 377).


6. dostih, start 16:00
1349 Cena společnosti OHD Pardubice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIX, 6 67,0 ž. Michal Köhl JISTĚ 06:27,29 1 Horáková Lenka 400
2. MI SENOR(GER), 5 64,5 Michal Kubík 3 3/4 06:28,21 8 Váňa st. Josef 120
3. QUATIKI(FR), 5 70,0 ž. Jiří Kousek 16 06:32,23 12 Juránek Petr 100
4. SORTINA, 6 67,0 ž. Marcel Novák daleko 06:38,47 6 Votava Jaroslav 23
5. NELLA BELLAMY, 8 65,5 Josef Sovka 9 06:40,75 10 Luka Václav 160
6. ANNABELLA, 9 63,5 Ondřej Velek 8 06:42,86 11 Tajmr Michal 500
Z ANKARA, 6 62,5 Josef Borč     13 Vašina Josef 500
Z HARDY, 7 66,5 Ivan Siegl, Ing.     9 Hurt Jiří 300
Z MAUGLÍ, 7 67,5 Martin Liška     14 Slabý Petr 70
Z PERFECT MATE(POL*), 7 64,5 Jan Derych     7 Kinský Pavel 300
Z POLAR POND, 8 67,0 ž. Josef Bartoš     4 Zobal František 70
PN ABSINT, 7 64,5 Adam Čmiel     2 Slavíček Josef 500
PN LARIZANO, 5 70,0 ž. Dušan Andrés     5 Popelka Stanislav 70
PN RIVER KWAI(GER), 7 64,5 žk. Radek Man     15 Vašina Josef 300
ZN TAQUARI(IRE), 5 67,0 ž. Josef Váňa ml.     3 Váňa st. Josef 35
Nestartovali: EMOTIONAL, SAPFÓ
Čas: 06:27,29, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 3/4-16-daleko-9-8

Majitel: Albert Stolany, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Höck J.,Ing.

Koně č.16 EMOTIONAL a č.17 SAPFÓ nestartovali z důvodu pádu jezdců na zkušebním skoku, nebyli v moci startéra.


7. dostih, start 16:35
1350 Cena Arnošta z Pardubic
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1400 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPIKE, 7 66,0 František Kovačík V. LEHCE 05:01,40 11 Kovačík František 140
2. FALCON WING(IRE), 6 70,5 ž. Martin Cagáň 6 05:02,88 6 Ribarszki Sándor 50
3. TRIPOLIS, 5 67,0 Ondřej Velek 4 1/4 05:03,91 4 Novák Antonín 120
4. APARTMAN, 8 67,0 žk. Radek Man 1/2 05:04,03 3 Jelínková Petra 140
5. DEKOLT(POL), 7 71,0 ž. Dušan Andrés 4 3/4 05:05,23 14 Hurt Tomáš 30
6. TIMBER(GER), 6 65,5 Michal Kubík 2 1/4 05:05,75 5 Váňa st. Josef 100
7. LADY JANE, 8 69,0 Rostislav Benš 13 05:08,98 13 Složil Pavel 70
Z ADISTAR, 5 64,5 Jan Derych     10 Kinský Pavel 250
Z JECEE(FR), 6 63,5 Josef Borč     1 Vítek Pavel 110
Z KINDLY BOY, 8 71,5 ž. Marcel Novák     9 Kejzlar Přemek 60
Z LAUTARO, 5 65,5 Lukáš Matuský     2 Syslová Lenka 770
Z PARTYSPIEL(GER), 4 64,0 ž. Josef Bartoš     7 Bartoš st. Josef 120
Z RAMBLIN SCOUT(GER), 7 67,0 ž. Jaroslav Myška     12 Hanáček Jaroslav 30
Z TIRAMISÚ, 6 66,0 Martin Liška     8 Sergeant Filip 200
Čas: 05:01,40, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-4 1/4-1/2-4 3/4-2 1/4-13
Maj. prémie:
15 000 Kč (SPIKE)Václav Říha
9 000 Kč (TRIPOLIS)DS Malá Morávka
6 000 Kč (APARTMAN)Šancová

Majitel: Václav Říha, Trenér: Kovačík František, Chov: Říha V.

DK přešetřila zadržení koně č.2 LAUTARO, vyslechla jezdce Matuského L. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala vědomí.


8. dostih, start 17:10
1351 Cena společnosti STAFI finalizace staveb, s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NADAL(POL), 4 66,5 Josef Sovka TUHÝ BOJ 06:02,60 3 Blecha Jan 45
2. REAPER(GER*), 4 71,0 ž. Jaroslav Myška kr.hlava 06:02,62 6 Olehla Čestmír 21
3. JANTAR(FR), 4 66,0 ž. Michal Köhl 5 06:03,64 1 Blecha Jan 120
D TADEAS HAJEK(IRE), 4 66,0 ž. Marcel Novák daleko 06:09,92 5 Bodlák Radim 200
4. LA ROCHELL, 4 62,5 Ondřej Velek 15 06:13,41 2 Hanáček Jaroslav 130
Z KAI(GER), 4 71,0 ž. Josef Váňa ml.     8 Váňa st. Josef 23
ZN LIBERTIN(GB), 4 67,0 ž. Josef Bartoš     4 Zobal František 70
ZN SIXTYSEVEN, 4 65,5 Michal Kubík     7 Váňa st. Josef 45
Čas: 06:02,60, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-5-daleko-15

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Blecha Jan, Chov: SK Moszna

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo proti koni č.5 TADEAS HAJEK, z důvodu nedodržení kurzu dostihu - neabsolvování skoku č.32. DK protest projednala, vyslechla ž. Nováka M. a startérku Ing. Froňkovou S. a protest uznala. Kůň č.5 TADEAS HAJEK byl diskvalifikován. Sankce: ž. Novák M. 500 Kč za neznalost trati dostihu (DŘ § 364a).


9. dostih, start 17:45
1352 Cena Dostihového spolku a.s.
Bumper IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAIKITA, 3 62,0 Josef Borč ZADRŽENĚ 03:47,95 5 Tůma Pavel 40
2. SCOTY, 3 64,5 žk. Michal Mach 18 03:52,54 11 Kroutilík Jaroslav 50
3. MODERATOR, 3 63,5 am. Jindřich Fabris krk 03:52,60 1 Junková Jana 45
4. RAFA, 3 65,5 am. Veronika Olehlová 3 1/4 03:53,28 12 Olehla Čestmír 23
5. STRETTON, 3 62,5 am. Jakub Spáčil 15 03:56,84 6 Olehla Čestmír 120
6. CLAAS, 3 62,5 am. Pavel Složil ml. 6 03:58,24 8 Složil Pavel 120
7. NORGETA BAA, 3 63,0 Tomáš Vodrážka 12 04:01,23 3 Vinklárek Antonín 200
8. LETNÍ SEN, 3 64,5 žk. Radek Man 1 1/4 04:01,50 7 Váňa st. Josef 78
9. SIR BLACK, 3 63,5 Jan Derych 18 04:06,05 13 Záhorová Eva 120
10. TELAMON, 3 66,0 Rostislav Benš krk 04:06,13 9 Popelka Stanislav 100
11. RAPPER`S MUSIC, 3 63,5 Adam Čmiel 1/2 04:06,32 2 Novák Antonín 70
12. DELI CAFÉ, 3 63,5 Nikola Petrlík 8 04:08,16 10 Holčák Radek 100
13. BENTE MIX, 3 63,5 Matej Rigo daleko 04:15,86 4 Pohanka Ladislav 440
Čas: 03:47,95, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-18-krk-3 1/4-15-6-12-1 1/4-18-krk-1/2-8-daleko

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Keclík Z.,Dvorce


Dostihová komise: