home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 31.08.2013 - Netolice
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
3. dostih, start 14:30
1310 Cena Hotelu Meran
Rovina III.kat. - 1500 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 0 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABOND, 2 55,5 žk. Michal Mach BOJ 01:42,91 6 Sýkorová Marcela  
2. CHARROS, 2 57,0 žk. Radek Man 3/4 01:43,04 2 Růžičková Martina  
3. STORMICO, 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček 13 01:45,75 4 Hurt Jiří  
4. LEGARTO, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 5 01:46,90 5 Růžičková Martina  
5. STEP STAR, 2 52,5 žk. Kateřina Hlubučková 12 01:49,63 3 Křídlová Tamara  
6. WYOMING, 2 53,5 žk. Pavlína Filipová 12 01:52,38 1 Bartoš st. Josef  
Čas: 01:42,91, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-13-5-12-12

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Zolman R.

5. dostih, start 15:30
1311 Cena svazu chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTEPUCINI(FR), 3 56,5 žk. Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:46,13 7 Neuberg Filip  
2. SAVAGE, 3 58,5 ž. Vendula Korečková 2 01:46,46 6 Kantek Petr  
3. COME LYPI, 3 55,0 Josef Borč 1 1/2 01:46,71 5 Slabý Petr  
4. MAGGIE, 3 58,5 ž. Jakub Pavlíček 3 1/4 01:47,34 3 Hurt Jiří  
5. TADYHOMÁME, 3 55,0 žk. Michal Mach 1 1/4 01:47,58 4 Brož Jiří  
6. ATLETHICA, 3 53,0 am. Helena Březinová 2 01:47,91 9 Březina Ladislav  
7. LORIETA, 3 53,0 am. Markéta Krejčí 2 1/2 01:48,36 1 Popelka Stanislav  
8. LOMBARDA, 3 55,0 žk. Pavlína Filipová 1 1/4 01:48,60 8 Berthier Kateřina  
9. KARRE DANCER, 3 57,0 Matej Rigo krk 01:48,66 2 Chaloupka Václav  
Čas: 01:46,13, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1 1/2-3 1/4-1 1/4-2-2 1/2-1 1/4-krk

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Haras de Bernesq

6. dostih, start 16:00
1312 Cena ZOD Němčice
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší - klisny
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUAFF, 3 54,5 žk. Michal Mach V. LEHCE 01:11,81 2 Picek Milan  
2. PRIMA, 4 57,0 žk. Radek Man 8 01:13,20 3 Jelínek Zbyněk  
3. AMADEA, 3 57,0 Matej Rigo 3/4 01:13,34 1 Brož Jiří  
4. VERA CRUZ, 3 55,0 ž. Vendula Korečková nos 01:13,34 7 Růžičková Martina  
5. LA MARTINA, 3 53,5 žk. Pavlína Filipová 2 01:13,68 5 Berthier Kateřina  
6. WELL DONE, 6 54,5 žk. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:14,19 8 Hanousek Ladislav  
7. BARKA, 3 55,0 Josef Borč 12 01:16,40 6 Hanousek Ladislav  
Nestartovali: FIRST LADY
Čas: 01:11,81, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-3/4-nos-2-2 3/4-12

Majitel: Stall Berger-Picek, Trenér: Picek Milan, Chov: Picek M.

Sankce: j. Rigo M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


7. dostih, start 16:30
1313 Handicap Envisan Gem Kooperativa - dostih žáků
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAV, 7 48,0 žk. Michaela Musialová BOJ 02:00,58 3 Sýkorová Marcela  
2. SAFIJA, 3 54,5 žk. Michal Mach 1/2 02:00,67 6 Neuberg Filip  
3. MONGOL(IRE), 6 57,0 žk. Radek Man 1 1/2 02:00,93 4 Hanousek Ladislav  
4. BLONDYNA(GB), 5 50,5 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:01,16 1 Hanousek Ladislav  
5. ARDUA, 3 48,5 žk. Adéla Zachová 3/4 02:01,29 2 Míček Milan  
6. BARLETTA, 12 53,0 žk. Pavlína Filipová 1 02:01,46 5 Kantek Petr  
Čas: 02:00,58, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-1 1/4-3/4-1

Majitel: Hipospol Velká Chuchle, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Nisa Union s.r.o.

8. dostih, start 17:00
1314 Cena Wastech Sviták
Rovina V.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANITHA, 10 58,5 am. Helena Březinová JISTĚ 02:50,33 2 Březina Ladislav  
2. ALLDA, 4 60,0 žk. Kateřina Hlubučková 3/4 02:50,46 1 Křídlová Tamara  
3. CIMO, 3 57,5 žk. Michal Mach 2 02:50,85 7 Brož Jiří  
4. VINNY RAIN, 4 61,5 žk. Radek Man 2 02:51,22 6 Neuberg Filip  
5. ESKORTA, 12 61,0 ž. Vendula Korečková daleko 02:56,77 3 Kantek Petr  
6. MARIO BOND, 3 53,5 am. Valerie Vyhnálková 3/4 02:56,92 5 Hanousek Ladislav  
Nestartovali: VITALITA
Čas: 02:50,33, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-2-2-daleko-3/4

Majitel: Březina Legacy Buršice, Trenér: Březina Ladislav, Ing., Chov: Březina L.,Ing.

Sankce: žk.Mach M. odnětí bičíku na dva dostihové dny tj. 14.9 a 15.9.2013 za jeho nadměrné použití(DŘ § 316)



Dostihová komise: