home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.08.2013 - Pardubice
stav dráhy: 5.1 (měkká / Soft)
1. dostih, start 13:00
1287 Cena proutěnkářů
Proutky III.kat. - 3200 m, cena, 3letí
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1400 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LITTLE RAKTI(IRE), 3 66,0 ž. Dušan Andrés BOJ 03:54,26 4 Vocásková Helena 25
2. STINGIRL, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška 3/4 03:54,38 11 Olehla Čestmír 55
3. BIG MAGO(IRE), 3 66,0 ž. Josef Váňa ml. 1 1/2 03:54,63 6 Váňa st. Josef 40
4. EXOTIC VALLEY(GB), 3 64,0 Michal Kubík 3 03:55,15 9 Váňa st. Josef 78
5. MALHART(IRE), 3 63,5 Jakub Kocman 11 03:57,37 10 Sůrová Pavlína 200
6. DANSEUSE D`AVRIL(FR), 3 62,0 Jan Derych 2 1/4 03:57,80 3 Berthier Kateřina 200
Z MOSQUITO, 3 64,0 Ondřej Velek     7 Odložil Pavel 140
Z REDARMOON, 3 68,0 ž. Jiří Kousek     2 Juránek Petr 100
Z TEMAT(POL), 3 63,5 Lukáš Matuský     5 Kabelková Hana 110
PN LUMPIK(FR*), 3 66,0 ž. Jan Faltejsek     12 Wroblewski Grzegorz 25
ZN JAMIL, 3 64,0 Petr Tůma     8 Popelka Stanislav 100
Nestartovali: LINCOLN(GER)
Čas: 03:54,26, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1 1/2-3-11-2 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (STINGIRL)Wrbna Racing

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Mrs McStay C.

2. dostih, start 13:35
1288 Cena Dostihového klubu.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3900 m, cena, 4letí a 5letí - klisny
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1400 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTAGHIRO, 5 67,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 05:40,73 2 Votava Jaroslav 100
2. LETNÍ LÁSKA, 5 68,0 ž. Josef Váňa ml. 3 05:41,29 4 Váňa st. Josef 50
3. AKADA(IRE), 5 67,0 ž. Josef Bartoš 1/2 05:41,39 6 Zobal František 60
4. ROSI(GER), 5 66,0 Michal Kubík 3/4 05:41,53 9 Popelka Stanislav 120
5. HALLANDALE(FR), 5 69,5 ž. Niklas Lovén daleko 05:47,20 3 Persson Dennis 65
Z BEAUTIFUL DIRECTA(GER), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška     1 Olehla Čestmír 78
Z KIMENNE, 4 66,0 ž. Luboš Urbánek     7 Mimra Zdeněk 55
PN RYANA, 5 64,5 Ondřej Velek     5 Junková Jana 25
ZN MEDULA(IRE), 4 63,5 ž. Dušan Andrés     10 Vocásková Helena 30
ZN RAMPULINA, 4 61,5 Josef Sovka     8 Novák Antonín 60
Čas: 05:40,73, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-1/2-3/4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (FANTAGHIRO)EŽ Praha a.s.
9 000 Kč (LETNÍ LÁSKA)MHM

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Orling, spol. s r. o.

3. dostih, start 14:10
1289 Cena podporovaná firmou Karel Hainz
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 900 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RENDEZ VOUS, 4 66,0 ž. Marcel Novák BOJ 04:53,42 3 Votava Jaroslav 70
2. MR LOUISE, 4 68,0 ž. Pavel Kašný 1 1/4 04:53,68 10 Růžičková Martina 40
3. TARANT(IRE), 4 67,0 ž. Marek Stromský 1/2 04:53,77 5 Popelka Stanislav 30
4. TARAS(POL), 4 66,0 ž. Dušan Andrés 2 04:54,06 8 Kabelková Hana 78
5. LIBERTIN(GB), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 10 04:56,02 1 Zobal František 50
6. VENI VIDI VICI, 4 66,0 ž. Michal Köhl 10 04:58,09 12 Blecha Jan 120
7. LIBERTY SON(FR), 4 65,5 Josef Sovka daleko 05:04,99 9 Blecha Jan 100
Z JANTAR(FR), 4 66,0 Vladimír Verner     6 Blecha Jan 170
Z JATAR(POL), 4 64,5 Jakub Kocman     4 Sůrová Pavlína 170
Z KATCHABA(USA), 4 67,5 Michal Kubík     13 Váňa st. Josef 40
ZN LAURIAN, 4 64,5 Adam Čmiel     2 Syslová Lenka 100
Nestartovali: SALVIANA, SZTORM(POL)
Čas: 04:53,42, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-1/2-2-10-10-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Junková J.

4. dostih, start 14:45
1290 Cena společnosti MORAVOL
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 900 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAM TAKI(POL), 5 67,0 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ 05:11,12 9 Popelka Stanislav 100
2. UNIVERSE OF GRACIE(GER), 8 66,0 ž. Jan Faltejsek 11 05:13,40 16 Juránek Petr 100
3. PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 7 66,5 Lukáš Matuský 2 3/4 05:13,82 18 Holčák Radek 50
4. TAMMY`N CLASSY, 8 63,5 Jan Derych 5 05:14,98 14 Kovář Stanislav 160
5. TAQUARI(IRE), 5 64,0 Michal Kubík 3 1/4 05:15,63 13 Váňa st. Josef 50
6. BALERÍNA, 9 66,0 ž. Marcel Novák 1/2 05:15,74 2 Soukup Václav 120
7. LARIZANO, 5 69,0 ž. Dušan Andrés 6 05:16,94 11 Popelka Stanislav 60
8. KING OF GRACIE(GER), 7 68,0 ž. Jiří Kousek daleko 05:22,79 12 Juránek Petr 40
9. GRIZLA, 6 63,5 Matej Rigo 17 05:25,99 8 Hovadová Jana 200
10. NOLEJAN, 6 68,0 am. Pavel Syrový daleko 05:37,99 5 Hrudka st. Jaromír 600
Z FLORENDO(GB), 6 66,0 ž. Pavel Kašný     15 Neslerová Romana 250
Z CHARLEY, 9 68,0 ž. Josef Váňa ml.     7 Váňa st. Josef 25
Z NATÍK, 9 68,0 ž. Michal Köhl     1 Horáková Lenka 200
Z ORIX, 6 66,0 ž. Jaroslav Myška     10 Horáková Lenka 200
Z SAUNUS, 5 66,0 Martin Liška     3 Baštová Pavlína 200
PN EFEZJA(POL), 9 65,0 ž. Josef Bartoš     19 Bartoš st. Josef 160
ZN LORNA, 7 66,0 Vladimír Verner     4 Vinklárek Vladimír 70
Z IMBIR(POL), 9 72,5 Josef Sovka     17 Votava Jaroslav 70
Nestartovali: LÁVRA, PLAYMOON
Čas: 05:11,12, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-11-2 3/4-5-3 1/4-1/2-6-daleko-17-daleko

Majitel: Nýznerov, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Stachowiak Tomasz

5. dostih, start 15:20
1291 Cena CHOVSERVIS, a.s. Hradec Králové
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1400 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KINDLY BOY, 8 68,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 05:16,77 1 Kejzlar Přemek 130
2. THALLIUM(FR), 6 71,0 ž. Josef Váňa ml. 3 1/2 05:17,60 4 Váňa st. Josef 23
3. LORAIN, 6 67,5 ž. Jaroslav Myška 1 3/4 05:17,94 11 Myšková Štěpánka 50
4. GRIZLI, 8 67,5 Josef Sovka 2 05:18,35 13 Blecha Jan 100
5. GAUNER DANON(GER), 7 66,0 Lukáš Matuský 2 3/4 05:18,99 15 Holčák Radek 170
6. MAKLER(POL), 7 67,5 Ján Mach, MVDr. daleko 05:23,94 12 Votava Jaroslav 140
7. CUX, 5 67,5 ž. Michal Köhl kr.hlava 05:23,95 16 Složil Pavel 200
8. QUATIKI(FR), 5 68,5 ž. Jiří Kousek hlava 05:24,00 6 Juránek Petr 100
9. GEMANUS, 7 69,5 Martin Liška 8 05:25,54 17 Pecháček Jaroslav 100
10. APOCAL(IRE), 9 70,0 am. Kim Stern 2 1/4 05:26,21 7 Stern Kim 300
11. SAPFÓ, 6 65,5 ž. Thomas Boyer daleko 05:36,86 19 Suchánek Martin 250
Z CATCH LIFE(ITY), 5 71,5 ž. Pavel Kašný     18 Seménka Zdeněk 50
Z EL VIENTO(POL), 5 66,0 Jakub Kocman     9 Sůrová Pavlína 300
Z LEWIN, 7 67,5 ž. Josef Bartoš     10 Novák Antonín 78
Z LUANDO(GER), 6 67,0 Michal Kubík     14 Váňa st. Josef 170
ZN BODYGUARD(POL), 7 65,0 Matej Rigo     8 Ročák Michal 250
ZN OPEN TOUR(IRE), 6 67,5 Jan Derych     5 Barbořík Jiří 250
ZN SARDONYKS(POL), 7 65,0 Adam Čmiel     3 Syslová Lenka 440
ZN TUDUL(POL), 5 67,5 ž. Dušan Andrés     2 Olehla Čestmír 110
Čas: 05:16,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-1 3/4-2-2 3/4-daleko-kr.hlava-hlava-8-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (KINDLY BOY)Stáj Kejzlar
9 000 Kč (LORAIN)Stáj Jeso
6 000 Kč (GRIZLI)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Stáj Kejzlar, Trenér: Kejzlar Přemek, Chov: Kejzlar P. Dolany

6. dostih, start 15:55
1292 Cross country PERUÁNA
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEE DES BLINS(FR), 11 64,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 06:39,71 5 Wroblewski Grzegorz 18
2. AMARAGON, 8 66,0 ž. Jaroslav Myška 3 06:40,39 3 Odložil Pavel 160
3. BORDERLAND(IRE), 7 65,0 ž. Marek Stromský 2 1/4 06:40,82 7 Popelka Stanislav 140
4. NIKAS, 8 65,0 ž. Dušan Andrés 13 06:43,67 2 Popelka Stanislav 100
5. MLÝN, 7 65,0 ž. Marcel Novák 8 06:45,30 6 Kovačík František 160
6. SEŠLOST, 9 63,0 ž. Thomas Boyer 3 1/4 06:46,14 13 Matysík Zdeněk 200
7. STEP DANCER, 5 66,0 ž. Josef Váňa ml. 1 1/4 06:46,40 14 Váňa st. Josef 100
8. LOIRE, 5 64,0 ž. Michal Köhl 16 06:49,75 11 Složil Pavel 160
ZN OHIO, 5 65,0 Josef Sovka     4 Blecha Jan 45
ZN POLAR POND, 8 65,0 ž. Josef Bartoš     9 Zobal František 200
ZN TIUMEN(POL), 12 67,0 ž. Josef Váňa st.     1 Váňa st. Josef 30
ZN VALIANT(GER), 8 65,0 Jakub Kocman     10 Ročák Michal 1000
Nestartovali: CHARME LOOK, TOMIS
Čas: 06:39,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-2 1/4-13-8-3 1/4-1 1/4-16
Maj. prémie:
20 000 Kč (AMARAGON)Stáj Dopa-Odložil
12 000 Kč (NIKAS)Stáj Castor
8 000 Kč (MLÝN)DS RE&LA Frančák

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Cahu G. Suc.

7. dostih, start 16:35
1293 Cena společnosti .A.S.A. - III.kvalifikace na 123 Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREZOR(POL), 9 68,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 07:19,61 13 Kabelková Hana 16
2. BROKER(GER), 6 68,0 ž. Thomas Boyer 3 07:20,23 9 Wroblewski Grzegorz 160
3. BUDAPEST(IRE), 8 68,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4 07:20,67 4 Váňa st. Josef 78
4. KASIM, 8 68,0 ž. Marcel Novák 13 07:23,42 14 Kejzlar Přemek 140
5. MARINUS, 8 68,0 ž. Michal Köhl 1/2 07:23,53 8 Novák Antonín 300
6. SAURON, 8 68,0 Martin Liška 2 1/2 07:24,07 2 Liška Martin 440
7. ČMAŇA, 8 68,0 ž. Jan Faltejsek daleko 07:46,15 1 Luka Václav 110
8. ZARIF(IRE), 6 68,0 ž. Josef Váňa ml. daleko 07:51,67 10 Váňa st. Josef 78
Z BREMEN PLAN(POL), 10 68,0 ž. Marek Stromský     5 Popelka Stanislav 50
Z LINGARRY(FR), 7 66,0 Lukáš Matuský     6 Holčák Radek 160
Z MR YOCKER, 7 68,0 Michal Kubík     15 Theimer Milan 250
Z NIKAN, 7 68,0 František Kovačík     11 Kovačík František 440
PN CIM(POL), 9 68,0 ž. Jaroslav Myška     7 Myšková Štěpánka 120
ZN CANTRIDARA(SLO), 7 66,0 Jakub Kocman     3 Papoušek ml. Jan 200
Nestartovali: SPERANZA
Čas: 07:19,61, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-2 1/4-13-1/2-2 1/2-daleko-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (KASIM)Stáj Kejzlar
15 000 Kč (MARINUS)DS Malá Morávka

Majitel: EPICOS, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna

8. dostih, start 17:10
1294 Dostih na podporu turismu, sportu, hotelnictví a vína ve městě Pardubice
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1400 + 2600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČÁRIRAY, 6 67,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ 04:45,95 4 Popelka Stanislav 20
2. ENDLESS STORM(GER), 6 64,5 Michal Kubík 3 3/4 04:46,71 13 Theimer Milan 140
3. TEREBESZ(POL), 9 68,5 ž. Marek Stromský 2 04:47,13 3 Bělka Martin 50
4. MANIFESTATION(GB), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška 4 1/4 04:48,09 10 Olehla Čestmír 50
5. POWER PRIZE(GER), 7 70,0 ž. Marcel Novák 2 04:48,50 14 Fedorowicz Vladislav 100
6. APARTMAN, 8 67,0 ž. Thomas Boyer 9 04:50,38 6 Jelínková Petra 400
7. TIMBER(GER), 6 67,5 ž. Josef Váňa ml. 2 3/4 04:51,05 1 Váňa st. Josef 100
8. LADY JANE, 8 66,5 Matej Rigo 8 04:52,63 2 Složil Pavel 100
9. AZKABAN(POL), 6 67,0 ž. Josef Bartoš 8 04:54,21 12 Zobal František 140
10. TALINA(GER), 8 63,0 Jan Derych 8 04:55,64 8 Jirátová Petra 500
11. WAVELIGHT LASER(GER), 9 67,0 ž. Jan Faltejsek daleko 05:00,05 9 Juránek Petr 100
Z LAUTARO, 5 64,5 Adam Čmiel     5 Syslová Lenka 500
Z SPIKE, 7 66,5 František Kovačík     11 Kovačík František 250
ZN TUARÉGA, 5 62,5 Ján Mach, MVDr.     7 Kovář Stanislav 500
Čas: 04:45,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 3/4-2-4 1/4-2-9-2 3/4-8-8-8-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (ČÁRIRAY)Sectori Ševčík-Vlachovice

Majitel: Sectori Ševčík-Vlachovice, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Vrba P.,Ing.

9. dostih, start 17:45
1295 Cena Dostihového spolku a.s.
Bumper IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VINNO VERITAS, 5 63,5 Matej Rigo JISTĚ 03:42,79 6 Neuberg Filip 17
2. CUDAK(POL), 5 63,5 Adam Čmiel 4 1/2 03:43,68 1 Bartoš st. Josef 40
3. BARACUDA, 4 63,0 Jan Derych 1 1/4 03:43,91 3 Vinklárek René 50
4. LISA MONA, 4 61,0 žk. Pavlína Filipová 3 1/4 03:44,66 7 Baluchová Lucie 25
5. KOFFILA LADY, 4 61,0 am. Pavel Složil ml. 4 1/2 03:45,74 9 Složil Pavel 70
6. ACCELERATE, 4 63,5 Ivan Siegl, Ing. 10 03:47,99 5 Hronová Ilona 78
7. SLAWKA, 4 66,0 František Kovačík 4 1/2 03:49,11 2 Kovačík František 100
Nestartovali: BARBAROSA, ONFLEUR DERUINSE(FR)
Čas: 03:42,79, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/2-1 1/4-3 1/4-4 1/2-10-4 1/2

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Orling, spol. s r. o.

Kůň č.8 ONFLEUR DERUINSE nestartoval z důvodu pádu jezdce při vstupu na dostihovou dráhu, nebyl v moci startéra.



Dostihová komise: