home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.06.2013 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1140 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORVINA, 5 66,5 ž. Pavel Kašný JISTĚ 03:51,06 1 Ilíková Kateřina 80
2. MARKETA(POL), 5 64,0 Barbora Málková 1 03:51,21 7 Hronová Ilona 70
3. MIRIAM, 4 60,5 Josef Sovka 7 03:52,64 5 Neuberg Filip 120
4. KING FOU JAVILEX(FR), 5 65,0 žk. Jan Odložil 2 1/2 03:53,03 4 Blažková Helena 400
5. STORMY GROOM(GER), 5 66,5 Michal Kubík 3 1/4 03:53,57 8 Blažková Helena 250
6. DOBBY, 5 69,0 Vladimír Verner 3/4 03:53,73 14 Mottl Ivan 70
7. PARISKA, 4 60,0 Matej Rigo 4 1/2 03:54,58 10 Pohanka Ladislav 400
8. RABBIT SHINKO(GB), 7 68,5 ž. Luboš Urbánek 15 03:57,62 13 Petrlík 2 Harry 120
9. SENDWIRE(IRE), 5 68,5 ž. Josef Váňa ml. 20 04:02,10 12 Blažková Helena 35
10. TOMÍK, 7 67,0 Jan Derych 6 04:03,40 11 Brož Jiří 200
Z TIPPOLINA, 4 60,0 Ondřej Velek     2 Zobal František 30
Z UNANGEPASSE(FR), 4 61,5 Jan Kratochvíl     3 Váňa st. Josef 120
Z RIVER DIAMOND, 4 65,5 ž. Marcel Novák     6 Picek Milan 40
Nestartovali: KHILONA(GER)
Čas: 03:51,06, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-7-2 1/2-3 1/4-3/4-4 1/2-15-20-6

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: stáj Nutri Horse-Blažková 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.4 KING FOU JAVILEX (DU 16/3)


2. dostih, start 14:30
1141 STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ N.LABEM
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIRVÁL, 6 67,5 Josef Sovka LEHCE 04:34,95 7 Blecha Jan 40
2. TASIMA, 5 67,5 Jan Derych 7 04:36,61 9 Okleštěk Miloslav 35
3. AZTEKE(GER), 8 70,0 ž. Josef Váňa ml. 12 04:39,25 2 Hurt Tomáš 90
4. VENTURIO, 4 66,0 ž. Pavel Kašný daleko 04:45,37 10 Růžičková Martina 100
5. MARSYLIANKA(POL), 9 67,0 Milan Kos daleko 04:59,50 8 Kos Milan 250
Z FIORANO, 6 66,5 Ondřej Velek     4 Vašina Josef 150
Z RABBIT HAWK WING(IRE), 5 69,0 ž. Luboš Urbánek     11 Petrlík 2 Harry 78
PN DŽIDDAH, 4 64,0 ž. Josef Bartoš     6 Zobal František 50
PN LA ARTEFACTO, 4 63,0 Barbora Málková     5 Růžičková Martina 120
ZN HAWA BALI(IRE), 6 69,0 ž. Dušan Andrés     1 Popelka Stanislav 34
Nestartovali: CORNELIE, INVAZE
Čas: 04:34,95, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-12-daleko-daleko

Majitel: Dostihová stáj Virvál, Trenér: Blecha Jan, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

3. dostih, start 15:00
1142 CENA NUTRIHORSE
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPRIA(IRE), 3 52,5 žk. Pavlína Filipová BOJ 00:59,09 5 Berthier Kateřina 45
2. CARTEMIX, 4 60,0 Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 00:59,11 3 Váňa Tomáš 24
3. MONGOL(IRE), 6 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 00:59,33 8 Hanousek Ladislav 80
4. BORDO(POL), 7 57,5 Miroslava Přibylová 1 00:59,47 4 Jelen Jaroslav 80
5. SAGITÁRIUS, 8 59,5 Ondřej Velek 1 00:59,62 9 Duchoň Tomáš 70
6. TADYHOMÁME, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:00,01 7 Brož Jiří 200
7. NEXTREME, 8 61,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:00,22 2 Hurt Jiří 30
8. ARDUA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:00,36 6 Míček Milan 80
9. TAKEELA, 3 54,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:00,62 1 Zobal František 110
Čas: 00:59,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 3/4-1-1-2 1/4-1 1/2-3/4-1 1/2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Moloney P.J.

Sankce: j. Derych Jan 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412 b)


4. dostih, start 15:25
1143 CENA SPOLEČNOSTI K4K HOLDING
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESDARKA, 3 56,5 ž. Petr Foret JISTĚ 02:23,95 10 Mimra Zdeněk 100
2. WOLF, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 02:24,10 3 Horová Oliva 40
3. EXOTIC VALLEY(GB), 3 57,5 žk. Michal Mach 2 3/4 02:24,54 7 Kotáb Eduard 40
4. LINTON, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 3/4 02:25,01 11 Zobal František 140
5. SMAJLÍK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:25,11 9 Chaloupka Jiří 140
6. MAGGIE, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava 02:25,13 1 Hurt Jiří 120
7. ZIBEKAR, 3 56,5 Bauyrzhan Murzabayev 5 02:26,17 2 Vavroušek Josef 300
8. CÍSAŘ NERO, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2 02:26,49 4 Šomanová Lenka 300
9. NICANORA, 3 58,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:26,70 5 Schillová Barbora 25
10. IZIDOR, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:27,03 13 Michal Jiří 50
11. BLACK RAY, 3 57,0 žk. Radek Man 4 1/2 02:28,03 8 Derych Vladimír 350
12. PEGY, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 7 02:29,84 6 Popelka Stanislav 130
13. CHEROKEE ROSE, 3 54,0 Josef Mysliveček 6 02:31,14 12 Kinský Pavel 200
Čas: 02:23,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2 3/4-2 3/4-1/2-hlava-5-2-1 1/4-2-4 1/2-7-6

Majitel: Lenia SaZ, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Szikora P.

5. dostih, start 15:50
1144 CENA ECOLITE II.odd.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAMA CHARLOTTE(IRE), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka ZADRŽENĚ 02:24,67 6 Chaloupka Jiří 23
2. LAURIE AN, 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev 7 02:26,01 10 Zobal František 50
3. NOWITKA, 3 55,0 žk. Martin Laube nos 02:26,02 12 Pejšková Ivana 100
4. HESPEA, 3 55,0 žk. Michal Mach 1 1/2 02:26,26 7 Juránek Petr 100
5. ROMEO, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 02:26,27 11 Neuberg Filip 30
6. ZANZIBAR, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:26,33 2 Horáková Lenka 70
7. RISK, 3 57,0 žk. Radek Man 3 02:26,87 9 Jelínek Zbyněk 400
8. HOLLYWOOD, 3 58,0 ž. Jan Verner 3 1/4 02:27,54 8 Mimra Zdeněk 40
9. LA MILLA, 3 53,5 žk. Pavlína Filipová 2 3/4 02:28,08 4 Ilíková Kateřina 200
10. SHAOLIN, 3 55,0 Josef Mysliveček 4 3/4 02:29,15 5 Kinský Pavel 120
11. PLEASE BABY PLEASE, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:29,18 3 Hulínský Václav 300
ZN CENTURY IN, 3 58,0 Ondřej Velek     1 Moravec Zdeněk 400
Čas: 02:24,67, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-nos-1 1/2-kr.hlava-krk-3-3 1/4-2 3/4-4 3/4-hlava

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Edgeridge Ltd And Glenvale Stud

DK přešetřila pád jezdce Velka O., vyslechla ž. Chaloupku J. a neshledala cizí zavinění.


6. dostih, start 16:15
1145 CENA GHC GENETICS
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD OF GRACIE(FR), 4 62,5 ž. Milan Zatloukal V. LEHCE 01:45,71 1 Juránek Petr 35
2. AQUILIS(GER), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:46,38 10 Chaloupka Jiří 78
3. LE PAYDA, 4 61,5 Bauyrzhan Murzabayev krk 01:46,45 11 Hronová Ilona 45
4. VISENYA(GB), 3 56,0 ž. Petr Foret 2 01:46,79 5 Luka Václav 30
5. ZYLO(POL), 3 54,5 žk. Michal Mach nos 01:46,80 9 Votava Jaroslav 200
6. WOLADOR, 5 61,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:46,81 4 Horáková Lenka 140
7. PAT`S GOLD, 4 61,5 ž. Dušan Andrés 5 01:47,88 7 Popelka Stanislav 200
8. ATESTACE, 4 60,0 ž. Jakub Pavlíček 2 01:48,23 2 Hulínský Václav 200
9. YES MAN(FR), 5 61,0 am. Jindřich Fabris 2 01:48,61 8 Germič Karel 50
10. ADELA(POL), 3 52,0 Josef Mysliveček 4 01:49,46 6 Hurt Tomáš 200
11. AMFORA, 3 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/2 01:49,94 3 Baštová Pavlína 300
12. MUSKATSONNE(FR), 3 53,0 žk. Pavlína Filipová 7 01:51,48 12 Berthier Kateřina 140
Čas: 01:45,71, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-3 1/2-krk-2-nos-kr.hlava-5-2-2-4-2 1/2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (LE PAYDA)Hřebčín Křenek

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Juránek Petr, Chov: Montauban F.,ec.Biraben,Bucheron S.

Kůň č.8 YES MAN ztratil na startu cca 8 délek.


7. dostih, start 16:40
1146 CENA SČADJ a STÁJE MBE dostih amatérů
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLANIS(GB), 5 57,0 am. Jana Nováková JISTĚ 01:47,32 6 Zobal František 65
2. CHAR, 5 61,5 am. Radka Hradcová, Bc. 1 01:47,47 2 Váňa Tomáš 35
3. VELVET FORCE(ITY), 5 62,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:47,61 8 Horová Oliva 30
4. LAMIRANDA(FR), 4 56,0 am. Martina Luková 1 01:47,79 7 Luka Václav 25
5. MACK THE KNIFE, 7 58,0 am. Lenka Rájová 1 01:47,96 5 Hurt Jiří 78
6. ANITHA, 10 56,0 am. Helena Březinová 2 1/2 01:48,46 3 Březina Ladislav 360
7. ODER(POL), 7 57,5 am. Petra Hrubá 5 01:49,55 4 Kantek Petr 300
Nestartovali: CLASA CAFE
Čas: 01:47,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-3/4-1-1-2 1/2-5

Majitel: Luka-Vedral, Trenér: Zobal František, Chov: Elsdon Farms

8. dostih, start 17:05
1147 HANDICAP RÁDIA KISS DELTA
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUAFF, 3 57,5 žk. Michal Mach LEHCE 01:20,48 1 Picek Milan 45
2. PRIMA, 4 57,5 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:20,94 2 Jelínek Zbyněk 78
3. REDUL, 10 59,5 ž. Jiří Chaloupka 5 01:21,84 7 Fedorowicz Vladislav 40
4. LEARJET, 9 58,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:21,92 9 Šimek Jaroslav 78
5. CIMO, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:22,24 5 Brož Jiří 80
6. PORTYR, 4 63,0 Barbora Málková 5 01:23,12 3 Peťulová Petra 60
7. RETINA, 3 62,5 žk. Pavlína Filipová 1 1/4 01:23,33 8 Petrlík Allan 35
8. LETENKA, 3 51,0 am. Veronika Krejčíková 1/2 01:23,43 6 Horová Oliva 120
9. DIERMEST OF LIGHT, 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 7 01:24,96 4 Derych Vladimír 100
Čas: 01:20,48, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 3/4-5-1/2-2-5-1 1/4-1/2-7

Majitel: Stall Berger-Picek, Trenér: Picek Milan, Chov: Picek M.


Dostihová komise: