home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.05.2013 - Praha
stav dráhy: 5.9 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:02
1043 CENA ALAVIS TRIPLE BLEND
Rovina III.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGGIE, 4 55,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:02,50 4 Hurt Jiří 100
2. DANUBIT, 6 54,5 žk. Martin Laube 1 1/4 01:02,68 5 Hurt Jiří 140
3. DEMON KING(IRE), 6 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:03,01 3 Kub Ivan 27
4. PALETA, 6 60,0 žk. Pavlína Filipová 4 3/4 01:03,85 1 Berthier Kateřina 35
5. LENZIR, 9 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:03,90 7 Kantek Petr 100
6. WOOLFILLY(IRE), 3 56,0 am. Martina Luková 2 1/2 01:04,33 6 Luka Václav 40
7. LILI(GB), 4 56,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:04,65 2 Zobal František 50
Čas: 01:02,50, Mezičasy: (13,33 - 23,42 - 25,78)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2-4 3/4-krk-2 1/2-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (REGGIE)Michaela-Hruboš
6 000 Kč (DANUBIT)Horse centrum HUbeRT-Hurt
4 000 Kč (PALETA)Blue Star

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla
video

2. dostih, start 14:31
1044 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTY JACK(GB), 4 54,0 žk. Martin Laube TUHÝ BOJ 01:33,36 6 Michal Jiří 30
2. CLASA CAFE, 3 57,5 žk. Radek Man hlava 01:33,39 5 Váňa Tomáš 45
3. LAV, 7 48,0 žk. Tereza Justová 3/4 01:33,53 4 Sýkorová Marcela 140
4. LAFRANCO, 4 52,0 žk. Kateřina Hlubučková 1/2 01:33,63 7 Seménka Zdeněk 50
5. VALMONT, 4 61,0 žk. Markéta Pátková 1 1/4 01:33,87 2 Duchoň Tomáš 60
6. ADELA(POL), 3 59,5 žk. Michal Mach 4 01:34,62 3 Hurt Tomáš 30
7. ACERIA(GB), 4 62,0 žk. Eva Melová 4 01:35,35 1 Mourek František 140
Čas: 01:33,36, Mezičasy: (15,05 - 24,00 - 25,92 - 28,39)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3/4-1/2-1 1/4-4-4

Majitel: Equus Caroli, Trenér: Michal Jiří, Chov: Mrs Chapman J.A

Sankce:žk.Laube M.a Man R.po 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), žk.Man R. 2000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,8 kg (DŘ § 383d)

video

3. dostih, start 15:01
1045 CENA ALAVIS CELADRIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VISENYA(GB), 3 54,0 ž. Vendula Korečková V. LEHCE 01:34,07 4 Luka Václav 30
2. ADRASTEIA(GB), 3 54,0 žk. Martin Laube 4 01:34,79 2 Horová Oliva 55
3. SOLAR POWER(GER), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:35,02 3 Záhorová Eva 45
4. CAILEAN, 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 2 01:35,39 5 Zobal František 20
5. MONELLA, 3 56,5 ž. Milan Zatloukal 7 01:36,80 1 Mimra Zdeněk 120
Nestartovali: A DEE JOE(FR), MAJOLICA MAYA(GB)
Čas: 01:34,07, Mezičasy: (16,14 - 25,73 - 26,60 - 25,62)
Výrok: VELMI LEHCE-4-1 1/4-2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (CAILEAN)EŽ Praha a.s.
6 000 Kč (MONELLA)MANEKO

Majitel: Luka racing syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Stourbank Stud
video

4. dostih, start 15:32
1046 CENA SDRUŽENÍ CZECH TOP 100
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VICTORY BOND, 3 56,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:50,13 7 Schillová Barbora 30
2. NASIA(POL), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 2 01:50,50 4 Hurt Tomáš 78
3. PLATBA, 3 58,0 Ondřej Velek kr.hlava 01:50,51 3 Votava Jaroslav 20
4. ULTIMA, 3 55,0 žk. Michal Mach 4 1/2 01:51,34 2 Drlík Jaroslav 40
5. LAURIE AN, 3 55,0 Bauyrzhan Murzabayev nos 01:51,35 6 Zobal František 60
6. CREOLA TIGER, 3 56,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:51,60 1 Mimra Zdeněk 100
7. LA LAGION, 3 54,5 am. Helena Pejšková, Ing. 3/4 01:51,74 5 Pejšková Ivana 78
Čas: 01:50,13, Mezičasy: (30,61 - 27,45 - 26,49 - 25,57)
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-4 1/2-nos-1/2-3/4

Majitel: Buc-Film, Trenér: Schillová Barbora, MVDr., Chov: BUC-Film Bouček J.
video

5. dostih, start 16:05
1047 65. JARNÍ CENA KLISEN ALAVIS
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny
500.000 Kč (200000 - 110000 - 70000 - 50000 - 35000 - 16000 - 12000) Majitelská prémie: 60.000 Kč
Zápisné: 4000 + 12000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIDARA(FR*), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:45,65 6 Wroblewski Grzegorz 25
2. BERYASKA(FR), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:45,85 4 Luka Václav 21
3. DARAT AL AYAM(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/2 01:46,39 7 Koplík Zdeno 100
4. SAPSIREE(IRE), 3 58,0 ž. Martin Srnec 3/4 01:46,53 2 Šatra Tomáš 78
5. KOBI(GER), 3 58,0 ž. Petr Foret 3 01:47,07 8 Luka Václav 140
6. BRIANA(IRE), 3 58,0 žk. Martin Laube 3/4 01:47,23 9 Pejšková Ivana 70
7. ZORAYA LUNA(GER), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 3/4 01:47,72 3 Blecha Jan 160
8. RABBIT SHIROCCO(GB), 3 58,0 ž. Jan Verner 7 01:49,12 1 Petrlík Allan 100
9. PURPLE ROSE(SVK), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 4 01:49,92 5 Piruch Jozef 110
Čas: 01:45,65, Mezičasy: (28,05 - 25,34 - 26,11 - 26,15)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/2-3/4-3-3/4-2 3/4-7-4
Maj. prémie:
60 000 Kč (NIDARA(FR*))DS Pegas

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.6 NIDARA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:35
1048 CENA ATAMANA VŠEKOZÁCKÉHO SVAZU ČESKÝCH ZEMÍ A SLOVENSKA
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1400 + 2850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INNSBRUCK, 6 59,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 02:36,67 8 Stašková Eva 35
2. REGGAE STIXEN, 6 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:37,04 7 Blažková Helena 40
3. BAILANDO(GB), 7 56,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 02:37,23 4 Zobal František 45
4. ADIUTANT(POL), 4 48,0 žk. Kateřina Hlubučková krk 02:37,29 2 Hurt Tomáš 220
5. MATTER FOR LOVE, 5 58,5 ž. Petr Foret 5 02:38,29 3 Kub Petr 110
6. PEDRICA, 6 55,0 ž. Tomáš Lukášek nos 02:38,30 1 Váňová Hana 27
7. PAHEELI(GER), 4 60,5 žk. Martin Laube 3/4 02:38,45 5 Horová Oliva 140
8. IRENKA, 6 50,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 02:38,72 6 Vrba Pavel 140
Čas: 02:36,67, Mezičasy: (17,70 - 31,78 - 29,09 - 27,07 - 25,72 - 25,31)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-krk-5-nos-3/4-1 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (INNSBRUCK)TARPON LINE - Stašková
12 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly
8 000 Kč (MATTER FOR LOVE)Hugo-Kub

Majitel: TARPON LINE - Stašková, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Vanda V.

Kůň č.8 INNSBRUCK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:08
1049 MEMORIÁL JANA KOŠŤÁLA
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIKRA, 3 53,5 žk. Pavlína Filipová JISTĚ 02:49,59 1 Berthier Kateřina 100
2. WOLF, 3 57,5 žk. Martin Laube 2 1/2 02:50,00 5 Horová Oliva 40
3. GLORYLAND(GER), 3 57,0 Linda Fedorowiczová 5 02:50,97 6 Fedorowicz Vladislav 35
4. PORTUGAL, 3 54,5 žk. Michal Mach 2 1/2 02:51,46 4 Pejšková Ivana 100
5. ROMEO, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:51,52 7 Neuberg Filip 23
6. VIVAT, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 02:51,92 3 Blecha Jan 78
7. GRATEFUL DEA, 3 56,5 ž. Petr Foret 19 02:55,80 2 Luka Václav 70
Čas: 02:49,59, Mezičasy: (29,27 - 29,37 - 28,07 - 28,94 - 27,30 - 26,63)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-5-2 1/2-krk-2 1/4-19

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce:ž. Zatloukal M.výstraha za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b), žk. Laube M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 17:38
1050 CENA BOSNY
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONEY BUNNY, 7 54,5 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ 02:46,52 7 Pejšková Ivana 40
2. LA FLOR(GER), 4 56,5 ž. Petr Foret 2 1/2 02:47,03 6 Luka Václav 25
3. DUPLO(POL), 8 60,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:47,38 8 Hurt Tomáš 60
4. APINOA, 7 58,5 ž. Tomáš Lukášek krk 02:47,42 5 Váňová Hana 50
5. PARTYSPIEL(GER), 4 56,5 ž. Milan Zatloukal daleko 02:52,54 2 Bartoš st. Josef 40
6. ANGEL ROCCO(FR), 4 55,5 žk. Michaela Musialová 11 02:54,59 3 Koplík Zdeno 140
7. VITALITA, 4 51,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. daleko 03:04,90 4 Křídlová Tamara 400
Nestartovali: LINDAU
Čas: 02:46,52, Mezičasy: (27,47 - 27,65 - 27,74 - 27,45 - 29,08 - 27,11)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2-krk-daleko-11-daleko

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise: