home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.04.2013 - Praha
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:10
1001 CENA VELKÉ CHUCHLE
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ABSOLYUT(FR), 3 56,5 Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:14,17 10 Šavujev Arslangirej 35
2. TAGUGU(GER), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:14,34 2 Fedorowicz Vladislav 60
3. SADBA, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 3 01:14,78 9 Bodlák Radim 150
4. OUR LASS(IRE), 3 56,5 ž. Petr Foret 4 01:15,43 6 Luka Václav 40
5. SHEBY JAIL, 3 54,5 žk. Michal Mach nos 01:15,43 8 Bodlák Radim 250
6. LA MARTINA, 3 53,0 žk. Pavlína Filipová 3/4 01:15,55 5 Berthier Kateřina 170
7. MAMA CHARLOTTE(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:15,64 7 Chaloupka Jiří 65
8. HERBEBOIS, 3 60,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:15,94 4 Blažková Helena 55
9. RETINA, 3 56,5 ž. Jan Verner 1/2 01:16,02 3 Petrlík Allan 110
10. MADAM DESIRABLE, 3 54,0 Josef Mysliveček 16 01:19,19 1 Hurt Tomáš 440
Čas: 01:14,17, Mezičasy: (25,72 - 23,61 - 24,84)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3-4-nos-3/4-1/2-2 1/4-1/2-16

Majitel: Avaz Ismoilov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Girard F.& G.
video

2. dostih, start 14:39
1002 CENA FEMAT
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANHATTAN SKY(IRE), 5 52,5 Josef Mysliveček BOJ 01:13,12 4 Hurt Tomáš 100
2. RABBIT KING(GB), 6 61,5 ž. Jan Verner hlava 01:13,16 5 Petrlík Allan 33
3. THE MOLE CATCHER(IRE), 5 60,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:13,36 2 Koplík Zdeno 60
4. PALETA, 6 54,5 žk. Pavlína Filipová hlava 01:13,40 3 Berthier Kateřina 70
5. SELINA QUEEN(GB), 4 60,5 am. Martina Luková 1 1/4 01:13,60 1 Luka Václav 22
6. REGGIE, 4 51,0 Linda Fedorowiczová 1 1/4 01:13,82 6 Hurt Jiří 300
7. EL CAMINO(FR), 4 59,0 žk. Michal Mach 7 01:15,23 7 Váňa Tomáš 60
Čas: 01:13,12, Mezičasy: (24,71 - 23,35 - 25,06)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/4-hlava-1 1/4-1 1/4-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (PALETA)Blue Star

Majitel: Autocentrum BUPI, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Heatrick T.
video

3. dostih, start 15:10
1003 CENA AUTODOPRAVY FRANTIŠEK VLK
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVEREST HILL(GB), 3 55,0 ž. Petr Foret BOJ 01:27,29 10 Luka Václav 70
2. NYANI TOMBA(IRE), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:27,34 6 Blažková Helena 25
3. LIMAN(IRE), 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:27,59 9 Šavujev Arslangirej 35
4. FAST GABRIEL(FR), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/4 01:28,12 1 Török Dalibor 60
5. CHEMIK, 3 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:28,39 3 Votava Jaroslav 60
6. ADRASTEIA(GB), 3 54,0 žk. Martin Laube 1 1/4 01:28,61 4 Horová Oliva 160
7. WHISKEY DREAM(IRE), 3 52,5 Linda Fedorowiczová 2 1/4 01:29,01 5 Fedorowicz Vladislav 80
8. FOUAD CHAMPION(FR), 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 8 01:30,58 8 Koplík Zdeno 160
9. CHARMER(POL), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 5 01:31,56 11 Luka Václav 160
S WIN FOR US, 3 60,0 ž. Jan Verner     7 Petrlík Allan 40
Nestartovali: ČAJAIL, MAXIMILLION(GER)
Čas: 01:27,29, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 3/4-3 1/4-1 3/4-1 1/4-2 1/4-8-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (CHEMIK)J+J Votava

Majitel: DS MAENTIVA, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Usk Valley Stud

Kůň č.7 WIN FOR US se u startovacího boxu zbavil jezdce a neodstartoval do dostihu. Byl v moci startéra.

video

4. dostih, start 15:40
1004 CENA ČASOPISU PRÁVO & BYZNYS (39. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LITERALIA(FR), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:26,48 11 Bodlák Radim 60
2. NIDARA(FR*), 3 57,5 žk. Michal Mach hlava 01:26,52 7 Wroblewski Grzegorz 30
3. NONHALEMA(GB), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:26,78 10 Kotáb Eduard 220
4. SAPSIREE(IRE), 3 57,5 ž. Martin Srnec kr.hlava 01:26,79 9 Šatra Tomáš 80
5. PURPLE ROSE(SVK), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:27,05 1 Piruch Jozef 45
6. DARAT AL AYAM(FR), 3 58,5 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:27,06 8 Koplík Zdeno 120
7. SUNSHINE OF GRACIE(FR), 3 57,5 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 3/4 01:27,34 2 Juránek Petr 120
8. KOBI(GER), 3 57,5 ž. Petr Foret krk 01:27,39 6 Luka Václav 55
9. RABBIT SHIROCCO(GB), 3 57,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:27,40 4 Petrlík Allan 160
10. WOOLFILLY(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 5 01:28,24 3 Luka Václav 65
Nestartovali: ZORAYA LUNA(GER)
Čas: 01:26,48, Mezičasy: (14,04 - 22,08 - 24,96 - 25,41)
Výrok: BOJ-hlava-1 3/4-kr.hlava-1 3/4-kr.hlava-1 3/4-krk-kr.hlava-5
Maj. prémie:
20 000 Kč (NIDARA(FR*))DS Pegas

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: SCA La Perrigne
video

5. dostih, start 16:20
1005 56. VELKÁ DUBNOVÁ CENA FACTORINGU ČESKÉ SPOŘITELNY, a. s.
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 60.000 Kč (30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYSYAN(IRE), 5 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:51,95 5 Blažková Helena 45
2. STORM CHISPAZO(ARG), 7 58,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:52,14 3 Šavujev Arslangirej 200
3. FANTAZIA MIA(FR), 4 58,5 ž. Petr Foret 3 1/2 01:52,81 1 Bodlák Radim 78
4. SELIM(RUS), 5 60,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:52,86 2 Šavujev Arslangirej 100
5. STRAIGHTWHISKEY(FR), 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:53,12 8 Kotáb Eduard 60
6. MY AFANTOU(GER), 4 60,0 ž. Martin Srnec 5 01:53,92 4 Šatra Tomáš 25
7. LAILAH, 5 56,5 ž. Vendula Korečková krk 01:53,99 11 Kotáb Eduard 300
8. RABBIT LIBRETTIST(GB), 5 58,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:54,86 10 Petrlík Allan 250
9. ALMOND MAGIC(IRE), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:55,11 6 Koplík Zdeno 100
10. NURBELA, 4 58,0 ž. Jan Rája 6 01:56,23 7 Votava Jaroslav 100
11. SPARTAN SPIRIT(IRE), 5 58,0 Nikola Petrlík 4 1/4 01:57,05 9 Holčák František 100
Čas: 01:51,95, Mezičasy: (15,03 - 23,53 - 24,77 - 23,32 - 25,31)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/2-krk-1 1/2-5-krk-4 1/2-1 1/2-6-4 1/4

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Kennedy Gerard
video

6. dostih, start 16:55
1006 CENA ZPRAVODAJSKÉHO SERVERU FITMIN & TURF MAGAZÍN
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj.bonus: 40.000 Kč (20000 – 9200 – 6000 – 2800 – 2000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAGGERTON, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:55,93 4 Piruch Jozef 78
2. MOULIN ROUGE, 3 57,0 ž. Martin Srnec 1 1/2 01:56,17 3 Mourek František 160
3. MIRAGTON, 3 54,5 žk. Michal Mach 1 1/4 01:56,34 7 Piruch Jozef 100
4. VICTORY BOND, 3 55,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:56,75 13 Schillová Barbora 45
5. WOODY, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:57,23 10 Havlíčková Zdena 78
6. WOLF, 3 54,5 žk. Martin Laube 1 1/4 01:57,42 15 Horová Oliva 200
7. LA LAGION, 3 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:57,48 5 Pejšková Ivana 770
8. REDARMOON, 3 56,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 1/2 01:57,88 1 Juránek Petr 300
9. SANTINO, 3 53,5 žk. Pavlína Filipová 1 1/4 01:58,07 2 Váňová Hana 160
10. LUCYL, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4 01:58,47 6 Bodlák Radim 23
11. PORTUGAL, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:58,67 8 Pejšková Ivana 440
12. ZIBEKAR, 3 53,5 Bauyrzhan Murzabayev 9 02:00,54 9 Vavroušek Josef 170
13. RICHMOND, 3 58,0 ž. Jan Rája 3 1/4 02:01,21 11 Votava Jaroslav 150
ZN PERŠA, 3 55,0 ž. Jan Verner     12 Vašina Josef 500
ZN NOWITKA, 3 54,5 ž. Martina Havelková     14 Pejšková Ivana 1000
Čas: 01:55,93, Mezičasy: (15,50 - 25,15 - 25,63 - 25,63 - 24,01)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-2 1/4-2 3/4-1 1/4-1/2-1 1/2-1 1/4-2 1/4-1 1/4-9-3 1/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (TAGGERTON)MPL Racing CZ
9 200 Kč (MOULIN ROUGE)Václav Luka
6 000 Kč (MIRAGTON)Agrolipt ČR
2 800 Kč (VICTORY BOND)Buc-Film
2 000 Kč (WOODY)Rokyta-advokát Bílovec

Majitel: MPL Racing CZ, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Piskla Miroslav-MPL

DK prošetřila pády jezdců z koní č.12 PERŠA a č.14 NOWITKA a neshledala cizí zavinění. Sankce: ž.Zatloukal M. 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ § 326).

video

7. dostih, start 17:27
1007 CENA OFFICE DEPOT
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LONGMUS, 5 54,5 žk. Michal Mach JISTĚ 01:39,91 14 Okleštěk Miloslav 120
2. TROP, 4 55,0 ž. Jan Verner krk 01:39,98 10 Jelen Jaroslav 200
3. LABEL FIVE, 6 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:40,15 5 Luka Václav 60
4. ECHO RULES(IRE), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:40,37 6 Chaloupka Jiří 110
5. ZAIRO, 4 58,0 ž. Jan Rája krk 01:40,43 11 Votava Jaroslav 78
6. OLD GLORY, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:40,70 2 Voršilková Helena 78
7. ADIUTANT(POL), 4 55,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:40,74 9 Hurt Tomáš 200
8. LA TORTURA, 7 54,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1/2 01:40,84 8 Pejšková Ivana 140
9. LORD(POL), 9 57,0 Nikola Petrlík 1 1/2 01:41,07 12 Holčák František 160
10. FREYA, 6 49,5 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:41,26 3 Pejšková Ivana 40
11. DANUBIT, 6 54,0 žk. Martin Laube 2 3/4 01:41,73 13 Hurt Jiří 300
12. FACE TO FACE, 5 57,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:41,76 1 Bodlák Radim 130
13. VIERVILLE(FR), 4 51,0 Linda Fedorowiczová krk 01:41,84 7 Fedorowicz Vladislav 35
14. PRINCEZNA(GB), 5 55,0 Natalie Arendsen 2 1/4 01:42,26 4 Bartoš st. Josef 160
Čas: 01:39,91, Mezičasy: (26,24 - 23,61 - 24,38 - 25,68)
Výrok: JISTĚ-krk-1 1/4-1 1/4-krk-1 3/4-krk-1/2-1 1/2-1 1/4-2 3/4-hlava-krk-2 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (LONGMUS)Stáj El Halem Okleštěk
6 000 Kč (TROP)Stáj Pěčín - Jelen
4 000 Kč (LABEL FIVE)Dostihová stáj Go

Majitel: Stáj El Halem Okleštěk, Trenér: Okleštěk Miloslav, Chov: Okleštěk M.
video

8. dostih, start 17:50
1008 CENA RADOTÍN FITNESS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DABL, 7 55,0 ž. Petr Foret BOJ 01:14,61 5 Hurt Jiří 78
2. KSIEŽNA DA XIAN(POL), 7 57,5 ž. Milan Zatloukal hlava 01:15,00 10 Okleštěk Miloslav 140
3. PRIMUS PASTORALUS(GB), 5 59,0 ž. Vendula Korečková krk 01:16,00 8 Luka Václav 50
4. CARTEMIX, 4 57,5 žk. Michal Mach 3/4 01:17,62 2 Váňa Tomáš 50
5. ERAGON, 5 54,5 žk. Martin Laube hlava 01:18,61 1 Pejšková Ivana 78
6. MUFFIN, 4 61,0 žk. Pavlína Filipová 1/2 01:19,67 7 Berthier Kateřina 25
7. ARCHIE COMICS, 6 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:20,63 3 Germič Karel 60
8. BORDO(POL), 7 60,5 Miroslava Přibylová 2 1/4 01:21,69 9 Jelen Jaroslav 78
9. TRIPHIDA, 4 54,5 am. Helena Březinová 1/2 01:22,64 4 Zobal František 300
10. MERLIN SONG, 5 48,0 am. Valerie Vyhnálková 12 01:23,66 6 Hanousek Ladislav 1000
Čas: 01:14,61, Mezičasy: (25,85 - 22,84 - 25,92)
Výrok: BOJ-hlava-krk-3/4-hlava-1/2-1 1/4-2 1/4-1/2-12

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef

Sankce: ž.Zatloukal M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

9. dostih, start 18:25
1009 CENA KORANA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIRFARE, 4 58,0 Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 02:23,08 7 Germič Karel 110
2. MAINLY ROCCO, 4 55,5 am. Alena Pospíšilová 2 02:23,39 10 Šatra Tomáš 55
3. ALAAF(GER), 5 54,0 am. Helena Pejšková, Ing. kr.hlava 02:23,40 5 Pejšková Ivana 50
4. RABBIT HAAFHD(GB), 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 02:24,17 8 Havlíčková Zdena 78
5. PARTYSPIEL(GER), 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:24,32 2 Bartoš st. Josef 30
6. AUSTIN, 6 63,5 ž. Martin Pišl 1/2 02:24,38 4 Pišl Martin 100
7. SUN FOR LIFE(GB), 5 58,0 žk. Michal Mach 2 02:24,69 9 Drlík Jaroslav 55
8. LINDAU, 8 52,5 žk. Pavlína Filipová krk 02:24,76 1 Růžičková Martina 300
9. FANTASTIC KORAN(IRE), 8 61,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 02:25,29 6 Vymazal Josef 180
10. HALENKA, 9 50,5 žk. Markéta Pátková daleko 02:34,53 3 Vymazal Josef 250
Čas: 02:23,08, Mezičasy: (15,32 - 25,73 - 26,19 - 25,27 - 24,48 - 26,10)
Výrok: LEHCE-2-kr.hlava-4 1/4-3/4-1/2-2-krk-3 1/4-daleko

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Kubiš P.
video


Dostihová komise: