home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2014 2013 2012 2011 2010 27.10.2012 PE 21.10.2012 CH 20.10.2012 MO 14.10.2012 SL 13.10.2012 PE 12.10.2012 PE 07.10.2012 CH 06.10.2012 LL 30.09.2012 CH 29.09.2012 BR 28.09.2012 KV 23.09.2012 CH 22.09.2012 LL 16.09.2012 CH 15.09.2012 SL 15.09.2012 PE 09.09.2012 CH 08.09.2012 MO 02.09.2012 CH 01.09.2012 NE 26.08.2012 CH 25.08.2012 MO 19.08.2012 KV 18.08.2012 PE 11.08.2012 KO 05.08.2012 KV 04.08.2012 LL 29.07.2012 AL 28.07.2012 BV 22.07.2012 KO 21.07.2012 MO 14.07.2012 LL 05.07.2012 SL 01.07.2012 KV 30.06.2012 PE 24.06.2012 CH 23.06.2012 BR 23.06.2012 CH 16.06.2012 PE 10.06.2012 CH 09.06.2012 LL 03.06.2012 CH 02.06.2012 MO 27.05.2012 CH 26.05.2012 PE 20.05.2012 CH 19.05.2012 PE 13.05.2012 CH 12.05.2012 MO 08.05.2012 PE 06.05.2012 CH 01.05.2012 LL 29.04.2012 CH 22.04.2012 CH 21.04.2012 BR 15.04.2012 CH 09.04.2012 KO 08.04.2012 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 07.10.2012 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:00
1411 CENA SPOLEČNOSTI IDS PRAHA (Memoriál Josefa Šacha)
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARTHEON(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:17,80 5 Vocásková Dana 16
2. TALAR(GB), 2 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:17,93 10 Luka Václav, Ing. 40
3. RABBIT ARAAFA(GB), 2 55,5 Nikola Petrlík 3 01:18,41 6 Petrlík Allan 50
4. LIMAN(IRE), 2 55,5 Bauyrzhan Murzabayev 6 01:19,29 4 Šavujev Arslangirej 100
5. MONTEPUCINI(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:19,36 3 Neuberg Filip 70
6. SADBA, 2 57,0 ž. Petr Foret 2 01:19,68 8 Váňová Hana, Ing. 77
7. SHERRILL, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:19,72 9 Votava Jaroslav 100
8. WHITE LADY, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 01:20,42 7 Chaloupka Václav, Ing. 100
9. GLORYLAND(GER), 2 55,5 Linda Fedorowiczová 2 01:20,76 1 Fedorowicz Vladislav 180
10. MALHART(IRE), 2 58,0 Ondřej Velek 3 01:21,25 11 Sůrová Pavlína 180
11. PORTUGAL, 2 56,5 žk. Martin Laube 11 01:23,52 2 Pejšková Ivana, Ing. 140
Čas: 01:17,80, Mezičasy: (25,62 - 25,61 - 26,58)
Výrok: JISTĚ-3/4-3-6-krk-2-hlava-4-2-3-11

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Dana, Chov: Hedley G.&Channon M.Bloodstock Ltd.
video


2. dostih, start 13:30
1412 CENA SPOLEČNOSTI G-SERVIS PRAHA
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FÜRST FEIVEL(GER), 5 54,0 žk. Michal Mach JISTĚ 01:15,57 4 Bekrová Gabriela 30
2. VALMONT, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:15,90 1 Duchoň Tomáš 50
3. BLACKANDGREEN(GB), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:16,24 5 Zobal František 45
4. DABL, 6 56,0 ž. Jan Verner 1/2 01:16,36 3 Hurt Jiří 25
5. SAGITÁRIUS, 7 59,0 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:16,80 8 Duchoň Tomáš 100
6. TAMBO(AUT), 5 57,0 Sabrina Kuchařová 5 01:17,82 7 Kroutilík Jaroslav 100
7. NEXTREME, 7 60,5 Ondřej Velek 2 1/2 01:18,32 2 Hurt Jiří 85
8. GRINWITCH, 9 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:18,69 6 Moravec Zdeněk 55
Čas: 01:15,57, Mezičasy: (25,25 - 25,17 - 25,16)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-1/2-2 1/4-5-2 1/2-1 3/4

Majitel: Bejana-Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Chop A.
video


3. dostih, start 14:00
1413 CENA SPOLEČNOSTI D&Z (Cena EBF, Memoriál Františka Huleše)
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIANA(IRE), 2 55,5 žk. Martin Laube BOJ 01:33,91 11 Pejšková Ivana, Ing. 77
2. NYANI TOMBA(IRE), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:33,96 8 Blažková Helena 55
3. ABSOLYUT(FR), 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:34,15 5 Šavujev Arslangirej 70
4. ELIOS DE PETIVILLE(FR), 2 55,5 Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:34,47 9 Endaltsev Igor 110
5. CAPRIA(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:34,52 7 Vocásková Helena 55
6. RABBIT THOMAS(IRE), 2 58,0 ž. Jan Verner 3 01:34,99 2 Petrlík Allan 22
7. WULFRAM(FR), 2 57,0 ž. Magomet Kappušev 1 1/4 01:35,26 3 Endaltsev Igor 160
8. OUR LASS(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:35,35 10 Luka Václav, Ing. 110
9. AVEC CHARME(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 01:36,40 1 Baštová Pavlína, Ing. 120
10. QUAFF, 2 54,0 žk. Michal Mach 1/2 01:36,53 4 Picek Milan 40
11. KHALIDOR(GER), 2 58,5 ž. Radek Koplík 13 01:39,22 6 Baštová Pavlína, Ing. 200
Čas: 01:33,91, Mezičasy: (15,04 - 26,33 - 26,38 - 26,18)
Výrok: BOJ-hlava-1-1 3/4-hlava-3-1 1/4-1/2-6-1/2-13

Majitel: Vesiba, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Airlie Stud
video


4. dostih, start 14:30
1414 CENA SPOLEČNOSTI PROTRADE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEPA HAVEL(FR), 4 59,5 Linda Fedorowiczová V. LEHCE 01:47,35 10 Fedorowicz Vladislav 35
2. ZÁPAĎÁK, 3 59,0 Bauyrzhan Murzabayev 6 01:48,62 6 Bartoš st. Josef 70
3. VICTORY MISSILE(GER), 3 58,0 Ondřej Velek krk 01:48,70 3 Kinský Pavel 110
4. PRIMUS PASTORALUS(GB), 4 62,5 ž. Jan Rája 1 1/2 01:48,95 9 Luka Václav, Ing. 35
5. NIPUR, 6 57,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:49,04 7 Schillová Barbora, MVDr. 55
6. IRENKA, 5 54,5 žk. Pavlína Filipová 1/2 01:49,14 5 Vrba Pavel, Ing. 30
7. MURTEN(IRE), 3 54,0 ž. Jan Verner 3 01:49,70 8 Barbořík Jiří 100
8. FLYING NANDO(AUT), 4 62,0 žk. Radek Man 7 01:51,04 4 Kroutilík Jaroslav 70
Nestartovali: ARTAGAN, LEX
Čas: 01:47,35, Mezičasy: (27,10 - 27,28 - 26,53 - 26,46)
Výrok: VELMI LEHCE-6-krk-1 1/2-1/2-1/2-3-7

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Mme Corbani I.
video


5. dostih, start 15:00
1415 CENA SPOLEČNOSTI EXPA-NAILS (10. Memoriál Harryho Petrlíka)
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NURBELA, 3 57,5 žk. Michal Mach JISTĚ 01:43,63 11 Votava Jaroslav 140
2. FANTAZIA MIA(FR), 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:43,78 12 Bodlák Radim 35
3. ICENI GIRL(GB), 3 58,5 ž. Petr Foret krk 01:43,83 1 Wroblewski Grzegorz 40
4. CHASINTA, 3 57,0 ž. Magomet Kappušev hlava 01:43,87 13 Török Dalibor 140
5. MAMBO LADY(FR), 4 58,0 žk. Martin Laube 1 1/4 01:44,09 4 Jirka Petr 100
6. MATTER FOR LOVE, 4 58,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:44,19 7 Kub Petr 120
7. WAKA LAURA(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1 01:44,37 2 Luka Václav, Ing. 120
8. WHITE ANGEL(IRE), 3 58,5 ž. Jan Rája hlava 01:44,41 6 Vocásková Helena 77
9. RABBIT DARK ANGEL(IRE), 3 58,0 Ondřej Velek hlava 01:44,47 10 Petrlík Allan 160
10. OLD STORY, 5 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:44,54 5 Picek Milan 140
11. IRISH FIRE, 6 58,0 Linda Fedorowiczová 11 01:46,77 8 Drlík Jaroslav 100
12. CARRIE, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:47,27 3 Váňa Tomáš 120
13. RABBIT MOTIVATOR(IRE), 4 58,0 ž. Jan Verner 1 01:47,54 9 Petrlík Allan 30
Čas: 01:43,63, Mezičasy: (25,90 - 25,67 - 26,40 - 25,66)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-hlava-1 1/4-1/2-1-hlava-hlava-krk-11-2 1/4-1
Maj. prémie:
20 000 Kč (NURBELA)Roman
12 000 Kč (CHASINTA)Clint-Racing

Majitel: Roman, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Ekofarma Rybár

Sankce: j.Velek O. odnětí bičíku na jeden dostihový den, tj. 20.10.2012 za jeho nadměrné použítí (DŘ § 316), žk. Laube M. odnětí bičíku na dva dostihové dny, tj. 12.10. a 14.10.2012 za jeho nadměrné použití (DŘ § 316) - dřívější termín na žádost jezdce.

video


6. dostih, start 15:30
1416 CENA SPOLEČNOSTI INŽENÝRING DOPRAVNÍCH STAVEB
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGGAE STIXEN, 5 59,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:57,97 3 Blažková Helena 60
2. FREYA, 5 48,0 žk. Kateřina Hlubučková krk 01:58,05 11 Pejšková Ivana, Ing. 60
3. VER, 6 58,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:58,12 13 Matysík Zdeněk 90
4. FENCER, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:58,53 1 Váňa Tomáš 35
5. BAILANDO(GB), 6 58,0 ž. Petr Foret hlava 01:58,57 7 Zobal František 110
6. RABBIT VERGLAS(IRE), 3 54,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:58,99 4 Petrlík Allan 120
7. LABEL FIVE, 5 58,5 ž. Jan Rája nos 01:58,99 8 Luka Václav, Ing. 77
8. ZAIRO, 3 56,0 žk. Martin Laube 3 1/4 01:59,61 9 Votava Jaroslav 60
9. DILINGER(GER), 3 61,0 žk. Michal Mach krk 01:59,70 10 Török Dalibor 35
10. LOVE STYLE(GER), 5 51,0 žk. Pavlína Filipová 1 1/2 01:59,99 12 Pejšková Ivana, Ing. 200
11. AUSTIN, 5 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 02:00,24 6 Pišl Martin 60
12. LA TORTURA, 6 57,5 am. Helena Pejšková, Ing. 13 02:02,89 2 Pejšková Ivana, Ing. 160
Nestartovali: MACK THE KNIFE
Čas: 01:57,97, Mezičasy: (14,71 - 26,57 - 25,63 - 26,89 - 25,16)
Výrok: BOJ-krk-krk-2 1/4-hlava-2 1/4-nos-3 1/4-krk-1 1/2-1 1/4-13
Maj. prémie:
15 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly
9 000 Kč (FREYA)Pohoda
6 000 Kč (VER)Green Team M+M

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Trojan L.

Sankce: ž.Zatloukal M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


7. dostih, start 16:00
1417 CENA SPOLEČNOSTI AUTOTRAK
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PICCA BIO, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 02:01,99 9 Chaloupka st. Jiří, Ing. 70
2. SOLEADO(POL), 3 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:02,14 6 Bartoš st. Josef 100
3. BARIS, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:02,29 11 Blažková Helena 140
3. LUCANO(SWI), 3 54,0 žk. Martin Laube současně 02:02,29 13 Lisek Michal 160
5. QUIRLY(GER), 3 57,0 ž. Petr Foret 1/2 02:02,39 10 Koplík Zdeno 80
6. I WANT DANCE, 4 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:02,90 1 Pejšková Ivana, Ing. 35
7. LE CAGNARD(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája hlava 02:02,93 2 Mourek František 70
8. VINNY RAIN, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 02:03,34 5 Neuberg Filip 50
9. LADY VALOREM(IRE), 3 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. hlava 02:03,37 4 Pejšková Ivana, Ing. 50
10. LAFRANCO, 3 52,0 žk. Markéta Pátková 1 1/4 02:03,60 8 Seménka Zdeněk 200
11. PLAYBEC, 3 58,5 ž. Radek Koplík 7 02:04,93 12 Stašková Eva, Ing. 160
12. PROVOKATÉR, 3 54,0 žk. Michal Mach 2 1/2 02:05,44 3 Matysík Zdeněk 200
13. PREM, 3 54,0 ž. Jan Verner 6 02:06,73 7 Šatra Tomáš 120
Čas: 02:01,99, Mezičasy: (15,04 - 26,68 - 26,02 - 27,32 - 26,93)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-současně-1/2-3-hlava-2-hlava-1 1/4-7-2 1/2-6

Majitel: DS dr.Leimgruber-Chaloupka, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Kubíček E.,MVDr.
video


8. dostih, start 16:30
1418 CENA SPOLEČNOSTI STASANET
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEDRICA, 5 62,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:55,08 3 Váňová Hana, Ing. 20
2. IGRÁČEK, 3 59,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:55,20 4 Vrba Pavel, Ing. 80
3. ALAAF(GER), 4 54,5 am. Helena Pejšková, Ing. 3 02:55,70 1 Pejšková Ivana, Ing. 30
4. ROSE WILD, 4 60,5 žk. Michal Mach 1 1/4 02:55,91 5 Neuberg Filip 35
5. SISI MERBLE, 4 59,0 žk. Radek Man 17 02:59,33 6 Valášek Josef 120
S OSTENSORIUM(IRE), 3 59,0 Linda Fedorowiczová     2 Fedorowicz Vladislav 80
Čas: 02:55,08, Mezičasy: (33,73 - 33,60 - 30,82 - 26,82 - 25,03 - 25,07)
Výrok: JISTĚ-3/4-3-1 1/4-17

Majitel: Euroframe-Váňová, Trenér: Váňová Hana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.2 OSTENSORIUM neodstartoval, byl v moci startéra.

video



Dostihová komise: