home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.10.2012 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:31
1403 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ecolite
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDULA(IRE), 3 63,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ 02:54,23 5 Vocásková Helena 20
2. DUMÁGO, 3 62,5 Lukáš Matuský 3 1/4 02:54,80 1 Holčák Radek 50
3. SABANA, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/4 02:55,02 2 Kub Ivan 22
4. PARISKA, 3 64,0 Michal Kubík daleko 03:04,97 3 Pohanka Ladislav 200
5. EAGLE WINGS, 3 60,5 Ján Mach, MVDr. 7 03:06,43 6 Novák Antonín 120
6. DON CASTRO, 3 61,5 žk. Radek Man daleko 03:14,78 8 Vašina Josef 140
PN VENTURIO, 3 62,5 Ondřej Velek     4 Růžičková Martina 88
PN UNANGEPASSE(FR), 3 65,0 ž. Josef Bartoš     7 Váňa st. Josef 55
Čas: 02:54,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-1 1/4-daleko-7-daleko

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Crosgrove P.

2. dostih, start 14:01
1404 HANDICAP ODS
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELVET FORCE(ITY), 4 61,0 am. Jindřich Fabris JISTĚ 01:44,89 12 Váňa Tomáš 60
2. TEXALITA, 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:45,14 9 Luka Václav 35
3. SHAARINKA, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:45,43 5 Neuberg Filip 60
4. RENÉE, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:45,51 2 Duchoň Tomáš 30
5. RABBIT KINGMAMBO(IRE), 3 59,0 Nikola Petrlík 1 3/4 01:45,78 10 Petrlík Allan 55
6. VRANKA, 3 54,5 žk. Martin Laube 2 1/2 01:46,27 4 Horová Oliva 50
7. KEVIN THE KNIGHT(GER), 7 59,5 Ondřej Velek 1/2 01:46,36 7 Horová Oliva 70
8. LABBELA, 6 54,0 ž. Jan Verner 1/2 01:46,46 8 Hurt Jiří 70
9. VLASTNOST, 3 55,5 žk. Vojtěch Vida krk 01:46,51 11 Mimra Zdeněk 170
10. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 9 53,0 Zuzana Vokálková 2 1/2 01:46,98 1 Bieliková Marta 110
11. CUDAK(POL), 4 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 9 01:48,84 3 Bartoš st. Josef 120
Nestartovali: TRIPHIDA
Čas: 01:44,89, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 3/4-1/2-1 3/4-2 1/2-1/2-1/2-krk-2 1/2-9

Majitel: Projekt Free s.r.o.-Fux, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: AZ AG Luciani Lorero

Kůň č.11 VLASTNOST ztratil na startu cca 5 délek. Sabkce: j. Petrlík N. 500 Kč za tísnění v průběhu dostihu (DŘ § 364c).


3. dostih, start 14:30
1405 STEEPLECHASE KENOX
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD DANCER, 4 66,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ 04:32,30 7 Chaloupka Václav 17
2. NORINO(POL), 6 70,5 ž. Marcel Novák 13 04:34,99 1 Soukup Václav 35
3. CORNELIE, 8 66,0 Vladimír Verner 2 1/4 04:35,49 3 Brož Jiří 200
4. NAĎA, 6 64,0 žk. Radek Man 10 04:37,53 9 Vašina Josef 80
5. AGDAR, 6 66,0 Michal Kubík 1 04:37,74 5 Hovadová Jana 80
6. DEVIL ALGARHOUD(GB), 7 68,5 ž. Bohuslav Mátl daleko 04:48,03 2 Růžičková Martina 100
7. MONSIEUR KISS KISS(GB), 6 68,5 ž. Jan Faltejsek daleko 04:57,11 6 Juránek Petr 40
ZN POWER PRIZE(GER), 6 65,0 Ondřej Velek     4 Fedorowicz Vladislav 45
Z BARANY(GER), 5 68,5 ž. Pavel Kašný     10 Popelka Stanislav 100
Nestartovali: PUMAG
Čas: 04:32,30, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-2 1/4-10-1-daleko-daleko

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hořejší P.,Ing.

4. dostih, start 15:00
1406 CENA K4K holding
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YES MAN(FR), 4 60,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:51,02 5 Germič Karel 50
2. FACE TO FACE, 4 59,0 ž. Petr Foret 3/4 01:51,14 8 Bodlák Radim 110
3. NICE TIGER(GER), 7 59,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:51,35 6 Koplík Zdeno 70
4. APINOA, 6 57,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:51,40 10 Váňová Hana 55
5. RABBIT LIBRETTIST(GB), 4 59,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:51,42 4 Petrlík Allan 40
6. ATHABASCA, 4 58,5 žk. Radek Man 1 1/4 01:51,66 7 Kroutilík Jaroslav 110
7. ADIUTANT(POL), 3 58,0 žk. Martin Laube 1/2 01:51,76 1 Hurt Tomáš 77
8. LINDAU, 7 57,5 ž. Vendula Korečková 14 01:54,58 2 Růžičková Martina 250
Z GOD BLESS YOU, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka     3 Kub Ivan 77
Z VITTORINO(IRE), 3 61,5 ž. Jan Rája     9 Luka Václav 25
Čas: 01:51,02, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-krk-kr.hlava-1 1/4-1/2-14
Maj. prémie:
10 000 Kč (FACE TO FACE)DS Radim Bodlák
6 000 Kč (APINOA)Euroframe-Váňová

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Ecurie de l`Hommee

DK přešetřila důvod zadržení koní č.3 GOD BLESS YOU a č.9 VITTORINO a vysvětlení jezdců (zranění koní) vzala na vědomí. Sankce: žk. Man R. odnětí bičíku do konce sezóny tzn. od 20.10.2012 do 28.10.2012 (DŘ § 316)


5. dostih, start 15:31
1407 CENA INTENSYS-CZ
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
46.000 Kč (23000 - 10580 - 6900 - 3220 - 2300) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 690 + 1380 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWEET WORDS(IRE), 2 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:45,84 8 Luka Václav 37
2. LADY BACH(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:46,04 6 Vocásková Helena 22
3. WOLF, 2 54,5 žk. Martin Laube 1 01:46,20 11 Horová Oliva 100
4. PASSION(GER), 2 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 01:46,64 10 Hronová Ilona 100
5. VIVAT, 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:46,90 3 Blecha Jan 55
6. SORGENIO, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:47,09 4 Váňa Tomáš 25
7. FLORENTA, 2 53,5 žk. Kateřina Hlubučková 12 01:49,53 12 Neuberg Filip 120
8. NOTALERT, 2 57,0 Sabrina Kuchařová 2 1/4 01:49,97 1 Kroutilík Jaroslav 200
9. NASIA(POL), 2 53,0 Josef Mysliveček 3 3/4 01:50,75 7 Hurt Tomáš 200
10. PROFESE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:50,84 9 Hurt Jiří 200
11. DIERMEST OF LIGHT, 2 56,0 Nikola Petrlík 3 1/2 01:51,58 2 Derych Vladimír 140
12. REDARMOON, 2 56,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 12 01:54,08 5 Juránek Petr 80
Čas: 01:45,84, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-2 3/4-1 3/4-1 1/4-12-2 1/4-3 3/4-1/2-3 1/2-12
Maj. prémie:
10 000 Kč (WOLF)Falun
6 000 Kč (VIVAT)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: AE Sale, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Newell S.

Sankce: ž.Rája J. 500 Kč za tísnění koně č.11 WOLF koněm č.6 LADY BACH, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)


6. dostih, start 16:01
1408 CENA VODNÍHO PAPRSKU
Rovina II.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WLADAN, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:21,70 8 Chaloupka Václav 70
2. FRANCE EXTREME, 6 58,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:21,80 12 Váňa Tomáš 77
3. GRÄFIN(GER), 4 59,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:22,09 10 Luka Václav 25
4. RABBIT KYLLACHY(GB), 4 57,0 ž. Jan Verner 2 01:22,37 3 Petrlík Allan 77
5. DOUBLE RUBBLE(USA), 6 58,5 ž. Martin Srnec 3/4 01:22,48 2 Török Dalibor 60
6. PINTORETTO(IRE), 3 57,0 žk. Martin Laube 4 1/2 01:23,22 7 Mourek František 120
7. ANOTHER TRUE STORY(GB), 8 59,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:23,24 4 Koplík Zdeno 100
8. SENDWIRE(IRE), 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:23,53 11 Blažková Helena 160
9. LINE HONEY, 5 62,5 ž. Petr Foret 3/4 01:23,66 6 Bodlák Radim 40
10. DANUBIT, 5 58,5 Ondřej Velek 2 01:24,05 5 Hurt Jiří 160
11. GREEN VALLEYS, 3 59,0 ž. Jakub Pavlíček 4 3/4 01:24,98 9 Váňa Tomáš 40
12. LUCKY HORSE(POL), 7 60,5 žk. Michal Mach daleko 01:29,95 1 Drlík Jaroslav 100
Čas: 01:21,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-1 3/4-2-3/4-4 1/2-kr.hlava-1 3/4-3/4-2-4 3/4-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (WLADAN)Görgl`s Farm
12 000 Kč (FRANCE EXTREME)Stáj A 3 J Family

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

Kůň č.11 SENDWIRE ztratil na startu cca 7 délek. Sankce: tr. Luka 2 V.200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.10 GRAFIN (DŘ § 344).


7. dostih, start 16:31
1409 HANDICAP ALEF NULA
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHIE COMICS, 5 54,0 Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 01:24,28 9 Bieliková Marta 30
2. LOVEJOY, 3 61,0 ž. Radek Koplík 3 01:24,84 11 Kabelková Hana 70
3. RING OF LOVE, 3 59,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:24,94 2 Blecha Jan 70
4. WELL DONE, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:25,19 1 Hanousek Ladislav 40
5. PRAXE, 3 55,5 ž. Petr Foret 1/2 01:25,27 8 Hurt Jiří 60
6. CHINDIT, 4 61,0 Ondřej Velek krk 01:25,32 6 Zobal František 40
7. ARCLEN, 3 56,0 Zuzana Vokálková 1 3/4 01:25,60 4 Holčák Radek 120
8. LATRIB, 3 57,5 žk. Martin Laube 1/2 01:25,70 3 Sýkorová Marcela 70
9. JISS LIGHT, 3 48,0 žk. Michaela Musialová 5 01:26,70 5 Vinklárek Vladimír 200
10. GIPSIE, 4 52,0 Josef Mysliveček krk 01:26,75 7 Pohanka Ladislav 200
11. AMADOR, 9 52,0 žk. Pavlína Filipová daleko 01:31,12 10 Kantek Petr 200
Nestartovali: LEARJET
Čas: 01:24,28, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3-1/2-1 1/4-1/2-krk-1 3/4-1/2-5-krk-daleko

Majitel: Kis-vodomery.cz, Trenér: Bieliková Marta, Chov: Kubiš P.

Kůň č.10 AMADOR ztratil na startu asi 16 délek. Sankce: ž.Pavlíček J. Výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


8. dostih, start 17:01
1410 CENA MIRONIX
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIVERO(USA), 6 59,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 02:45,05 2 Neuberg Filip 45
2. ECHO RULES(IRE), 3 63,0 ž. Jan Rája 1 1/2 02:45,30 4 Lisek Michal 17
3. AIRFARE, 3 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 1/2 02:45,39 5 Bieliková Marta 77
4. ROYAL MELODY, 3 54,5 ž. Vendula Korečková 6 02:46,66 9 Derych Vladimír 250
5. MENUET, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:46,76 1 Novák Antonín 100
6. INNOWACJA(POL), 6 55,0 žk. Michal Mach 1 1/4 02:46,94 7 Pohanka Ladislav 350
7. PAT`S GOLD, 3 57,0 žk. Pavlína Filipová 6 02:48,16 3 Popelka Stanislav 35
8. KORDELINA(POL), 6 58,0 Ondřej Velek 11 02:50,55 8 Zobal František 55
9. ROONY, 3 54,5 žk. Martin Laube kr.hlava 02:50,57 6 Váňa st. Josef 77
10. VLÁSKA, 7 54,0 am. Pavlína Kacerová 1 02:50,81 11 Hulínský Václav 250
11. RABBIT HAAFHD(GB), 3 59,0 ž. Jan Verner 2 02:51,21 12 Petrlík Allan 100
12. ARKON BEAR, 3 58,5 žk. Radek Man daleko 03:02,95 10 Valášek Josef 440
Čas: 02:45,05, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-6-3/4-1 1/4-6-11-kr.hlava-1-2-daleko

Majitel: Stáj Karin-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Brereton C.Jones


Dostihová komise: