home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 30.09.2012 - Praha
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1395 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 15000 - 9000 - 6000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SELINA QUEEN(GB), 3 55,5 ž. Vendula Korečková LEHCE 01:14,82 1 Luka Václav 17
2. DEMON KING(IRE), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:15,50 4 Kub Ivan 30
3. LILI(GB), 3 51,0 Linda Fedorowiczová 4 01:16,29 2 Zobal František 45
4. RABBIT SARAH(GB), 4 57,5 ž. Jan Verner krk 01:16,34 3 Petrlík Allan 50
Čas: 01:14,82, Mezičasy: (25,83 - 24,00 -25,00)
Výrok: LEHCE-3 1/2-4-krk

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: New England,Stanley House Cheveley Park
video

2. dostih, start 14:33
1396 CENA HIPPOSPOLU
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL WHISKEY(IRE), 3 61,0 žk. Marie Trnková JISTĚ 01:29,85 8 Blažková Helena 77
2. DABL, 6 57,0 žk. Michal Mach 1 1/2 01:30,11 3 Hurt Jiří 55
3. VALMONT, 3 57,5 žk. Markéta Pátková 1 1/4 01:30,32 6 Duchoň Tomáš 40
4. TORONTO HILL(GER), 7 57,0 žk. Barbora Kotková 1/2 01:30,41 1 Hurt Tomáš 160
5. TEXALITA, 3 57,0 žk. Martin Laube 1 01:30,59 9 Luka Václav 30
6. SINDIBAD, 3 61,5 žk. Pavlína Filipová 2 01:30,96 4 Neuberg Filip 77
7. ACERIA(GB), 3 57,0 žk. Lucie Bláhová 1 01:31,15 7 Mourek František 140
8. KEVIN THE KNIGHT(GER), 7 62,0 žk. Lenka Bázlerová 1 3/4 01:31,48 2 Horová Oliva 55
9. SAGITÁRIUS, 7 60,5 žk. Marie Piterková 1 1/2 01:31,76 10 Duchoň Tomáš 120
10. LIKE A LORD(FR), 6 54,0 žk. Michaela Musialová 10 01:33,79 5 Růžičková Martina 140
Čas: 01:29,85, Mezičasy: (15,43 - 24,00 - 24,96 - 25,47)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-1/2-1-2-1-1 3/4-1 1/2-10

Majitel: Nutri Horse-Blažková, Trenér: Blažková Helena, Chov: Bluegate Stud
video

3. dostih, start 15:05
1397 CENA DRAŽEBNÍHO A DOSTIHOVÉHO FESTIVALU BBAG
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHASINTA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:41,93 3 Török Dalibor 30
2. AGRESE, 4 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:42,05 6 Hulínský Václav 100
3. CHARLAYNE, 3 56,5 ž. Jan Verner 2 1/4 01:42,47 4 Petrlík Allan 200
4. VIERVILLE(FR), 3 51,0 Linda Fedorowiczová 1 01:42,64 13 Fedorowicz Vladislav 140
5. AKADA(IRE), 4 56,0 ž. Vendula Korečková krk 01:42,71 8 Zobal František 110
6. LABEL FIVE, 5 58,0 am. Lenka Rájová krk 01:42,75 14 Luka Václav 140
7. WELL HEART, 3 55,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:43,04 11 Schillová Barbora 55
8. OLD GLORY, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal nos 01:43,04 5 Voršilková Helena 40
9. LE CAGNARD(GB), 3 51,0 žk. Pavlína Filipová 1 1/2 01:43,34 1 Mourek František 140
10. AUSTIN, 5 54,0 žk. Martin Laube krk 01:43,40 7 Pišl Martin 60
11. FREYA, 5 52,0 am. Helena Pejšková, Ing. krk 01:43,46 9 Pejšková Ivana 120
12. MACK THE KNIFE, 6 48,0 žk. Michaela Musialová 6 01:44,64 12 Hurt Jiří 400
13. BATTLE HERO(GB), 6 57,5 ž. Jakub Pavlíček 5 01:45,58 10 Maršíčková Miroslava 140
Nestartovali: RIVER DIAMOND
Čas: 01:41,93, Mezičasy: (27,39 - 24,29 - 25,63 - 24,62)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/4-1-krk-krk-1 1/2-nos-1 1/2-krk-krk-6-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (CHASINTA)Clint-Racing
9 000 Kč (AGRESE)Protendon-Hulínský
6 000 Kč (CHARLAYNE)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Török Dalibor, Chov: Wolf M.

Kůň č. 3 CHASINTA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž.Šafář 2 J. 200 Kč za neuposlechnutí pokynu startéra (DŘ § 357)

video

4. dostih, start 15:35
1398 CENA CHOVATELSKÉHO KLUBU FITMIN
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
75.000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750)
Zápisné: 300 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD BECCARI, 2 54,0 žk. Martin Laube JISTĚ 01:45,33 9 Horová Oliva 45
2. NICANORA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:45,53 2 Schillová Barbora 77
3. WOODY, 2 58,0 ž. Jan Verner 1 01:45,71 10 Petrlík Allan 25
4. SERESCO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:46,26 7 Hurt Jiří 250
5. MALÁ MOŘSKÁ PERLA, 2 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:46,29 4 Votava Jaroslav 40
6. MARINI, 2 57,5 ž. Jakub Pavlíček 2 01:46,61 5 Tůma Pavel 140
7. PAN KUKY(GER*), 2 56,0 ž. Petr Foret krk 01:46,67 3 Wroblewski Grzegorz 45
8. ČÍRO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:47,02 6 Demele Jan 77
9. LA LAGION, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 4 01:47,87 8 Pejšková Ivana 200
10. AMADEA, 2 54,0 žk. Michal Mach 14 01:50,76 1 Bekrová Gabriela 200
Nestartovali: FLORENTA
Čas: 01:45,33, Mezičasy: (28,93 - 26,11 - 25,54 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-3-hlava-2-krk-2-4-14
Maj. prémie:
10 000 Kč (LORD BECCARI)Falun
4 600 Kč (NICANORA)Martin Horák
3 000 Kč (WOODY)Salvator Racing Club
1 400 Kč (SERESCO)Stáj Meran
1 000 Kč (MALÁ MOŘSKÁ PERLA)Roman

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

Sankce:žk.Laube M. 500 Kč za křižování koně č. 10 WOODY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

5. dostih, start 16:02
1399 4. VELKÁ CENA BBAG
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KENDY(GB), 4 59,0 ž. Radek Koplík BOJ 01:42,18 7 Koplík Zdeno 120
2. ALMOND MAGIC(IRE), 3 58,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:42,23 5 Koplík Zdeno 30
3. STRAIGHTWHISKEY(FR), 3 55,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:42,45 3 Kotáb Eduard 80
4. SWAKOPMUND(GER), 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:42,54 4 Lisek Michal 100
5. LORD SILVANO(GER), 8 59,0 ž. Jan Rája hlava 01:42,56 8 Lisek Michal 25
6. WONDER HORSE(IRE), 8 59,0 žk. Michal Mach 6 01:43,74 6 Koplík Zdeno 160
7. MYSTIC SWING(GER), 3 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:43,91 2 Kotáb Eduard 40
8. ADDISON(GER), 7 59,0 Linda Fedorowiczová 4 01:44,69 1 Fedorowicz Vladislav 50
Čas: 01:42,18, Mezičasy: (28,32 - 25,06 - 24,67 - 24,14)
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-1/2-hlava-6-1-4

Majitel: Áďa a Emmča Friedmannovy, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Brümmerhof

Kůň č. 7 KENDY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:33
1400 76. GERSCHŮV MEMORIÁL
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 2letí
130.000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 3250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RENNY STORM, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:28,18 6 Váňa Tomáš 77
2. BERYASKA(FR), 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:28,28 2 Luka Václav 22
3. BARATEUS(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:28,40 3 Vocásková Helena 40
4. RABBIT MOTIVMAN(GB), 2 58,0 ž. Jan Verner 1 01:28,56 4 Petrlík Allan 100
5. ASHARON, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:28,84 9 Neuberg Filip 90
6. GLAREOLE(FR), 2 57,0 Bauyrzhan Murzabayev 7 01:30,16 8 Šavujev Arslangirej 77
7. MARCUS AURELIUS(FR), 2 58,0 ž. Petr Foret 2 01:30,56 5 Holčák Radek 50
8. IAVE CON(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:30,87 1 Endaltsev Igor 200
9. TEKE(IRE), 2 57,5 ž. Jakub Pavlíček hlava 01:30,90 7 Resulov Artur 200
Čas: 01:28,18, Mezičasy: (14,98 - 24,09 - 24,29 - 24,83)
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-1-1 1/2-7-2-1 1/2-hlava
Maj. prémie:
25 000 Kč (RENNY STORM)Stáj A 3 J Family
15 000 Kč (ASHARON)Hacur

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla
video

7. dostih, start 17:05
1401 CENA NOČNÍHO PROUDU ČESKÉHO ROZHLASU REGINA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RUBY KING, 3 57,0 žk. Michal Mach TUHÝ BOJ 01:57,56 8 Bekrová Gabriela 30
2. PEPA HAVEL(FR), 4 58,0 Linda Fedorowiczová hlava 01:57,60 10 Fedorowicz Vladislav 40
3. I WANT DANCE, 4 53,5 ž. Vendula Korečková 3 01:58,19 2 Pejšková Ivana 110
4. JOLIE`S LEGEND(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:58,30 7 Luka Václav 77
5. METEORIT(IRE), 3 59,5 žk. Martin Laube 1 3/4 01:58,61 3 Wroblewski Grzegorz 30
6. ARMEA, 5 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:58,65 6 Šimuni Peter 140
7. ATESTACE, 3 58,0 Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:59,08 5 Hulínský Václav 55
8. RIGHT, 6 53,0 Josef Mysliveček 2 3/4 01:59,60 4 Knauer Martin 200
9. COTTON EYE JOE, 3 51,0 žk. Marie Trnková krk 01:59,65 9 Drlík Jaroslav 140
10. LORD MERAN, 4 51,0 žk. Pavlína Filipová 14 02:02,44 1 Hurt Jiří 574
Čas: 01:57,56, Mezičasy: (15,22 - 24,39 - 24,57 - 25,54 - 27,85)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3-1/2-1 3/4-hlava-2 1/4-2 3/4-krk-14

Majitel: Alegres, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Bekrová G.
video

8. dostih, start 17:33
1402 CENA MALÉHO POŘADÍ
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHADOW MOON, 4 59,5 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ 02:44,90 6 Stašková Eva 40
2. UNIRAY, 5 54,5 žk. Michal Mach hlava 02:44,94 9 Drlík Jaroslav 20
3. DUPLO(POL), 7 59,5 ž. Jan Verner 8 02:46,61 8 Hurt Tomáš 77
4. ESCAPE TO HEAVEN, 7 55,0 Linda Fedorowiczová kr.hlava 02:46,63 1 Knauer Martin 160
5. HONEY BUNNY, 6 61,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4 02:46,86 4 Pejšková Ivana 200
6. INBAILEYSFOOTSTEPS(IRE), 3 53,0 žk. Martin Laube 5 02:47,78 2 Juránek Petr 160
7. SAMANTHINE, 3 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 02:48,11 7 Mourek František 77
8. WOLADOR, 4 57,5 ž. Vendula Korečková 1 02:48,28 5 Horáková Lenka 160
9. IDEALIST(POL), 10 55,5 ž. Jaromír Šafář 8 02:49,83 3 Török Dalibor 100
Čas: 02:44,90, Mezičasy: (29,84 - 32,35 - 26,88 - 25,35 - 25,82 - 24,67)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-8-kr.hlava-1 1/4-5-1 3/4-1-8
Maj. prémie:
15 000 Kč (SHADOW MOON)Vabank
9 000 Kč (UNIRAY)V.a V. Valentovi
6 000 Kč (ESCAPE TO HEAVEN)V+M Knauer-Mimoň

Majitel: Vabank, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Holovská E.,Mgr.
video


Dostihová komise: