home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 22.09.2012 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1363 Handicap společnosti Power-Energo
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEXTREME, 7 59,0 Ondřej Velek V. LEHCE   8 Hurt Jiří 50
2. ARCHIE COMICS, 5 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 8   7 Bieliková Marta 40
3. LOVEJOY, 3 60,5 ž. Tomáš Lukášek krk   9 Kabelková Hana 80
4. PRAXE, 3 55,5 ž. Petr Foret krk   4 Hurt Jiří 80
5. RING OF LOVE, 3 61,5 ž. Jakub Pavlíček 2 1/2   6 Blecha Jan 100
6. LATRIB, 3 57,5 žk. Martin Laube hlava   3 Sýkorová Marcela 50
7. HAIWA, 4 60,5 žk. Michal Mach 1   5 Váňa Tomáš 22
8. MALÁ VÝTRŽNICE, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 4   11 Kub Ivan 140
9. TUAREG, 3 54,5 Bauyrzhan Murzabayev 5   10 Jirka Petr 50
10. QUEENBACK, 11 60,0 Miroslava Přibylová 2   2 Jelen Jaroslav 80
S LA ARTEFACTO, 3 58,0 ž. Vendula Korečková     1 Růžičková Martina 80
Čas: 01:23,50, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-krk-krk-2 1/2-hlava-1-4-5-2

Majitel: Horse centrum HUbeRT-Hurt, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Šícha P.

2. dostih, start 14:27
1364 Cena společnosti Karel Hradec-zemní práce
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YES MAN(FR), 4 60,0 am. Radka Hradcová, Bc. JISTĚ   6 Germič Karel 25
2. VELVET FORCE(ITY), 4 57,5 am. Jindřich Fabris 1 1/4   9 Váňa Tomáš 25
3. COOL WHISKEY(IRE), 3 59,0 am. Lenka Rájová 2 1/4   7 Blažková Helena 45
4. TRIPHIDA, 3 54,0 am. Helena Březinová 3/4   1 Váňa Tomáš 77
5. ANDALOUSE(GER), 8 57,0 am. Petra Hrubá 7   2 Kantek Petr 180
6. ERAGON, 4 61,5 am. Veronika Marková 2   3 Bekrová Gabriela 85
7. ALLDA, 3 55,5 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 14   4 Křídlová Tamara 100
8. ČARODĚJKA, 3 54,0 am. Markéta Krejčí hlava   8 Berthier Kateřina 120
9. HIGH STORM, 4 58,0 am. Michaela Kacerová 20   5 Váňa Tomáš 77
Čas: 01:22,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-3/4-7-2-14-hlava-20

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Ecurie de l`Hommee

Kůň č. 5 HIGH STOTM ztratil na startu nesčetné délky


3. dostih, start 14:55
1365 Cena společnosti K4K Holding
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 2letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORGENIO, 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:24,68 2 Váňa Tomáš 35
2. HERBEBOIS, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:25,08 5 Blažková Helena 40
3. LAURIE AN, 2 54,0 žk. Martin Laube 2 01:25,44 1 Zobal František 30
4. CIMO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:25,85 8 Brož Jiří 25
5. DWICKLA, 2 54,0 žk. Michal Mach 1 3/4 01:26,14 9 Neuberg Filip 60
6. TROPICAL TEN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:26,15 7 Růžičková Martina 60
7. DIERMEST OF LIGHT, 2 56,0 Nikola Petrlík 4 1/2 01:27,07 4 Derych Vladimír 100
8. PROFESE, 2 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 3/4 01:27,62 3 Hurt Jiří 70
9. TADYHOMÁME, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3 3/4 01:28,38 6 Brož Jiří 80
Čas: 01:24,68, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2-2 1/4-1 3/4-kr.hlava-4 1/2-2 3/4-3 3/4

Majitel: Stáj Hradec, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Růžičková M. 200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.7 TROPICAL TEN (DŘ § 344) a 500 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.7 TROPICAL TEN (DŘ §377)


4. dostih, start 15:20
1366 Steeplechase Elektrizace železnic Praha
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINKY WINKY, 6 70,0 ž. Marcel Novák ZADRŽENĚ 04:48,98 2 Vinklárek René 16
2. CHASCONI, 5 66,5 Jiří Glacner 17 04:53,09 5 Kabelková Hana 100
3. AGDAR, 6 67,5 Libor Šimůnek 10 04:55,64 1 Hovadová Jana 55
4. RIVER KWAI(GER), 6 66,5 Martin Liška daleko 05:03,03 7 Vašina Josef 77
Z DOUBLE GAME(IRE), 6 65,5 žk. Radek Man     6 Vašina Josef 100
Z REDCLIFF(GER), 8 67,5 Lukáš Matuský     4 Holčák Radek 55
ZN POWER PRIZE(GER), 6 66,5 Ondřej Velek     8 Fedorowicz Vladislav 35
Nestartovali: CORNELIE, HOLY LIFE
Čas: 04:48,98, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-17-10-daleko

Majitel: MEGA a.s. Stráž p.Ralskem, Trenér: Vinklárek René, Bc., Chov: Picek M.

Sankce: žk.Man R. 500 Kč za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316)


5. dostih, start 15:50
1367 Handicap společnosti Výhledy Sluštice
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLYING NANDO(AUT), 4 60,0 žk. Radek Man JISTĚ 01:44,57 7 Kroutilík Jaroslav 100
2. RENÉE, 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:44,87 4 Duchoň Tomáš 60
3. TALBEC, 4 55,0 Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:44,95 12 Jirka Petr 100
4. ROSALINDA, 3 62,0 ž. Petr Foret 1/2 01:45,04 5 Schillová Barbora 35
5. SALAVA, 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 01:45,06 9 Suchánek Martin 80
6. UNDER TENSION(IRE), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:45,18 13 Hurt Tomáš 70
7. SINDIBAD, 3 59,5 žk. Michal Mach 3/4 01:45,32 6 Neuberg Filip 35
8. VRANKA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:45,39 10 Horová Oliva 60
9. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 9 55,0 Nikola Petrlík 2 01:45,79 8 Bieliková Marta 50
10. LAV, 6 54,0 žk. Martin Laube 1 1/2 01:46,04 11 Sýkorová Marcela 100
11. VLASTNOST, 3 54,5 ž. Vendula Korečková krk 01:46,11 2 Mimra Zdeněk 120
12. LIEVE STAR, 6 57,0 Sabrina Kuchařová 3 01:46,69 3 Šatra Tomáš 70
Nestartovali: LADY MACBETH(GER)
Čas: 01:44,57, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-1/2-hlava-3/4-3/4-krk-2-1 1/2-krk-3

Majitel: Gestüt Horn ČR, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Gest.Horn

Sankce: tr.Neuberg Filip 200 Kč za pozdní příchod koně č.6 SINDIBAD do paddocku (DŘ § 332)


6. dostih, start 16:17
1368 Memoriál Pavla Šíchy
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CONNEX(GER), 7 59,5 žk. Michal Mach LEHCE   9 Šatra Tomáš 16
2. ADIUTANT(POL), 3 57,0 ž. Tomáš Lukášek 5   1 Hurt Tomáš 55
3. ATHABASCA, 4 60,0 žk. Radek Man 3/4   8 Kroutilík Jaroslav 170
3. SAMRUK(IRE), 3 54,0 žk. Martin Laube současně   4 Horáková Lenka 32
5. BORDO(POL), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2   7 Jelen Jaroslav 100
6. ROYAL MELODY, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4   10 Derych Vladimír 200
7. CUDAK(POL), 4 56,5 Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2   3 Bartoš st. Josef 150
8. LINDAU, 7 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2   5 Růžičková Martina 200
9. AMADOR, 9 57,0 am. Petra Hrubá daleko   6 Kantek Petr 300
Nestartovali: BYSKOVIC(IRE)
Čas: 01:52,54, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-3/4-současně-4 1/2-2 3/4-2 1/2-2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ATHABASCA)Horse Farm Kroutilík

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Gest.Elsetal

7. dostih, start 16:40
1369 Cena společnosti CK Martin Tour
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PAT`S GOLD, 3 55,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:31,28 6 Popelka Stanislav 60
2. NOVILLY(GER), 6 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:31,74 9 Neuberg Filip 16
3. ALLANIS(GB), 4 54,0 žk. Martin Laube 3/4 02:31,88 3 Zobal František 70
4. FARDITT, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:32,40 2 Váňa Tomáš 70
5. AIRFARE, 3 53,5 Bauyrzhan Murzabayev 3 02:33,00 5 Bieliková Marta 140
6. LITTLE TOKYO(USA), 6 62,5 Ondřej Velek 2 1/2 02:33,52 1 Vocásková Helena 25
7. INNOWACJA(POL), 6 55,0 žk. Michal Mach hlava 02:33,56 7 Pohanka Ladislav 200
8. SAFÍR TREASURE, 5 56,5 Josef Mysliveček 6 02:34,82 8 Křídlová Tamara 160
Z JIHLAVA(IRE), 3 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková     4 Janda Jiří 80
Čas: 02:31,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3/4-2 1/2-3-2 1/2-hlava-6

Majitel: Stajňa Corinne ČR, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Šenigla P,+Popelka S.

Kůň č.9 NOVILLY ztratil na startu cca 10 délek. DK vyslechla ž. Koplíkovou I. v souvislosti se zadržením koně č. 4 JIHLAVA a vysvětlení jezdkyně vzala na vědomí.


8. dostih, start 17:10
1370 Proutěné překážky ECOLITE
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PUDŘÍK, 4 66,0 Libor Šimůnek V. LEHCE 04:07,54 5 Horáková Lenka 160
2. NONITO(POL), 4 66,0 ž. Marcel Novák 10 04:09,81 9 Olehla Čestmír 22
3. PIKARDIE(FR*), 4 63,0 Rostislav Benš 1 3/4 04:10,15 6 Wroblewski Grzegorz 77
4. TASMÁNSKÝ ČERT, 4 65,0 ž. Dušan Andrés daleko 04:15,07 4 Vocásková Helena 110
5. SAN LORENZO, 5 65,5 Tomáš Vodrážka 20 04:20,04 1 Ilíková Kateřina 800
S DZAZZIL(POL), 5 66,0 ž. Jaroslav Myška     2 Olehlová Monika 45
Z BOSIO, 5 65,5 Jan Kratochvíl     3 Slabý Petr 250
Z KOLONOS(POL), 4 66,0 žk. Jan Odložil     7 Olehla Čestmír 170
Z ADEBRETTI, 6 68,0 ž. Bohuslav Mátl     8 Šomanová Lenka 140
Z SIENIT(GER*), 5 68,0 ž. Pavel Kašný     10 Suchánek Martin 120
Z SINGAPORE PRIDE(FR), 4 65,0 Martin Liška     11 Blecha Jan 100
Z SETINKA, 4 63,0 Jan Derych     12 Derych Vladimír 300
Z CHINDIT, 4 62,5 Ondřej Velek     13 Zobal František 120
Z MANIFESTATION(GB), 4 66,0 ž. Josef Bartoš     14 Váňa st. Josef 30
Čas: 04:07,54, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-1 3/4-daleko-20

Majitel: PP Zámrsk, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: Tr. Vocásková H., Wroblewski G., Blecha J. po 200 Kč za pozdní příchod koní č.4 TASMANSKÝ ČERT, č.6 PIKARDIE a č.11 SINGAPORE PRIDE do paddocku (DŘ § 332). DK vyslechla zástupce trenéra koně č.2 DZAZZIL, jeho vysvětlení vzala na vědomí s tím, že další výkony koně budou sledovány


9. dostih, start 17:40
1371 Proutěné překážky Elektrizace železnic Praha
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REAPER(GER*), 3 67,0 ž. Jaroslav Myška BOJ 02:53,85 1 Olehla Čestmír 20
2. SABANA, 3 63,0 ž. Dušan Andrés 1/2 02:53,94 7 Kub Ivan 80
3. FLORIDAS, 3 65,0 ž. Bohuslav Mátl 14 02:57,10 12 Růžičková Martina 70
4. ELIÁŠ, 3 66,0 ž. Marcel Novák 1/2 02:57,22 2 Soukup Václav 160
5. ROMANTIQUE ROUGE(FR), 3 65,0 ž. Pavel Kašný 9 02:59,23 10 Popelka Stanislav 160
6. POWER ZAR(GER), 3 65,0 ž. Josef Bartoš 11 03:01,67 11 Váňa st. Josef 17
7. LIBERTY SON(FR), 3 65,0 Martin Liška daleko 03:06,83 13 Blecha Jan 70
8. UNANGEPASSE(FR), 3 65,0 Michal Kubík 3 1/4 03:07,61 5 Váňa st. Josef 100
9. PARISKA, 3 60,0 žk. Radek Man 6 03:09,09 8 Pohanka Ladislav 500
PN KIMENNE, 3 60,5 Ondřej Velek     6 Mimra Zdeněk 70
Z SYMPHONIE, 3 60,0 žk. Martin Laube     9 Váňová Pavla 300
Z POINT TIME, 3 65,0 ž. Pavel Szikora     4 Sůrová Pavlína 250
Nestartovali: DANGEROUS IVAN(POL)
Čas: 02:53,85, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-14-1/2-9-11-daleko-3 1/4-6

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Wrbna Racing a.s.

Sankce: ž. Andrés D. 1000 Kč za křižování koně č.1 REAPER koněm č.7 SABANA v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).



Dostihová komise: