home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.09.2012 - Netolice
stav dráhy: 7.0 (těžká / Heavy)
1. dostih, start 13:31
1304 CENA EKOS NETOLICE v.o.s.
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 2letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARDUA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:19,65 1 Míček Milan 25
2. CIMO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:20,09 4 Brož Jiří 40
3. TROPICAL TEN, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:20,67 2 Růžičková Martina 50
4. DWICKLA, 2 54,0 žk. Michal Mach 2 01:21,12 5 Neuberg Filip 35
5. PROFESE, 2 56,0 ž. Jan Verner 4 1/4 01:22,13 3 Hurt Jiří 30
Čas: 01:19,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/4-2-4 1/4

Majitel: Kam+Kam Opava, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Srubovka s.r.o.

2. dostih, start 14:02
1305 HANDICAPENVISAN GEM A WASTECH
Rovina V.kat. - 3000 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESCAPE, 5 55,5 ž. Vendula Korečková V. LEHCE 03:51,92 1 Kučera Karel 60
2. DUMÁGO, 3 53,5 Zuzana Vokálková 3 3/4 03:52,79 5 Holčák Radek 80
3. ANKARA, 5 58,0 žk. Radek Man 3/4 03:52,95 2 Vašina Josef 120
4. OLANDA, 5 58,0 ž. Dušan Andrés 4 3/4 03:54,13 4 Demele Jan 60
5. MENUET, 3 60,5 Josef Sovka 1 1/4 03:54,35 10 Novák Antonín 35
6. VIRTUTES, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 03:54,82 11 Neuberg Filip 40
7. VITALITA, 3 50,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 5 03:56,10 9 Křídlová Tamara 200
8. SYMPHONIE, 3 54,0 žk. Martin Laube 14 03:59,75 8 Váňová Pavla 40
9. WOODLANDO, 3 65,5 ž. Josef Bartoš 1 3/4 04:00,07 7 Kub Petr 25
Z ESKORTA, 11 51,0 žk. Peter Hodáň     6 Kantek Petr 140
Nestartovali: ANGLICKÁ KRÁLOVNA
Čas: 03:51,92, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-3 3/4-3/4-4 3/4-1 1/4-2 1/4-5-14-1 3/4

Majitel: Lužický Dvůr, Trenér: Kučera Karel, Chov: Filištejn Václav, Ing.

Sankce: trenér Kantek Petr 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.6 ESKORTA do dostihu (DŘ § 411 d).


3. dostih, start 14:31
1306 CENA ZEMĚDĚLSKO-OBCHODNÍHO DRUŽSTVA V NĚMČICÍCH
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VRANKA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:54,86 2 Horová Oliva 50
2. LATRIB, 3 57,5 žk. Martin Laube 1 1/4 01:55,08 1 Sýkorová Marcela 30
3. ARCLEN, 3 59,0 Zuzana Vokálková 2 01:55,46 6 Holčák Radek 60
4. JUPITER, 3 55,5 žk. Michal Mach 6 01:56,76 9 Vinklárek Vladimír 80
5. STELARITA, 11 61,5 ž. Vendula Korečková 3 3/4 01:57,47 8 Kantek Petr 40
6. LEARJET, 8 59,5 am. Jindřich Fabris 1/2 01:57,59 4 Stašková Eva 35
7. I WILL FLY, 6 60,5 ž. Dušan Andrés 2 01:58,00 10 Pejšková Ivana 30
8. LORD MERAN, 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:58,35 3 Hurt Jiří 80
9. ARCHIE COMICS, 5 59,5 Ondřej Velek hlava 01:58,40 7 Bieliková Marta 50
10. ORWELLO, 4 58,5 žk. Radek Man 5 01:59,55 5 Hanousek Ladislav 50
Čas: 01:54,86, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-2-6-3 3/4-1/2-2-1 3/4-hlava-5

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Horová O.,Ing

4. dostih, start 15:03
1307 HAHDICAP HOTELU MERAN - dostih žáků
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARLETTA, 11 62,5 žk. Peter Hodáň LEHCE 02:05,76 2 Kantek Petr 40
2. HURYKÁN, 8 53,0 žk. Marie Trnková 3 1/4 02:06,43 8 Hurt Jiří 70
3. EMONT, 3 53,5 žk. Markéta Pátková 2 1/2 02:06,95 7 Neuberg Filip 25
4. PAOLINA, 5 61,5 žk. Matej Rigo 4 1/4 02:07,97 5 Chaloupka Václav 50
5. FLYING NANDO(AUT), 4 58,0 žk. Radek Man hlava 02:08,02 1 Kroutilík Jaroslav 70
6. BLONDYNA(GB), 4 52,5 žk. Kateřina Hlubučková 2 1/4 02:08,47 3 Hanousek Ladislav 80
7. LAV, 6 54,0 žk. Martin Laube 2 02:08,88 9 Sýkorová Marcela 40
8. HIGH STORM, 4 54,5 žk. Michal Mach 3 1/4 02:09,66 4 Váňa Tomáš 35
9. PLANETA, 7 60,0 žk. Michal Maksa 5 02:10,80 6 Vinklárek Vladimír 50
Čas: 02:05,76, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/4-2 1/2-4 1/4-hlava-2 1/4-2-3 1/4-5

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 15:33
1308 CENAJIHOČESKÉHO KRAJE
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAARINKA, 3 55,0 žk. Michal Mach TUHÝ BOJ 01:59,88 3 Neuberg Filip 60
2. KETTY(GB), 3 56,0 Michal Demo hlava 01:59,93 2 Váňa Tomáš 27
3. NOBLE FOX(FR), 3 60,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:00,22 10 Blecha Jan 17
4. ČABRIA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka nos 02:00,22 6 Chaloupka Václav 60
5. SOLEADO(POL), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/4 02:00,83 7 Bartoš st. Josef 70
6. VENTURIO, 3 60,0 ž. Vendula Korečková 1 02:01,03 4 Růžičková Martina 70
7. ROMANTIQUE ROUGE(FR), 3 60,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 02:01,88 11 Popelka Stanislav 50
8. REGE DANCER, 3 55,0 žk. Martin Laube 3/4 02:02,05 1 Havlík Zdeněk 45
9. NERIFFE, 3 54,5 am. Veronika Řezáčová 4 1/4 02:03,02 8 Hrudka ml. Jaromír 200
Nestartovali: AIRFARE, ARKON BEAR
Čas: 01:59,88, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-nos-3 1/4-1-3 1/2-3/4-4 1/4

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Křenek

6. dostih, start 16:00
1309 CENA ČEVAKU a.s.
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší - klisny
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLORA, 3 53,0 žk. Martin Laube V. LEHCE 01:17,22 9 Horová Oliva 22
2. LABBELA, 6 58,0 ž. Jan Verner 4 01:17,97 4 Hurt Jiří 50
3. GERBERA(GER*), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:18,19 6 Chaloupka Václav 40
4. WELL DONE, 5 58,0 ž. Dušan Andrés hlava 01:18,24 8 Hanousek Ladislav 30
5. BOND FATAL, 3 54,0 Josef Borč 2 01:18,58 5 Slabý Petr 60
6. PRAXE, 3 54,5 Zuzana Vokálková krk 01:18,65 3 Hurt Jiří 60
7. RING OF LOVE, 3 58,0 Josef Sovka 1 1/4 01:18,87 10 Blecha Jan 40
8. HIGH DANDA, 3 53,5 Josef Mysliveček 2 01:19,29 1 Hurt Tomáš 50
9. PIRELA, 3 56,0 ž. Vendula Korečková 6 01:20,49 7 Vymazal Josef 100
10. JISS LIGHT, 3 58,0 žk. Michal Maksa 6 01:21,69 2 Vinklárek Vladimír 120
Čas: 01:17,22, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-4-1 1/4-hlava-2-krk-1 1/4-2-6-6

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Sankce: tr.Slabý P.1000 Kč za pozdní hlášení změn (DŘ § 290).


7. dostih, start 16:35
1310 STEEPLECHASEAGROKOMPLEXU ŠUMAVA
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD DANCER, 4 65,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 03:49,66 9 Chaloupka Václav 40
2. AMERICKÝ SEN, 4 66,0 ž. Marcel Novák 2 1/2 03:50,08 7 Vinklárek René 80
3. MODENA, 5 67,0 ž. Pavel Kašný 4 3/4 03:50,96 5 Popelka Stanislav 30
4. CLAUDIUS, 4 65,0 ž. Bohuslav Mátl 7 03:52,63 4 Novák Antonín 60
5. INNOCENT(POL), 4 69,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 03:53,38 1 Hurt Tomáš 16
6. MÉDIUM, 4 63,5 Jan Derych 1/2 03:53,51 10 Ilíková Kateřina 100
7. MARANELLO, 4 64,0 Ivan Siegl, Ing. daleko 03:59,85 2 Chaloupka Václav 100
8. APOLLODORUS(GER), 5 66,5 Michal Kubík 5 04:01,54 11 Váňa st. Josef 40
9. NIKANDER(POL), 4 63,5 Josef Sovka 3 3/4 04:02,78 6 Holčák Radek 70
10. NOLEJAN, 5 68,0 am. Pavel Syrový daleko 04:09,22 8 Hrudka st. Jaromír 200
ZN HOLY LIFE, 5 64,5 Adam Čmiel     3 Demele Jan 120
Čas: 03:49,66, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/2-4 3/4-7-3 1/2-1/2-daleko-5-3 3/4-daleko

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hořejší P.,Ing.

8. dostih, start 17:03
1311 VELKÁ CENA NETOLIC–CENA MINISTRA ZEMĚDĚLSTVÍ PETRA BENDLA
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRASINI(GB), 7 68,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 05:48,42 9 Vinklárek Vladimír 22
2. MAUGLÍ, 6 67,0 Josef Borč 2 1/4 05:48,91 5 Slabý Petr 120
3. TEREBESZ(POL), 8 67,0 Josef Sovka 7 05:50,61 1 Holčák Radek 35
4. GECOSS, 9 67,0 ž. Bohuslav Mátl 13 05:53,98 8 Novák Antonín 50
5. KOREKTOR(POL), 7 67,0 žk. Radek Man 3 1/2 05:54,91 11 Vašina Josef 70
6. AZTEKE(GER), 7 67,0 Vladimír Verner 4 05:55,95 4 Hurt Tomáš 120
7. BRICASSAR, 12 67,0 žk. Jan Faltus 19 06:00,64 10 Sýkorová Marcela 90
8. NORINO(POL), 6 67,0 ž. Josef Bartoš 7 06:02,84 2 Váňa st. Josef 25
Z MATHEO, 6 67,0 ž. Pavel Kašný     3 Popelka Stanislav 60
SN MARSYLIANKA(POL), 8 67,0 Milan Kos     6 Kos Milan 120
ZN RUBÍN, 10 67,0 Barbora Málková     7 Růžičková Martina 50
Čas: 05:48,42, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-7-13-3 1/2-4-19-7
Maj. prémie:
20 000 Kč (MAUGLÍ)ensytra.cz-Slabý
12 000 Kč (GECOSS)DS Malá Morávka

Majitel: Stáj Lovka, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Bervoets J.P.

Koně č.9 FRASINI a č.5 MAUGLÍ byli vybráni k antidopingové kontrole.


9. dostih, start 17:50
1312 STEEPLECHASE MĚSTA NETOLICE
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER PRIZE(GER), 6 63,5 Ondřej Velek LEHCE 04:23,27 5 Fedorowicz Vladislav 40
2. LETNÍ LOOK, 6 68,0 ž. Josef Bartoš 3 3/4 04:24,08 1 Váňa st. Josef 30
3. NAĎA, 6 64,5 žk. Radek Man 1 1/2 04:24,37 10 Vašina Josef 60
4. CENTURY MAG, 4 65,0 ž. Bohuslav Mátl 15 04:28,40 11 Míček Milan 100
5. RIVER SPEED(GER), 8 66,5 Josef Sovka 2 1/2 04:28,87 12 Vašina Josef 120
6. CONNECTI, 8 68,0 ž. Pavel Kašný 17 04:33,38 3 Štěpánek Milan 100
7. CORNELIE, 8 66,0 ž. Dušan Andrés daleko 04:40,46 9 Brož Jiří 140
Z I TAK ŠE DÁ, 6 65,5 Zdeněk Řezáč     2 Řezáčová Jana 70
Z AL JAZ, 6 65,5 žk. Jan Faltus     4 Blecha Jan 50
Z TCHO BILOUTE(FR), 4 66,0 ž. Marcel Novák     7 Vinklárek René 35
Z MACK THE KNIFE, 6 65,5 Ivan Siegl, Ing.     8 Hurt Jiří 120
Nestartovali: BLUE JAZ
Čas: 04:23,27, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-1 1/2-15-2 1/2-17-daleko

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Lindenhof


Dostihová komise: