home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 11.08.2012 - Kolesa
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1264 CENA JEZDECKÉ AGENTURY A.A.BOBER majitel Mgr. Anna BOBER
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROSALINDA, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:49,38 2 Schillová Barbora 77
2. NOBLE FOX(FR), 3 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:49,56 11 Blecha Jan 45
3. USSURIJSKÁ TYGŘICE, 3 55,0 žk. Martin Laube 2 1/2 01:49,98 6 Schillová Barbora 100
4. VINNY RAIN, 3 58,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:50,12 8 Neuberg Filip 40
5. RABBIT VERGLAS(IRE), 3 60,0 ž. Jan Verner hlava 01:50,15 3 Petrlík Allan 30
6. JIHLAVA(IRE), 3 58,5 ž. Jan Rája nos 01:50,16 4 Janda Jiří 22
7. VENTURIO, 3 55,5 Josef Mysliveček 6 01:51,41 5 Růžičková Martina 100
8. LOVEJOY, 3 55,0 žk. Michal Mach 1 1/4 01:51,60 9 Kabelková Hana 200
9. SOLEADO(POL), 3 55,5 Bauyrzhan Murzabayev 3 3/4 01:52,43 7 Bartoš st. Josef 80
10. VINSTI, 3 58,0 ž. Martin Srnec 1/2 01:52,53 1 Theimer Milan 300
11. COLUMBIE, 3 58,0 Ondřej Velek 2 3/4 01:53,47 12 Novák Antonín 200
Nestartovali: NUSAT
Čas: 01:49,38, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-3/4-hlava-nos-6-1 1/4-3 3/4-1/2-2 3/4

Majitel: Bon Art Music, Trenér: Schillová Barbora, MVDr., Chov: Ševčík M.,Ing.

DK přešetřila výkon koně č.4 JIHLAVA, vyslechla ž. Ráju J. a jeho vysvětlení k průběhu dostihu vzala na vědomí.


2. dostih, start 14:37
1265 CENA POLSKÝCH CHOVATELŮ DOSTIHOVÝCH KONÍ hřebčín IWNO (Sorbie Tower) hřebčín KRASNE (Belenus)
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SONADOR, 4 60,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:58,82 4 Petrlík Allan 17
2. DRÁCULA, 4 57,5 žk. Michal Mach 2 1/4 02:59,17 5 Váňa Tomáš 60
3. TORONTO HILL(GER), 7 62,0 ž. Martin Srnec 2 02:59,48 3 Hurt Tomáš 40
4. TASMÁNSKÝ ČERT, 4 61,0 ž. Jan Rája 8 03:01,52 7 Vocásková Helena 50
5. SAFÍR TREASURE, 5 57,5 žk. Martin Laube 1 1/2 03:01,77 6 Křídlová Tamara 70
6. SYLVAK, 4 60,5 Jan Derych daleko 03:21,34 1 Derych Vladimír 1000
Nestartovali: BAHRAJN(POL)
Čas: 02:58,82, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2-8-1 1/2-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr. Derych V. 200 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.1 SYLVAK (DŘ § 377)


3. dostih, start 15:05
1266 CENA FIRMY KOBERCE STRNAD
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3600 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY LON, 4 65,0 Martin Liška JISTĚ 04:35,22 4 Křídlová Tamara 17
2. LARIZANO, 4 66,5 ž. Pavel Kašný 1 1/4 04:35,44 8 Popelka Stanislav 27
3. INKASENT(POL), 4 65,0 Vladimír Verner 5 04:36,50 3 Janda Jiří 120
4. TCHO BILOUTE(FR), 4 65,0 ž. Marcel Novák 2 04:36,86 1 Vinklárek René 110
5. PARK MUIR(FR), 4 63,5 Petr Tůma 9 04:39,04 7 Mimra Zdeněk 55
6. EL VIENTO(POL), 4 65,0 ž. Bohuslav Mátl krk 04:39,11 5 Sůrová Pavlína 200
7. DAISY CLIPPER(POL), 4 65,0 ž. Pavel Szikora daleko 04:48,26 2 Sůrová Pavlína 77
Z CHINDIT, 4 62,5 Ondřej Velek     6 Zobal František 55
ZN SENEC, 4 67,0 ž. Radek Havelka     9 Janda Jiří 110
Čas: 04:35,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-2-9-krk-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LADY LON)Stáj Aliance Jičín
6 000 Kč (LARIZANO)EŽ Praha a.s.

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Novák M. a j. Liška M. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


4. dostih, start 15:42
1267 KRAKOWSKÉHO DOSTIHOVÉHO ZÁVODIŠTĚ Chovatel a majitel Dr. Ryszard SZPAR
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANKRÉGA, 5 61,5 Jan Derych BOJ 04:56,10 5 Berthier Kateřina 160
2. LUTHIEN, 7 61,5 Josef Sovka 3/4 04:56,21 3 Živníčková Eva 140
3. CUDNA SPRAWA(POL), 6 62,0 Ondřej Velek 5 04:57,20 6 Sůrová Pavlína 30
4. NEW TIGER(GER), 10 65,0 Libor Šimůnek 1 1/4 04:57,44 4 Kinský Pavel 40
5. APOLLODORUS(GER), 5 64,0 Michal Kubík 6 04:58,92 8 Váňa st. Josef 70
6. CONNECTI, 8 66,0 ž. Pavel Kašný daleko 05:03,97 1 Štěpánek Milan 200
SN BLUE JAZ, 5 64,0 ž. Dušan Andrés     2 Popelka Stanislav 17
Nestartovali: VAKRIA
Čas: 04:56,10, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-5-1 1/4-6-daleko

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Vrba P.,Ing.

5. dostih, start 16:17
1268 CENA FIRMY ENERGOLAND
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEMANUS, 6 69,0 Ondřej Velek V. LEHCE 04:50,49 1 Pecháček Jaroslav 60
2. GLOVER, 5 68,5 Libor Šimůnek 8 04:52,29 2 Zobal František 60
3. FLYING EAGLE(POL), 5 68,0 Jan Derych 12 04:55,04 5 Berthier Kateřina 50
4. MAUGLÍ, 6 68,0 Josef Sovka daleko 04:59,90 3 Slabý Petr 150
ZN LOVE THE WIN(IRE), 5 70,0 ž. Jaroslav Myška     7 Myšková Štěpánka 15
ZN MODENA, 5 68,0 ž. Pavel Kašný     4 Popelka Stanislav 65
Nestartovali: BLACK DIAMOND(IRE)
Čas: 04:50,49, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-12-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (GEMANUS)R-A-Pecháček
6 000 Kč (GLOVER)Conseq
4 000 Kč (MAUGLÍ)ensytra.cz-Slabý

Majitel: R-A-Pecháček, Trenér: Pecháček Jaroslav, Chov: Hradský B.

6. dostih, start 16:57
1269 CENA SPOLEČNOSTI CHARVAT GROUP s.r.o.
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JACUZZI(POL), 10 66,0 ž. Marek Stromský JISTĚ 05:12,52 2 Blecha Jan 17
2. LEMUEL, 7 65,0 Petr Tůma 3 05:13,08 7 Hovadová Jana 80
3. SILVER REGENT(USA), 7 65,0 ž. Josef Bartoš 4 05:13,90 9 Váňa st. Josef 21
4. MLÝN, 6 66,0 František Kovačík 3/4 05:14,04 5 Kovačík František 250
5. SPERANZA, 7 65,0 ž. Thomas Boyer 6 05:15,39 4 Pecháček Jaroslav 120
6. TEREBESZ(POL), 8 65,0 Josef Sovka krk 05:15,44 1 Holčák Radek 40
7. HOLLYPO, 8 66,0 ž. Jaroslav Myška daleko 05:22,38 8 Myšková Štěpánka 140
Z MATHEO, 6 65,0 ž. Pavel Kašný     6 Popelka Stanislav 250
ZN NIGRA(POL), 8 63,0 ž. Dušan Andrés     3 Sůrová Pavlína 140
Čas: 05:12,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-4-3/4-6-krk-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (LEMUEL)Stáj Dolly
12 000 Kč (MLÝN)DS RE&LA Frančák
8 000 Kč (SPERANZA)R-A-Pecháček

Majitel: Autodoprava Blažek s.r.o., Trenér: Blecha Jan, Chov: PKI S.A.

7. dostih, start 17:29
1270 CENA FIRMY DACHOVSKÝ
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BE JAPE(POL), 6 71,0 ž. Radek Havelka LEHCE 03:49,09 4 Vocásková Helena 20
2. NONITO(POL), 4 65,0 ž. Thomas Boyer 4 1/2 03:50,07 8 Olehla Čestmír 77
3. DEKOLT(POL), 6 68,0 ž. Josef Bartoš 4 03:51,00 10 Hurt Tomáš 35
4. FLAME RISK, 6 65,0 Libor Šimůnek krk 03:51,05 1 Zobal František 77
5. TAMINOS LOVE(GB), 9 70,0 ž. Dušan Andrés 6 03:52,27 7 Havlíčková Zdena 50
6. COLOR MAN(GB), 8 68,0 ž. Jaroslav Myška 10 03:54,81 5 Olehla Čestmír 60
Z GOLDRUN, 9 65,5 Martin Liška     6 Křídlová Tamara 60
Z MR LUCK(GER), 5 68,0 ž. Pavel Kašný     3 Růžičková Martina 300
PN SINGAPORE PRIDE(FR), 4 62,5 Josef Sovka     2 Blecha Jan 120
Nestartovali: LONG POND
Čas: 03:49,09, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-4-krk-6-10

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Dk prošetřila pád koně č.2 SINGAPORE PRIDE a neshledala cizí zavinění.


8. dostih, start 18:00
1271 CENA ČESKO-POLSKÝCH CHOVATELŮ Mgr.Artur BOBER (Masini) a MVDr. Eduard KUBIČEK (Suteki Shinsukekun)
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOBE, 3 62,5 Jakub Kocman LEHCE 03:39,30 10 Myšková Štěpánka 35
2. MAGNUSBELLA, 3 63,0 ž. Thomas Boyer 2 03:39,67 2 Olehla Čestmír 60
3. JESKING, 3 67,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/2 03:40,18 3 Myšková Štěpánka 25
4. FLORIDAS, 3 63,5 Barbora Málková 2 03:40,53 4 Růžičková Martina 300
5. LIBERTY SON(FR), 3 62,5 Josef Sovka 2 03:40,88 12 Blecha Jan 70
6. KIMENNE, 3 63,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4 03:41,16 6 Mimra Zdeněk 90
7. LORD JAGMIN, 3 65,0 ž. Marek Stromský 1/2 03:41,27 5 Holčák Radek 40
8. RAMPULINA, 3 65,0 ž. Bohuslav Mátl 1 03:41,45 11 Novák Antonín 300
9. KONDÉ, 3 61,5 žk. Radek Man 6 03:42,65 1 Kroutilík Jaroslav 300
Z CERVARA(POL), 3 63,0 ž. Pavel Szikora     8 Sůrová Pavlína 140
Z ROONY, 3 65,0 ž. Josef Bartoš     9 Váňa st. Josef 30
Nestartovali: MEDULA(IRE)
Čas: 03:39,30, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2-2 1/2-2-2-1 3/4-1/2-1-6

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

Kůň č.7 MEDULA nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku, nebyl v moci startéra Sankce: j. Málková B. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1kg na koni č.4 FLORIDAS v průběhu dostihového dne (DŘ § 326) DK vyslechla ž. Bartoše J. k zadržení koně č.9 ROONY a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí



Dostihová komise: