home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.08.2012 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:33
1257 Cena společnosti LOKO TRANS, s.r.o.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SINDIBAD, 3 58,5 žk. Michal Mach JISTĚ 01:28,03 1 Neuberg Filip 30
2. HAIWA, 4 63,5 ž. Martin Srnec 1 1/4 01:28,24 3 Váňa Tomáš 80
3. LATRIB, 3 53,0 žk. Martin Laube 2 01:28,54 7 Sýkorová Marcela 50
4. GERBERA(GER*), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:28,61 11 Chaloupka Václav 120
5. PRIMA, 3 58,0 Josef Mysliveček 2 1/4 01:29,01 8 Vinklárek René 100
6. TUAREG, 3 53,5 Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:29,13 10 Jirka Petr 80
7. CALABRIE, 7 60,0 ž. Vendula Korečková 2 01:29,54 9 Kantek Petr 60
8. REDUL, 9 56,5 Linda Fedorowiczová 2 1/4 01:30,02 5 Fedorowicz Vladislav 30
9. VRMISA, 3 54,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:30,52 4 Tajmr Michal 300
10. MARANELLO, 4 58,5 Pavlína Honsová 15 01:33,56 6 Chaloupka Václav 250
S SHARBECCA, 11 56,5 am. Petra Hrubá     2 Kantek Petr 110
Čas: 01:28,03, Mezičasy: (15,90 - 23,81 - 24,00 - 24,52)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2-krk-2 1/4-3/4-2-2 1/4-2 1/4-15

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

DK distancuje koně č. 2 SHARBECCA z dostihů startovaných z boxů na dobu od 11.8. do 11.9. 2012 (DŘ § 346c) Sankce: j. Murzabayev B.výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž.Chaloupka J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b)

video

2. dostih, start 15:01
1258 Cena společností REALISTIC, a.s. a Phoenix Zeppelin, spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LENZIR, 8 57,5 ž. Martin Srnec TUHÝ BOJ 01:12,13 2 Hurt Tomáš 70
2. PINTORETTO(IRE), 3 59,5 Ondřej Velek nos 01:12,14 5 Mourek František 80
3. PALETA, 5 58,5 žk. Pavlína Filipová kr.hlava 01:12,16 1 Berthier Kateřina 70
4. RABBIT MEDICEAN(GB), 4 55,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:12,44 3 Petrlík Allan 20
5. STORM OF GRACIE(USA), 5 58,5 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 1/4 01:12,65 4 Juránek Petr 100
6. DEMON KING(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:12,72 9 Kub Ivan 80
7. LILI(GB), 3 53,0 žk. Martin Laube 2 1/4 01:13,10 8 Zobal František 70
8. LA STESSA(IRE), 4 59,0 ž. Milan Zatloukal 11 01:15,21 6 Štěpánek Milan 100
PN MOILLY, 4 60,5 ž. Jaromír Šafář     7 Koplík Zdeno 30
Čas: 01:12,13, Mezičasy: (23,88 - 24,47 - 23,78)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-kr.hlava-1 3/4-1 1/4-krk-2 1/4-11
Maj. prémie:
15 000 Kč (LENZIR)Gabriela-Trachtová
9 000 Kč (PALETA)Blue Star

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Faltejsek J.,MVDr.

DK přešetřila pád koně č. 7 MOILLY a neshledala cizí zavinění Sankce: ž. Verner J. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357), j. Velek O.500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

3. dostih, start 15:32
1259 Cena společnosti ESTRELLA, s.r.o.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 0 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAMBO LADY(FR), 4 58,5 Ondřej Velek BOJ 02:10,58 8 Jirka Petr 60
2. DESPERADO, 5 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:10,65 11 Drlík Jaroslav 70
3. SECO, 7 54,0 ž. Jan Verner 3/4 02:10,77 6 Tajmr Michal 50
4. MAZHILIS(FR), 3 58,0 žk. Martin Laube krk 02:10,82 2 Váňa st. Josef 20
5. KATCHABA(USA), 3 61,0 ž. Jan Rája 1 02:10,98 5 Váňa st. Josef 45
6. JAZZ BARON(GER), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:11,12 10 Chaloupka Václav 100
7. BYSKOVIC(IRE), 3 59,5 ž. Gary Hind krk 02:11,18 9 Váňa Tomáš 80
8. LEX, 8 51,0 žk. Pavlína Filipová hlava 02:11,20 7 Šatra Tomáš 200
9. NIPUR, 6 51,5 Linda Fedorowiczová 3 02:11,77 3 Schillová Barbora 200
10. CRUEL WIND, 4 50,0 žk. Markéta Pátková 8 02:13,42 4 Štěpánek Milan 200
Nestartovali: SARYARKA(IRE)
Čas: 02:10,58, Mezičasy: (29,08 - 27,53 - 25,09 - 25,38 - 23,51)
Výrok: BOJ-krk-3/4-krk-1-1-krk-hlava-3-8
Maj. prémie:
15 000 Kč (DESPERADO)Stall Amor
9 000 Kč (SECO)HIPIATER Tajmr

Majitel: Stáj MON-GOL Svinčice, Trenér: Jirka Petr, Chov: Niarchos S.
video

4. dostih, start 16:36
1260 CENA MĚSTA KARLOVY VARY - Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GREEN DESTINY(IRE), 5 58,5 ž. Milan Zatloukal BOJ 02:04,97 9 Šavujev Arslangirej 35
2. MIKHAIL GLINKA(IRE), 5 60,0 ž. Jan Rája 1/2 02:05,06 4 Šavujev Arslangirej 20
2. DUX SCHOLAR(GB), 4 60,0 ž. Jakub Pavlíček současně   8 Šavujev Arslangirej 40
4. MY OLD HUSBAND(FR), 4 58,5 ž. Martin Srnec 2 1/4 02:05,42 3 Olehla Čestmír 120
5. STARBUCK, 3 54,5 ž. Gary Hind 2 02:05,73 6 Olehla Čestmír 200
6. DEVIL`S STAR, 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:06,07 7 Drlík Jaroslav 100
7. GLOUSHEK(GB), 4 58,5 ž. Lukáš Kasal 2 02:06,34 1 Váňa Tomáš 100
8. CONNEX(GER), 7 58,5 ž. Petr Foret krk 02:06,77 5 Šatra Tomáš 140
9. GREEN WORLD(IRE), 3 54,0 žk. Martin Laube 3 02:06,84 2 Šavujev Arslangirej 160
Čas: 02:04,97, Mezičasy: (26,56 - 25,22 - 24,57 - 25,50 - 23,11)
Výrok: BOJ-1/2-současně-2 1/4-2-2 1/4-2-3-krk
Maj. prémie:
25 000 Kč (STARBUCK)Wrbna Racing

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Mubkera Syndicate

Sankce: jezdec Srnec Martin 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 16:49
1261 Cena společnosti RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECRETKA, 5 61,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:36,81 1 Tajmr Michal 35
2. UNIRAY, 5 59,5 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 02:37,01 5 Drlík Jaroslav 50
3. SHAMICK, 5 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:37,21 6 Resulov Artur 300
4. NABRETA, 4 57,0 am. Jindřich Fabris 3 1/2 02:37,77 4 Pejšková Ivana 100
5. MAINLY ROCCO, 3 56,0 ž. Petr Foret 3 02:38,25 12 Šatra Tomáš 25
6. I WANT DANCE, 4 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:38,47 11 Pejšková Ivana 200
7. TALBEC, 4 54,0 ž. Jan Verner 7 02:39,66 10 Jirka Petr 100
8. PORTYR, 3 54,0 žk. Michal Mach 1 3/4 02:39,92 2 Chaloupka Václav 200
9. JOLIE`S LEGEND(IRE), 3 57,0 žk. Pavlína Filipová 2 1/4 02:40,36 8 Luka Václav 45
10. SHERAKO, 3 51,5 Linda Fedorowiczová krk 02:40,41 3 Schillová Barbora 140
11. LARETTA, 3 52,0 žk. Markéta Pátková 1 3/4 02:40,71 7 Vinklárek René 400
12. PARTYSPIEL(GER), 3 54,5 žk. Martin Laube 10 02:42,76 9 Váňa st. Josef 80
Čas: 02:36,81, Mezičasy: (26,35 - 26,37 - 27,39 - 26,37 - 25,78 - 24,56)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 1/2-3 1/2-3-1 1/4-7-1 3/4-2 1/4-krk-1 3/4-10

Majitel: HIPIATER Tajmr, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Tajmr J.,MVDr.

Sankce:ž. Korečková V. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b)

video

6. dostih, start 17:19
1262 Lázeňská Míle společností FIRO - tour, a.s. a VADU PLUS, spol. s r.o.
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADDISON(GER), 7 59,0 Linda Fedorowiczová BOJ 01:38,69 3 Fedorowicz Vladislav 140
2. ERGIYAS(USA), 6 59,0 ž. Martin Srnec krk 01:38,75 12 Šavujev Arslangirej 17
3. OLD STORY, 5 57,5 ž. Milan Zatloukal 5 01:39,54 10 Picek Milan 50
4. WONDER HORSE(IRE), 8 59,0 ž. Radek Koplík 1 01:39,68 2 Koplík Zdeno 70
5. VITTORINO(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája krk 01:39,74 5 Luka Václav 50
6. RABBIT KING(GB), 5 59,0 ž. Jan Verner hlava 01:39,78 6 Petrlík Allan 120
7. DARDENELLES(IRE), 3 55,0 ž. Gary Hind 3 01:40,26 9 Vocásková Helena 60
8. ROMANE CONTI(GB), 4 59,0 Ondřej Velek 1 1/4 01:40,43 4 Zobal František 140
9. BRIGHT SAND(FR), 6 59,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 4 01:41,11 1 Juránek Petr 140
10. MOONGLAS(IRE), 5 62,0 ž. Jiří Chaloupka 7 01:42,40 11 Pejšková Ivana 70
11. DUBLÉR, 5 59,0 ž. Petr Foret 4 01:43,12 7 Suchánek Martin 120
12. INBAILEYSFOOTSTEPS(IRE), 3 55,0 ž. Lukáš Kasal 3 01:43,62 8 Juránek Petr 200
Čas: 01:38,69, Mezičasy: (25,35 - 23,82 - 24,73 - 24,78)
Výrok: BOJ-krk-5-1-krk-hlava-3-1 1/4-4-7-4-3
Maj. prémie:
20 000 Kč (OLD STORY)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Trona

Koně č. 9 DARDENELLES a č. 10 OLD STORY ztratili na startu asi 3 délky.

video

7. dostih, start 17:48
1263 Cena STÁJE JASNÁ .
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OSTENSORIUM(IRE), 3 57,0 Linda Fedorowiczová BOJ 01:41,80 2 Fedorowicz Vladislav 30
2. QUIRLY(GER), 3 57,5 ž. René Koplík krk 01:41,89 5 Koplík Zdeno 50
3. LE CAGNARD(GB), 3 58,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2 01:42,12 9 Mourek František 60
4. NUEVO(GER), 3 60,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:42,38 7 Luka Václav 50
5. RABBIT KINGMAMBO(IRE), 3 57,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:42,81 11 Petrlík Allan 50
6. TEXALITA, 3 58,5 ž. Petr Foret 1 01:42,97 10 Luka Václav 80
7. ČABRIA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:43,02 4 Chaloupka Václav 100
8. SALAVA, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal nos 01:43,03 8 Suchánek Martin 100
9. SABANA, 3 57,0 ž. Lukáš Kasal 5 01:43,90 12 Kub Ivan 80
10. BEAUTIFUL MANDURA(GB), 3 58,5 ž. Radek Koplík 5 01:44,82 6 Koplík Zdeno 160
11. NARCISKA, 3 53,5 žk. Martin Laube krk 01:44,89 1 Pejšková Ivana 80
12. TIGER WILD, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:44,91 3 Vocásková Helena 100
Čas: 01:41,80, Mezičasy: (25,24 - 25,10 - 25,51 - 25,95)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-1 3/4-2 1/2-1-krk-nos-5-5-krk-hlava

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Kopica E.&Rosenfeld M.

Kůň č. 12 SABANA ztratil na startu asi 3 délky.

video


Dostihová komise: