home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2014 2013 2012 2011 2010 27.10.2012 PE 21.10.2012 CH 20.10.2012 MO 14.10.2012 SL 13.10.2012 PE 12.10.2012 PE 07.10.2012 CH 06.10.2012 LL 30.09.2012 CH 29.09.2012 BR 28.09.2012 KV 23.09.2012 CH 22.09.2012 LL 16.09.2012 CH 15.09.2012 SL 15.09.2012 PE 09.09.2012 CH 08.09.2012 MO 02.09.2012 CH 01.09.2012 NE 26.08.2012 CH 25.08.2012 MO 19.08.2012 KV 18.08.2012 PE 11.08.2012 KO 05.08.2012 KV 04.08.2012 LL 29.07.2012 AL 28.07.2012 BV 22.07.2012 KO 21.07.2012 MO 14.07.2012 LL 05.07.2012 SL 01.07.2012 KV 30.06.2012 PE 24.06.2012 CH 23.06.2012 BR 23.06.2012 CH 16.06.2012 PE 10.06.2012 CH 09.06.2012 LL 03.06.2012 CH 02.06.2012 MO 27.05.2012 CH 26.05.2012 PE 20.05.2012 CH 19.05.2012 PE 13.05.2012 CH 12.05.2012 MO 08.05.2012 PE 06.05.2012 CH 01.05.2012 LL 29.04.2012 CH 22.04.2012 CH 21.04.2012 BR 15.04.2012 CH 09.04.2012 KO 08.04.2012 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 04.08.2012 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1250 CENA IIT CZ
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LITTLE TOKYO(USA), 6 59,5 ž. Jan Rája BOJ 02:25,61 10 Vocásková Helena 60
2. ANTHON, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:25,74 7 Kroutilík Jaroslav 25
3. DUPLO(POL), 7 59,0 ž. Martin Srnec 1 1/4 02:25,93 12 Hurt Tomáš 70
4. CARINKA, 4 58,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4 02:26,21 1 Demele Jan 90
5. FANTASTIC KORAN(IRE), 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:26,23 2 Chaloupka st. Jiří, Ing. 110
6. HOLLYBEAR, 3 58,0 Ondřej Velek 2 02:26,56 4 Myšková Štěpánka 200
7. ALLANIS(GB), 4 55,0 žk. Martin Laube hlava 02:26,60 8 Zobal František 60
8. DEPRESSION, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 02:26,94 11 Blažková Helena 40
9. MENUET, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:27,03 5 Novák Antonín 100
10. RABBIT HAAFHD(GB), 3 57,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:27,27 6 Petrlík Allan 55
11. UNANGEPASSE(FR), 3 54,0 žk. Michal Mach 3 1/2 02:27,98 9 Váňa st. Josef 100
12. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 9 56,5 Nikola Petrlík daleko 02:45,70 3 Bieliková Marta 100
Čas: 02:25,61, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-1 3/4-kr.hlava-2-hlava-2-1/2-1 1/4-3 1/2-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Morris Wayne & Juanita


2. dostih, start 14:34
1251 STEEPLECHASE Hospodářeké komory ČR
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER EVA(GER), 5 69,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:36,73 14 Váňa st. Josef 20
2. INNOCENT(POL), 4 66,0 ž. Dušan Andrés 1 04:36,89 8 Hurt Tomáš 55
3. MARTIEN, 5 69,5 Josef Sovka 8 04:38,63 12 Popelka Stanislav 70
4. POWER PRIZE(GER), 6 63,5 Ondřej Velek 3 04:39,35 10 Fedorowicz Vladislav 200
5. BANDOLERA, 7 65,0 Vladimír Verner 3 1/4 04:40,10 2 Křídlová Tamara 140
6. HOLY GRAIL, 6 66,5 Jan Derych 1 1/4 04:40,36 13 Jirátová Petra 70
7. LINDHAM, 5 68,0 ž. Marcel Novák 9 04:42,53 6 Krysmanová Rennerová Martina 400
8. CLAUDIUS, 4 65,0 ž. Bohuslav Mátl 11 04:45,04 1 Novák Antonín 200
9. LE ROYAL, 5 68,0 ž. Pavel Kašný 1/2 04:45,15 5 Popelka Stanislav 60
10. MACK THE KNIFE, 6 65,5 Ivan Siegl, Ing. daleko 04:59,16 3 Hurt Jiří 200
ZN MI BENEDICT(GER), 7 68,5 Michal Kubík     4 Váňa st. Josef 40
SN LUTHIEN, 7 68,0 am. Jiří Štencel     7 Živníčková Eva 140
PN FAIZAH, 4 64,0 ž. Pavel Szikora     9 Sůrová Pavlína 300
Nestartovali: STROMBOLI
Čas: 04:36,73, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-8-3-3 1/4-1 1/4-9-11-1/2-daleko

Majitel: Rennstall Darboven, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee


3. dostih, start 15:04
1252 CENA K4K Holding
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECHO RULES(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:42,51 5 Lisek Michal 27
2. BATTLE HERO(GB), 6 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:42,79 12 Maršíčková Miroslava 80
3. WOLADOR, 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:43,04 4 Horáková Lenka 22
4. DUBAI LAND(GB), 7 59,0 ž. Martin Srnec 1/2 01:43,13 10 Bartoš st. Josef 100
5. AKADA(IRE), 4 55,0 žk. Martin Laube 1 3/4 01:43,43 6 Zobal František 60
6. LA TORTURA, 6 54,0 žk. Michal Mach 3/4 01:43,56 7 Pejšková Ivana, Ing. 60
7. AMPLIFICO(GB), 6 60,0 Miroslava Přibylová krk 01:43,59 2 Jelen Jaroslav 100
8. WILD OF GRACIE(USA), 4 59,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 3/4 01:43,89 9 Juránek Petr 100
9. SORENT, 4 62,5 ž. Jan Verner 1/2 01:43,99 1 Syslová Lenka 100
10. AKIYO(GER), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:44,24 14 Peťulová Petra 140
11. COOL WHISKEY(IRE), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 8 01:45,81 11 Blažková Helena 60
12. MONTY JACK(GB), 3 55,0 ž. Petr Foret 5 01:46,82 13 Váňa Tomáš 120
13. VIGNOLA, 4 55,0 Josef Mysliveček 4 1/4 01:47,66 3 Hanousek Ladislav 400
Nestartovali: RUBY KING
Čas: 01:42,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 1/2-1/2-1 3/4-3/4-krk-1 3/4-1/2-1 1/2-8-5-4 1/4

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Connolly J.


4. dostih, start 15:40
1253 CENA Conseq
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWAKOPMUND(GER), 7 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:48,03 5 Lisek Michal 40
2. LE PAYDA, 3 55,0 ž. Lukáš Kasal 3 3/4 01:48,73 11 Hronová Ilona 100
3. YES MAN(FR), 4 55,5 žk. Michal Mach 1 1/4 01:48,93 3 Germič Karel 80
4. DECORUS, 3 55,0 ž. Vendula Korečková 2 01:49,25 6 Syslová Lenka 100
5. REGGAE STIXEN, 5 60,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:49,57 2 Blažková Helena 60
6. ASPEN(POL), 7 59,0 ž. Martin Srnec kr.hlava 01:49,58 7 Hurt Tomáš 60
7. FRANCE EXTREME, 6 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:50,10 13 Váňa Tomáš 30
8. SAMRUK(IRE), 3 55,5 ž. Petr Foret 1 01:50,28 1 Horáková Lenka 25
9. SENDWIRE(IRE), 4 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:50,44 12 Blažková Helena 120
10. DANETA, 3 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 2 01:50,78 10 Bartoš st. Josef 200
11. FIRST JAPE(POL), 6 58,0 Ondřej Velek 1/2 01:50,89 14 Myšková Štěpánka 400
12. WLASTIČKA, 7 58,0 ž. Radek Koplík 4 01:51,68 8 Tajmr Michal 400
13. DALIYNI(IRE), 4 59,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 17 01:55,15 4 Juránek Petr 200
Nestartovali: DIVOKÁ KOČKA(POL*)
Čas: 01:48,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 3/4-1 1/4-2-2-kr.hlava-2 3/4-1-3/4-2-1/2-4-17
Maj. prémie:
10 000 Kč (LE PAYDA)Hřebčín Křenek
6 000 Kč (DECORUS)Jezdecké potřeby Ostrava
4 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Gest.Am Schlossgarten


5. dostih, start 16:06
1254 Veletržní pohár Memoriál Evy Palyzové
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOROS(POL), 6 67,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 05:42,08 3 Váňa st. Josef 17
2. ORIENTAL LION(GB), 6 67,0 Michal Kubík 3/4 05:42,20 5 Váňa st. Josef 100
3. GREEK SUN, 9 67,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 05:43,03 1 Kejzlar Přemek 200
4. SOKOL(CAN), 5 67,0 ž. Dušan Andrés 11 05:45,79 4 Wroblewski Grzegorz 20
5. GODEA, 8 65,0 Josef Sovka 8 05:47,74 2 Popelka Stanislav 120
6. ZADAR(POL), 9 67,0 ž. Bohuslav Mátl 12 05:50,76 7 Novák Antonín 200
7. TALINA(GER), 7 65,0 Jan Derych 2 1/4 05:51,22 8 Jirátová Petra 1000
Z TRAVIOLLA(POL), 5 66,0 ž. Jaroslav Myška     6 Olehla Čestmír, MVDr. 110
Čas: 05:42,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-3 1/2-11-8-12-2 1/4
Maj. prémie:
25 000 Kč (GREEK SUN)Stáj Kejzlar
15 000 Kč (GODEA)Josef Jančar a syn

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sobierajski T.


6. dostih, start 16:40
1255 CENA RTŠ
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
46.000 Kč (23000 - 10580 - 6900 - 3220 - 2300) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 690 + 1380 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUMPIK(FR*), 2 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:22,90 11 Wroblewski Grzegorz 17
2. SAVAGE, 2 53,5 žk. Martin Laube 2 1/2 01:23,34 5 Horová Oliva, Ing. 45
3. AYRAN, 2 56,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 1/2 01:23,60 8 Juránek Petr 140
4. FLORENTA, 2 55,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:24,27 14 Neuberg Filip 160
5. CHANNELKA, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:24,31 12 Váňa Tomáš 35
6. HOLLYWOOD, 2 57,5 ž. Martin Srnec 1 1/4 01:24,51 4 Mimra Zdeněk 80
7. MAGGIE, 2 54,0 žk. Michal Mach krk 01:24,56 2 Hurt Jiří 55
8. CIMO, 2 58,0 ž. Radek Koplík krk 01:24,62 7 Brož Jiří 300
9. PEGY, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:24,86 13 Popelka Stanislav 80
10. DUNÁTA, 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 6 01:26,12 3 Suchánek Martin 120
11. SORGENIO, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 4 01:26,92 10 Váňa Tomáš 120
12. DWICKLA, 2 51,5 žk. Markéta Pátková hlava 01:26,96 6 Neuberg Filip 200
SN SIMON SET, 2 56,0 ž. Lukáš Kasal     9 Baštová Pavlína, Ing. 160
Nestartovali: VIPERA
Čas: 01:22,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 1/2-3 1/2-krk-1 1/4-krk-krk-1 1/4-6-4-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (LUMPIK(FR*))DS Pegas
6 000 Kč (SAVAGE)Falun
4 000 Kč (AYRAN)BORS Břeclav a.s.

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: stáj Hvozd-Popelka-Hanák 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu na koni č.13 PEGY (DŘ § 105).Trenéři Horová O.,Mimra Z., Neuberg F. a Váňá T. po 200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu (DŘ § 344)



7. dostih, start 17:05
1256 CENA Power-Energo
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGGIE, 3 55,0 ž. Petr Foret BOJ 01:21,05 1 Hurt Jiří 60
2. MANHATTAN SKY(IRE), 4 58,5 ž. Martin Srnec 1 01:21,20 12 Hurt Tomáš 120
3. VELVET FORCE(ITY), 4 54,0 žk. Michal Mach 2 3/4 01:21,73 13 Váňa st. Josef 110
4. PERITO STIXEN, 5 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:21,86 5 Germič Karel 80
5. SMALL WITCH, 4 58,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4 01:22,09 8 Hronová Ilona 250
6. AUREVOIR, 6 58,0 Josef Sovka 1 1/4 01:22,27 14 Žalud Radek 250
7. ZÁPAĎÁK, 3 53,5 Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:22,30 9 Bartoš st. Josef 50
8. BORDO(POL), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:22,32 11 Jelen Jaroslav 80
9. PICCA BIO, 5 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1 01:22,52 7 Chaloupka st. Jiří, Ing. 250
10. BORN SLIPPY(IRE), 9 58,5 ž. Dušan Andrés 1 1/4 01:22,75 10 Havlíčková Zdena, Ing. 70
11. SHARP BROOK, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal hlava 01:22,78 3 Demele Jan 120
12. HIGH STORM, 4 58,5 ž. Jan Rája 2 01:23,10 2 Váňa Tomáš 60
13. REAL WINNER, 3 58,0 ž. Jan Verner krk 01:23,17 4 Petrlík Allan 22
S FLORA, 3 53,0 žk. Martin Laube     6 Horová Oliva, Ing. 80
Čas: 01:21,05, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-2 3/4-3/4-1 1/4-1 1/4-hlava-hlava-1-1 1/4-hlava-2-krk

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdeci žk. Mach M. Sovka J. a ž. Srnec M. po 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357)




Dostihová komise: