home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.08.2012 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1250 CENA IIT CZ
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LITTLE TOKYO(USA), 6 59,5 ž. Jan Rája BOJ 02:25,61 10 Vocásková Helena 60
2. ANTHON, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:25,74 7 Kroutilík Jaroslav 25
3. DUPLO(POL), 7 59,0 ž. Martin Srnec 1 1/4 02:25,93 12 Hurt Tomáš 70
4. CARINKA, 4 58,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4 02:26,21 1 Demele Jan 90
5. FANTASTIC KORAN(IRE), 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:26,23 2 Chaloupka st. Jiří 110
6. HOLLYBEAR, 3 58,0 Ondřej Velek 2 02:26,56 4 Myšková Štěpánka 200
7. ALLANIS(GB), 4 55,0 žk. Martin Laube hlava 02:26,60 8 Zobal František 60
8. DEPRESSION, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 02:26,94 11 Blažková Helena 40
9. MENUET, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:27,03 5 Novák Antonín 100
10. RABBIT HAAFHD(GB), 3 57,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:27,27 6 Petrlík Allan 55
11. UNANGEPASSE(FR), 3 54,0 žk. Michal Mach 3 1/2 02:27,98 9 Váňa st. Josef 100
12. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 9 56,5 Nikola Petrlík daleko 02:45,70 3 Bieliková Marta 100
Čas: 02:25,61, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-1 3/4-kr.hlava-2-hlava-2-1/2-1 1/4-3 1/2-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Morris Wayne & Juanita

2. dostih, start 14:34
1251 STEEPLECHASE Hospodářeké komory ČR
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER EVA(GER), 5 69,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:36,73 14 Váňa st. Josef 20
2. INNOCENT(POL), 4 66,0 ž. Dušan Andrés 1 04:36,89 8 Hurt Tomáš 55
3. MARTIEN, 5 69,5 Josef Sovka 8 04:38,63 12 Popelka Stanislav 70
4. POWER PRIZE(GER), 6 63,5 Ondřej Velek 3 04:39,35 10 Fedorowicz Vladislav 200
5. BANDOLERA, 7 65,0 Vladimír Verner 3 1/4 04:40,10 2 Křídlová Tamara 140
6. HOLY GRAIL, 6 66,5 Jan Derych 1 1/4 04:40,36 13 Jirátová Petra 70
7. LINDHAM, 5 68,0 ž. Marcel Novák 9 04:42,53 6 Krysmanová Rennerová Martina 400
8. CLAUDIUS, 4 65,0 ž. Bohuslav Mátl 11 04:45,04 1 Novák Antonín 200
9. LE ROYAL, 5 68,0 ž. Pavel Kašný 1/2 04:45,15 5 Popelka Stanislav 60
10. MACK THE KNIFE, 6 65,5 Ivan Siegl, Ing. daleko 04:59,16 3 Hurt Jiří 200
ZN MI BENEDICT(GER), 7 68,5 Michal Kubík     4 Váňa st. Josef 40
SN LUTHIEN, 7 68,0 am. Jiří Štencel     7 Živníčková Eva 140
PN FAIZAH, 4 64,0 ž. Pavel Szikora     9 Sůrová Pavlína 300
Nestartovali: STROMBOLI
Čas: 04:36,73, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-8-3-3 1/4-1 1/4-9-11-1/2-daleko

Majitel: Rennstall Darboven, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee

3. dostih, start 15:04
1252 CENA K4K Holding
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECHO RULES(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:42,51 5 Lisek Michal 27
2. BATTLE HERO(GB), 6 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:42,79 12 Maršíčková Miroslava 80
3. WOLADOR, 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:43,04 4 Horáková Lenka 22
4. DUBAI LAND(GB), 7 59,0 ž. Martin Srnec 1/2 01:43,13 10 Bartoš st. Josef 100
5. AKADA(IRE), 4 55,0 žk. Martin Laube 1 3/4 01:43,43 6 Zobal František 60
6. LA TORTURA, 6 54,0 žk. Michal Mach 3/4 01:43,56 7 Pejšková Ivana 60
7. AMPLIFICO(GB), 6 60,0 Miroslava Přibylová krk 01:43,59 2 Jelen Jaroslav 100
8. WILD OF GRACIE(USA), 4 59,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 3/4 01:43,89 9 Juránek Petr 100
9. SORENT, 4 62,5 ž. Jan Verner 1/2 01:43,99 1 Syslová Lenka 100
10. AKIYO(GER), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:44,24 14 Peťulová Petra 140
11. COOL WHISKEY(IRE), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 8 01:45,81 11 Blažková Helena 60
12. MONTY JACK(GB), 3 55,0 ž. Petr Foret 5 01:46,82 13 Váňa Tomáš 120
13. VIGNOLA, 4 55,0 Josef Mysliveček 4 1/4 01:47,66 3 Hanousek Ladislav 400
Nestartovali: RUBY KING
Čas: 01:42,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 1/2-1/2-1 3/4-3/4-krk-1 3/4-1/2-1 1/2-8-5-4 1/4

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Connolly J.

4. dostih, start 15:40
1253 CENA Conseq
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWAKOPMUND(GER), 7 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:48,03 5 Lisek Michal 40
2. LE PAYDA, 3 55,0 ž. Lukáš Kasal 3 3/4 01:48,73 11 Hronová Ilona 100
3. YES MAN(FR), 4 55,5 žk. Michal Mach 1 1/4 01:48,93 3 Germič Karel 80
4. DECORUS, 3 55,0 ž. Vendula Korečková 2 01:49,25 6 Syslová Lenka 100
5. REGGAE STIXEN, 5 60,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:49,57 2 Blažková Helena 60
6. ASPEN(POL), 7 59,0 ž. Martin Srnec kr.hlava 01:49,58 7 Hurt Tomáš 60
7. FRANCE EXTREME, 6 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:50,10 13 Váňa Tomáš 30
8. SAMRUK(IRE), 3 55,5 ž. Petr Foret 1 01:50,28 1 Horáková Lenka 25
9. SENDWIRE(IRE), 4 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:50,44 12 Blažková Helena 120
10. DANETA, 3 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 2 01:50,78 10 Bartoš st. Josef 200
11. FIRST JAPE(POL), 6 58,0 Ondřej Velek 1/2 01:50,89 14 Myšková Štěpánka 400
12. WLASTIČKA, 7 58,0 ž. Radek Koplík 4 01:51,68 8 Tajmr Michal 400
13. DALIYNI(IRE), 4 59,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 17 01:55,15 4 Juránek Petr 200
Nestartovali: DIVOKÁ KOČKA(POL*)
Čas: 01:48,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 3/4-1 1/4-2-2-kr.hlava-2 3/4-1-3/4-2-1/2-4-17
Maj. prémie:
10 000 Kč (LE PAYDA)Hřebčín Křenek
6 000 Kč (DECORUS)Jezdecké potřeby Ostrava
4 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Gest.Am Schlossgarten

5. dostih, start 16:06
1254 Veletržní pohár Memoriál Evy Palyzové
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOROS(POL), 6 67,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 05:42,08 3 Váňa st. Josef 17
2. ORIENTAL LION(GB), 6 67,0 Michal Kubík 3/4 05:42,20 5 Váňa st. Josef 100
3. GREEK SUN, 9 67,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 05:43,03 1 Kejzlar Přemek 200
4. SOKOL(CAN), 5 67,0 ž. Dušan Andrés 11 05:45,79 4 Wroblewski Grzegorz 20
5. GODEA, 8 65,0 Josef Sovka 8 05:47,74 2 Popelka Stanislav 120
6. ZADAR(POL), 9 67,0 ž. Bohuslav Mátl 12 05:50,76 7 Novák Antonín 200
7. TALINA(GER), 7 65,0 Jan Derych 2 1/4 05:51,22 8 Jirátová Petra 1000
Z TRAVIOLLA(POL), 5 66,0 ž. Jaroslav Myška     6 Olehla Čestmír 110
Čas: 05:42,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-3 1/2-11-8-12-2 1/4
Maj. prémie:
25 000 Kč (GREEK SUN)Stáj Kejzlar
15 000 Kč (GODEA)Josef Jančar a syn

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sobierajski T.

6. dostih, start 16:40
1255 CENA RTŠ
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
46.000 Kč (23000 - 10580 - 6900 - 3220 - 2300) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 690 + 1380 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUMPIK(FR*), 2 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:22,90 11 Wroblewski Grzegorz 17
2. SAVAGE, 2 53,5 žk. Martin Laube 2 1/2 01:23,34 5 Horová Oliva 45
3. AYRAN, 2 56,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 1/2 01:23,60 8 Juránek Petr 140
4. FLORENTA, 2 55,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:24,27 14 Neuberg Filip 160
5. CHANNELKA, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:24,31 12 Váňa Tomáš 35
6. HOLLYWOOD, 2 57,5 ž. Martin Srnec 1 1/4 01:24,51 4 Mimra Zdeněk 80
7. MAGGIE, 2 54,0 žk. Michal Mach krk 01:24,56 2 Hurt Jiří 55
8. CIMO, 2 58,0 ž. Radek Koplík krk 01:24,62 7 Brož Jiří 300
9. PEGY, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:24,86 13 Popelka Stanislav 80
10. DUNÁTA, 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 6 01:26,12 3 Suchánek Martin 120
11. SORGENIO, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 4 01:26,92 10 Váňa Tomáš 120
12. DWICKLA, 2 51,5 žk. Markéta Pátková hlava 01:26,96 6 Neuberg Filip 200
SN SIMON SET, 2 56,0 ž. Lukáš Kasal     9 Baštová Pavlína 160
Nestartovali: VIPERA
Čas: 01:22,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 1/2-3 1/2-krk-1 1/4-krk-krk-1 1/4-6-4-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (LUMPIK(FR*))DS Pegas
6 000 Kč (SAVAGE)Falun
4 000 Kč (AYRAN)BORS Břeclav a.s.

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: stáj Hvozd-Popelka-Hanák 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu na koni č.13 PEGY (DŘ § 105).Trenéři Horová O.,Mimra Z., Neuberg F. a Váňá T. po 200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu (DŘ § 344)


7. dostih, start 17:05
1256 CENA Power-Energo
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGGIE, 3 55,0 ž. Petr Foret BOJ 01:21,05 1 Hurt Jiří 60
2. MANHATTAN SKY(IRE), 4 58,5 ž. Martin Srnec 1 01:21,20 12 Hurt Tomáš 120
3. VELVET FORCE(ITY), 4 54,0 žk. Michal Mach 2 3/4 01:21,73 13 Váňa st. Josef 110
4. PERITO STIXEN, 5 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:21,86 5 Germič Karel 80
5. SMALL WITCH, 4 58,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4 01:22,09 8 Hronová Ilona 250
6. AUREVOIR, 6 58,0 Josef Sovka 1 1/4 01:22,27 14 Žalud Radek 250
7. ZÁPAĎÁK, 3 53,5 Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:22,30 9 Bartoš st. Josef 50
8. BORDO(POL), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:22,32 11 Jelen Jaroslav 80
9. PICCA BIO, 5 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1 01:22,52 7 Chaloupka st. Jiří 250
10. BORN SLIPPY(IRE), 9 58,5 ž. Dušan Andrés 1 1/4 01:22,75 10 Havlíčková Zdena 70
11. SHARP BROOK, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal hlava 01:22,78 3 Demele Jan 120
12. HIGH STORM, 4 58,5 ž. Jan Rája 2 01:23,10 2 Váňa Tomáš 60
13. REAL WINNER, 3 58,0 ž. Jan Verner krk 01:23,17 4 Petrlík Allan 22
S FLORA, 3 53,0 žk. Martin Laube     6 Horová Oliva 80
Čas: 01:21,05, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-2 3/4-3/4-1 1/4-1 1/4-hlava-hlava-1-1 1/4-hlava-2-krk

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdeci žk. Mach M. Sovka J. a ž. Srnec M. po 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357)



Dostihová komise: