home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.07.2012 - Most
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:20
1218 Cena společnosti Vrtný a geologiský průzkum
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IAVE CON(FR), 2 57,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:16,07 5 Endaltsev Igor 120
2. SWEET WORDS(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:16,26 7 Luka Václav 27
3. ASHARON, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:16,37 9 Neuberg Filip 35
4. TAGUGU(GER), 2 53,5 Linda Fedorowiczová 1 3/4 01:16,65 8 Fedorowicz Vladislav 120
5. MALÁ MOŘSKÁ PERLA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:16,73 1 Votava Jaroslav 30
6. LITTLE RAKTI(IRE), 2 55,0 Sabrina Kuchařová 3 1/2 01:17,29 3 Vocásková Helena 100
7. CADUKE(IRE), 2 54,0 žk. Peter Hodáň hlava 01:17,32 2 Hlavenka Peter 100
8. VYSMATA BARA(GB), 2 53,0 žk. Martin Laube 2 01:17,63 6 Zobal František 100
9. ARAMONT(IRE), 2 55,0 ž. Katarina Barboríková 3 01:18,21 4 Hlavenka Peter 55
Čas: 01:16,07, Mezičasy: (27,84 - 24,96 - 23,27)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-1 3/4-1/2-3 1/2-hlava-2-3
Maj. prémie:
15 000 Kč (ASHARON)Hacur
9 000 Kč (MALÁ MOŘSKÁ PERLA)Roman

Majitel: Zlatý kůň, Trenér: Endaltsev Igor, Chov: de la Heronniere T.

Sankce: ž.Zatloukal M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b)


2. dostih, start 13:50
1219 Severočeská cena Hitrádia FM (ovál)
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARHIZARD(POL), 4 57,5 ž. Martin Srnec BOJ 01:12,35 4 Hurt Tomáš 35
2. KENDY(GB), 4 60,0 ž. Radek Koplík krk 01:12,39 2 Koplík Zdeno 40
3. EDIGGIO, 8 57,5 ž. René Koplík kr.hlava 01:12,40 1 Mimra Zdeněk 77
4. LORD SILVANO(GER), 8 60,0 ž. Jan Rája 1 01:12,55 9 Lisek Michal 60
5. TULUM(FR), 7 63,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:12,61 8 Mimra Zdeněk 100
6. RABBIT DARK ANGEL(IRE), 3 54,5 ž. Jan Verner hlava 01:12,64 3 Petrlík Allan 85
7. LINE HONEY, 5 60,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:12,72 5 Bodlák Radim 77
8. SWEET DUCKY(USA), 4 57,5 ž. Jakub Pavlíček 3/4 01:12,84 10 Šavujev Arslangirej 30
9. MR DARIO(IRE), 8 57,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:12,86 7 Koplík Zdeno 100
10. AGROMERACE, 6 56,0 ž. Petr Foret krk 01:12,91 6 Váňová Hana 60
11. FALCOHILL(IRE), 6 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2 01:13,30 11 Kalaš Pavel 85
Čas: 01:12,35, Mezičasy: (24,37 - 22,91 - 25,07)
Výrok: BOJ-krk-kr.hlava-1-krk-hlava-1/2-3/4-hlava-krk-2 1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (EDIGGIO)EŽ Praha a.s.

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Mirpuri Kishore

Kůň č. 4 CHARHIZARD byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Koplík René výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


3. dostih, start 14:20
1220 Cena společnosti VODOHOSPODÁŘSKÉ STAVBY, spol. s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARLAYNE, 3 59,0 Nikola Petrlík JISTĚ 01:28,38 7 Petrlík Allan 60
2. PRIMUS PASTORALUS(GB), 4 52,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:28,68 10 Luka Václav 60
3. FLORA, 3 52,0 žk. Martin Laube krk 01:28,75 12 Horová Oliva 60
4. PERITO STIXEN, 5 58,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:29,10 6 Germič Karel 100
5. ERAGON, 4 59,0 žk. Kateřina Hlubučková nos 01:29,10 3 Bekrová Gabriela 80
6. ROSALINDA, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:29,33 13 Schillová Barbora 60
7. ČABRIA, 3 52,0 am. Alena Pospíšilová 2 1/2 01:29,84 2 Chaloupka Václav 250
8. LIBERTIN(GB), 3 59,5 Ondřej Velek 1 3/4 01:30,07 4 Zobal František 60
9. CRAZY CARROT(GER), 4 55,0 Michal Demo 1 01:30,26 8 Maršíčková Miroslava 60
10. I WANT DANCE, 4 49,0 žk. Markéta Pátková kr.hlava 01:30,27 5 Pejšková Ivana 250
11. JELKA(IRE), 4 51,0 Linda Fedorowiczová kr.hlava 01:30,29 1 Fedorowicz Vladislav 220
12. SHAMICK, 5 53,0 Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:30,37 11 Resulov Artur 400
13. FÜRST FEIVEL(GER), 5 56,0 žk. Michal Mach 2 1/2 01:30,81 15 Bekrová Gabriela 60
14. NARCISKA, 3 51,0 žk. Pavlína Filipová 3 01:31,33 9 Pejšková Ivana 160
15. ARMEA, 5 53,0 Josef Mysliveček 3 01:31,82 14 Šimuni Peter 200
Čas: 01:28,38, Mezičasy: (14,74 - 24,86 - 24,18 - 24,61)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-2 1/2-nos-1 1/4-2 1/2-1 3/4-1-kr.hlava-kr.hlava-1/2-2 1/2-3-3

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Koně č. 5 I WANT DANCE a č. 15 FURST FEIVEL ztratili na startu asi 5 délek. Sankce: ž. Korečková V. 500 Kč za křižování koně č.3 ERAGON koněm č.10 PRIMUS PASTORALUS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)


4. dostih, start 14:50
1221 Cena Allianz pojišťovny, a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKESH(IRE), 3 51,0 Linda Fedorowiczová JISTĚ 01:40,67 5 Šatra Tomáš 65
2. WONDER HORSE(IRE), 8 62,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:40,78 13 Koplík Zdeno 180
3. VITTORINO(IRE), 3 52,5 ž. Vendula Korečková 1 01:40,94 12 Luka Václav 30
4. TARANT(IRE), 3 58,0 ž. Martin Srnec kr.hlava 01:40,96 9 Olehla Čestmír 40
5. SMITH AND WESSEN(GER), 5 60,0 ž. Gary Hind 1/2 01:41,03 2 Török Dalibor 140
6. FREDDIE MERC(IRE), 4 58,5 ž. Jan Rája hlava 01:41,06 14 Luka Václav 100
7. HAWA BALI(IRE), 5 52,0 žk. Martin Laube 1 1/4 01:41,26 4 Kotáb Eduard 110
8. IRISH MIRACLE, 7 48,0 žk. Kateřina Hlubučková krk 01:41,30 3 Hulínský Václav 170
9. LABEL FIVE, 5 51,0 žk. Pavlína Filipová 2 01:41,57 10 Luka Václav 160
10. APINOA, 6 59,5 ž. Petr Foret 1/2 01:41,67 7 Váňová Hana 140
11. THE MOLE CATCHER(IRE), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:41,81 11 Kotáb Eduard 110
12. BYSKOVIC(IRE), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:41,88 8 Váňa Tomáš 60
13. LAILAH, 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:42,64 1 Kotáb Eduard 120
14. DESPERADO, 5 53,0 žk. Michal Mach 1 01:42,80 6 Drlík Jaroslav 50
Čas: 01:40,67, Mezičasy: (26,84 - 24,58 - 24,31 - 24,93)
Výrok: JISTĚ-3/4-1-kr.hlava-1/2-hlava-1 1/4-krk-2-1/2-3/4-1/2-5-1

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Foley Kevin

Sankce: tr.Kotáb Eduard 200 Kč za pozdní příchod koní č.1 LAILAH, č.4 HAWA BALI a č.11 THE MOLE CATCHER do paddocku (DŘ § 332)


5. dostih, start 15:35
1222 Cena pojišťovacího makléře RESPECT, a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAZZ BARON(GER), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:10,30 4 Chaloupka Václav 200
2. PEPA HAVEL(FR), 4 51,0 Linda Fedorowiczová hlava 02:10,33 6 Fedorowicz Vladislav 160
3. OLD GLORY, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:10,37 10 Voršilková Helena 40
4. CHRISSIO(GER), 7 53,5 žk. Marie Trnková 2 02:10,65 2 Drlík Jaroslav 250
5. SECO, 7 60,5 ž. Jan Verner hlava 02:10,68 7 Tajmr Michal 80
6. NEW JAPE(POL), 7 59,5 ž. Dušan Andrés hlava 02:10,70 5 Baštová Pavlína 160
7. COMEDY QUEEN, 4 52,5 žk. Pavlína Filipová 1 02:10,86 3 Mimra Zdeněk 200
8. LEX, 8 53,5 žk. Michal Mach 1/2 02:10,95 9 Šatra Tomáš 100
9. PARTYSPIEL(GER), 3 49,0 žk. Markéta Pátková krk 02:10,99 11 Váňa st. Josef 300
10. SARYARKA(IRE), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 02:11,00 1 Horáková Lenka 60
11. RABBIT HAWK WING(IRE), 4 64,0 Nikola Petrlík 3 1/2 02:11,59 16 Petrlík Allan 100
12. PUDŘÍK, 4 52,5 ž. Vendula Korečková 1 02:11,76 14 Horáková Lenka 50
13. IDEALIST(POL), 10 60,5 ž. Gary Hind 4 02:12,46 8 Török Dalibor 200
14. ALAAF(GER), 4 52,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 02:12,66 12 Pejšková Ivana 100
15. UNANGEPASSE(FR), 3 52,0 žk. Martin Laube 2 02:13,00 15 Váňa st. Josef 250
16. ROMAN EMPEROR(GER), 7 59,0 Michal Demo 11 02:15,05 13 Maršíčková Miroslava 300
Čas: 02:10,30, Mezičasy: (26,53 - 26,75 - 26,87 - 24,83 - 25,02)
Výrok: BOJ-hlava-krk-2-hlava-hlava-1-1/2-krk-hlava-3 1/2-1-4-1-2-11
Maj. prémie:
15 000 Kč (OLD GLORY)Zeman-Florian
9 000 Kč (SECO)HIPIATER Tajmr

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Ditzhaus H.W.

6. dostih, start 16:05
1223 Velká Mostecká cena společnosti Litvínovská uhelná
Steeplechase I.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUDAPEST(IRE), 7 68,0 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 05:37,72 3 Váňa st. Josef 16
2. ALBERTO, 11 65,0 ž. Josef Bartoš 1/2 05:37,79 1 Váňa st. Josef 27
3. DON DEBNIK(POL), 6 68,0 ž. Marek Stromský 15 05:40,85 2 Bodlák Radim 100
4. RABBIT WELL(GB), 6 68,0 Ondřej Velek 20 05:45,09 5 Zobal František 55
5. DATIFFO(GER), 10 68,0 ž. Bohuslav Mátl 7 05:46,67 4 Vraná Petra 170
6. ESPERAR, 7 68,0 ž. Luboš Urbánek daleko 05:57,22 6 Urbánek Luboš 110
PN LYUUKEN, 5 68,0 Josef Sovka   59:59,99 7 Blecha Jan 77
Čas: 05:37,72, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-15-20-7-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (ALBERTO)Stáj Luka-trdelnik.com

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Fullam Pat

Kůň č. 2 DON DEBNIK byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 16:45
1224 67.OAKS společnosti Vršanská uhelná - Memoriál Ing.Tichoty
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
600.000 Kč (240000 - 132000 - 84000 - 60000 - 42000 - 24000 - 18000) Majitelská prémie: 50.000 Kč
Zápisné: 4500 + 12000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MERLYP, 3 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:42,02 12 Neuberg Filip 400
2. FRENCH QUEBEC(IRE), 3 58,0 ž. Ján Havlík 2 1/4 02:42,35 5 Olehla Čestmír 17
3. SICÍLIE, 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4 02:42,45 9 Vocásková Helena 30
4. NURBELA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 02:42,92 1 Votava Jaroslav 120
5. DANCING MELODY, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 02:43,07 4 Morávková Jaroslava 250
6. STRAIGHTWHISKEY(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 02:43,69 6 Kotáb Eduard 100
7. TAMAREI(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 02:44,38 10 Hlavenka Peter 80
8. DIVOKÁ DOMINA, 3 58,0 ž. Martin Srnec 2 1/2 02:44,77 2 Luka Václav 300
9. PAHEELI(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík hlava 02:44,79 11 Lisek Michal 140
10. LA FLOR(GER), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:45,00 3 Luka Václav 250
11. RABBIT KINGMAMBO(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:45,13 8 Petrlík Allan 500
12. JIHLAVA(IRE), 3 58,0 Ondřej Velek 5 02:45,91 7 Janda Jiří 400
Čas: 02:42,02, Mezičasy: (32,56 - 26,74 - 28,29 - 26,49 - 23,17 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-3-1-3 1/2-4-2 1/2-hlava-1 1/2-3/4-5
Maj. prémie:
50 000 Kč (MERLYP)Přikryl s.r.o.

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Červenka L.,Ing.

Kůň č. 12 MERLYP byl vybrán k antidopingové kontrole.


8. dostih, start 17:15
1225 Cena Hipodromu Most a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORINO(POL), 6 70,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:38,10 4 Váňa st. Josef 30
2. MAIESTAS(IRE), 5 72,0 ž. Luboš Urbánek 1 3/4 04:38,33 8 Špelda Lubomír 110
3. RENARD ARGENTÉ, 6 68,5 Libor Šimůnek krk 04:38,37 1 Zobal František 100
4. HOLY GRAIL, 6 68,5 Jan Derych 3 1/2 04:38,96 5 Jirátová Petra 110
5. DALMACIO(GER), 5 70,0 ž. Dušan Andrés 8 04:40,31 10 Baštová Pavlína 40
6. NARROW(POL), 5 71,0 ž. Marek Stromský 4 1/2 04:41,15 3 Bodlák Radim 60
7. LINDHAM, 5 67,5 Michal Kubík 20 04:45,13 2 Krysmanová Rennerová Martina 770
8. OHIO, 4 66,5 Josef Sovka 4 04:45,78 9 Blecha Jan 30
Z CARLOS RAY, 4 66,0 ž. Bohuslav Mátl   59:59,99 7 Baštová Pavlína 350
Z IRSKÁ DÍVKA, 7 66,0 Vladimír Verner     6 Hurt Tomáš 77
Čas: 04:38,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-3 1/2-8-4 1/2-20-4

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.


Dostihová komise: