home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 23.06.2012 - Praha
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 16:03
1171 MY KKCG PRVNÍ DOSTIH
Rovina V.kat. - 1350 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARTEMIX, 3 62,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   4 Váňa Tomáš 30
2. WELL DONE, 5 56,5 ž. Ingrid Koplíková 1   2 Hanousek Ladislav 80
3. SINDIBAD, 3 56,5 žk. Michal Mach krk   1 Neuberg Filip 35
4. ARCHIE COMICS, 5 60,0 ž. René Koplík 2 1/2   5 Bieliková Marta 77
5. ORWELLO, 4 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4   10 Hanousek Ladislav 120
6. REDUL, 9 60,5 Linda Fedorowiczová 1 3/4   3 Fedorowicz Vladislav 40
7. ICYDA, 4 59,0 žk. Martin Laube hlava   9 Horová Oliva 100
8. LEARJET, 8 60,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4   7 Stašková Eva 77
9. KONDÉ, 3 61,5 žk. Sabrina Kuchařová 3/4   6 Kroutilík Jaroslav 77
S GERBERA(GER*), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav 100
Čas: 01:24,69, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-krk-2 1/2-3/4-1 3/4-hlava-2 1/4-3/4

Majitel: Riviera, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kubíček E.,MVDr.
video

2. dostih, start 16:29
1172 MY KKCG DRUHÝ DOSTIH
Rovina IV.kat. - 1350 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D FÜRST FEIVEL(GER), 5 55,0 žk. Michal Mach LEHCE   1 Bekrová Gabriela 40
1. LENZIR, 8 65,0 Josef Váňa ml. 3   5 Hurt Tomáš 45
2. CAZZAR(GER), 6 61,0 ž. Jaromír Šafář hlava   7 Török Dalibor 30
3. AUREVOIR, 6 60,5 Natalie Arendsen 1 1/2   10 Žalud Radek 80
4. NARCISKA, 3 53,0 žk. Martin Laube 2   9 Pejšková Ivana 40
5. DABL, 6 55,5 ž. Ingrid Koplíková nos   4 Hurt Jiří 77
6. VALMONT, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   8 Duchoň Tomáš 77
7. DANUBIT, 5 60,5 žk. Helena Šicová 2   3 Hurt Jiří 80
8. SMALL WITCH, 4 57,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/4   2 Hronová Ilona 100
9. TAMBO(AUT), 5 57,5 žk. Sabrina Kuchařová 6   6 Kroutilík Jaroslav 77
Čas: 01:23,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3-hlava-1 1/2-2-nos-2-2-1 1/4-6

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Faltejsek J.,MVDr.

Kůň č. 1 FÜRST FEIVEL byl diskvalifikován pro nižší zjištěnou hmotnost žk. Macha M. po dostihu o 0,64 kg. Sankce: žk. Mach M. 2000 Kč za nižši zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,64 kg (DŘ § 383e).S

video

3. dostih, start 16:59
1173 MY KKCG TŘETÍ DOSTIH
Rovina V.kat. - 1750 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIEVE STAR, 6 58,0 žk. Sabrina Kuchařová LEHCE   7 Šatra Tomáš 40
2. TALBEC, 4 57,0 Bauyrzhan Murzabayev 2   9 Jirka Petr 110
3. PORTYR, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 4   8 Chaloupka Václav 77
4. I WILL FLY, 6 59,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   10 Pejšková Ivana 35
5. LUCCANI, 3 59,0 ž. Vendula Korečková hlava   3 Luka Václav 70
6. ANKARA, 5 55,5 am. Radka Hradcová, Bc. 1   2 Vašina Josef 150
7. SHAARINKA, 3 58,0 žk. Michal Mach 1/2   1 Neuberg Filip 25
8. MAFIRA, 13 53,0 žk. Martin Laube 4   4 Sýkorová Marcela 130
9. LA ARTEFACTO, 3 57,0 am. Jindřich Fabris 1 1/2   6 Schillová Barbora 77
10. YSOLDA, 5 54,0 ž. Ingrid Koplíková 5   5 Hulínský Václav 80
Čas: 01:52,43, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2-4-3/4-hlava-1-1/2-4-1 1/2-5

Majitel: BECK-International, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: BECK International s.r.o.
video

4. dostih, start 17:59
1174 MY KKCG HLAVNÍ DOSTIH
Rovina IV.kat. - 1750 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALAAF(GER), 4 52,0 am. Helena Pejšková, Ing. TUHÝ BOJ   8 Pejšková Ivana 80
2. JAZZ BARON(GER), 5 63,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   7 Chaloupka Václav 77
3. UNIRAY, 5 51,0 žk. Marie Trnková nos   10 Drlík Jaroslav 160
4. ADIUTANT(POL), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   5 Hurt Tomáš 35
5. RUBY KING, 3 53,0 žk. Michal Mach krk   4 Bekrová Gabriela 35
6. PEPA HAVEL(FR), 4 54,5 Linda Fedorowiczová 3   2 Fedorowicz Vladislav 50
7. DUBAI LAND(GB), 7 56,0 Natalie Arendsen 1 1/2   1 Bartoš st. Josef 100
8. HURYKÁN, 8 56,0 ž. Ingrid Koplíková 2   9 Hurt Jiří 120
9. ARAGORN, 3 57,5 žk. Martin Laube 2 1/4   6 Adamusová Eva 40
10. LAV, 6 48,0 žk. Michaela Musialová 1 1/2   3 Sýkorová Marcela 80
Čas: 01:51,05, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-nos-1/2-krk-3-1 1/2-2-2 1/4-1 1/2

Majitel: Marek Šimák, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Gest.Ebbesloh
video


Dostihová komise: