home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 23.06.2012 - Brno
stav dráhy: 2.9 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1163 Cena firmy KUBÍK ZETOR a MATKOV s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORENT, 4 54,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:25,36 8 Syslová Lenka  
2. RING OF LOVE, 3 56,0 Josef Sovka 2 01:25,65 7 Blecha Jan  
3. FLORA, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:25,92 2 Horová Oliva  
4. SWEET CAFE, 3 59,0 ž. Martina Havelková krk 01:25,97 4 Holčák František  
5. VODNICE, 9 59,0 ž. Dušan Andrés hlava 01:26,01 6 Kantek ml. Miroslav  
6. BARLETTA, 11 60,5 žk. Pavlína Filipová 6 01:27,17 1 Kantek Petr  
7. MOŘSKÁ PANNA, 9 52,0 am. Markéta Krejčí 12 01:29,38 3 Bělka Martin  
ZN FIORANO, 5 61,0 Ondřej Velek     5 Vašina Josef  
Čas: 01:25,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1 3/4-krk-hlava-6-12

Majitel: DS Sorent, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád jezdce Velka J. a nezjistila cizí zavinění. Poplatky: tr.Vašina Josef 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 16/7) Sankce: stáj Rokyta advokát Bílovec 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.3 MOŘSKÁ PANNA (DŘ § 105)


2. dostih, start 14:30
1164 Cena Dostihových stájí QUARTIS a ZÁMECKÝ VRCH
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLICKER, 2 57,0 Josef Sovka LEHCE 01:27,85 3 Blecha Jan  
2. NIGHT SWEET(IRE), 2 53,5 Zuzana Vokálková 2 1/2 01:28,28 2 Holčák František  
3. MALÁ MOŘSKÁ PERLA, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:28,36 6 Votava Jaroslav  
4. SILBERMOND, 2 52,5 žk. Pavlína Filipová 9 01:30,12 1 Hála Libor  
5. JAMIL, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3/4 01:30,27 5 Popelka Stanislav  
6. DIERMEST OF LIGHT, 2 56,0 ž. Jan Verner 19 01:34,01 4 Derych Vladimír  
Čas: 01:27,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/2-1/2-9-3/4-19
Maj. prémie:
10 000 Kč (FLICKER)Quartis-Zámecký Vrch
6 000 Kč (MALÁ MOŘSKÁ PERLA)Roman
4 000 Kč (SILBERMOND)R.Maag-Hála

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Blecha Jan, Chov: Vymazal Josef

Sankce: stáj Roman a stáj Stáj Liboš-Derych po 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koních č..6 MALÁ MOŘSKÁ PERLA a č.4 DIERMEST OF LIGHT (DŘ §105)


3. dostih, start 15:00
1165 Cena MIKROP ČEBÍN a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARIZANO, 4 65,0 ž. Pavel Kašný LEHCE 04:21,21 2 Popelka Stanislav  
2. WILD COUNTRY(GER), 4 65,5 Jakub Kocman 7 04:22,66 10 Živníček Josef  
3. MARQUESS, 4 66,5 Ondřej Velek hlava 04:22,70 11 Neuberg Filip  
4. KATRIBA, 4 64,0 ž. Dušan Andrés 8 04:24,49 5 Uhl Jiří  
5. ALFREDO, 4 62,5 Ján Mach, MVDr. daleko 04:34,75 8 Novák Antonín  
6. GENTR, 4 62,5 Josef Sovka 11 04:37,27 1 Holčák František  
7. BILLY JAZZ, 4 64,0 Zdeněk Řezáč 15 04:40,85 4 Řezáčová Jana  
8. VIEILLE D`OR, 4 65,0 ž. Thomas Boyer 20 04:45,54 9 Pecháček Jaroslav  
9. EMOTIONAL, 4 63,0 Adam Čmiel 7 04:47,24 3 Demele Jan  
Z GRENADA(POL), 4 60,5 Jan Derych     6 Horová Oliva  
Z PETRUŠKA, 4 65,0 Martin Liška     7 Vašina Josef  
Čas: 04:21,21, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-hlava-8-daleko-11-15-20-7

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

DK přešetřila zadržení koní č. 6 GRENADA a č.7 PETRUŠKA, vysvětlení jezdců vzala na vědomí.


4. dostih, start 15:32
1166 Cena firmy ZEMAKO s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARACENIAN(GB), 5 60,5 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 02:49,23 2 Neuberg Filip  
2. LYNETTE, 5 59,0 ž. Jan Verner hlava 02:49,27 4 Tůma Pavel  
3. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 9 54,5 žk. Pavlína Filipová 2 1/2 02:49,75 5 Berthier Kateřina  
4. FANTASTIC KORAN(IRE), 7 59,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4 02:50,30 6 Chaloupka st. Jiří  
5. BLONDYNA(GB), 4 55,0 Zuzana Vokálková 4 1/4 02:51,16 8 Hanousek Ladislav  
6. ENYKY BENYKY, 5 55,5 Josef Borč 3 1/4 02:51,82 3 Minaříková Jana  
7. ODER(POL), 6 57,0 am. Petra Hrubá 3/4 02:51,97 1 Kantek Petr  
DD I TAK ŠE DÁ, 6 60,0 Jan Derych daleko 03:08,30 7 Řezáčová Jana  
Čas: 02:49,23, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-2 1/2-2 3/4-4 1/4-3 1/4-3/4-daleko

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Fassbender B.

Kůň č.7 I TAK ŠEDÁ v momentě proběhnutí vítězného koně cílem, nebyl na distančním mezníku a byl diskvalifikován.


5. dostih, start 16:02
1167 Cena společnosti REGUTEC s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEMPLÁŘ, 5 60,5 Ján Mach, MVDr. TUHÝ BOJ 04:41,81 2 Novák Antonín  
2. NETTY(AUT), 5 62,5 Josef Sovka hlava 04:41,84 5 Holčák František  
3. AL JAZ, 6 63,5 žk. Jan Faltus 10 04:44,00 7 Blecha Jan  
4. DEVIL ALGARHOUD(GB), 7 62,5 Ondřej Velek 4 1/4 04:44,97 1 Růžičková Martina  
5. ČÁRIRAY, 5 65,0 ž. Pavel Kašný 11 04:47,51 4 Popelka Stanislav  
6. TARLOW, 11 62,5 Jan Derych daleko 04:55,87 6 Okleštěk Miloslav  
7. MAURBIG, 10 62,5 Zdeněk Bodlák 15 04:59,38 3 Chaloupka st. Jiří  
Čas: 04:41,81, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-10-4 1/4-11-daleko-15

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Novák Antonín,

Sankce: j.Mišún P. 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412 b).


6. dostih, start 16:32
1168 Letní moravská míle - Cena společnosti BORS BŘECLAV a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT SHINKO(GB), 6 63,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:42,26 3 Petrlík Allan  
2. BE CHIEF(POL), 5 60,0 žk. Pavlína Filipová 5 01:43,23 4 Berthier Kateřina  
3. AKADA(IRE), 4 59,0 Ondřej Velek 2 1/2 01:43,66 1 Héč Karel  
4. PANÁČEK, 6 61,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:43,72 12 Demele Jan  
5. BELTAINE, 5 61,0 Ján Mach, MVDr. 1 1/4 01:43,96 5 Chaloupka st. Jiří  
6. GARDES(IRE), 7 63,5 ž. Dušan Andrés krk 01:44,01 2 Havlíčková Zdena  
7. DAMIETTA, 3 57,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:44,42 11 Holčák František  
8. CORNWELL, 4 58,5 Josef Borč hlava 01:44,46 8 Slabý Petr  
9. MAGNET, 6 58,5 Nikola Petrlík 10 01:46,55 6 Bělka Martin  
10. LIKE A LORD(FR), 6 58,5 Zuzana Vokálková 10 01:48,52 10 Růžičková Martina  
11. PICCA BIO, 5 58,5 am. Leona Hloužková 2 01:48,94 9 Chaloupka st. Jiří  
12. STELARITA, 11 60,0 Jan Derych daleko 01:53,64 7 Kantek Petr  
Čas: 01:42,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-5-2 1/2-krk-1 1/4-krk-2 1/4-hlava-10-10-2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (PANÁČEK)Farma Santov Hrbáček
6 000 Kč (BELTAINE)Stáj Polouček

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hedgeholme Stud

DK prošetřila zranění am.Hloužkové L. a nezjistila cizí zavinění


7. dostih, start 17:14
1169 Letní brněnská steeplechase - Cena firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZADAR(POL), 9 67,0 Ján Mach, MVDr. JISTĚ 04:57,84 4 Novák Antonín  
2. RABBIT KING`S BEST(GB), 5 62,5 Jan Derych 2 1/2 04:58,33 3 Vymazal Josef  
3. MATHEO, 6 66,5 ž. Pavel Kašný 3 1/4 04:59,06 2 Popelka Stanislav  
4. CENNÁ PANENKA, 6 65,0 ž. Dušan Andrés 10 05:01,33 5 Bodlák Radim  
5. VAKRIA, 6 66,0 ž. Marcel Novák 15 05:04,61 1 Vinklárek René  
6. MAUGLÍ, 6 63,5 Josef Sovka daleko 05:14,19 6 Slabý Petr  
Z PERLA(POL*), 5 62,5 Zdeněk Bodlák     7 Berthier Kateřina  
Čas: 04:57,84, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 1/4-10-15-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (MATHEO)EŽ Praha a.s.
6 000 Kč (CENNÁ PANENKA)Žďárský Z + Z
4 000 Kč (VAKRIA)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: DS Troubecká hospodářská, Trenér: Novák Antonín, Chov: SK Kozienice

DK přešetřila zadržení koně č.7 PERLA, vysvětlení jezdce (zranění koně) vzala na vědomí.


8. dostih, start 17:36
1170 Cena příznivců brněnských dostihů
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT HAAFHD(GB), 3 54,0 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 02:19,99 10 Petrlík Allan  
2. PRINCEZNA XENIE, 6 58,5 Nikola Petrlík nos 02:20,00 11 Bělka Martin  
3. TYGR ROKYTENSKÝ, 3 51,0 žk. Pavlína Filipová 1 02:20,16 3 Hála Libor  
4. SHANNYN, 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:20,24 1 Héč Karel  
5. QOMPRESOR(FR), 8 59,0 Josef Sovka 3/4 02:20,38 2 Kantek Petr  
6. LUST, 3 53,0 Zuzana Vokálková 1 02:20,58 6 Holčák František  
7. GIORDANO, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 12 02:22,85 7 Havlíčková Zdena  
8. ARAMIS, 3 54,0 Michal Demo 3 3/4 02:23,60 4 Novák Antonín  
9. TANKRÉGA, 5 60,5 ž. Martina Havelková 1 02:23,78 9 Berthier Kateřina  
10. BALOCCONA(ITY), 4 60,0 Jan Derych daleko 02:28,92 5 Kantek Petr  
DD AMADEUS, 3 52,0 am. Markéta Krejčí daleko 02:38,33 8 Popelka Stanislav  
Nestartovali: SARGON
Čas: 02:19,99, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1-1/2-3/4-1-12-3 3/4-1-daleko-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Miss Rausing K.

Poplatky: tr.Kantek Petr 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 16/7). Kůň č.11 AMADEUS nebyl u distančního mezníku, když vítěz probíhal cílem



Dostihová komise: