home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 10.06.2012 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1146 CENA VÝVOJOVÉHO A CHOVATELSKÉHO CENTRA FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
75.000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750)
Zápisné: 300 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIDARA(FR*), 2 56,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:16,17 3 Wroblewski Grzegorz 40
2. PLATBA, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:17,08 4 Votava Jaroslav 17
3. WOODY, 2 56,0 ž. Jan Verner 5 01:17,95 6 Petrlík Allan 55
4. FLICKER, 2 57,5 ž. Jakub Pavlíček 2 01:18,26 10 Blecha Jan 100
5. SERESCO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:18,39 8 Hurt Jiří 120
6. SAVAGE, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3 01:18,89 12 Horová Oliva 160
7. MAGGIE, 2 55,0 žk. Michal Mach nos 01:18,89 9 Hurt Jiří 85
8. LORD BECCARI, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:18,92 1 Horová Oliva 40
9. INARCA, 2 52,5 žk. Pavlína Filipová 5 01:19,79 5 Vrba Pavel 100
10. OVER LOOK, 2 58,0 Ondřej Velek 13 01:22,32 7 Myšková Štěpánka 120
Nestartovali: ČÍRO, MALÁ MOŘSKÁ PERLA
Čas: 01:16,17, Mezičasy: (25,25 - 25,27 - 25,66)
Výrok: LEHCE-5-5-2-3/4-3-nos-hlava-5-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (NIDARA(FR*))DS Pegas
4 600 Kč (PLATBA)EŽ Praha a.s.
3 000 Kč (WOODY)Salvator Racing Club
1 400 Kč (FLICKER)Quartis-Zámecký Vrch
1 000 Kč (SERESCO)Stáj Meran

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: tr.Horová O. 500 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.12 SAVAGE (DŘ § 377)

video

2. dostih, start 14:32
1147 CENA MAVET CZ
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMBO(AUT), 5 59,0 žk. Sabrina Kuchařová TUHÝ BOJ 01:15,54 4 Kroutilík Jaroslav 85
2. REDUL, 9 53,0 žk. Daryl Byrne hlava 01:15,59 8 Fedorowicz Vladislav 25
3. DABL, 6 59,0 žk. Helena Šicová kr.hlava 01:15,60 5 Hurt Jiří 100
4. PERITO STIXEN, 5 61,5 žk. Lenka Bázlerová 3 01:16,11 2 Germič Karel 55
5. DŽIDDAH, 3 60,5 žk. Žaneta Zábranová krk 01:16,17 6 Zobal František 45
6. ZÁPAĎÁK, 3 53,0 žk. David Andrew Parkes krk 01:16,24 3 Bartoš st. Josef 100
7. CARTEMIX, 3 57,0 žk. Marie Trnková hlava 01:16,28 7 Váňa Tomáš 35
8. GERBERA(GER*), 6 55,0 žk. Daniel Zurynek 4 01:16,94 1 Chaloupka Václav 120
9. ICYDA, 4 59,0 žk. Nikola Růžičková hlava 01:16,97 9 Horová Oliva 160
Čas: 01:15,54, Mezičasy: (24,83 - 25,04 - 25,68)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-kr.hlava-3-krk-krk-hlava-4-hlava

Majitel: Gestüt Horn ČR, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Gest.Horn
video

3. dostih, start 15:08
1148 CENA DP WORK
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REAL WINNER, 3 58,0 ž. Jan Verner LEHCE 01:27,98 14 Petrlík Allan 120
2. CHASINTA, 3 57,5 ž. Gary Hind 4 1/2 01:28,75 8 Török Dalibor 40
3. STINGA, 3 57,0 žk. Matej Rigo 5 01:29,54 2 Holčák František 30
4. RENDEZ VOUS, 3 60,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:29,81 1 Votava Jaroslav 100
5. ADINA, 3 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:29,93 4 Kub Ivan 100
6. HOLLYBEAR, 3 58,0 Ondřej Velek 1/2 01:30,04 6 Myšková Štěpánka 160
7. RING OF LOVE, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:30,15 12 Blecha Jan 160
8. IGRÁČEK, 3 54,5 žk. Pavlína Filipová krk 01:30,20 10 Vrba Pavel 600
9. VALMONT, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:30,41 3 Duchoň Tomáš 40
10. DANETA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:30,54 11 Bartoš st. Josef 400
11. LAURIAN, 3 56,5 žk. Michal Mach 3 3/4 01:31,09 13 Syslová Lenka 250
12. MALÁ VÝTRŽNICE, 3 56,5 ž. Lukáš Kasal 2 1/4 01:31,49 16 Kub Ivan 700
13. SALAVA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 01:32,17 9 Suchánek Martin 200
14. ATESTACE, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:32,33 15 Luka Václav 160
15. FLORIDAS, 3 59,0 ž. Petr Foret 2 01:32,71 5 Růžičková Martina 500
PN NARCISKA, 3 54,0 am. Helena Pejšková, Ing.   59:59,99 7 Pejšková Ivana 140
Čas: 01:27,98, Mezičasy: (13,57 - 24,05 - 25,43 - 24,95)
Výrok: LEHCE-4 1/2-5-1 3/4-3/4-1/2-1/2-krk-1 1/4-3/4-3 3/4-2 1/4-4 1/4-3/4-2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

DK přešetřila pád koně č.7 NARCISKA a neshledala cizí zavinění.

video

4. dostih, start 15:35
1149 CENA FIDOP
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD SILVANO(GER), 8 59,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ 01:27,17 2 Lisek Michal 45
2. MIKESH(IRE), 3 51,0 Linda Fedorowiczová krk 01:27,22 8 Šatra Tomáš 300
3. RABBIT DARK ANGEL(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:27,31 5 Petrlík Allan 60
4. DOUBLE RUBBLE(USA), 6 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:27,52 9 Török Dalibor 70
5. FREDDIE MERC(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:27,81 3 Luka Václav 45
6. THE STORM(GER), 7 59,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/4 01:28,35 6 Kotáb Eduard 77
7. CHUAN CHE, 4 59,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:28,76 4 Török Dalibor 60
8. AGROMERACE, 6 60,5 ž. Gary Hind 6 01:29,63 10 Váňová Hana 40
9. PALETA, 5 57,5 žk. Pavlína Filipová 7 01:30,78 1 Berthier Kateřina 200
10. LATIN QUARTER(GER), 5 56,5 žk. Matej Rigo 5 01:31,64 7 Holčák František 200
Nestartovali: CARCASSONNE
Čas: 01:27,17, Mezičasy: (13,02 - 24,51 - 24,89 - 24,79)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1/2-1 1/4-1 3/4-3 1/4-2 1/2-6-7-5

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Baron v.Kap-herr P.

Kůň č.7 LATIN QUARTER ztratil na startu cca 7 délek Sankce: tr.Török D. 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.9 DOUBLE RUBBLE (DŘ § 105),ž. Rája Jan 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 16:05
1150 10. ČERVNOVÝ POHÁR COMSOURCE
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 3letí
130.000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 3250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIONIC FACE(IRE), 3 59,5 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 02:42,18 13 Wroblewski Grzegorz 45
2. BACARES(GER), 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 02:42,26 5 Votava Jaroslav 160
3. SOLINI(GER), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 02:42,68 3 Neuberg Filip 20
4. MAZHILIS(FR), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 02:42,83 7 Resulov Artur 250
5. BYSKOVIC(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:43,05 4 Váňa Tomáš 60
6. GRÄFIN ISABELLA(GER), 3 56,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:43,16 11 Luka Václav 100
7. AMSSIO(IRE), 3 58,0 Ondřej Velek 1/2 02:43,24 10 Mourek František 400
8. DILINGER(GER), 3 58,0 ž. Gary Hind kr.hlava 02:43,26 1 Török Dalibor 60
9. ACERIA(GB), 3 56,5 ž. Jan Verner 5 02:44,06 9 Mourek František 500
10. UNANGEPASSE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/4 02:44,57 2 Váňa st. Josef 500
11. IVORY DAVIS(FR), 3 58,0 ž. Lukáš Kasal hlava 02:44,60 12 Juránek Petr 400
12. TOUJOURS RAPIDE(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 02:45,37 6 Bodlák Radim 600
13. AL MANSUR(GB), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1 02:45,56 8 Šavujev Arslangirej 77
Čas: 02:42,18, Mezičasy: (26,25 - 29,50 - 28,19 - 27,19 - 26,81 - 24,27)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-2 3/4-1-1 1/4-1/2-1/2-kr.hlava-5-3 1/4-hlava-5-1

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Ruskerne Ltd.
video

6. dostih, start 16:46
1151 CENA KLAUS TIMBER
Rovina IV.kat. - 2600 m, handicap, 4letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDY, 5 59,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 02:57,36 4 Křídlová Tamara 40
2. ALONE, 4 57,0 žk. Matej Rigo 1/2 02:57,46 2 Holčák František 100
3. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 9 52,5 žk. Pavlína Filipová 1/2 02:57,55 11 Berthier Kateřina 32
4. TRIVERO(USA), 6 63,5 žk. Michal Mach 3 02:57,99 10 Neuberg Filip 60
5. SHAMICK, 5 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 02:58,57 7 Resulov Artur 200
6. LUBOSH, 4 48,0 am. Pavlína Kacerová krk 02:58,62 9 Hulínský Václav 200
7. JELKA(IRE), 4 55,0 Linda Fedorowiczová 7 02:59,98 8 Fedorowicz Vladislav 40
8. APOLLODORUS(GER), 5 53,0 Ivana Musiolková 9 03:01,70 5 Váňa st. Josef 250
9. SECRETKA, 5 63,5 ž. Jiří Chaloupka 3 03:02,26 3 Tajmr Michal 120
10. WILSON, 4 54,0 ž. Jan Verner 6 03:03,37 12 Horová Oliva 77
Nestartovali: LA MAGIC, MARANELLO
Čas: 02:57,36, Mezičasy: (13,66 - 27,54 - 27,19 - 27,27 - 26,88 - 29,50 - 25,35)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-3-3 1/2-krk-7-9-3-6

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: žáci Rigo M.a Filipová P. po 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:15
1152 CENA ELVIA PRO
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) 30.000 (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROXALA, 7 58,0 Ondřej Velek JISTĚ 01:57,16 15 Horová Oliva 100
2. REGGAE STIXEN, 5 60,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:57,64 4 Blažková Helena 60
3. SECO, 7 57,0 ž. Jan Verner 1/2 01:57,75 1 Tajmr Michal 200
4. AUSTIN, 5 53,0 žk. Michal Mach 1 1/2 01:58,01 7 Pišl Martin 210
5. CHAR, 4 55,0 ž. Petr Foret hlava 01:58,05 8 Váňa Tomáš 120
6. LEX, 8 54,5 ž. Vendula Korečková krk 01:58,14 13 Šatra Tomáš 110
7. SUN FOR LIFE(GB), 4 51,0 žk. Pavlína Filipová krk 01:58,21 11 Drlík Jaroslav 100
8. LE PAYDA, 3 56,0 ž. Gary Hind krk 01:58,27 16 Hronová Ilona 120
9. MACK THE KNIFE, 6 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 4 01:58,90 12 Hurt Jiří 140
10. RŮŽENKA, 4 57,5 ž. Jakub Pavlíček nos 01:58,90 5 Šatra Tomáš 80
11. SHADOW MOON, 4 65,5 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:59,16 14 Stašková Eva 250
12. LITTLE TOKYO(USA), 6 61,0 ž. Jan Rája 8 02:00,18 9 Vocásková Helena 85
13. VIERVILLE(FR), 3 51,0 Linda Fedorowiczová 2 1/4 02:00,64 2 Fedorowicz Vladislav 70
14. HAWA BALI(IRE), 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:00,74 6 Kotáb Eduard 26
15. MADANPOUR(IRE), 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 13 02:03,29 10 Jirka Petr 100
Nestartovali: LA TORTURA
Čas: 01:57,16, Mezičasy: (14,32 - 25,43 - 26,04 - 26,65 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-1/2-1 1/2-hlava-krk-krk-krk-4-nos-1 1/4-8-2 1/4-1/2-13
Maj. prémie:
15 000 Kč (ROXALA)Falun
9 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly
6 000 Kč (SECO)HIPIATER Tajmr

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.

DK povolila škrtnutí koně č.3 LA TORTURA z dostihu pro zranění am. Pejškové H. (DŘ § 329).

video

8. dostih, start 17:46
1153 CENA OUTBREAK
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAV, 6 48,0 žk. Michaela Musialová JISTĚ 02:00,44 4 Sýkorová Marcela 160
2. HURYKÁN, 8 59,0 žk. Helena Šicová 3/4 02:00,60 11 Hurt Jiří 200
3. CHRISSIO(GER), 7 59,0 žk. Lenka Bázlerová 3/4 02:00,74 5 Drlík Jaroslav 100
4. UNIRAY, 5 59,5 žk. David Andrew Parkes 3/4 02:00,87 8 Drlík Jaroslav 50
5. CHINDIT, 4 57,5 žk. Žaneta Zábranová hlava 02:00,91 9 Zobal František 80
6. OSTUNG(IRE), 5 56,5 žk. Sabrina Kuchařová 1 02:01,08 7 Kroutilík Jaroslav 140
7. INNOCENT LIFE, 4 51,5 žk. Marie Trnková 3 1/4 02:01,59 1 Pejšková Ivana 160
8. SEBASTIANO, 3 62,5 žk. Marie Piterková hlava 02:01,62 6 Bodlák Radim 90
9. PEDRICA, 5 59,0 žk. Daryl Byrne 3 02:02,11 2 Váňová Hana 17
10. SABANA, 3 56,5 žk. Daniel Zurynek nos 02:02,11 10 Kub Ivan 60
11. LAUTARO, 4 63,5 žk. Tomáš Vodrážka daleko 02:07,28 3 Syslová Lenka 140
Čas: 02:00,44, Mezičasy: (13,56 - 27,11 - 26,96 - 26,42 - 26,39)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-3/4-hlava-1-3 1/4-hlava-3-nos-daleko

Majitel: Hipospol Velká Chuchle, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Nisa Union s.r.o.
video


Dostihová komise: