home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 02.06.2012 - Most
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:35
1123 Cena města Meziboří
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PUMPKIN, 6 60,5 Nikola Petrlík V. LEHCE   6 Petrlík Allan 17
2. ASPEN(POL), 7 59,0 ž. Jaromír Šafář 6   3 Hurt Tomáš 100
3. NEW JAPE(POL), 7 61,0 ž. Dušan Andrés 3   11 Baštová Pavlína 60
4. LAS ROSAS(GER), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 5   12 Luka Václav 50
5. IVORY DAVIS(FR), 3 55,0 ž. Lukáš Kasal krk   1 Juránek Petr 100
6. MERLYP, 3 52,0 žk. Martin Laube nos   15 Neuberg Filip 30
7. PANÁČEK, 6 59,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4   14 Demele Jan 200
8. SYMPHONIE, 3 53,0 žk. Michal Mach krk   7 Váňová Pavla 200
9. VALIANT Z DUBÉ, 4 59,0 ž. Petr Foret 1/2   8 Bartoš st. Josef 200
10. NABELA, 3 51,0 žk. Pavlína Filipová 2 1/2   13 Piruch Jozef 200
11. SHAMICK, 5 56,5 Bauyrzhan Murzabayev 8   2 Resulov Artur 160
12. TOXIC(GER), 3 49,0 žk. Markéta Pátková 3   9 Koplík Zdeno 250
13. TORONTO, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   4 Hanousek Ladislav 250
14. ANKARA, 5 54,5 am. Radka Hradcová, Bc. hlava   10 Vašina Josef 300
15. LISA MONA, 3 51,5 Linda Fedorowiczová 1 1/4   5 Bodlák Radim 200
Čas: 02:19,08, Mezičasy: (36,26 - 26,59 - 26,24 - 24,44 - 25,56)
Výrok: VELMI LEHCE-6-3-5-krk-nos-2 1/4-krk-1/2-2 1/2-8-3-1 1/4-hlava-1 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (PUMPKIN)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Zatloukal Milan 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).


2. dostih, start 14:02
1124 Cena města Bílina
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIRASJER(POL), 11 70,0 ž. Pavel Kašný JISTĚ 04:01,93 3 Demele Jan 40
2. TIMBER(GER), 5 70,0 ž. Josef Váňa ml. 1 04:02,13 6 Váňa st. Josef 17
3. ANGE GUARDIAN(GER), 4 64,0 Zdeněk Bodlák 4 1/2 04:03,13 8 Ministr Antonín 100
4. BÁDEN, 4 62,5 Jakub Kocman 8 04:04,95 7 Zachrdla Jaroslav 60
5. INTILETAS, 4 67,5 Vladimír Verner daleko 04:11,22 2 Mottl Ivan 27
Z DOLUS(POL), 5 71,0 ž. Bohuslav Mátl     1 Hanousek Ladislav 80
Z MR LUCK(GER), 5 70,0 ž. Marcel Novák     4 Růžičková Martina 100
Z RIVER SPEED(GER), 8 67,5 Ondřej Velek     5 Vašina Josef 100
Čas: 04:01,93, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-4 1/2-8-daleko

Majitel: KCL, Trenér: Demele Jan, Chov: SK Krasne

3. dostih, start 14:32
1125 Cena společnosti KONTROL s. r. o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PUDŘÍK, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 02:08,22 7 Horáková Lenka 27
2. CHARLAYNE, 3 60,0 ž. Jan Verner krk 02:08,28 12 Petrlík Allan 35
3. ALAAF(GER), 4 56,0 žk. Pavlína Filipová 1 02:08,45 8 Pejšková Ivana 55
4. RIGHT, 6 51,5 Linda Fedorowiczová 1/2 02:08,53 5 Knauer Martin 250
5. VLÁSKA, 7 56,0 ž. Gary Hind 1 3/4 02:08,84 1 Hulínský Václav 120
6. LIEVE STAR, 6 54,0 žk. Sabrina Kuchařová kr.hlava 02:08,85 10 Šatra Tomáš 100
7. MIRIAM, 3 56,5 ž. Milan Zatloukal 2 02:09,18 4 Neuberg Filip 55
8. CALABRIE, 7 55,0 ž. Petr Foret krk 02:09,24 3 Kantek Petr 100
9. LUCCANI, 3 54,5 ž. Vendula Korečková 17 02:12,64 11 Luka Václav 80
10. TALBEC, 4 53,0 žk. Michal Mach 1 02:12,84 9 Jirka Petr 100
11. ODER(POL), 6 57,5 am. Petra Hrubá 3/4 02:12,97 6 Kantek Petr 250
12. VIGNOLA, 4 54,0 Josef Mysliveček nos 02:12,97 2 Hanousek Ladislav 200
13. BEAUTIFUL MANDURA(GB), 3 52,0 žk. Martin Laube 4 1/2 02:13,85 13 Koplík Zdeno 120
Čas: 02:08,22, Mezičasy: (25,40 - 25,48 - 25,85 - 24,70 - 26,79)
Výrok: BOJ-krk-1-1/2-1 3/4-kr.hlava-2-krk-17-1-3/4-nos-4 1/2

Majitel: PP Zámrsk, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Verner Jan 200 Kč za narovnou jízdu po startu (DŘ § 364b), a 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DR § 316), j. Fedorowiczová L. výstraha za nadměrné použití bičíku (DR § 316)


4. dostih, start 15:02
1126 Cena statutárního města Teplice
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBERTO, 11 72,0 ž. Josef Váňa ml. V. LEHCE 04:33,90 4 Váňa st. Josef 13
2. ESPERAR, 7 70,0 ž. Luboš Urbánek 8 04:35,54 6 Urbánek Luboš 60
3. CURATOR(POL), 8 69,5 Ondřej Velek 11 04:37,92 3 Zobal František 50
4. CALVERA, 5 67,0 ž. Bohuslav Mátl daleko 04:43,67 7 Baštová Pavlína 60
5. CSÁRDÁS, 10 64,0 Zdeněk Bodlák 1 1/2 04:43,98 5 Ministr Antonín 200
6. FERNANDO(GER), 7 68,5 ž. Marcel Novák 1 04:44,19 8 Růžičková Martina 100
ZN IRSKÁ DÍVKA, 7 66,0 Vladimír Verner     1 Hurt Tomáš 100
Nestartovali: CLEWBAY`S GIRL
Čas: 04:33,90, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-11-daleko-1 1/2-1
Maj. prémie:
15 000 Kč (ALBERTO)Stáj Luka-trdelnik.com
9 000 Kč (ESPERAR)MIZUTEL
6 000 Kč (CALVERA)Stáj Mikulčák

Majitel: Stáj Luka-trdelnik.com, Trenér: Váňa st. Josef,

5. dostih, start 15:35
1127 Cena společnosti CARBOSPED, spol. s r. o.
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLINI(GER), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal LEHCE 02:09,44 7 Neuberg Filip 22
2. ALLEGROVIVO(IRE), 3 59,0 ž. Gary Hind 3 3/4 02:10,00 1 Kalaš Pavel 50
3. DIVOKÁ DOMINA, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 5 02:11,07 5 Luka Václav 70
4. KETTY(GB), 3 55,0 žk. Martin Laube 1 02:11,21 11 Horová Oliva 20
5. DJERBA(GER), 3 56,5 ž. Petr Foret 3/4 02:11,33 2 Kotáb Eduard 120
6. TARAS(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4 02:11,68 12 Kabelková Hana 120
7. KIMENNE, 3 57,5 ž. Jan Verner 2 1/2 02:12,16 10 Mimra Zdeněk 120
8. VRMISA, 3 54,0 žk. Michal Mach 4 02:12,91 6 Tajmr Michal 200
S SABANA, 3 57,5 ž. Radek Koplík     4 Kub Ivan 120
Nestartovali: CULEA, MARCHAND SLEEPER(FR), SAMRUK(IRE)
Čas: 02:09,44, Mezičasy: (27,17 - 25,48 - 26,88 - 24,71 - 25,21)
Výrok: LEHCE-3 3/4-5-1-3/4-2 1/4-2 1/2-4
Maj. prémie:
15 000 Kč (DIVOKÁ DOMINA)Sectori Ševčík-Vlachovice

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Franken

6. dostih, start 16:00
1128 Cena společnosti Asistenční centrum a.s.
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOUSHEK(GB), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:05,61 6 Váňa Tomáš 30
2. LAILAH, 4 51,5 žk. Martin Laube 1 1/4 02:05,77 1 Kotáb Eduard 120
3. DESPERADO, 5 53,0 žk. Michal Mach krk 02:05,84 7 Drlík Jaroslav 85
4. RABBIT HAWK WING(IRE), 4 54,0 ž. Jan Verner hlava 02:05,87 5 Petrlík Allan 40
5. LOVE STYLE(GER), 5 50,5 žk. Pavlína Filipová 2 1/2 02:06,32 10 Pejšková Ivana 100
D SWAKOPMUND(GER), 7 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:06,32 8 Lisek Michal 55
6. IRISH FIRE, 6 53,5 Linda Fedorowiczová kr.hlava 02:06,34 4 Drlík Jaroslav 60
7. LABEL FIVE, 5 54,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:06,55 3 Luka Václav 85
ZN SMITH AND WESSEN(GER), 5 57,0 ž. Petr Foret     9 Török Dalibor 77
Nestartovali: INNSBRUCK
Čas: 02:05,61, Mezičasy: (25,43 - 24,71 - 25,98 - 23,43 - 26,07)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-hlava-2 1/2-kr.hlava-kr.hlava-1 1/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (LAILAH)Lokotrans
12 000 Kč (DESPERADO)Stall Amor

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Mrs Chapman J.A.&Darley

Poplatky: Stall Amor 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky u koně č.7 DESPERADO(DU 16/3) Sankce: tr.Lisek M.500 Kč za předčasné opuštění koně č.8 SWAKOPMUND z vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377), ž.Rája Jan 1000 Kč za neodvážení se po dostihu (DŘ § 377), které mělo za následek diskvalifikaci koně č.8 SWAKOPMUND. DK prošetřila pád na ž. Foreta P. z koně č.8 SMITH AND WESSEN a neshledala cizí zavinění


7. dostih, start 16:42
1129 Cena Jezdectví – Memoriál Stanislava Čermáka
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUST FLY(POL), 4 59,5 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:23,75 3 Zachovalová Kamila 120
2. ALMOND MAGIC(IRE), 3 57,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:23,88 6 Koplík Zdeno 55
3. MERBELA, 6 61,0 ž. Jan Rája 3/4 01:23,98 1 Luka Václav 25
4. DOROTKA(FR*), 4 61,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:23,99 4 Wroblewski Grzegorz 30
5. FALCOHILL(IRE), 6 62,5 ž. Gary Hind 3/4 01:24,12 7 Kalaš Pavel 77
6. APRILIUS(IRE), 4 59,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:24,21 8 Váňa Tomáš 35
7. RABBIT KING(GB), 5 59,5 ž. Jan Verner hlava 01:24,23 2 Petrlík Allan 110
8. WONDER HORSE(IRE), 8 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:24,58 5 Koplík Zdeno 160
9. MOONGLAS(IRE), 5 59,5 ž. Vendula Korečková nos 01:24,58 9 Pejšková Ivana 160
Čas: 01:23,75, Mezičasy: (13,21 - 22,91 - 22,40 - 25,23)
Výrok: BOJ-3/4-3/4-kr.hlava-3/4-1/2-hlava-2 1/4-nos
Maj. prémie:
25 000 Kč (MERBELA)Leram
15 000 Kč (DOROTKA(FR*))DS Pegas

Majitel: Stáj Diament, Trenér: Zachovalová Kamila, Chov: Dobosz J. i K.

Sankce: ž. Zatloukal M. 1000 Kč za tísnění koně č.2 RABBIT KING a následně koně č.7 FALCOHILL koněm č.3 JUST FLY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).


8. dostih, start 17:12
1130 Cena Mostecka
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARTAGAN, 4 56,5 ž. Petr Foret LEHCE 01:40,90 4 Hurt Jiří 100
2. LIBERTIN(GB), 3 58,5 Ondřej Velek 2 3/4 01:41,36 1 Zobal František 55
3. ROSALINDA, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:41,37 9 Schillová Barbora 60
4. NABRETA, 4 58,0 am. Jindřich Fabris krk 01:41,41 3 Pejšková Ivana 30
5. SHARBECCA, 11 54,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:41,59 13 Kantek Petr 300
6. LE CAGNARD(GB), 3 55,5 žk. Martin Laube hlava 01:41,61 6 Váňa st. Josef 30
7. VENUS DIVINE, 3 59,0 žk. Michal Mach 1/2 01:41,69 11 Luka Václav 77
8. I WANT DANCE, 4 52,5 žk. Markéta Pátková 3/4 01:41,82 10 Pejšková Ivana 120
9. DOPPIO CUORE(FR), 5 54,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:41,96 2 Kotáb Eduard 100
10. PLAY THE GAME, 5 53,0 Kristýna Skořinská 3 3/4 01:42,66 8 Pejšková Ivana 160
11. YSOLDA, 5 51,5 Linda Fedorowiczová 7 01:43,95 12 Hulínský Václav 110
12. WELL DONE, 5 53,5 Josef Mysliveček 2 01:44,28 7 Hanousek Ladislav 160
13. ANDALOUSE(GER), 8 51,5 žk. Pavlína Filipová 3 01:44,85 5 Kantek Petr 300
Čas: 01:40,90, Mezičasy: (25,95 - 24.45 - 24,19 - 26,31)
Výrok: LEHCE-2 3/4-hlava-krk-1 1/4-hlava-1/2-3/4-3/4-3 3/4-7-2-3

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: