home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 26.05.2012 - Pardubice
stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná / Firm)
1. dostih, start 13:03
1106 Cena společnosti AUTO IN, s.r.o.
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZEUS, 3 66,0 ž. Radek Havelka JISTĚ 03:21,42 11 Vocásková Helena 18
2. NADAL(POL), 3 63,5 Josef Sovka 1 1/4 03:21,65 10 Blecha Jan 77
3. GOBE, 3 62,0 Jakub Kocman 1 1/4 03:21,86 3 Myšková Štěpánka 120
4. LORD JAGMIN, 3 66,0 ž. Marek Stromský 2 1/4 03:22,27 5 Holčák Radek 45
5. ROONY, 3 63,5 Michal Kubík 3 1/4 03:22,87 6 Váňa st. Josef 55
6. VENI VIDI VICI, 3 66,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava 03:22,89 7 Blecha Jan 77
7. DUMÁGO, 3 66,0 ž. Marcel Novák krk 03:22,97 1 Holčák František 120
Z DANGEROUS IVAN(POL), 3 63,5 Ondřej Velek     9 Zobal František 77
PN POINT TIME, 3 66,0 ž. Pavel Szikora     4 Sůrová Pavlína 440
PN SARGON, 3 63,5 Zdeněk Bodlák     8 Bodlák Radim 250
ZN JESKING, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška     2 Myšková Štěpánka 50
Čas: 03:21,42, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-2 1/4-3 1/4-kr.hlava-krk

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

2. dostih, start 13:36
1107 Cena společnosti INGBAU CZ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOULA, 4 66,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 05:11,04 7 Uhl Jiří 200
2. CUX, 4 63,5 Zdeněk Bodlák 2 1/4 05:11,45 12 Složil Pavel 60
3. SALUTI(POL), 4 69,0 ž. Jan Korpas 12 05:14,04 10 Popelka Stanislav 35
4. DAMIAN(POL), 4 63,5 Jan Derych 1 3/4 05:14,30 5 Hanousek Ladislav 400
5. PARK MUIR(FR), 4 63,5 Petr Tůma 3 05:14,86 4 Mimra Zdeněk 80
6. DAISY CLIPPER(POL), 4 66,0 ž. Pavel Szikora daleko 05:21,70 3 Sůrová Pavlína 100
Z EL VIENTO(POL), 4 67,0 ž. Jiří Kousek     6 Sůrová Pavlína 160
Z FLORIDA HOUSE, 4 63,5 Ján Mach, MVDr.     1 Theimer Milan 160
PN QUATIKI(FR), 4 66,0 ž. Jan Faltejsek     11 Juránek Petr 22
PN SENATOR, 4 63,5 Tomáš Bosák     8 Holčák František 100
ZN FABIO, 4 63,5 Josef Sovka     13 Blecha Jan 45
Nestartovali: HEGNUS, LARIZANO
Čas: 05:11,04, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-12-1 3/4-3-daleko

Majitel: DS Sendy Ostrava - Uhl, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Neuvirt L.

3. dostih, start 14:12
1108 Cena společnosti COLOR CAR, s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGWAN, 8 66,5 Petr Tůma JISTĚ 06:10,95 3 Seménka Zdeněk 40
2. CENNÁ PANENKA, 6 64,5 Zdeněk Bodlák 2 06:11,35 5 Bodlák Radim 85
3. TALINA(GER), 7 68,5 Jan Derych 7 06:12,93 11 Jirátová Petra 45
4. PERFECT MATE(POL*), 6 66,0 Vladimír Verner 5 06:14,03 10 Kinský Pavel 150
5. PAVLICEK(IRE), 5 69,5 Ondřej Velek 15 06:17,12 8 Zobal František 80
6. MADAGASKAR, 6 63,5 Josef Sovka daleko 06:21,73 2 Blecha Jan 120
ZN BABY LOVE, 10 67,5 Ján Mach, MVDr.     12 Záhorová Eva 70
ZN BRAVO(GER), 5 62,0 Jakub Kocman     6 Růžičková Martina 160
ZN TAMELESS, 5 66,0 ž. Josef Váňa ml.     1 Váňa st. Josef 22
SN NEMIR, 9 67,0 ž. Marcel Novák     7 Soukup Václav 70
Nestartovali: RIVER KWAI(GER), SPERANZA
Čas: 06:10,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-7-5-15-daleko

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Vanda V.

4. dostih, start 14:45
1109 Cena Jana Kašpara – podporovaná mezinárodním letištěm Pardubice .
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí - klisny
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RYANA, 4 63,0 Petr Tůma ZADRŽENĚ 04:09,60 10 Junková Jana 27
2. CENTURIA(POL), 5 65,5 Vladimír Verner daleko 04:17,95 7 Slavíček Josef 300
3. POBĚDA, 5 68,0 ž. Bohuslav Mátl 2 1/4 04:18,35 4 Vinklárek Vladimír 45
4. KATRIBA, 4 62,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4 04:18,58 5 Uhl Jiří 60
5. LOIRE, 4 64,0 Ivan Siegl, Ing. 10 04:20,71 1 Složil Pavel 300
6. MACAONE, 5 65,5 Ján Mach, MVDr. daleko 04:28,10 8 Theimer Milan 60
Z CREDITKA, 4 63,0 Zdeněk Bodlák     9 Bodlák Radim 120
Z GOLDY, 5 65,5 Martin Liška     2 Křídlová Tamara 80
Z ROSI(GER), 4 65,0 ž. Pavel Kašný     3 Popelka Stanislav 50
ZN CHICHEN ITZA(POL), 4 63,0 ž. Pavel Szikora     11 Sůrová Pavlína 70
Nestartovali: FANTAGHIRO
Čas: 04:09,60, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-2 1/4-1 1/4-10-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Junková J.

DK přešetřila zadržení koně č.2 GOLDY a vysvětlení jezdce Lišky M. (podezření na zranění koně) vzala na vědomí, dále vyslechla ž. Kašného P. k zadržení koně č.3 ROSI a vysvětlení (vybočení na skoku v důsledku vytlačení volným koněm) vzala na vědomí. DK dále vyslechla j. Bodláka Z. k zadržení koně č. 9 CREDITKA a rovněž jeho vysvětlení (podezření na zranění koně po absolvování dvou skoků) vzala na vědomí.


5. dostih, start 15:20
1110 Cena Správy a údržby silnic Pardubického kraje – IX.ročník
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIPO JAPE, 6 68,0 ž. Jiří Kousek JISTĚ 05:55,45 11 Váňa st. Josef 22
2. KARLSBAD(GER), 9 66,0 ž. Marcel Novák 1 05:55,62 6 Holčák František 77
3. KING OF GRACIE(GER), 6 67,0 ž. Jan Faltejsek 1/2 05:55,70 12 Juránek Petr 30
4. SHERON, 7 66,0 Ondřej Velek 12 05:58,19 2 Zachovalová Kamila 100
5. BACCARAT, 10 66,0 ž. Jan Korpas 14 06:01,19 1 Popelka Stanislav 77
6. MIRAINO, 7 67,0 ž. Dušan Andrés 3 06:01,73 8 Sůrová Pavlína 45
Nestartovali: BREMEN PLAN(POL), CIM(POL), CHARCCARI, CHERWICK, IMÁGO, SILVER REGENT(USA)
Čas: 05:55,45, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-1/2-12-14-3
Maj. prémie:
20 000 Kč (SHERON)Hospůdka Malá-Hradčany
12 000 Kč (BACCARAT)Nýznerov

Majitel: Viktor Komárek, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

6. dostih, start 16:06
1111 Velká cena města Pardubic – XX.ročník 1.kvalifikace na VP s Českou pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREZOR(POL), 8 68,0 Liam Treadwell V. LEHCE 07:59,74 8 Kabelková Hana 60
2. VALLDEMOSO, 8 68,0 ž. Dušan Andrés 6 08:00,98 10 Uhl Jiří 20
3. TOMIS, 11 65,0 ž. Bohuslav Mátl kr.hlava 08:00,99 6 Novák Antonín 100
4. WYONA(GER), 6 66,0 Michal Kubík 6 08:02,24 13 Váňa st. Josef 250
5. SOROS(POL), 6 68,0 ž. Josef Váňa ml. 3 08:02,79 14 Váňa st. Josef 25
6. NIKASKA, 8 66,0 František Kovačík 2 08:03,12 3 Kovačík František 300
7. NIKAS, 7 68,0 ž. Luboš Urbánek 3 08:03,72 11 Popelka Stanislav 120
8. FLAMBION(SLO), 8 68,0 Josef Sovka 11 08:05,97 12 Holčák František 60
PN HAMILLPOND, 8 68,0 Ján Mach, MVDr.     2 Theimer Milan 300
PN UNIVERSE OF GRACIE(GER), 7 68,0 ž. Jan Faltejsek     4 Juránek Petr 80
Nestartovali: BELMONT(POL), IMBIR(POL), KLAUS(POL), MANDARINO
Čas: 07:59,74, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-kr.hlava-6-3-2-3-11
Maj. prémie:
25 000 Kč (VALLDEMOSO)DS Sendy Ostrava - Uhl
15 000 Kč (TOMIS)DS Malá Morávka

Majitel: EPICOS, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna

7. dostih, start 16:36
1112 CENA UNIVERZITY PARDUBICE (hdcp)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3700 m, handicap, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WEISMÜLER, 6 62,5 Barbora Málková BOJ 04:45,21 3 Růžičková Martina 100
2. MR MILLIONAIRE(GER), 6 64,0 ž. Marek Stromský 3/4 04:45,35 10 Holčák Radek 40
3. GECOSS, 9 64,0 Ján Mach, MVDr. 8 04:47,06 2 Novák Antonín 100
4. READY FOR SMILE, 6 63,0 Michal Kubík 3 04:47,73 9 Váňa st. Josef 60
Z MAIESTAS(IRE), 5 68,0 ž. Luboš Urbánek     6 Špelda Lubomír 30
Z SAN-KAIRO(POL), 9 65,5 žk. Jan Odložil     1 Odložil Pavel 77
PN PUMAG, 5 65,0 ž. Bohuslav Mátl     11 Hrudka st. Jaromír 60
ZN GLOVER, 5 68,0 ž. Jiří Kousek     8 Zobal František 60
Nestartovali: ARABIAN GEM(IRE), BAMBINA(POL), ORPHEE DES BLINS(FR)
Čas: 04:45,21, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-8-3
Maj. prémie:
15 000 Kč (WEISMÜLER)Adéla & Víťa
9 000 Kč (GECOSS)DS Malá Morávka
6 000 Kč (READY FOR SMILE)Estrella*

Majitel: Adéla & Víťa, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Blue Blue Sky Racing Stables

DK provedla dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu u j. Málkové B., Stromského M., Macha J., Kubíka M. s negativním výsledkem. DK prošetřila zadržení koně č.6 MAIESTAS, vyslechla ž. Urbánka a tr. Špeldu. Sankce: trenér Špelda L.500 Kč za porušení § 360 DŘ (nevhodná instrukce jezdci před dostihem)


8. dostih, start 17:12
1113 Cena ministerstva dopravy
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOŽETĚCH, 9 68,5 Martin Liška JISTĚ 04:26,43 4 Křídlová Tamara 60
2. NEVERLAND, 6 66,0 ž. Josef Váňa ml. 1/2 04:26,52 11 Váňa st. Josef 50
3. INKVISITOR(GB), 6 63,5 Ondřej Velek 1/2 04:26,62 10 Zobal František 50
4. NARROW(POL), 5 63,5 Zdeněk Bodlák kr.hlava 04:26,63 12 Bodlák Radim 100
5. KOREKTOR(POL), 7 63,0 žk. Michal Maksa 4 1/2 04:27,61 8 Vašina Josef 120
6. DIKTATORIAL(GB), 10 66,0 ž. Jaroslav Myška 4 1/2 04:28,68 7 Vašina Josef 17
7. IZÁK, 12 66,0 ž. Marcel Novák 8 04:30,46 9 Hrudka ml. Jaromír 200
8. RARE DELIGHT(IRE), 9 63,5 Jakub Kocman daleko 04:36,93 2 Vinklárek Vladimír 100
9. GALWAY, 5 66,0 ž. Pavel Kašný 7 04:38,46 1 Olehlová Monika 120
ZN AZRAQ(IRE), 6 64,0 ž. Dušan Andrés     3 Popelka Stanislav 35
Nestartovali: DOLUS(POL), FLORENDO(GB)
Čas: 04:26,43, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-kr.hlava-4 1/2-4 1/2-8-daleko-7

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Knor Z.,Hubenov

9. dostih, start 17:46
1114 Cena Jana Pernera
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GREEK SUN, 9 65,5 Vladimír Verner JISTĚ 04:52,27 12 Kejzlar Přemek 77
2. WILD DANGER(GER), 5 66,5 ž. Josef Váňa ml. 1 3/4 04:52,58 9 Váňa st. Josef 30
3. HUGO KUB, 6 64,0 Zdeněk Řezáč 1 3/4 04:52,89 4 Řezáčová Jana 100
4. TAMINOS LOVE(GB), 9 69,0 ž. Dušan Andrés 5 04:53,94 11 Havlíčková Zdena 55
5. GEMANUS, 6 63,0 Petr Tůma 4 04:54,94 7 Pecháček Jaroslav 110
6. RAMANA, 7 61,5 Jakub Kocman 10 04:57,12 6 Hovadová Jana 40
S EGMAREY(IRE), 5 64,0 ž. Marek Stromský     10 Holčák Radek 77
PN KORDELINA(POL), 6 60,0 Ondřej Velek     1 Zobal František 65
ZN SUN BELINA(POL), 5 66,5 ž. Jan Korpas     3 Popelka Stanislav 45
Nestartovali: ARCIBALDO(GER*), FRASINI(GB), LYUUKEN
Čas: 04:52,27, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 3/4-5-4-10
Maj. prémie:
15 000 Kč (GREEK SUN)Stáj Kejzlar
9 000 Kč (HUGO KUB)Herman-Řezáčová
6 000 Kč (GEMANUS)R-A-Pecháček

Majitel: Stáj Kejzlar, Trenér: Kejzlar Přemek, Chov: Pospíšilová M.

Poplatky: stáj Rianon-Pecháček 1000 Kč za pozdní předložení průkazu totožnosti koně č.7 GEMANUS (DU 16/4) Sankce: j.Řezáč Z. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), tr. Holčák R. výstraha za nepřipravenost koně č.10 EGMAREY do dostihu (DŘ § 411 f)



Dostihová komise: