home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 19.05.2012 - Pardubice
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:02
1089 Cena Agrovenkov , o.p.s. Pardubického kraje
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONĎA, 6 66,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 04:25,85 5 Myšková Štěpánka 17
2. MI BENEDICT(GER), 7 68,0 ž. Josef Váňa ml. 4 04:26,65 9 Váňa st. Josef 60
3. SARDONYKS(POL), 6 65,5 Lukáš Matuský 7 04:28,02 2 Syslová Lenka 55
4. CONCORD(GER*), 6 65,0 ž. Pavel Kašný 1 1/4 04:28,23 6 Popelka Stanislav 80
5. DUBLENETTE(FR), 7 67,0 ž. Jiří Kousek 1 3/4 04:28,50 1 Vítek Pavel 60
6. TEREBESZ(POL), 8 66,0 ž. Marek Stromský 2 3/4 04:29,08 4 Holčák Radek 40
7. WILLBILL, 6 64,0 Zdeněk Bodlák 18 04:33,31 3 Složil Pavel 100
8. SONG FOR JAZZ, 5 66,0 ž. Bohuslav Mátl 10 04:35,25 7 Theimer Milan 150
Z FIRST JAPE(POL), 6 61,5 Josef Sovka     8 Myšková Štěpánka 100
ZN WELL MAN(GER), 8 70,5 Jan Derych     10 Chaloupka Václav 60
Čas: 04:25,85, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-7-1 1/4-1 3/4-2 3/4-18-10

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Chovsport Zdelov Vlasák F.

Poplatky: stáj Polonina 500 Kč za nahlášenou změnu barvy dresu u koně č.4 TEREBESZ (DÚ 16/2).


2. dostih, start 13:38
1090 Cena společnosti SEED SERVICE .
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HANDSOME JACK(IRE), 4 67,0 ž. Marek Stromský LEHCE 05:13,73 7 Holčák František 45
2. GALANTERY(FR), 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 10 05:16,10 1 Olehla Čestmír 40
3. SAUNUS, 4 66,0 ž. Bohuslav Mátl 16 05:19,91 8 Baštová Pavlína 250
4. STRELEC(FR), 4 66,0 ž. Dušan Andrés 4 05:20,86 5 Blecha Jan 50
5. DANUBIUS, 4 63,5 Ondřej Velek daleko 05:27,84 3 Zobal František 45
PN STEP DANCER, 4 64,5 Michal Kubík     2 Váňa st. Josef 40
PN PUBMOON, 4 66,0 ž. Marcel Novák     4 Hrudka st. Jaromír 250
PN SERŽANT, 4 63,5 Jan Derych     11 Hanousek Ladislav 300
ZN JAM TAKI(POL), 4 67,0 ž. Jan Korpas     9 Popelka Stanislav 60
Nestartovali: EL VIENTO(POL), LAGNUS
Čas: 05:13,73, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-10-16-4-daleko

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák František, Chov: Walshe L.A.

3. dostih, start 14:12
1091 Cena společnosti EIS studio Pardubice, s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, handicap, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIX, 5 70,0 ž. Jiří Kousek V. LEHCE 05:05,67 3 Horáková Lenka 35
2. LUANDO(GER), 5 70,0 ž. Josef Váňa ml. 5 05:06,92 4 Váňa st. Josef 25
3. NIGHT KING(AUT), 6 68,0 ž. Marek Stromský 1 1/4 05:07,16 2 Holčák František 45
4. MLÝN, 6 67,0 František Kovačík 1 1/2 05:07,45 9 Kovačík František 55
5. DINKA(POL), 5 62,0 ž. Pavel Szikora 17 05:11,36 8 Sůrová Pavlína 140
6. AZTEKE(GER), 7 65,0 Vladimír Verner 2 1/4 05:11,94 5 Hurt Tomáš 140
Z BOŽETĚCH, 9 70,5 Martin Liška     7 Křídlová Tamara 60
ZN RENARD ARGENTÉ, 6 65,0 Ondřej Velek     6 Zobal František 100
PN BLUE JAZ, 5 62,5 ž. Dušan Andrés     1 Popelka Stanislav 50
Čas: 05:05,67, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-5-1 1/4-1 1/2-17-2 1/4

Majitel: Albert Stolany, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Höck J.,Ing.

Kůň č.3 ORIX byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 14:46
1092 Cena společnosti MORAVOL, spol. s r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 6 66,0 ž. Marek Stromský V. LEHCE 06:08,18 5 Holčák Radek 22
2. PYTHIA, 10 63,5 Ivan Siegl, Ing. 10 06:10,56 8 Žalud Radek 140
3. SHERSON, 5 63,5 Jan Kratochvíl 4 1/4 06:11,60 4 Kovář Stanislav 100
4. BALERÍNA, 8 69,0 ž. Marcel Novák 15 06:15,36 6 Soukup Václav 100
SN MADAGASKAR, 6 63,5 Josef Sovka     1 Blecha Jan 120
SN TAMELESS, 5 66,0 ž. Josef Váňa ml.     2 Váňa st. Josef 21
SN STATUS QUO, 6 66,5 Lukáš Matuský     3 Syslová Lenka 55
ZN TEMPLÁŘ, 5 62,5 Ján Mach, MVDr.     7 Novák Antonín 90
Čas: 06:08,18, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-4 1/4-15

Majitel: Elektromontáže Mička, Trenér: Holčák Radek, Chov: Dayton Investments Ltd

Poplatky: stáj Elektromontáže Mička 500 Kč za nahlášenou změnu barvy dresu na koni č.5 PEINTRE ABSTRAIT (DÚ 16/2) Sankce: ž. Váňa 3 J., j. Sovka J. a Matuský L. po 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ § 364a).


5. dostih, start 15:25
1093 Cena společnosti RCD Radiokomunikace (hdcp)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAMAN, 8 64,0 ž. Marek Stromský LEHCE 04:20,33 10 Holčák Radek 60
2. ZARIF(IRE), 5 67,0 ž. Josef Váňa ml. 3 1/4 04:21,10 1 Váňa st. Josef 55
3. ORIENTAL LION(GB), 6 63,0 Michal Kubík 5 04:22,27 11 Váňa st. Josef 130
4. ESO(USA), 6 69,5 Josef Sovka 3 1/4 04:22,93 5 Wroblewski Grzegorz 55
5. CHELSE, 5 60,0 Ondřej Velek 1 3/4 04:23,22 7 Zobal František 100
6. ARGENTAN, 8 69,0 František Kovačík 2 04:23,54 6 Kovačík František 110
7. DATIFFO(GER), 10 66,0 ž. Bohuslav Mátl kr.hlava 04:23,55 3 Vraná Petra 200
8. BRICASSAR, 12 62,0 žk. Jan Faltus 1 1/4 04:23,84 9 Sýkorová Marcela 120
9. POCTA, 6 68,0 ž. Radek Havelka 2 1/2 04:24,38 2 Vocásková Helena 22
10. HABITAT ONE, 6 65,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 04:25,12 4 Uhl Jiří 110
Z BE JAPE(POL), 6 65,0 ž. Marcel Novák     8 Votava Jaroslav 77
Čas: 04:20,33, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/4-5-3 1/4-1 3/4-2-kr.hlava-1 1/4-2 1/2-3 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (SHAMAN)K-K Metal a.s.
9 000 Kč (CHELSE)EŽ Praha a.s.

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Vanda V.

Kůň č. 7 CHELSE byl vybrán k antidopingové kontrole Poplatky: stáj K-K Metal a.s. 500 Kč za nahlášenou změnu barvy dresu u koně č.10 Shaman (DÚ 16/2) Sankce: stáj Englicovi a Kulhánkovi 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu u koně č.8 BE JAPE (DŘ § 105)


6. dostih, start 16:00
1094 Cena bratranců Veverkových – Cena radního Pardubického kraje
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIZLI, 7 65,5 Josef Sovka JISTĚ 06:09,59 10 Blecha Jan 80
2. LIRAIN, 11 68,0 ž. Jiří Kousek 3 1/2 06:10,35 4 Váňa st. Josef 30
3. QUANTERA(GER), 5 67,5 ž. Jan Faltejsek 9 06:12,56 3 Juránek Petr 90
4. KINDLY BOY, 7 69,0 ž. Marcel Novák 6 06:13,95 6 Kejzlar Přemek 120
5. RUBÍN, 10 65,0 Barbora Málková 19 06:18,60 7 Růžičková Martina 120
Z MATT, 7 69,0 ž. Pavel Kašný     2 Syslová Lenka 70
Z MISS CLASSY, 8 61,5 Ján Mach, MVDr.     11 Kovář Stanislav 300
ZN AMARAGON, 7 70,0 ž. Jaroslav Myška     1 Odložil Pavel 65
ZN CSÁRDÁS, 10 64,0 Zdeněk Bodlák     5 Ministr Antonín 250
ZN CABERNET(GER*), 7 66,5 ž. Dušan Andrés     8 Havlíčková Zdena 25
PN FIFTYNINE(IRE), 10 65,5 Ondřej Velek     9 Zobal František 50
Nestartovali: BODYGUARD(POL)
Čas: 06:09,59, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-9-6-19
Maj. prémie:
15 000 Kč (GRIZLI)Quartis-Zámecký Vrch
9 000 Kč (LIRAIN)Stáj Luka-trdelnik.com
6 000 Kč (KINDLY BOY)Stáj Kejzlar

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Blecha Jan, Chov: Hovad J.

7. dostih, start 16:33
1095 Zlatý klas – Pohár ministra zemědělství
Steeplechase I.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOKOL(CAN), 5 70,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ 04:50,44 4 Wroblewski Grzegorz 40
2. ZUGOR, 6 68,0 ž. Jiří Kousek 1 1/4 04:50,71 10 Horáková Lenka 77
3. TRAVIOLLA(POL), 5 66,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/4 04:51,51 6 Olehla Čestmír 35
4. ALANBROOKE(GB), 6 67,0 ž. Josef Váňa ml. 8 04:53,02 11 Váňa st. Josef 40
5. FAR PLAN(POL), 6 67,0 ž. Jan Korpas 1 1/2 04:53,33 9 Popelka Stanislav 100
6. PRINCESS OF GRACIE(USA), 6 66,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/4 04:53,83 3 Juránek Petr 50
7. NIKAN, 6 68,0 František Kovačík daleko 05:01,99 2 Kovačík František 100
S RABBIT WELL(GB), 6 70,0 Ondřej Velek     7 Zobal František 40
SN BORDERLAND(IRE), 6 67,0 ž. Pavel Kašný     1 Popelka Stanislav 65
ZN RAIMOND(GER), 5 67,0 Jakub Kocman     8 Ročák Michal 120
Nestartovali: LADY JANE
Čas: 04:50,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/4-8-1 1/2-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (ZUGOR)EŽ Praha a.s.

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Glenview Stables Ltd.

Kůň č.4 SOKOL byl vybrán k antidopingové kontrole Kůň č.7 RABBIT WELL neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce: tr.r Zobal F. Výstraha za nepřipravenost koně č.7 RABBIT WELL do dostihu (DŘ § 411f)


8. dostih, start 17:12
1096 CENA OKRESNÍ AGRÁRNÍ KOMORY
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALTAMO(GER), 5 69,0 ž. Josef Váňa ml. ZADRŽENĚ 04:47,72 2 Váňa st. Josef 15
2. ELDORADO(GER), 5 66,0 ž. Thomas Boyer 12 04:50,40 3 Wroblewski Grzegorz 20
3. HAZARD, 6 64,0 Zdeněk Bodlák daleko 05:12,45 5 Vinklárek Antonín 160
ZN ADEBRETTI, 6 63,5 Ján Mach, MVDr.     1 Šomanová Lenka 70
PN DALILA, 5 65,0 Vladimír Verner     7 Mottl Ivan 80
PN IZÁK, 12 66,0 ž. Bohuslav Mátl     6 Hrudka ml. Jaromír 250
Nestartovali: AZRAQ(IRE)
Čas: 04:47,72, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Luding E.u.a.

Kůň č.4 AZRAQ nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku, nebyl v moci startéra.


9. dostih, start 17:40
1097 Cena NH Kladruby n.L.
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGE OF LOVE(POL), 4 65,0 ž. Jan Faltejsek BOJ 05:00,44 1 Juránek Petr 36
2. OHIO, 4 63,5 Josef Sovka 1/2 05:00,54 2 Blecha Jan 36
3. LADY LON, 4 65,0 Martin Liška daleko 05:06,76 8 Křídlová Tamara 77
4. MARKETA(POL), 4 64,0 ž. Dušan Andrés daleko 05:17,72 3 Hronová Ilona 100
Z ANJOU(GER*), 4 66,0 ž. Jaroslav Myška     4 Olehla Čestmír 17
PN MARANELLO, 4 66,0 ž. Marcel Novák     5 Chaloupka Václav 110
PN TABBY, 4 66,0 Michal Kubík     9 Baštová Pavlína 120
SN ANGE GUARDIAN(GER), 4 64,0 Zdeněk Bodlák     7 Ministr Antonín 120
Nestartovali: SYLVAK
Čas: 05:00,44, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-daleko-daleko

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Juránek Petr, Chov: POL-KAUFRING

Kůň č.6 SYLVAK nestartoval z důvodu zranění náhradního jezdce v předcházejícím dostihu a nepřítomnosti dalšího vhodného jezdce na závodišti. DK přešetřila pád koně č.9 TABBY a neshledala cizí zavinění. Sankce: stáj Ondra,Matyáš+Flash 200 Kč za pozdní nahlášení změn (chybná hmotnost v DP u koně č.5 MARANELLO (DŘ § 290). DK vyslechla ž. Myšku J. k zadržení koně č.4 ANJOU a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí



Dostihová komise: