home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.05.2012 - Most
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:46
1073 Cena Deníků
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. A GENTLEMAN(FR), 3 59,0 ž. Ján Havlík TUHÝ BOJ 01:56,72 6 Drlík Jaroslav 20
2. AL MANSUR(GB), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek kr.hlava 01:56,73 7 Šavujev Arslangirej 100
3. SAMRUK(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:56,93 2 Horáková Lenka 100
4. LE CAGNARD(GB), 3 54,5 žk. Martin Laube 2 3/4 01:57,33 8 Váňa st. Josef 40
5. ACERIA(GB), 3 55,0 Jan Verner krk 01:57,37 1 Mourek František 160
6. JOLIE`S LEGEND(IRE), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:57,57 5 Luka Václav 45
7. SABANA, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:57,95 3 Kub Ivan 50
8. TROP, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 3 01:58,42 10 Jelen Jaroslav 200
9. MONTY JACK(GB), 3 58,0 ž. Petr Foret nos 01:58,42 9 Váňa Tomáš 140
10. TUAREG, 3 58,0 Ondřej Velek 14 02:01,65 11 Jirka Petr 200
Nestartovali: SOLINI(GER)
Čas: 01:56,72, Mezičasy: (14,38 - 25,13 - 26,10 - 25,05 - 26,06)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/4-2 3/4-krk-1 1/4-2 1/4-3-nos-14

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Mr Gerhard Sander

Sankce: ž. Línek J. 200 Kč a žk.Laube M. po 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b)


2. dostih, start 14:00
1074 Cena Rádia Blaník
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INTILETAS, 4 64,5 Vladimír Verner BOJ 04:02,66 9 Mottl Ivan 140
2. CALVERA, 5 72,0 ž. Bohuslav Mátl kr.hlava 04:02,68 3 Baštová Pavlína 35
3. PAVLICEK(IRE), 5 69,5 Ondřej Velek 2 04:03,03 8 Zobal František 40
4. BÁDEN, 4 61,5 Jakub Kocman 3/4 04:03,19 5 Zachrdla Jaroslav 120
5. TIMBER(GER), 5 70,0 ž. Josef Váňa ml. 12 04:05,79 7 Váňa st. Josef 15
6. DOLUS(POL), 5 71,0 ž. Dušan Andrés daleko 04:13,83 4 Hanousek Ladislav 45
7. DAMIAN(POL), 4 63,0 Jan Derych krk 04:13,89 10 Hanousek Ladislav 140
Z RIVER KWAI(GER), 6 67,5 Martin Liška     6 Vašina Josef 60
Z DOUBLE GAME(IRE), 6 70,0 ž. Jaroslav Myška     2 Vašina Josef 90
PN STEP FORWARD(SLO), 8 70,0 ž. Luboš Urbánek     1 Jelen Jaroslav 100
Čas: 04:02,66, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-2-3/4-12-daleko-krk

Majitel: Chvalčovice-Mottl, Trenér: Mottl Ivan, Ing., Chov: Mottl I.

Sankce: ž.Mátl B. Výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


3. dostih, start 14:30
1075 Cena PRVNÍ MOSTECKÉ a. s.
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRÄFIN(GER), 4 54,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:27,33 6 Luka Václav 50
2. LORD SILVANO(GER), 8 61,0 ž. Jan Rája 1/2 01:27,43 4 Lisek Michal 25
3. RABBIT KING(GB), 5 61,0 Jan Verner 1/2 01:27,54 2 Petrlík Allan 50
4. MOONGLAS(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:27,65 1 Pejšková Ivana 60
5. CARRIE, 5 59,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:27,69 3 Váňa Tomáš 35
6. IRISH MIRACLE, 7 54,5 ž. Gary Hind 1 01:27,86 8 Hulínský Václav 160
7. CHARHIZARD(POL), 4 61,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:27,88 7 Hurt Tomáš 70
8. DOUBLE RUBBLE(USA), 6 61,0 žk. Martin Laube 5 01:28,89 9 Horová Oliva 140
9. WONDER HORSE(IRE), 8 61,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:29,02 5 Koplík Zdeno 55
Čas: 01:27,33, Mezičasy: (13,34 - 24,73 - 25,11 - 24,13)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-1/2-krk-1-hlava-5-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (CARRIE)Riviera

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Gest.Erlenhof

Sankce: trenéři Luka 2 V., Koplík 2 Z.,Petrlík A. Pejšková I. po 200 Kč za pozdní příchod koní č.6 GRAFIN č.5 WONDER HORSE, č.2 RABBIT KING a č.1 MOONGLAS do paddocku (DŘ § 332)., ž. Šafář 2 J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


4. dostih, start 15:02
1076 Cena UPC Česká republika
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBERTO, 11 68,0 ž. Josef Váňa ml. ZADRŽENĚ 04:27,73 3 Váňa st. Josef 22
2. ESPERAR, 7 68,0 ž. Luboš Urbánek 10 04:29,86 1 Urbánek Luboš 60
3. CAMPARO(POL), 8 70,0 ž. Bohuslav Mátl 10 04:32,10 2 Baštová Pavlína 40
4. DON DEBNIK(POL), 6 69,5 ž. Jaroslav Myška 2 04:32,52 8 Bodlák Radim 28
5. GREEK SUN, 9 68,5 ž. Marcel Novák 8 04:34,16 4 Kejzlar Přemek 80
6. INVAZE, 6 64,5 Vladimír Verner 17 04:37,96 9 Mottl Ivan 160
Z FERNANDO(GER), 7 66,0 Barbora Málková     6 Růžičková Martina 100
PN VAKRIA, 6 64,5 ž. Dušan Andrés     7 Vašina Josef 160
Nestartovali: RENARD ARGENTÉ
Čas: 04:27,73, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-10-10-2-8-17
Maj. prémie:
15 000 Kč (ALBERTO)Stáj Luka-trdelnik.com
9 000 Kč (ESPERAR)MIZUTEL
6 000 Kč (GREEK SUN)Stáj Kejzlar

Majitel: Stáj Luka-trdelnik.com, Trenér: Váňa st. Josef,

5. dostih, start 15:30
1077 Cena Kooperativa pojišťovny a. s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECO, 7 54,0 Jan Verner JISTĚ 02:09,81 4 Tajmr Michal 160
2. GAMBELLINA(GER), 5 56,5 ž. Milan Zatloukal 1 02:09,98 9 Neuberg Filip 50
3. ROXALA, 7 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 02:10,07 11 Horová Oliva 110
4. ALLANIS(GB), 4 58,5 žk. Martin Laube 1 1/4 02:10,30 3 Mourek František 50
5. CHANCI RISK, 8 50,0 žk. Pavlína Filipová hlava 02:10,33 2 Berthier Kateřina 50
6. NEW JAPE(POL), 7 59,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava 02:10,34 5 Baštová Pavlína 50
7. IDEALIST(POL), 10 61,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:10,93 10 Horová Oliva 60
8. BARLETTA, 11 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:11,07 1 Kantek Petr 110
9. SUN FOR LIFE(GB), 4 54,0 žk. Michal Mach 1 02:11,28 7 Drlík Jaroslav 100
Z LA TORTURA, 6 52,5 am. Helena Pejšková, Ing.     8 Pejšková Ivana 40
Nestartovali: AMPLIFICO(GB)
Čas: 02:09,81, Mezičasy: (25,59 - 26,74 - 25,55 - 25,64 - 26,27)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-1 1/4-hlava-kr.hlava-3-3/4-1
Maj. prémie:
15 000 Kč (SECO)HIPIATER Tajmr
9 000 Kč (ROXALA)Falun
6 000 Kč (CHANCI RISK)Stáj Filip

Majitel: HIPIATER Tajmr, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Tajmr J.,MVDr.

Sankce: tr Pejšková I. Za nesprávné nasedlání koně č.8 LA TORTURA do dostihu (DŘ § 411 d), které mělo za následek zadržení koně.


6. dostih, start 16:05
1078 Cena společnosti Czech Coal - Memoriál dr. Frankenbergera
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GREEN WORLD(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 02:08,53 14 Šavujev Arslangirej 25
2. DILINGER(GER), 3 58,0 ž. Gary Hind 3/4 02:08,69 13 Török Dalibor 140
3. SICÍLIE, 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 02:08,78 4 Vocásková Helena 45
4. KATCHABA(USA), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:08,99 11 Blažková Helena 90
5. STARBUCK, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 02:09,00 12 Olehla Čestmír 50
6. ROBINSON, 3 58,0 ž. Dušan Andrés hlava 02:09,03 9 Jirátová Petra 160
7. PAULLINKA, 3 58,0 ž. Radek Koplík krk 02:09,08 10 Vocásková Helena 120
8. ANGEL ROCCO(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 1/2 02:09,17 5 Kotáb Eduard 160
9. BACARES(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 02:09,42 2 Votava Jaroslav 80
10. MAZHILIS(FR), 3 58,0 ž. Ján Havlík kr.hlava 02:09,43 1 Resulov Artur 120
11. ANTHON, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:09,71 3 Kroutilík Jaroslav 200
12. REAPER(GER*), 3 58,0 žk. Martin Laube 1 3/4 02:09,99 7 Olehla Čestmír 100
13. LE PAYDA, 3 58,0 ž. Ilona Hronová 1 1/2   15 Hronová Ilona 250
14. CHAMPAGNE ROSE(FR), 3 58,0 Linda Fedorowiczová 1   6 Drlík Jaroslav 120
15. JANTAR(FR), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   8 Blecha Jan 250
16. LAMIRANDA(FR), 3 58,5 Jan Verner 3 3/4   16 Petrlík 2 Harry 400
Čas: 02:08,53, Mezičasy: (26,10 - 26,02 - 24,78 - 25,13 - 24,57)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-1-kr.hlava-hlava-krk-1/2-1 1/2-kr.hlava-1 3/4-1 3/4-1 1/2-1-1 1/4-3 3/4
Maj. prémie:
25 000 Kč (SICÍLIE)Zeas Staré Hradiště
15 000 Kč (STARBUCK)Wrbna Racing

Majitel: Avaz Ismoilov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Pier house Stud

Sankce: stáj Wrbna Racing 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.12 STARBUCK (DŘ § 105).


7. dostih, start 16:40
1079 Cena první dámy ČR – Jarní cena města Mostu - Memoriál Vlastimila Smolíka
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OMNIBUS(POL), 5 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:19,83 1 Bartoš st. Josef 50
2. DEVIL`S STAR, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:20,05 5 Drlík Jaroslav 37
3. CONNEX(GER), 7 60,0 ž. Ján Havlík 3 1/2 02:20,68 8 Šatra Tomáš 25
4. WINSOME HONEY(AUT), 4 58,5 ž. Radek Koplík 1 3/4 02:20,91 9 Petrlík 2 Harry 250
5. LUMINEUX(GB), 5 60,0 žk. Martin Laube 1/2 02:21,01 3 Váňa st. Josef 35
6. LARAN(IRE), 4 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2 02:21,10 6 Luka Václav 65
7. RABBIT MOTIVATOR(IRE), 4 58,5 Jan Verner 9 02:23,13 2 Petrlík Allan 70
8. LONG POND, 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 4 02:24,00 7 Vinklárek René 300
Nestartovali: PIKARDIE(FR)*
Čas: 02:19,83, Mezičasy: (12,05 - 24,83 - 25,86 - 25,26 - 26,03 - 25,78)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/2-1 3/4-1/2-1/2-9-4

Majitel: Zdeněk Kavka, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: SK Jaroszówka

Sankce: ž.Andrés D. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b), ž. Havlík J. 500 Kč za tísnění koně č.7 LONG POND koněm č.8 CONNEX v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).


8. dostih, start 17:10
1080 Cena EQUI Bořeň Svinčice, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAZZ BARON(GER), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:13,37 8 Vašina Josef 90
2. TIPPOLINA, 3 58,5 ž. Jan Rája 2 3/4 01:13,84 2 Zobal František 22
3. SAGITÁRIUS, 7 60,0 Ondřej Velek krk 01:13,90 10 Duchoň Tomáš 60
4. BE CHIEF(POL), 5 59,0 žk. Pavlína Filipová 1 1/4 01:14,09 3 Berthier Kateřina 35
5. BORDO(POL), 6 55,0 Miroslava Přibylová krk 01:14,15 6 Jelen Jaroslav 100
6. SMALL WITCH, 4 58,0 ž. Ilona Hronová 2 1/4 01:14,51 5 Hronová Ilona 110
7. MONGOL(IRE), 5 57,5 ž. Milan Zatloukal hlava 01:14,55 7 Hanousek Ladislav 110
8. HIGH DANDA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3 3/4 01:15,37 9 Hurt Tomáš 60
9. LIGHT FOOTED(IRE), 4 60,5 žk. Martin Laube 2 1/2 01:15,89 1 Kantek Petr 55
Nestartovali: MORNING MIRACLE
Čas: 01:13,37, Mezičasy: (24,83 - 23,80 - 24,73)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-krk-1 1/4-krk-2 1/4-hlava-3 3/4-2 1/2

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Vašina Josef, Chov: Ditzhaus H.W.

Sankce: jezdec Šafář 2 Jaromír 400 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).



Dostihová komise: