home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2012 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
2. dostih, start 14:00
1048 Handicap Pískovny Křenek
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RENÉE, 5 59,5 Ondřej Velek BOJ 01:21,99 8 Duchoň Tomáš 30
2. WELL DONE, 5 54,0 Josef Mysliveček krk 01:22,04 7 Hanousek Ladislav 50
3. CALABRIE, 7 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:22,54 5 Kantek Petr 50
4. MAFIRA, 13 53,0 žk. Martin Laube 2 01:22,91 4 Sýkorová Marcela 45
5. NEXTREME, 7 59,5 ž. Petr Foret 1 01:23,10 9 Hurt Jiří 25
6. HRAVÁ HOLKA, 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:23,33 10 Vinklárek Antonín 70
7. HAKUMA MATATA, 7 51,5 Natalie Arendsen hlava 01:23,35 2 Bartoš st. Josef 100
8. ENYKY BENYKY, 5 58,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:23,77 3 Minaříková Jana 60
9. MERLIN SONG, 4 49,0 žk. Marie Trnková 3/4 01:23,89 6 Fedorowicz Vladislav 120
10. SEBECCA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 9 01:25,63 1 Chaloupka Václav 80
Čas: 01:21,99, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-2-1-1 1/4-hlava-2 1/4-3/4-9

Majitel: Jezdecký klub Cholupice, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr. Vinklárek A.500 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č. 10 HRAVÁ HOLKA (DŘ § 377), j. Velek Ondřej 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


3. dostih, start 14:25
1049 Cena společnosti IRE
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABIEN, 3 53,5 žk. Martin Laube V. LEHCE 01:41,67 2 Váňa Tomáš 40
2. FLORA, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:43,25 1 Horová Oliva 35
3. SHAARINKA, 3 53,5 žk. Michal Mach 1 3/4 01:43,52 6 Neuberg Filip 45
4. DEPRESSION, 3 57,0 ž. Petr Foret 3/4 01:43,68 3 Blažková Helena 50
5. ZEUS, 3 61,5 ž. Jan Rája kr.hlava 01:43,69 5 Vocásková Helena 25
6. BLACKANDGREEN(GB), 3 58,5 Ondřej Velek 1/2 01:43,79 8 Zobal František 25
7. TRIPHIDA, 3 53,0 am. Helena Březinová 2 01:44,13 7 Váňa Tomáš 140
8. VALMONT, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:44,78 11 Duchoň Tomáš 140
9. PRIMA, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 5 01:45,75 9 Vinklárek René 140
10. CARTEMIX, 3 55,0 Michal Demo 3 1/2 01:46,44 13 Váňa Tomáš 140
11. PARISKA, 3 54,0 Josef Mysliveček 5 01:47,44 12 Pohanka Ladislav 250
12. PELOSITA, 3 54,0 Jan Verner 17 01:51,05 4 Germič Karel 80
S SOLEADO(POL), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal     10 Bartoš st. Josef 60
Čas: 01:41,67, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-1 3/4-3/4-kr.hlava-1/2-2-3 1/4-5-3 1/2-5-17

Majitel: Stáj Hradec, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start 14:50
1050 Steeplechase společnosti Kanadské sruby Tábor
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FARNON, 5 72,0 ž. Josef Váňa ml. LEHCE 04:36,95 5 Váňa st. Josef 30
2. CABERNET(GER*), 7 70,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 04:37,77 6 Havlíčková Zdena 22
3. GEMANUS, 6 67,5 Petr Tůma 4 1/2 04:38,79 11 Pecháček Jaroslav 160
4. NEFERTITI, 6 69,0 ž. Jaroslav Myška 8 04:40,65 8 Myšková Štěpánka 50
5. GAUNER DANON(GER), 6 69,5 Ján Mach, MVDr. 1 1/2 04:40,97 4 Theimer Milan 70
6. HOLY GRAIL, 6 68,5 Jan Derych kr.hlava 04:40,99 15 Jirátová Petra 60
7. INKVISITOR(GB), 6 67,5 Ondřej Velek 2 1/2 04:41,59 2 Zobal František 50
8. AGDAR, 6 67,5 Josef Sovka 1 04:41,85 3 Hovadová Jana 140
9. WENJA, 4 66,0 ž. Marcel Novák 18 04:46,22 9 Vinklárek René 100
10. LETNÍ LOOK, 6 67,5 Michal Kubík 18 04:50,52 16 Váňa st. Josef 120
11. NEICER(POL), 4 64,0 ž. Pavel Szikora 1/2 04:50,63 10 Sůrová Pavlína 160
ZN IZÁK, 12 70,0 ž. Pavel Kašný     1 Hrudka ml. Jaromír 250
ZN FANTAGHIRO, 4 64,0 Adam Čmiel     7 Votava Jaroslav 80
Z SAN LORENZO, 5 66,5 am. Radim Petřík     12 Ilíková Kateřina 250
Z MARQUESS, 4 68,0 ž. Marek Stromský     13 Neuberg Filip 40
Z AZTEKE(GER), 7 69,5 Vladimír Verner     14 Hurt Tomáš 100
Čas: 04:36,95, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-4 1/2-8-1 1/2-kr.hlava-2 1/2-1-18-18-1/2

Majitel: Giterman Estate, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 1 IZÁK ztratil na startu asi 6 délek, kůň č. 12 SAN LORENZO asi 10 délek. Sankce: tr.Pecháček J. 500 Kč za pozdní hlášení změn u koně č. 11 GEMANUS (DŘ § 290).


6. dostih, start 15:35
1051 Cena Institutu inovačních technologií
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORVINA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ 02:24,64 14 Ilíková Kateřina 70
2. REGGAE STIXEN, 5 57,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:24,70 5 Blažková Helena 40
3. NAKURU(GER), 8 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 02:25,39 12 Mimra Zdeněk 30
4. SARACENIAN(GB), 5 53,5 žk. Michal Mach kr.hlava 02:25,40 7 Neuberg Filip 50
5. PAOLINA, 5 57,0 žk. Radek Man 5 02:26,41 13 Vašina Josef 160
6. SKYDANCER(GER), 4 57,0 Jan Verner 1 1/2 02:26,67 11 Růžičková Martina 70
7. TASIMA, 4 58,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava 02:26,69 9 Okleštěk Miloslav 100
8. DUBAI LAND(GB), 7 57,0 ž. Vendula Korečková 3 1/4 02:27,32 4 Bartoš st. Josef 80
9. HALENKA, 8 53,0 žk. Pavlína Filipová 1/2 02:27,43 6 Chaloupka st. Jiří 200
10. FORTEX, 7 56,0 Natalie Arendsen 2 02:27,76 3 Bartoš st. Josef 100
11. CENTURY MAG, 4 58,0 Josef Mysliveček 12 02:30,24 10 Míček Milan 300
Nestartovali: EKLIP, MAARJAS, PTÁK OHNIVÁK
Čas: 02:24,64, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3 1/2-kr.hlava-5-1 1/2-kr.hlava-3 1/4-1/2-2-12

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: trenér Míček M.a Mimra Z. po 200 Kč za pozdní příchod koně č.10 CENTURY MAG a č. 12 NAKURU do paddocku (DŘ § 332).


7. dostih, start 16:00
1052 Cena společnosti POWER-ENERGO
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THE STORM(GER), 7 59,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:47,67 14 Kotáb Eduard 50
2. DUBLÉR, 5 58,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:47,81 10 Suchánek Martin 70
3. YES MAN(FR), 4 57,5 Jan Verner krk 01:47,86 4 Germič Karel 70
4. LITTLE TOKYO(USA), 6 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:48,26 6 Vocásková Helena 25
5. MACK THE KNIFE, 6 59,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:48,38 8 Hurt Jiří 120
6. FENCER, 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:48,52 13 Váňa Tomáš 50
7. VELVET FORCE(ITY), 4 53,0 žk. Martin Laube 1/2 01:48,60 7 Váňa st. Josef 40
8. KSIEŽNA DA XIAN(POL), 6 56,0 Josef Sovka 1 1/2 01:48,85 12 Okleštěk Miloslav 200
9. CHAR, 4 60,5 ž. Dušan Andrés 3/4 01:49,01 9 Váňa Tomáš 80
10. GAMBELLINA(GER), 5 59,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:49,15 5 Neuberg Filip 40
11. PERITO STIXEN, 5 55,5 Josef Mysliveček 5 01:50,15 2 Germič Karel 200
12. RARE DELIGHT(IRE), 9 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:50,44 11 Vinklárek Vladimír 80
13. BARANY(GER), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:50,89 1 Popelka Stanislav 100
14. BRIGHT CRYSTAL(FR), 5 54,0 žk. Michal Mach 15 01:53,82 3 Blecha Jan 120
Čas: 01:47,67, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-2 1/4-3/4-3/4-1/2-1 1/2-3/4-3/4-5-1 3/4-2 1/2-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (DUBLÉR)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (MACK THE KNIFE)Stáj Meran

Majitel: YOKO, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Gest.Brümmerhof

Sankce: ž. Šafář J.a ž.Foret P. po 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).


8. dostih, start 16:40
1053 Prvomájová steeplechase společnosti INTENSYS-CZ
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOROS(POL), 6 67,0 ž. Josef Váňa ml. TUHÝ BOJ 05:25,98 3 Váňa st. Josef 30
2. URSAN(POL), 9 67,0 ž. Jan Korpas 3/4 05:26,15 4 Popelka Stanislav 25
3. CHARCCARI, 9 67,0 Josef Sovka daleko 05:31,24 10 Blecha Jan 50
4. HAMILLPOND, 8 67,0 Ján Mach, MVDr. 3/4 05:31,43 9 Theimer Milan 200
5. JACUZZI(POL), 10 67,0 ž. Marek Stromský 1/2 05:31,56 1 Blecha Jan 70
Z WEISMÜLER, 6 67,0 Barbora Málková     2 Růžičková Martina 140
Z BE JAPE(POL), 6 67,0 ž. Marcel Novák     5 Votava Jaroslav 100
Z GREEK SUN, 9 67,0 ž. Pavel Kašný     7 Kejzlar Přemek 80
PN LOVE THE WIN(IRE), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška     8 Myšková Štěpánka 40
PN BLESK(USA), 6 67,0 Rostislav Benš     11 Wroblewski Grzegorz 50
Nestartovali: SAURON
Čas: 05:25,98, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-3/4-daleko-3/4-1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (CHARCCARI)Quartis-Zámecký Vrch
15 000 Kč (HAMILLPOND)Rovina a.s. Hulín

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sobierajski T.

9. dostih, start 17:10
1054 Medmoriál Václava Špačka
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PAT`S GOLD, 3 59,0 ž. Dušan Andrés LEHCE 01:44,54 8 Popelka Stanislav 16
2. PRAXE, 3 57,0 ž. Petr Foret 3 3/4 01:45,27 6 Hurt Jiří 50
3. LA ARTEFACTO, 3 58,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:45,35 2 Schillová Barbora 50
4. LARETTA, 3 58,0 Josef Mysliveček 1/2 01:45,43 1 Vinklárek René 80
5. ROWDIE, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:45,66 10 Germič Karel 70
6. COLOREDO BAA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:45,82 4 Vinklárek Antonín 100
7. SALSTURM, 3 55,5 žk. Pavlína Filipová 2 1/2 01:46,28 5 Derych Vladimír 80
8. CHARDONNAY, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7 01:47,73 7 Chaloupka Václav 35
9. VITALITA, 3 53,0 žk. Martin Laube 2 01:48,07 9 Křídlová Tamara 100
10. SÍRIE, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 7 01:49,45 3 Vinklárek Vladimír 100
Čas: 01:44,54, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-1/2-1/2-1 1/4-3/4-2 1/2-7-2-7

Majitel: Stajňa Corinne ČR, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Šenigla P,+Popelka S.

10. dostih, start 17:35
1055 Proutěné překážky společnosti Pilecký
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALTAMO(GER), 5 69,5 ž. Josef Váňa ml. ZADRŽENĚ 03:37,79 8 Váňa st. Josef 15
2. INNOCENT(POL), 4 66,0 Vladimír Verner 15 03:41,10 5 Hurt Tomáš 45
3. DOBBY, 4 63,0 ž. Marek Stromský 6 03:42,42 9 Mottl Ivan 40
4. VANINI(FR*), 7 67,0 Ján Mach, MVDr. 2 1/2 03:42,95 6 Berthier Kateřina 60
5. DAIQUIRI, 4 64,0 ž. Pavel Szikora 2 03:43,30 3 Szikora Pavel 120
6. MR LUCK(GER), 5 69,5 ž. Marcel Novák 13 03:46,30 2 Růžičková Martina 100
7. CZAKAR(POL), 5 67,0 Josef Sovka 2 1/2 03:46,80 7 Blecha Jan 60
8. MARIONETTA, 5 67,5 ž. Jaroslav Myška daleko 04:01,51 10 Myšková Štěpánka 45
Z DANTES PEAK(GER), 8 67,0 Michal Kubík     1 Váňa st. Josef 70
Z GOLEO(GER), 6 67,0 Jan Derych     4 Bartoš st. Josef 120
Čas: 03:37,79, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-15-6-2 1/2-2-13-2 1/2-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Luding E.u.a.


Dostihová komise: