home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.09.2011 - Tochovice
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
2. dostih, start 13:45
1453 Cena CK Martin Tour
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 2letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLORA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   3 Horová Oliva 35
2. PORTYR, 2 57,5 Ondřej Velek 2 1/2   5 Chaloupka Václav 40
3. CHARDONNAY, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2   6 Chaloupka Václav 22
4. ELIÁŠ, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   7 Chaloupka Václav 50
5. LADY FOREVER, 2 53,5 žk. Martin Laube 1 1/4   1 Chaloupka Václav 30
6. HELI BAA, 2 52,5 žk. Daniel Zurynek 14   4 Chaloupka Václav 100
7. CHASINTA, 2 55,0 ž. Ingrid Koplíková daleko   2 Török Dalibor 50
Čas: 01:08,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2 1/2-1 1/4-1 1/4-14-daleko

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.

3. dostih, start 14:12
1454 Cena společnosti Lokotrans
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANUBIT, 4 59,5 ž. Radek Koplík BOJ   2 Hurt Jiří 60
2. CANADIAN LADY, 6 56,5 žk. Martin Laube krk   8 Váňa Tomáš 40
3. DABL, 5 60,5 ž. Petr Foret 1 1/4   3 Hurt Jiří 50
4. ICYDA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   9 Chaloupka Václav 35
5. GONDOLIERO(GER), 4 57,0 am. Helena Zigová 2 1/2   4 Bartoš st. Josef 100
6. BORŮVKA MŇAM, 6 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2   5 Bekrová Gabriela 70
7. FRODO, 5 60,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   7 Horová Oliva 40
8. SEBECCA, 3 52,0 žk. Daniel Zurynek 3 1/2   1 Chaloupka Václav 100
Nestartovali: SAGITÁRIUS
Čas: 01:06,28, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-3/4-2 1/2-1 1/2-1 1/2-3 1/2

Majitel: Stáj Vlčí Hory, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pešková Kateřina

Sankce:ž.Koplík Radek a ž.Foret P. po 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


4. dostih, start 14:52
1455 Pohár šlechtitelů Selgen a.s.
Rovina V.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRODLEVA, 3 65,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   7 Luka Václav 45
2. NEXTREME, 6 55,0 ž. Petr Foret 1/2   3 Hurt Jiří 80
3. BUŘINKA, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   1 Vinklárek René 45
4. WELL DONE, 4 53,5 žk. Pavlína Filipová 1/2   4 Hanousek Ladislav 60
5. GERBERA(GER*), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   10 Chaloupka Václav 25
6. RENÉE, 4 62,0 Ondřej Velek 1 1/2   2 Duchoň Tomáš 40
7. QUEENBACK, 10 57,0 Miroslava Přibylová hlava   8 Jelen Jaroslav 70
8. SABIR, 8 52,0 ž. Ingrid Koplíková 7   5 Peťulová Petra 100
Nestartovali: REGGISIA, WIRTENA
Čas: 01:06,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/4-1/2-3/4-1 1/2-hlava-7

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

5. dostih, start 15:28
1456 Cena Challenger Hockey s.r.o
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOCOGNANA(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ   7 Neuberg Filip 22
2. VODNICE, 8 53,5 žk. Pavlína Filipová 2   2 Kantek ml. Miroslav 50
3. TCHO BILOUTE(FR), 3 52,0 žk. Martin Laube 1/2   4 Vašina Josef 60
4. WELL MAN(GER), 7 65,0 ž. Jiří Chaloupka 2   3 Chaloupka Václav 30
5. AROMATICA, 5 58,0 Ondřej Velek 1/2   1 Bieliková Marta 70
6. STEP FORWARD(SLO), 7 56,0 Miroslava Přibylová 12   8 Jelen Jaroslav 45
7. ESCAPE TO HEAVEN, 6 61,0 ž. Petr Foret 2   6 Knauer Martin 45
8. OLANDA, 4 50,0 ž. Ingrid Koplíková 2 3/4   5 Kub Ivan 50
Čas: 02:37,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1/2-2-1/2-12-2-2 3/4

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Ohlerweiherhof

6. dostih, start 15:55
1457 Cena stáje Monika Agro-P
Rovina III.kat. - 1750 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT SHINKO(GB), 5 59,0 ž. Tomáš Lukášek LEHCE   6 Petrlík Allan 35
2. MACK THE KNIFE, 5 55,0 ž. Petr Foret 5   3 Hurt Jiří 60
3. AMPLIFICO(GB), 5 52,0 žk. Martin Laube 1 1/4   8 Jelen Jaroslav 70
4. FIRSSIO, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář nos   2 Váňa Tomáš 27
5. BARLETTA, 10 54,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2   1 Kantek Petr 50
6. RIVER SPEED(GER), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   7 Chaloupka Václav 35
7. KATANGO(GER), 7 58,0 Ondřej Velek 9   5 Vašina Josef 60
8. CHUAN CHE, 3 48,0 ž. Ingrid Koplíková 15   4 Török Dalibor 60
Čas: 01:52,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1 1/4-nos-2 1/2-1/2-9-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (MACK THE KNIFE)Stáj Meran
6 000 Kč (FIRSSIO)Stáj A 3 J Family
4 000 Kč (BARLETTA)Lokotrans

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hedgeholme Stud

7. dostih, start 16:21
1458 Cena Hotelu Meran
Rovina IV.kat. - 1750 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PAOLINA, 4 58,0 Ondřej Velek JISTĚ   6 Vašina Josef 35
2. DUBAI LAND(GB), 6 60,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4   4 Bartoš st. Josef 30
3. SEDAR, 10 60,5 ž. Radek Koplík hlava   3 Hanzlíková Jana 45
4. BLONDYNA(GB), 3 53,0 žk. Pavlína Filipová 3/4   7 Hanousek Ladislav 80
5. PETRUŠKA, 3 53,0 žk. Martin Laube 2   8 Kříž Petr 22
6. HAIWA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 5   2 Váňová Pavla 80
7. GOLD DANCER, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Chaloupka Václav 60
8. VIGNOLA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 2   1 Horová Oliva 60
Čas: 01:56,06, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-3/4-2-5-1/2-2

Majitel: Optik Trnka + Flash, Trenér: Vašina Josef, Chov: Wolf M.

8. dostih, start 16:51
1459 Cena stáje Quartis-Zámecký Vrch
Rovina V.kat. - 1750 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHIE COMICS, 4 57,5 Ondřej Velek JISTĚ   6 Bieliková Marta 60
2. MARANELLO, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2   5 Chaloupka Václav 35
3. SHARBECCA, 10 60,0 ž. Vendula Korečková krk   2 Kantek Petr 45
4. ESCAPE, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4   7 Kučera Karel 40
5. KÁJA, 3 52,0 žk. Martin Laube 2   4 Kroutilík Jaroslav 40
6. RIGHT, 5 58,5 ž. Petr Foret 1 3/4   1 Knauer Martin 30
7. ORWELLO, 3 51,0 žk. Pavlína Filipová 1   3 Hanousek Ladislav 50
Čas: 01:58,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-1 3/4-2-1 3/4-1

Majitel: Kis-vodomery.cz, Trenér: Bieliková Marta, Chov: Kubiš P.


Dostihová komise: