home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 24.09.2011 - Brno
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1437 Cena MUDr.Ivana Přikryla - Dividenda akcie Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 2letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUST, 2 55,5 Zuzana Vokálková BOJ   9 Holčák František  
2. LAURIAN, 2 57,0 Ondřej Velek 1/2   1 Syslová Lenka  
3. EMONT, 2 58,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   11 Neuberg Filip  
4. SWEET CAFE, 2 54,5 Kateřina Palupčíková 1 1/2   2 Holčák František  
5. ULITTA, 2 54,5 Martin Piruch 9   7 Piruch Jozef  
6. AMADEUS, 2 57,0 ž. Róbert Šara 1 1/4   10 Bodlák Radim  
7. ČINKA, 2 57,0 Josef Sovka 1   5 Novák Antonín  
8. CECILKA, 2 56,0 am. Peter Hodáň 1 1/4   4 Podhányi Jan  
9. VALJEVO, 2 55,0 ž. Martina Havelková 1   6 Moravec Zdeněk  
10. MONAMI, 2 51,5 žk. Pavlína Filipová 6   3 Derych Vladimír  
11. KADROS, 2 53,5 Petra Výtisková 1/2   8 Kovář Stanislav  
Čas: 01:27,45, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-kr.hlava-1 1/2-9-1 1/4-1-1 1/4-1-6-1/2

Majitel: Diamond-UH, Trenér: Holčák František, Chov: Valentová Nicole

2. dostih, start 14:35
1438 Cena Firmy Komaxit CZ a.s. a SČADJ- Memoriál Zdeňka Kalába - dostih amatérů
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERASA, 3 57,0 am. Leona Hloužková LEHCE   3 Pulka David  
2. VODNICE, 8 57,0 am. Jindřich Fabris 2 1/4   4 Kantek ml. Miroslav  
3. QOMPRESOR(FR), 7 60,5 am. Peter Hodáň 1/2   5 Kantek Petr  
4. ALFREDO, 3 53,5 am. Jana Nováková hlava   8 Novák Antonín  
5. CALABRIE, 6 56,5 am. Petra Hrubá 7   6 Kantek Petr  
6. HOLY LIFE, 4 59,0 am. Hana Juránková 2   9 Demele Jan  
7. CHERI POND, 6 57,0 am. Eva Vajsnerová 2 1/4   10 Bodlák Radim  
8. CÍSAŘOVNA, 3 52,0 am. Markéta Krejčí 5   11 Bodlák Radim  
9. PROVOKACE, 3 58,0 am. Helena Zigová 1/2   2 Tůma Pavel  
10. MOŘSKÁ PANNA, 8 59,0 am. Jana Kempe 1/2   1 Bělka Martin  
11. CANDY BAY, 3 55,0 am. Radka Hradcová, Bc. 7   7 Vymazal Josef  
Čas: 02:01,09, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/4-1/2-hlava-7-2-2 1/4-5-1/2-1/2-7

Majitel: Stáj Estavela-Pulka, Trenér: Pulka David, Chov: Pšurný Josef

3. dostih, start 15:00
1439 Cena Společnosti K-K Metal a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERLA(POL*), 4 62,5 Zdeněk Bodlák BOJ   4 Berthier Kateřina  
2. CARIO, 4 69,5 Lukáš Matuský 1/2   7 Neuberg Filip  
3. GRIZLA, 4 65,0 ž. Marek Stromský 10   6 Hovadová Jana  
4. NETTY(AUT), 4 63,5 Josef Sovka 6   5 Holčák František  
5. LE ROYAL, 4 72,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   3 Popelka Stanislav  
6. BORNEUS, 4 65,0 Vladimír Verner daleko   10 Hovadová Jana  
7. VIRVÁL, 4 65,5 Libor Šimůnek 11   9 Horáková Lenka  
8. JAMAJKA, 4 67,5 Jakub Kocman 5   14 Vinklárek Vladimír  
9. SONG FOR TRIBAL, 4 64,0 Tomáš Bosák 1 1/2   11 Míček Milan  
10. DAINTY RAST, 4 63,5 Ondřej Velek hlava   2 Votava Jaroslav  
11. ZIP, 4 64,5 Ludvík Temel 1   13 Ilíková Kateřina  
12. MERRY ANGEL, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing. daleko   8 Ilíková Kateřina  
Z SHERSON, 4 63,5 Ján Mach, MVDr.     1 Kovář Stanislav  
PN NOLEJAN, 4 68,0 am. Pavel Syrový     12 Hrudka st. Jaromír  
Nestartovali: TEMPLÁŘ
Čas: 04:21,21, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-10-6-1 3/4-daleko-11-5-1 1/2-hlava-1-daleko

Majitel: Staňka Uherčice, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Ševčík M.,Ing.

Sankce: j. Siegl I.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +0,5 kg na koni č. 8 MERY ANGEL (DŘ § 326)


4. dostih, start 18:02
1444 Cena Komory veterinárních lékařů ČR
Rovina IV.kat. - 3400 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEA(POL), 3 58,5 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ   10 Vymazal Josef  
2. TRIPOLIS, 3 59,0 Ján Mach, MVDr. 6   4 Novák Antonín  
3. RAIN MAGNA, 3 56,0 Kateřina Palupčíková 5   2 Složil Pavel  
4. WILSON, 3 58,0 Ondřej Velek 3   3 Horová Oliva  
5. FAIZAH, 3 60,5 Lukáš Matuský 6   1 Horáková Lenka  
6. VALDIV, 3 60,0 am. Peter Hodáň 1 1/2   5 Demele Jan  
7. ACHIPP, 3 57,5 Martin Piruch 1 1/2   6 Šomanová Lenka  
8. SETINKA, 3 61,0 Josef Sovka 15   8 Derych Vladimír  
9. LAV DANCER, 3 56,5 žk. Pavlína Filipová nos   9 Řezáčová Jana  
Nestartovali: MÉDIUM
Čas: 03:54,64, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-5-3-6-1 1/2-1 1/2-15-nos

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Kaszubowski Marcin Wojciech

Dostih byl zastaven z důvodu pádu a zranění jezdce Dema M. krátce po startu. Po dohodě s trenéry byl dostih opakován jako poslední dostih dne.


5. dostih, start 16:12
1440 Cena Společnosti BORS Břeclav a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALJAŠKA, 8 66,5 Ján Mach, MVDr. JISTĚ   9 Novák Antonín  
2. MATHEO, 5 67,0 ž. Pavel Kašný 1 3/4   4 Popelka Stanislav  
3. VAKRIA, 5 61,5 Josef Sovka 2   10 Vašina Josef  
4. LUCULUS, 8 70,5 Ondřej Velek nos   2 Zobal František  
5. RELLUS, 7 63,5 Jakub Kocman 6   1 Vinklárek Vladimír  
6. BRENET, 8 70,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   11 Uhl Jiří  
7. MERLOT, 6 63,5 Ludvík Temel 12   7 Míček Milan  
Z ALADAR, 5 64,0 Ivan Siegl, Ing.     8 Řezáčová Jana  
Z DOUBLE GAME(IRE), 5 65,0 Vladimír Verner     3 Vašina Josef  
Z RICETTA, 7 63,0 Zdeněk Bodlák     5 Zajíček Miloslav  
Z WILLBILL, 5 68,0 Pavel Složil st.     6 Složil Pavel  
Čas: 04:43,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-nos-6-1 1/4-12

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

6. dostih, start 16:42
1441 Podzimní moravská míle - Cena Společnosti Lucis s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOUSHEK(GB), 3 59,5 ž. Petr Foret BOJ   8 Váňa Tomáš  
2. NEZBEDA, 9 56,5 am. Leona Hloužková 3/4   10 Pulka David  
3. LARDEO, 3 57,5 Martin Piruch 4   6 Míček Milan  
4. LORD(POL), 7 60,5 Kateřina Palupčíková krk   11 Holčák František  
5. PRINCEZNA XENIE, 5 56,0 Petra Výtisková hlava   4 Bělka Martin  
6. STINGER(GER*), 3 57,5 Zuzana Vokálková 1   12 Holčák František  
7. SARDONYKS(POL), 5 60,5 Lukáš Matuský hlava   9 Syslová Lenka  
8. FANTASTIC KORAN(IRE), 6 57,0 žk. Pavlína Filipová krk   5 Chaloupka st. Jiří  
9. PORTENGO(GB), 3 57,0 Ondřej Velek 2 1/2   1 Zobal František  
10. GRINWITCH, 8 60,0 ž. Martina Havelková 3   3 Moravec Zdeněk  
11. SIBIŘAN, 3 57,0 ž. Róbert Šara 16   7 Syslová Lenka  
Nestartovali: BORN SLIPPY(IRE)
Čas: 01:43,78, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-4-krk-hlava-1-hlava-krk-2 1/2-3-16
Maj. prémie:
10 000 Kč (NEZBEDA)Stáj Estavela-Pulka
6 000 Kč (LARDEO)DS Mladecko
4 000 Kč (PRINCEZNA XENIE)Rokyta-advokát Bílovec

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Mrs Chapman J.A.&Darley

7. dostih, start 17:05
1442 Podzimní brněnská steeplechase - Pohár Primátora statutárního města Brna - 4.ročník
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CURATOR(POL), 7 67,0 Libor Šimůnek JISTĚ   10 Zobal František  
2. ZADAR(POL), 8 69,0 ž. Pavel Kašný 2 1/4   5 Novák Antonín  
3. STATUS QUO, 5 63,5 Lukáš Matuský 1/2   2 Syslová Lenka  
4. BONSTAR, 8 65,0 Ján Mach, MVDr. 5   1 Novák Antonín  
5. PYTHIA, 9 62,0 Ondřej Velek 3/4   8 Žalud Radek  
6. HABITAT ONE, 5 69,5 ž. Marcel Novák 5   12 Uhl Jiří  
7. LORNA, 5 63,5 Josef Sovka 8   3 Vinklárek Vladimír  
8. LADY JANE, 6 68,0 Zdeněk Bodlák 3   9 Složil Pavel  
9. HIT, 8 63,5 Ludvík Temel 11   4 Mocek Květoslav  
Nestartovali: ČMAŇA, GODEA, HAPPY BRIDGE
Čas: 05:03,06, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1/2-5-3/4-5-8-3-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (STATUS QUO)Milan Gebauer-Ostrava
6 000 Kč (BONSTAR)Stáj Vymazal
4 000 Kč (PYTHIA)Černošková

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Zobal František, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

DK povolila změnu jezdce na koni č.9 LADY JANE z důvodu zdravotní indispozice j.Složila P.


8. dostih, start 17:37
1443 Cena JUDr.Lubormíra Rokyty a Přátel brněnských dostihů
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GARDES(IRE), 6 63,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   1 Havlíčková Zdena  
2. LYNETTE, 4 60,5 Lukáš Matuský 2   10 Tůma Pavel  
3. STEFAN, 3 58,0 ž. Róbert Šara 1 1/4   3 Suchánek Martin  
4. LUKYTTA, 5 60,0 Martin Piruch krk   7 Šomanová Lenka  
5. ALONE, 3 57,0 am. Peter Hodáň hlava   8 Holčák František  
6. PYŠNÁ PRINCEZNA, 7 58,0 žk. Pavlína Filipová 1 1/4   11 Berthier Kateřina  
7. LOUISIANA, 7 61,0 Ján Mach, MVDr. 8   9 Vymazal Josef  
8. GRÁCIE, 3 56,5 ž. Petr Foret 3   4 Vymazal Josef  
9. PICCA BIO, 4 59,5 Zuzana Vokálková krk   6 Chaloupka st. Jiří  
10. TASIMA, 3 57,0 Josef Sovka 12   5 Okleštěk Miloslav  
Z GOLDY, 4 57,5 Ondřej Velek     12 Křídlová Tamara  
Nestartovali: TYPHONIC
Čas: 02:20,50, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2-1 1/4-krk-hlava-1 1/4-8-3-krk-12

Majitel: Roman, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Azienda Agricola La Morosina

DK prošetřila zadržení koně č.12 GOLDY a neshledala cizí zavinění.



Dostihová komise: