home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 11.09.2011 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1405 CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU, a. s.
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAZZAR(GER), 5 52,0 žk. Martin Laube JISTĚ   4 Horová Oliva 22
2. CANADIAN LADY, 6 54,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1/2   2 Váňa Tomáš 65
3. FÜRST FEIVEL(GER), 4 53,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4   3 Bekrová Gabriela 130
4. KEVIN THE KNIGHT(GER), 6 60,0 Ondřej Velek 1 3/4   5 Horová Oliva 50
5. DANUBIT, 4 57,5 Ingrid Koplíková kr.hlava   7 Hurt Jiří 77
6. JOKOONO(GER), 5 51,0 am. Linda Fedorowiczová 3/4   9 Fedorowicz Vladislav 140
7. PRODLEVA, 3 58,0 Josef Sovka 2   8 Luka Václav 60
8. LAN PHAM TI(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   1 Šatra Tomáš 100
9. CUCCIO, 8 61,0 ž. Dušan Andrés 10   10 Kroutilík Jaroslav 200
Nestartovali: REBECA
Čas: 01:12,95, Mezičasy: (24,30 - 23,12 - 25,54)
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/4-1 3/4-kr.hlava-3/4-2-3 1/2-10

Majitel: MUDr.Řežábová Dana, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Böschen Christoph

Kůň č.10 CUCCIO ztratil na startu asi 6 délek.

video

2. dostih, start 14:34
1406 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA PARDUBICE, a. s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGLAIA OF GRACIE(GB), 2 57,0 ž. Gary Hind LEHCE   7 Juránek Petr 20
2. ECHO RULES(IRE), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2   3 Lisek Michal 30
3. HOLLYBEAR, 2 56,5 Jan Verner 3/4   1 Myška Jaroslav 130
4. ÉBEN(HUN), 2 54,5 žk. Martin Laube 2 1/4   6 Neuberg Filip 55
5. NOBLE FOX(FR), 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 kr.hlava   2 Horáková Lenka 60
6. TEXALITA, 2 57,0 Ondřej Velek 1 3/4   8 Luka Václav 60
7. TROP, 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 5   5 Jelen Jaroslav 80
8. TYGR ROKYTENSKÝ, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3/4   9 Hála Libor 110
Nestartovali: RENDEZ VOUS
Čas: 01:17,35, Mezičasy: (28,53 - 25,20 - 23,63)
Výrok: LEHCE 2 1/2-3/4-2 1/4-kr.hlava-1 3/4-5-3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (HOLLYBEAR)Stáj Jeso

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Juránek Petr, Chov: Newsells Park Stud
video

3. dostih, start 15:01
1407 CENA SPOLEČNOSTI CZ LOKO, a. s.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMMYRAY, 4 66,0 ž. Marcel Novák JISTĚ   4 Votava Jaroslav 100
2. PERIKLES(USA), 7 69,5 Ondřej Velek 1 1/4   2 Zobal František 32
3. DEKOLT(POL), 5 73,0 ž. Dušan Andrés krk   3 Hurt Tomáš 22
4. INDIAN REEF(POL), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 1/2   6 Váňa st. Josef 32
5. WELL MAN(GER), 7 69,0 ž. Luboš Urbánek 7   5 Chaloupka Václav 140
6. BALERÍNA, 7 67,0 ž. Pavel Kašný 10   7 Soukup Václav 150
7. BORNEUS, 4 66,0 ž. Bohuslav Mátl 1/2   1 Hovadová Jana 500
8. NIGHT KING(AUT), 5 65,5 Josef Sovka 10   8 Holčák František 80
Nestartovali: SHERSON
Čas: 04:01,54, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-1/2-7-10-1/2-10

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Vrba Pavel
video

4. dostih, start 15:34
1408 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RŮŽENKA, 3 55,0 žk. Martin Laube BOJ   8 Šatra Tomáš 25
2. FIORANO, 4 50,0 žk. Pavlína Filipová kr.hlava   2 Vašina Josef 300
3. SECO, 6 62,5 ž. Dušan Andrés 1/2   9 Tajmr Michal 200
4. REDUL, 8 52,0 am. Linda Fedorowiczová kr.hlava   3 Fedorowicz Vladislav 300
5. ARTAGAN, 3 49,0 Ingrid Koplíková 1/2   14 Hurt Jiří 200
6. SAGAJA, 4 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   11 Zobal František 100
7. COOL MARY(ITY), 3 53,5 Natalie Arendsen 2 1/2   15 Drlík Jaroslav 70
8. I WILL FLY, 5 54,0 ž. Jaromír Šafář 5   16 Hronová Ilona 70
9. PUDŘÍK, 3 53,5 ž. Vendula Korečková krk   10 Horáková Lenka 200
10. LIEVE STAR, 5 55,0 žk. Sabrina Kuchařová 1/2   6 Šatra Tomáš 500
11. DANUBIUS, 3 57,5 Ondřej Velek 1   13 Zobal František 60
12. PLAY THE GAME, 4 52,0 žk. Daniel Zurynek 2   7 Hronová Ilona 200
13. SPEED OF GRACIE(IRE), 3 54,5 ž. Gary Hind 1 3/4   5 Juránek Petr 80
14. SECRETKA, 4 52,0 Jan Verner 17   4 Tajmr Michal 300
Nestartovali: CONCORD(GER*), ERAGON
Čas: 01:39,59, Mezičasy: (25,45 - 23,66 - 24,97 - 25,53)
Výrok: BOJ kr.hlava-1/2-kr.hlava-1/2-krk-2 1/2-5-krk-1/2-1-2-1 3/4-17

Majitel: Arte-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Kozel V.,Ing.

Sankce: žk.Filipová P. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 16:10
1409 CENA SPOLEČNOSTI TIPA TELEKOM PLUS, a. s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BETPAK DALA(GB), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   13 Šavujev Arslangirej 20
2. AMSSIO(IRE), 2 53,5 žk. Martin Laube 3/4   6 Mourek František 500
3. PEGAS(GB), 2 58,0 ž. Dušan Andrés krk   10 Wroblewski Grzegorz 25
4. DILINGER(GER), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 6   3 Wolf Martin 110
5. STARBUCK, 2 57,0 Ondřej Velek 4   12 Olehla Čestmír 200
6. SARTINO, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   7 Bodlák Radim 120
7. LORD OF GRACIE(FR), 2 58,0 ž. Gary Hind krk   2 Juránek Petr 77
8. BACARES(GER), 2 57,0 Josef Sovka 1/2   5 Janda Jiří 1000
9. LUCANO(SWI), 2 58,0 ž. Martin Pišl 6   8 Lisek Michal 1000
10. ADINA, 2 54,5 Ingrid Koplíková 6   9 Kříž Petr 1000
11. LOKING, 2 54,5 Jan Verner 2   1 Myška Jaroslav 1000
12. SARGON, 2 53,5 žk. Pavlína Filipová 1 1/4   4 Bodlák Radim 250
Nestartovali: BOND FATAL
Čas: 01:40,89, Mezičasy: (27,93 - 23,66 - 24,81 - 24,52)
Výrok: JISTĚ 3/4-krk-6-4-1 3/4-krk-1/2-6-6-2-1 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (STARBUCK)Wrbna Racing

Majitel: Ardak Amirkulov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Stiftung Gest.Fährhof

DK nařídila přezkoušení koně č.8 LUCANO ze způsobilosti startu ze startovacích boxů před příštím startem (DŘ § 346b). Kůň č.8 LUCANO ztratil na startu asi 4 délky. Sankce: žk.Laube M.500 Kč za křižování koně č.10 PEGAS koněm č.6 AMSSIO, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c) a výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:41
1410 CENA SPOLEČNOSTI OR-NEXT, spol. s r. o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAMBELLINA(GER), 4 52,0 žk. Martin Laube BOJ   2 Janda Jiří 100
2. NIPUR, 5 51,0 Ingrid Koplíková 1   4 Schillová Barbora 70
3. LA TORTURA, 5 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. kr.hlava   1 Pejšková Ivana 40
4. GOLDEN WINNER(GER), 4 54,5 Jan Verner 3   5 Myška Jaroslav 60
5. VER, 5 62,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4   11 Matysík Zdeněk 90
6. RETOURN, 10 60,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   10 Hála Libor 50
7. FENCER, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   9 Váňa Tomáš 40
8. DAILY BET(GER), 6 57,0 Ondřej Velek 1/2   6 Juránek Petr 200
9. CARINKA, 3 51,0 am. Linda Fedorowiczová 1 1/2   3 Demele Jan 1000
10. LUCKY HORSE(POL), 6 60,5 am. Lenka Rájová 2   7 Drlík Jaroslav 160
11. WILD OF GRACIE(USA), 3 61,0 ž. Gary Hind 5   8 Juránek Petr 200
Čas: 01:53,99, Mezičasy: (14,86 - 25,65 - 24,35 - 25,28 - 23,86)
Výrok: BOJ 1-kr.hlava-3-3/4-kr.hlava-1 1/4-1/2-1 1/2-2-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (NIPUR)MVDr. Barbora Schillová
9 000 Kč (LA TORTURA)Juwital - Pejšková
6 000 Kč (VER)Green Team M+M

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Müllern M.

Kůň č.6 DAILY BET ztratil na startu asi 4 délky.

video

7. dostih, start 17:11
1411 5. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 4000 + 12000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORAIN, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE   9 Myška Jaroslav 110
2. SOKOL(CAN), 4 65,0 ž. Dušan Andrés 6   8 Wroblewski Grzegorz 50
3. PALM ISLAND(FR), 10 68,0 ž. Jaroslav Brečka 2 1/4   7 Brečka Jaroslav 60
4. ZUGOR, 5 68,0 ž. Jan Korpas hlava   3 Horáková Lenka 60
5. ALL ABOUT SAM(GER), 6 68,0 ž. Bohuslav Mátl 8   2 Luka Václav 77
6. BASSO(POL), 5 68,0 Josef Sovka 12   6 Holčák František 35
7. COLOR MAN(GB), 7 68,0 Ondřej Velek krk   5 Olehla Čestmír 77
ZN RABBIT WELL(GB), 5 68,0 ž. Pavel Kašný     4 Zobal František 17
Nestartovali: MAKLER(POL)
Čas: 05:07,54, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-2 1/4-hlava-8-12-krk
Maj. prémie:
25 000 Kč (LORAIN)Stáj Jeso
15 000 Kč (ZUGOR)Star stable - Horáková

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Myška Jaroslav, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso
video

8. dostih, start 17:39
1412 CENA SPOLEČNOSTI AUTOCENTRUM BOURA, spol: s r. o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAILANDO(GB), 5 53,5 žk. Martin Laube LEHCE   3 Zobal František 16
2. SHOTONUS, 9 53,5 žk. Daniel Zurynek 3   9 Mourek František 70
3. MAARJAS, 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4   7 Vocásková Helena 25
4. VALIANT Z DUBÉ, 3 49,0 žk. Kateřina Hlubučková hlava   1 Bartoš st. Josef 160
5. DOBBY, 3 52,0 Jan Verner 3 1/2   5 Mottl Ivan 160
6. STEP FORWARD(SLO), 7 55,0 Miroslava Přibylová 2 1/2   10 Jelen Jaroslav 80
7. ESCAPE TO HEAVEN, 6 55,5 Ingrid Koplíková krk   6 Knauer Martin 77
8. ARMEA, 4 55,5 ž. Vendula Korečková 2   2 Šimuni Peter 100
9. TANKRÉGA, 4 52,0 žk. Pavlína Filipová 2 1/4   4 Audy Renata 77
10. TORLOU, 3 52,5 žk. Markéta Pátková 16   8 Mareš Miroslav 160
Čas: 02:34,20, Mezičasy: (25,32 - 25,66 - 26,82 - 26,11 - 25,20 - 25,12)
Výrok: LEHCE 3-1 3/4-hlava-3 1/2-2 1/2-krk-2-2 1/4-16

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Zobal František, Chov: Miss Rausing K.

Poplatky: stáj Mareš-Tachlovice 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.8 TORLOU (DU16/1)Sankce: jezdec Laube Martin 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise: