home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 13.08.2011 - Kolesa
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1309 CENA pana Jaroslava JIRÁNĚ
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LE PAYDA, 2 57,0 Josef Sovka BOJ   4 Hronová Ilona 70
2. BOND FATAL, 2 57,0 ž. Vendula Korečková krk   9 Votava Jaroslav 50
3. ZEUS, 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4   5 Vocásková Helena 20
4. CHARDONNAY, 2 57,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   1 Chaloupka Václav 40
5. ČINKA, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   7 Novák Antonín 60
6. ALLDA, 2 57,0 Ondřej Velek 3 1/4   6 Křídlová Tamara 100
7. VITALITA, 2 55,5 Jan Verner 3 1/4   3 Křídlová Tamara 100
8. SAILYVAR, 2 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/2   2 Sůrová Pavlína 60
9. POINT TIME, 2 55,0 žk. Martin Laube 13   8 Sůrová Pavlína 80
10. DON CASTRO, 2 58,0 ž. Petr Foret 16   10 Hurt Jiří 40
Čas: 01:29,90, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1 3/4-2 1/4-3 1/2-3 1/4-3 1/4-1 1/2-13-16

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Hronová Ilona, Chov: Hřebčín Křenek

2. dostih, start 14:30
1310 CENA firmy GARANT Přelouč
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DONN HALLING(IRE), 3 61,5 Tomáš Vraj JISTĚ   8 Luka Václav 80
2. PLAYMOON, 3 60,5 Ondřej Velek 4 1/2   9 Vocásková Helena 70
3. RABBIT HAWK WING(IRE), 3 65,0 ž. Tomáš Lukášek hlava   10 Petrlík Allan 12
4. TRANSFER(POL), 3 64,0 ž. Josef Bartoš 10   1 Bartoš st. Josef 120
5. EYLENE(GER), 3 63,0 Štěpánka Sedláčková krk   2 Myšková Štěpánka 80
6. CORVINA, 3 59,0 am. Pavlína Filipová 16   3 Ilíková Kateřina 100
7. SCHAMOOL(GER), 3 59,5 žk. Martin Laube 9   5 Váňa st. Josef 120
8. SETINKA, 3 61,0 Jan Derych 19   6 Derych Vladimír 200
DD NIKANDER(POL), 3 61,5 Jakub Kocman daleko   4 Sůrová Pavlína 160
Z OX(POL), 3 65,0 ž. Jiří Chaloupka     7 Bartoš st. Josef 100
Nestartovali: IRKA(IRE)
Čas: 02:56,35, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4 1/2-hlava-10-krk-16-9-19-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (PLAYMOON)Zeas Staré Hradiště

Majitel: DS MAENTIVA, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Lynch Bages Ltd

Kůň č.11 IRKA nestartoval pro zranění v paddocku před startem dostihu, nebyl v moci startéra


3. dostih, start 15:00
1311 CENA PŘÁTEL JEZDECKÉHO SPOLKU
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAXANIA(POL), 3 56,5 ž. Vendula Korečková BOJ   11 Votava Jaroslav 100
2. OHIO, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   12 Horáková Lenka 50
3. RABBIT SARAH(GB), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek hlava   2 Petrlík Allan 15
4. LINDSAY, 3 57,0 Ondřej Velek 3/4   8 Zobal František 50
5. FAIZAH, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 4   9 Horáková Lenka 40
6. AGRESE, 3 57,0 Tomáš Vraj krk   3 Luka Václav 40
7. LORD MERAN, 3 58,0 ž. Petr Foret 2   6 Hurt Jiří 200
8. ALIGATOR, 3 57,0 Josef Sovka kr.hlava   5 Janda Jiří 60
9. DOBBY, 3 55,0 Jan Verner 3/4   7 Mottl Ivan 120
10. PROVOKACE, 3 55,0 žk. Martin Laube 1   4 Tůma Pavel 120
11. ACHIPP, 3 54,5 am. Pavlína Filipová 7   10 Šomanová Lenka 140
12. WINDARINA, 3 56,5 ž. Martina Havelková daleko   1 Sůrová Pavlína 100
Čas: 01:50,94, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ kr.hlava-hlava-3/4-4-krk-2-kr.hlava-3/4-1-7-daleko

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: SK Moszna

Kůň č.1 WINDARA ztratil na startu asi 5 délek Sankce: ž.Šafář J. 500 Kč za tísnění koně č. 2 RABBIT SARAH koněm č.12 OHIO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)


4. dostih, start 15:30
1312 CENA společnosti STŘECHMONT pana Jaroslava Kárníka
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER REGENT(USA), 6 72,0 ž. Josef Bartoš V. LEHCE   12 Váňa st. Josef 40
2. GLEAM(POL*), 5 69,0 ž. Jaroslav Myška 5   7 Myška Jaroslav 80
3. HOLY GRAIL, 5 67,0 ž. Marcel Novák 3 1/4   8 Jirátová Petra 160
4. LUCULUS, 8 69,5 Ondřej Velek 1   4 Zobal František 30
5. GRIZLA, 4 63,0 Petr Tůma 6   11 Hovadová Jana 60
6. GRIZLI, 6 65,5 am. Jan Faltus 2   9 Kabelková Hana 140
7. ASISTENT, 7 66,5 Ivan Siegl, Ing. 2 1/2   3 Hurt Jiří 140
8. CUPIDO(POL), 10 70,0 ž. Jiří Kousek daleko   6 Popelka Stanislav 35
PN CORPUS DELICTI, 5 69,0 ž. Jan Faltejsek     5 Theimer Milan 80
PN PARABELLA, 8 64,5 Jan Derych     2 Derych Vladimír 160
PN SUMMERTIME, 5 69,0 ž. Radek Havelka     10 Sůrová Pavlína 120
ZN INVAZE, 5 64,5 Vladimír Verner     1 Mottl Ivan 160
Čas: 04:58,75, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-3 1/4-1-6-2-2 1/2-daleko

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hubbard R.D.& Masterson R.

Sankce: j.Siegl I.500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


5. dostih, start 16:20
1313 CENA firmy ESAKO Ing. Eduarda Sýkory
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVE THE WIN(IRE), 4 68,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE   6 Myška Jaroslav 17
2. ZARIF(IRE), 4 68,0 ž. Josef Bartoš 4 1/2   7 Váňa st. Josef 25
3. LE ROYAL, 4 67,0 ž. Jiří Kousek 15   3 Popelka Stanislav 70
4. CHELSE, 4 65,0 Libor Šimůnek 10   4 Zobal František 100
5. PAVLICEK(IRE), 4 63,5 Ondřej Velek 9   5 Vašina Josef 120
6. CENTURIA(POL), 4 66,0 ž. Marcel Novák 1/2   8 Slavíček Josef 100
7. BORNEUS, 4 62,5 am. Zdeněk Mirga 4 3/4   10 Hovadová Jana 200
8. DINKA(POL), 4 61,5 Jakub Kocman 12   11 Sůrová Pavlína 120
Z SONG FOR JAZZ, 4 66,0 ž. Jan Faltejsek     2 Theimer Milan 80
PN VIRVÁL, 4 66,0 ž. Bohuslav Mátl     1 Horáková Lenka 50
ZN TEMPLÁŘ, 4 65,0 ž. Pavel Kašný     9 Novák Antonín 100
SN FAIRY WORLD(POL), 4 66,0 Martin Liška     12 Sůrová Pavlína 60
Čas: 04:30,25, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/2-15-10-9-1/2-4 3/4-12

Majitel: FINCH, Trenér: Myška Jaroslav, Chov: Highflyer Bloodstock

6. dostih, start 17:00
1314 CENA firmy KOBERCE STRNAD
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WYONA(GER), 5 66,5 ž. Josef Bartoš BOJ   2 Váňa st. Josef 80
2. GRANITOL, 5 69,5 ž. Jan Faltejsek 1 1/4   3 Theimer Milan 30
3. TERESINA(GER), 9 66,0 Libor Šimůnek 2 1/4   6 Zobal František 35
4. ARGENTAN, 7 68,5 ž. Jaroslav Myška 1   4 Novák Antonín 60
5. BOŽETĚCH, 8 66,0 Martin Liška krk   1 Křídlová Tamara 80
6. JACUZZI(POL), 9 64,0 Ondřej Velek 3 3/4   7 Blecha Jan 40
7. BRAMANTE(POL), 6 63,5 Jakub Kocman 16   8 Sůrová Pavlína 60
8. ARGUN, 8 66,0 ž. Bohuslav Mátl 1/2   5 Jirátová Petra 120
Čas: 05:12,81, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/4-2 1/4-1-krk-3 3/4-16-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (GRANITOL)Vránová Lucie
6 000 Kč (ARGENTAN)DS RE&LA Frančák
4 000 Kč (BOŽETĚCH)Stáj Aliance Jičín

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Beining M.

7. dostih, start 17:40
1315 CENA STAVEBNÍHO PODNIKU PŘELOUČ
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HOLLY MILL, 3 69,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   2 Myška Jaroslav 25
2. QUATIKI(FR), 3 66,0 ž. Jan Faltejsek 8   7 Juránek Petr 40
3. STEP DANCER, 3 68,0 ž. Josef Bartoš 9   1 Váňa st. Josef 27
4. LADY MOON, 3 65,0 ž. Marcel Novák daleko   3 Valášek Josef 80
PN NEBRIUS(POL), 3 63,5 Jakub Kocman     5 Sůrová Pavlína 60
Nestartovali: PUBMOON, VIEILLE D`OR
Čas: 03:35,47, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-9-daleko

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Myška Jaroslav, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

8. dostih, start 18:15
1316 CENA FC PANTER KOLESA
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT NEON, 5 69,0 ž. Marcel Novák ZADRŽENĚ   3 Slavíček Josef 55
2. FUNNY VALENTINE, 5 70,5 Libor Šimůnek 17   5 Zobal František 16
3. CALVERA, 4 65,0 ž. Jan Faltejsek 3 1/2   7 Baštová Pavlína 70
4. NOVOLARI(FR), 11 67,0 ž. Jaroslav Myška 14   4 Kinský Pavel 100
5. SAN LORENZO, 4 62,0 Ludvík Temel 7   8 Ilíková Kateřina 120
PN BALERÍNA, 7 67,0 ž. Pavel Kašný     2 Soukup Václav 55
PN TAMMYRAY, 4 63,5 Petr Tůma     1 Votava Jaroslav 55
ZN ORIENTAL LION(GB), 5 70,0 ž. Josef Bartoš     6 Váňa st. Josef 25
Čas: 03:50,50, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 17-3 1/2-14-7

Majitel: Marpet HK Trans s.r.o., Trenér: Slavíček Josef, Chov: Dvořák J.

DK prošetřila pády koní č.1TAMMYRAY a č.2 BALERÍNA a nezjistila cizí zavinění



Dostihová komise: