home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2013 2012 2011 2010 2009 30.10.2011 CH 28.10.2011 SL 23.10.2011 CH 22.10.2011 PE 16.10.2011 CH 15.10.2011 MO 09.10.2011 PE 08.10.2011 PE 02.10.2011 CH 01.10.2011 LL 28.09.2011 TO 25.09.2011 CH 24.09.2011 MO 24.09.2011 BR 18.09.2011 CH 17.09.2011 LL 11.09.2011 CH 10.09.2011 PE 04.09.2011 CH 04.09.2011 KO 03.09.2011 NE 28.08.2011 CH 27.08.2011 MO 21.08.2011 MI 21.08.2011 SL 20.08.2011 PE 20.08.2011 MI 14.08.2011 KV 13.08.2011 KO 07.08.2011 CH 06.08.2011 LL 31.07.2011 KV 30.07.2011 BV 24.07.2011 AL 23.07.2011 MO 17.07.2011 KO 16.07.2011 KV 10.07.2011 SL 09.07.2011 SH 09.07.2011 MO 06.07.2011 LL 03.07.2011 KV 02.07.2011 PE 26.06.2011 CH 25.06.2011 BR 19.06.2011 KV 18.06.2011 SL 12.06.2011 CH 11.06.2011 PE 05.06.2011 CH 04.06.2011 MO 29.05.2011 CH 28.05.2011 PE 22.05.2011 CH 21.05.2011 PE 15.05.2011 CH 14.05.2011 MO 08.05.2011 CH 07.05.2011 PE 01.05.2011 LL 30.04.2011 KV 25.04.2011 KO 24.04.2011 CH 23.04.2011 BR 17.04.2011 CH 16.04.2011 LL 10.04.2011 CH 03.04.2011 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.07.2011 - Benešov
stav dráhy: 8.0 (hluboká / Heavy)
1. dostih, start 13:00
1277 Cena Sdružení českých amatérských dostihových jezdců
Rovina V.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACAONE, 4 57,0 am. Kateřina Hlubučková JISTĚ   8 Neuberg Filip 23
2. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 8 58,5 am. Pavlína Filipová 3 3/4   5 Audy Renata 30
3. CALABRIE, 6 58,0 am. Petra Hrubá 2   3 Kantek Petr, MVDr 80
4. TERASA, 3 52,5 am. Leona Hloužková 3   9 Pulka David 100
5. ALFREDO, 3 54,0 am. Jana Nováková 2 1/2   2 Novák Antonín 120
6. SABIR, 8 56,5 am. Jindřich Fabris 2   10 Peťulová Petra 100
7. ALONG, 6 59,0 am. Dagmar Grassingerová 14   1 Kos Milan 300
8. WELL DONE, 4 55,0 am. Pavla Zgarbová 3/4   4 Hanousek Ladislav 60
9. GIPSIE, 3 54,5 am. Radka Hradcová, Bc. 10   6 Pohanka Ladislav, Ing. 300
ZN ESCAPE, 4 55,5 am. Michaela Fencková     7 Kučera Karel 40
Čas: 02:17,40, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 3/4-2-3-2 1/2-2-14-3/4-10

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: stáj DS Mlékojedy 500 Kč za ohlášenou změnu dresu (DU 16/2) DK prošetřila pád am.Fenckové a nezjistila cozí zavinění



2. dostih, start 13:32
1278 Handicap firmy Petr Šach, stavební s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARLETTA, 10 54,0 ž. Vendula Korečková V. LEHCE   6 Kantek Petr, MVDr 140
2. MAARJAS, 4 61,5 Ondřej Velek 6   3 Vocásková Helena 70
3. VLÁSKA, 6 55,5 Tomáš Vraj 1   12 Hulínský Václav, MUDr. 140
4. INNOCENT LIFE, 3 52,0 Jan Verner 3/4   5 Hronová Ilona 250
5. BOCOGNANA(FR), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2   7 Neuberg Filip 70
6. REDUL, 8 60,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   1 Fedorowicz Vladislav 120
7. ALSINA(GER), 4 57,5 žk. Martin Laube 3   4 Růžičková Martina 80
7. VODNICE, 8 55,0 am. Pavlína Filipová současně   9 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 50
9. TORONTO HILL(GER), 6 61,0 ž. Dušan Andrés krk   2 Hurt Tomáš 50
10. SONADOR, 3 60,5 ž. Petr Foret 10   11 Petrlík Allan 35
11. HIGH STORM, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava   10 Váňa Tomáš 50
ZN APRILLO(GER), 7 58,0 žk. Helena Šicová     8 Hurt Jiří 400
Čas: 02:16,90, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-1-3/4-2-hlava-3-současně-krk-10-hlava

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: stáj Sokrates 500 Kč za ohlášenou změnu dresu( DU 16/2) Sankce: ž. Andrés 200 Kč a ž.Zatloukal po 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357)



3. dostih, start 14:00
1279 Cena Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Kooperativa Benešov
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARAMIS, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   8 Novák Antonín 100
2. MONTICELLO, 2 57,5 ž. Dušan Andrés 1 1/4   4 Popelka Stanislav 40
3. MIRIAM, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal hlava   7 Neuberg Filip 23
4. PRAXE, 2 55,0 ž. Petr Foret 1 1/4   1 Hurt Jiří 20
5. ESCAPE DONNA, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 2   5 Knauer Martin 40
PN LIMBA, 2 56,0 Tomáš Vraj     3 Vinklárek Vladimír 70
PN STAGER, 2 55,5 Jan Verner     6 Kovačík František 50
Nestartovali: CHICAGO
Čas: 01:48,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-hlava-1 1/4-2

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

DK prošetřila pády koní č.3 LIMBA a č.6 STAGER a neshledala cizí zavinění



4. dostih, start 14:30
1280 Cena firmy Charvát Group s.r.o.
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KEY OF BISCAYE(IRE), 4 58,5 Josef Sovka LEHCE   6 Holčák František 80
2. PYŠNÁ PRINCEZNA, 7 57,0 Ondřej Velek 5   2 Berthier Kateřina 55
3. ANAMO(FR), 4 55,5 žk. Martin Laube 5   4 Váňa st. Josef 40
4. MACK THE KNIFE, 5 62,0 ž. Petr Foret 1 1/2   8 Hurt Jiří 77
5. CHERI RULES, 9 58,0 am. Pavlína Filipová krk   3 Audy Renata 50
6. CHAR, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 4   9 Váňa Tomáš 24
7. SAFÍR TREASURE, 4 55,5 žk. Veronika Fricová 5   7 Křídlová Tamara 180
8. YES BUBBA(GB), 3 53,0 žk. Daniel Zurynek 4 1/2   5 Kotáb Eduard 100
9. ASPEN(POL), 6 59,0 ž. Dušan Andrés 4 1/2   1 Hurt Tomáš 25
Čas: 02:19,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-5-1 1/2-krk-4-5-4 1/2-4 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (PYŠNÁ PRINCEZNA)Staňka Uherčice
6 000 Kč (MACK THE KNIFE)Stáj Meran
4 000 Kč (CHERI RULES)Stáj Filip

Majitel: Stáj Magog, Trenér: Holčák František, Chov: Iona Equine

Sankce:am.Filipová P.a žk.Laube M.po 200 Kč za nekázeň u startu DDŘ §357)



5. dostih, start 15:00
1281 Cena Stáje Sokrates
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DABL, 5 59,0 ž. Petr Foret JISTĚ   8 Hurt Jiří 30
2. DANUBIT, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   11 Hurt Jiří 25
3. CANADIAN LADY, 6 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2   12 Váňa Tomáš 60
4. GOLDY, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář 2   3 Křídlová Tamara 100
5. LINDSAY, 3 51,0 žk. Martin Laube 3   1 Zobal František 110
6. VIA MIA, 3 52,5 Jan Verner 2   7 Hurt Tomáš 45
7. NIGHT KING, 3 55,0 žk. Nikola Petrlík 2   5 Petrlíková Ivona 120
8. NEXTREME, 6 58,0 žk. Helena Šicová 1 1/2   4 Hurt Jiří 200
9. DOUBLE GAME(IRE), 5 58,5 Tereza Vašinová 1 1/4   6 Vašina Josef 180
10. WIRTENA, 10 58,0 ž. Dušan Andrés 4   9 Kantek Petr, MVDr 60
11. BACK BURN, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 5   10 Kučera Karel 120
ZN MOVIE STAR(POL*), 5 55,5 žk. Veronika Fricová     2 Křídlová Tamara 1200
Čas: 01:29,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2 1/2-2-3-2-2-1 1/2-1 1/4-4-5

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef

Sankce: tr. Zobal F. 200 Kč za pozdní příchod koně č.1 LINDSAY do paddocku (DŘ §332), tr. Hurt T. 200 Kč a tr.Hurt J. po 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koňmi č.7 VIA MIA č.8 DABL (DŘ §377), tr.Křídlová T.výstraha za nepřipravenost koně č.2 MOVIE STAR do dostihu (DŘ §411 f)



6. dostih, start 15:30
1282 Cena společností Conseq Invest a VOSA - MVS, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZIAK, 6 60,0 ž. Petr Foret JISTĚ   4 Hurt Jiří 35
2. LUCIJANUS, 5 62,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2   2 Váňa Tomáš 35
3. WELL MAN(GER), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3   3 Chaloupka Václav, Ing. 80
4. TANKRÉGA, 4 54,0 am. Pavlína Filipová 1   7 Audy Renata 80
5. GREATE GENEROUS(GB), 5 58,5 Ondřej Velek 9   6 Vocásková Helena 17
6. RIGHT, 5 54,5 žk. Martin Laube 7   1 Knauer Martin 120
7. LENZIR, 7 57,5 Jan Verner 18   5 Hurt Tomáš 100
Čas: 02:19,70, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3-1-9-7-18

Majitel: Stáj Meran, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef


7. dostih, start 16:10
1283 Cena společností Autocentrum Bupi, s.r.o. a Chlazení Novák
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší - klisny
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAMAJKA, 4 62,0 Jakub Kocman JISTĚ   5 Vinklárek Vladimír 30
2. INÉS, 5 66,5 Vladimír Verner 2 1/2   9 Hurt Tomáš 100
3. DAINTY RAST, 4 61,5 Ondřej Velek 2   12 Votava Jaroslav 100
4. GILLAN, 5 71,0 ž. Marcel Novák 1 1/2   4 Růžičková Martina 70
4. BLUE JAZ, 4 65,0 ž. Dušan Andrés současně   6 Popelka Stanislav 40
6. RIGGI, 5 66,5 Jan Derych 7   8 Tůma st. Petr 300
7. MARSYLIANKA(POL), 7 67,0 Milan Kos 2   10 Kos Milan 160
8. POWER PRIZE(GER), 5 69,0 ž. Luboš Urbánek 12   3 Fedorowicz Vladislav 77
Z MAYFLOWER, 5 71,0 ž. Josef Bartoš     7 Hanousek Ladislav 28
PN NAĎA, 5 67,5 Petr Kříž     1 Vašina Josef 260
ZN LABBELA, 5 66,5 Ivan Siegl, Ing.     2 Hurt Jiří 110
Nestartovali: SORDIA
Čas: 04:25,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2-1 1/2-současně-7-2-12

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Vinklárek V.

DK prošetřila zadržení koně č.7 MAYFLOWER a vysvětlení jezdce (zranění koně) vzala na vědoní.



8. dostih, start 16:40
1284 IV. Těžká cross-country firmy Benti - byty spol. s r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4950 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CURATOR(POL), 7 67,5 Libor Šimůnek JISTĚ   5 Zobal František 30
2. GULÁN, 7 68,0 ž. Marcel Novák 2 1/2   11 Hrudka ml. Jaromír 200
3. BRICASSAR, 11 68,0 ž. Pavel Szikora 3/4   3 Erban Jaroslav 40
4. PYTHIA, 9 63,5 Ondřej Velek 3   2 Žalud Radek 90
5. AZTEKE(GER), 6 66,5 Vladimír Verner 1 1/2   1 Hurt Tomáš 70
6. ASISTENT, 7 65,5 Ivan Siegl, Ing. 10   10 Hurt Jiří 250
7. BOŽETĚCH, 8 67,5 Martin Liška 4   6 Křídlová Tamara 45
8. KILLWILLIE(IRE), 12 65,5 Jakub Kocman daleko   9 Vinklárek Vladimír 120
9. MATHEO, 5 69,0 ž. Bohuslav Mátl 3   7 Popelka Stanislav 100
Z NORINO(POL), 5 68,0 ž. Josef Bartoš     8 Váňa st. Josef 30
Z ZANUSSY, 8 66,5 Josef Sovka     4 Kabelková Hana 80
Čas: 06:52,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3/4-3-1 1/2-10-4-daleko-3

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Zobal František, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Sankce: ž.Novák M. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)



9. dostih, start 17:15
1285 Velká benešovská steeplechase firmy Meran Praha
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1275 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAURON, 6 67,0 Martin Liška JISTĚ   2 Liška Martin 45
2. BACCARAT, 9 68,0 ž. Marek Stromský 1   4 Popelka Stanislav 30
3. KASIM, 6 67,0 ž. Marcel Novák 14   1 Kejzlar Přemek 100
4. IMÁGO, 8 67,0 ž. Bohuslav Mátl daleko   5 Popelka Stanislav 50
Z DERBY SHARP, 11 67,0 Josef Sovka     8 Holčák Radek 77
Z HEATHER, 6 65,0 Zdeněk Bodlák     7 Foukal Milan 400
Z ILYA(GER*), 7 65,0 Zdeněk Řezáč     3 Řezáčová Jana 120
PN GODEA, 7 66,0 ž. Dušan Andrés     6 Bělka Martin 60
SN LIRAIN, 10 67,0 ž. Josef Bartoš     9 Váňa st. Josef 25
Čas: 07:20,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-14-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (SAURON)M&T Zámecký statek Luka
9 000 Kč (BACCARAT)Nýznerov
6 000 Kč (KASIM)Stáj Kejzlar

Majitel: M&T Zámecký statek Luka, Trenér: Liška Martin, Chov: Pe Gaz International

Sankce: ž.Bartoš J.a ž. Mátl B.po 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ § 364a)




Dostihová komise: