home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2013 2012 2011 2010 2009 30.10.2011 CH 28.10.2011 SL 23.10.2011 CH 22.10.2011 PE 16.10.2011 CH 15.10.2011 MO 09.10.2011 PE 08.10.2011 PE 02.10.2011 CH 01.10.2011 LL 28.09.2011 TO 25.09.2011 CH 24.09.2011 MO 24.09.2011 BR 18.09.2011 CH 17.09.2011 LL 11.09.2011 CH 10.09.2011 PE 04.09.2011 CH 04.09.2011 KO 03.09.2011 NE 28.08.2011 CH 27.08.2011 MO 21.08.2011 MI 21.08.2011 SL 20.08.2011 PE 20.08.2011 MI 14.08.2011 KV 13.08.2011 KO 07.08.2011 CH 06.08.2011 LL 31.07.2011 KV 30.07.2011 BV 24.07.2011 AL 23.07.2011 MO 17.07.2011 KO 16.07.2011 KV 10.07.2011 SL 09.07.2011 SH 09.07.2011 MO 06.07.2011 LL 03.07.2011 KV 02.07.2011 PE 26.06.2011 CH 25.06.2011 BR 19.06.2011 KV 18.06.2011 SL 12.06.2011 CH 11.06.2011 PE 05.06.2011 CH 04.06.2011 MO 29.05.2011 CH 28.05.2011 PE 22.05.2011 CH 21.05.2011 PE 15.05.2011 CH 14.05.2011 MO 08.05.2011 CH 07.05.2011 PE 01.05.2011 LL 30.04.2011 KV 25.04.2011 KO 24.04.2011 CH 23.04.2011 BR 17.04.2011 CH 16.04.2011 LL 10.04.2011 CH 03.04.2011 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 24.07.2011 - Albertovec
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:31
1269 Cena společnosti SENZA, spol. s r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BASS ROCK(GB), 4 64,0 ž. Marek Stromský LEHCE   2 Holčák Radek  
2. BRENET, 8 70,0 ž. Dušan Andrés 11   11 Uhl Jiří  
3. AMANT DOUX, 7 66,5 Tomáš Bosák 3/4   3 Holčák František  
4. LOU BEGA, 6 64,5 Ludvík Temel 1 1/4   5 Míček Milan, Ing.  
5. LUCKY FOR LIFE, 9 66,5 Zdeněk Bodlák daleko   10 Bodlák Radim  
6. DEVERO, 9 65,5 am. Jan Odložil daleko   4 Míček Milan, Ing.  
7. KOSTA(POL), 4 64,0 Michal Kubík 2   6 Holčák Radek  
Z PRODY, 5 66,5 Martin Liška     9 Matysík Zdeněk  
PN KIER(POL), 4 65,0 ž. Marcel Novák     1 Theimer Milan, Ing.  
PN MERRY ANGEL, 4 62,0 Jan Derych     8 Ilíková Kateřina  
Nestartovali: GEDAR
Čas: 03:54,87, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 11-3/4-1 1/4-daleko-daleko-2

Majitel: Stáj Hřebčín Albertovec, Trenér: Holčák Radek, Chov: Nawara Stud

DK prošetřilas pády jezdců ž.Nováka (č.1 KIER) a Derycha (č.8 MERRY ANGEL) a nezjistila cizí zavinění.



2. dostih, start 13:08
1270 Cena společnosti Phoenix – Zeppelin, spol. s r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEBESKÝ JEZDEC, 10 70,0 ž. Dušan Andrés BOJ   9 Uhl Jiří  
2. MATT, 6 72,0 ž. Jaroslav Myška 1/2   2 Syslová Lenka  
3. MR MILLIONAIRE(GER), 5 68,5 Michal Kubík hlava   11 Holčák František  
4. SHAMAN, 7 71,0 ž. Marek Stromský 5   5 Holčák Radek  
5. ALJAŠKA, 8 68,0 ž. Pavel Kašný daleko   1 Novák Antonín  
6. SHARON, 10 69,0 am. Jiří Štencel 17   3 Míček Milan, Ing.  
7. MAURBIG, 9 67,5 Ludvík Temel hlava   7 Seménka Zdeněk  
8. RELLUS, 7 70,0 ž. Marcel Novák 2   10 Vinklárek Vladimír  
Z CORPUS DELICTI, 5 67,5 Jan Derych     6 Theimer Milan, Ing.  
Z RICARDA, 5 66,0 Martin Liška     8 Matysík Zdeněk  
Z SONG FOR TRIBAL, 4 63,0 Tomáš Bosák     4 Míček Milan, Ing.  
Nestartovali: RICETTA
Čas: 04:39,69, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-hlava-5-daleko-17-hlava-2

Majitel: DS Sendy Ostrava - Uhl, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Ševčík M.,Ing.


3. dostih, start 13:40
1271 Cena Mora - obce Štěpánkovice
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGENTAN, 7 70,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE   9 Novák Antonín  
2. KORINKA, 10 68,0 ž. Marek Stromský 6   2 Popelka Stanislav  
3. HABITAT ONE, 5 71,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   3 Uhl Jiří  
4. NASAIRÉE(SVK), 4 63,0 Petr Tůma daleko   7 Brečka Jaroslav  
5. HEATHER, 6 65,5 Zdeněk Bodlák 1 1/4   10 Foukal Milan  
PN BAMBINA(POL), 5 68,0 Rostislav Benš     8 Wroblewska Iwona  
PN MERLOT, 6 67,5 Ludvík Temel     5 Míček Milan, Ing.  
PN VANTAL(SVK), 4 62,0 Jakub Kocman     1 Brečka Jaroslav  
ZN SUN COURT(POL), 8 71,0 ž. Radek Havelka     12 Holčák Radek  
SN WELLDANCER(GER), 9 70,0 ž. Josef Váňa st.     4 Váňa st. Josef  
Nestartovali: BONSTAR, DEMIKÁT
Čas: 04:33,66, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-1 1/4-daleko-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (ARGENTAN)DS Malá Morávka
6 000 Kč (KORINKA)EŽ Praha a.s.
4 000 Kč (HABITAT ONE)DS Sendy Ostrava - Uhl

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál


4. dostih, start 14:20
1272 Cena Slezska cross country společnosti KOOL Trading, spol. s r.o.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMARAGON, 6 66,0 ž. Marcel Novák TUHÝ BOJ   7 Odložil Pavel  
2. HAPPY BRIDGE, 6 66,0 ž. Dušan Andrés hlava   6 Uhl Jiří  
3. AMANT GRIS(FR), 12 66,0 ž. Marek Stromský 17   3 Holčák Radek  
4. SEŠLOST, 7 66,0 ž. Jaroslav Myška 2   5 Matysík Zdeněk  
5. GECOSS, 8 67,0 ž. Pavel Kašný 2 1/4   2 Novák Antonín  
6. VAKACIUS, 10 67,0 Libor Sedlář 12   1 Seménka Zdeněk  
7. PARABELLA, 8 62,5 Jan Derych 1 3/4   4 Derych Vladimír  
Čas: 05:30,43, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-17-2-2 1/4-12-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (AMARAGON)Stáj Dopa-Odložil
6 000 Kč (HAPPY BRIDGE)DS Sendy Ostrava - Uhl
4 000 Kč (SEŠLOST)Stáj Petrov - Matysík

Majitel: Stáj Dopa-Odložil, Trenér: Odložil Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: tr. Odložil Pavel 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU16/4)



5. dostih, start 14:59
1273 Albertovská cross country – Cena společnosti AUTO Heller s.r.o.
Steeplechase crosscountry I.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOMIS, 10 66,0 ž. Jaroslav Myška BOJ   6 Novák Antonín  
2. VALLDEMOSO, 7 67,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   7 Uhl Jiří  
3. ISAR(GER*), 10 67,0 ž. Marek Stromský 3/4   1 Holčák Radek  
4. SATER(POL), 11 67,0 ž. Pavel Kašný daleko   5 Syslová Lenka  
5. MONTGOMERY, 11 67,0 Libor Sedlář 2 1/2   3 Seménka Zdeněk  
PN KARLSBAD(GER), 8 67,0 ž. Radek Havelka     4 Holčák Radek  
ZN CALAND(POL), 8 69,0 ž. Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
Čas: 06:34,93, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 3/4-3/4-daleko-2 1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (TOMIS)DS Malá Morávka
15 000 Kč (VALLDEMOSO)DS Sendy Ostrava - Uhl
10 000 Kč (ISAR(GER*))ZZN Polabí-Luka

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín,

DK postoupila Pořádkové komisi oznámení o porušení DŘ - nedodržení vytýčené dráhy dostihu jezdcem Myškou, kůňč.6 TOMIS.



6. dostih, start 15:35
1274 Cena firmy CHLEBIŠ s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCEZNA XENIE, 5 55,0 Petra Výtisková LEHCE   7 Bělka Martin  
2. ARZEK, 6 60,0 Zdeněk Bodlák 2 1/4   1 Bodlák Radim  
3. CHERI POND, 6 55,5 Tomáš Vraj 3/4   6 Bodlák Radim  
4. REALTA, 6 62,5 ž. Dušan Andrés 3 3/4   5 Bodlák Radim  
5. LYNETTE, 4 61,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2   2 Tůma Pavel  
6. IBISA, 10 54,0 ž. Vendula Korečková hlava   4 Vymazal Josef  
7. VACANTARO, 5 52,0 žk. Martin Laube 1 3/4   3 Moravec Zdeněk  
8. BLÝSKÁČEK, 4 51,0 am. Tereza Bilíková daleko   8 Mocek Květoslav  
Nestartovali: BE CHIEF(POL)
Čas: 02:07,54, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/4-3/4-3 3/4-2 1/2-hlava-1 3/4-daleko

Majitel: Rokyta-advokát Bílovec, Trenér: Bělka Martin, Chov: Ševčík M.,Ing.

Sankce: tr. Mocek K.500 Kč za špatné nasedlání koně č.8 BLÝSKÁČEK (DŘ § 411b



7. dostih, start 16:10
1275 Cena Jezdecké agentury A. A. Bober
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CUX, 3 65,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Složil Pavel  
2. STEFAN, 3 61,0 Jan Derych 3   3 Suchánek Martin  
3. DACI, 3 57,5 am. Pavlína Filipová 5   9 Míček Milan, Ing.  
4. PROVOKACE, 3 56,0 žk. Martin Laube 2 3/4   5 Tůma Pavel  
5. KATRIBA, 3 59,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   1 Uhl Jiří  
6. MONEYPENNY, 3 56,0 am. Markéta Krejčí 3 1/4   7 Popelka Stanislav  
7. CANDY BAY, 3 59,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4   6 Vymazal Josef  
8. GENTR, 3 59,5 Zuzana Vokálková 1/2   10 Holčák František  
9. PRVNÍ LÁSKA, 3 60,0 Tomáš Vraj 8   2 Bodlák Radim  
10. MÉDIUM, 3 62,0 Ludvík Temel 3   8 Ilíková Kateřina  
Čas: 02:39,14, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-5-2 3/4-2 1/4-3 1/4-1 3/4-1/2-8-3

Majitel: TVCK Radslavice-Složil, Trenér: Složil Pavel, Chov: Kroutilík J.

Sankce: j.Derych J. 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)



8. dostih, start 16:40
1276 Cena Restaurace Albertovec
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LÁLÁ, 8 62,0 Tomáš Vraj LEHCE   4 Bodlák Radim  
2. CHANCI RISK, 7 63,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   7 Audy Renata  
3. NEGRO SAMBA(POL), 5 63,0 Marek Stromský 6   8 Tůma Pavel  
4. LUKYTTA, 5 64,0 Zdeněk Bodlák 2 1/4   2 Šomanová Lenka, Ing.  
5. CAROLINA ANNA, 5 61,0 žk. Martin Laube 1 3/4   5 Seménka Zdeněk  
6. ENYKY BENYKY, 4 63,5 Ludvík Temel 1 3/4   3 Minaříková Jana  
7. SARDONYKS(POL), 5 65,0 Pavel Kašný 2   6 Syslová Lenka  
8. KSIAŽE CHIEF(POL), 4 61,5 am. Pavlína Filipová 6   9 Audy Renata  
DD DELONNE, 4 65,0 Marcel Novák daleko   1 Vinklárek Vladimír  
Čas: 03:58,93, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 1 1/4-6-2 1/4-1 3/4-1 3/4-2-6-daleko

Majitel: DS Radim Bodlák, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Picek M.

Kůň č.1 DELONNE byl diskvalifikován, protože nebyl na distanci, když vítěz probíhal cílem (DŘ §430)




Dostihová komise: