home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2013 2012 2011 2010 2009 30.10.2011 CH 28.10.2011 SL 23.10.2011 CH 22.10.2011 PE 16.10.2011 CH 15.10.2011 MO 09.10.2011 PE 08.10.2011 PE 02.10.2011 CH 01.10.2011 LL 28.09.2011 TO 25.09.2011 CH 24.09.2011 MO 24.09.2011 BR 18.09.2011 CH 17.09.2011 LL 11.09.2011 CH 10.09.2011 PE 04.09.2011 CH 04.09.2011 KO 03.09.2011 NE 28.08.2011 CH 27.08.2011 MO 21.08.2011 MI 21.08.2011 SL 20.08.2011 PE 20.08.2011 MI 14.08.2011 KV 13.08.2011 KO 07.08.2011 CH 06.08.2011 LL 31.07.2011 KV 30.07.2011 BV 24.07.2011 AL 23.07.2011 MO 17.07.2011 KO 16.07.2011 KV 10.07.2011 SL 09.07.2011 SH 09.07.2011 MO 06.07.2011 LL 03.07.2011 KV 02.07.2011 PE 26.06.2011 CH 25.06.2011 BR 19.06.2011 KV 18.06.2011 SL 12.06.2011 CH 11.06.2011 PE 05.06.2011 CH 04.06.2011 MO 29.05.2011 CH 28.05.2011 PE 22.05.2011 CH 21.05.2011 PE 15.05.2011 CH 14.05.2011 MO 08.05.2011 CH 07.05.2011 PE 01.05.2011 LL 30.04.2011 KV 25.04.2011 KO 24.04.2011 CH 23.04.2011 BR 17.04.2011 CH 16.04.2011 LL 10.04.2011 CH 03.04.2011 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.07.2011 - Most
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:17
1261 Cena VIAMONT Development a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SMITH AND WESSEN(GER), 4 50,5 Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ   4 Wolf Martin 60
2. VITULUS(GER), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   1 Koplík Zdeno 50
3. LARAN(IRE), 3 56,0 Tomáš Vraj 1/2   9 Luka Václav, Ing. 35
4. RABBIT SHINKO(GB), 5 57,5 ž. Petr Foret 1 3/4   7 Petrlík Allan 140
5. BORDO(POL), 5 55,5 ž. Tomáš Lukášek krk   6 Hurt Tomáš 100
6. NIGHTINSHINING(IRE), 7 57,0 ž. Pavel Hlavatý krk   10 Wroblewski Grzegorz 80
7. FIRSSIO, 4 51,5 Natalie Arendsen 3/4   2 Váňa Tomáš 80
8. LUCKY HORSE(POL), 6 59,0 ž. Milan Zatloukal nos   5 Drlík Jaroslav 55
9. LA TORTURA, 5 52,5 Jan Verner 4   8 Pejšková Ivana, Ing. 100
10. KATANGO(GER), 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   3 Wolf Martin 160
Čas: 01:39,93, Mezičasy: (26,76 - 24,97 - 23,55 - 24,66)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1/2-1 3/4-krk-krk-3/4-nos-4-1 1/4

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Wolf Martin, Chov: Matte G.,Dr.

Sankce: tr.Luka 2 Václav 200 Kč za pozdní příchod koně č. 9 LARAN do paddocku (DŘ § 332), ž.Foret Petr 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)



2. dostih, start 13:54
1262 Severočeská cena Hitrádia FM (ovál)
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADDISON(GER), 6 60,0 am. Linda Fedorowiczová BOJ   5 Fedorowicz Vladislav 110
2. FINAL FLASH(GER), 5 57,5 ž. Zdenko Šmida 1/2   6 Kubovičová Zuzana, Ing. 150
3. GLASS OF CHAMPAGNE(SLO), 5 63,0 ž. Jaroslav Línek krk   2 Chodúr Jozef 60
4. DOROTKA(FR*), 3 57,5 ž. Petr Foret 3/4   1 Wroblewski Grzegorz 150
5. EDIGGIO, 7 60,0 ž. Milan Zatloukal 3/4   4 Mimra Zdeněk 30
6. FALCOHILL(IRE), 5 63,0 ž. Jan Rája 1 1/2   9 Luka Václav, Ing. 60
7. CHARHIZARD(POL), 3 56,0 Jan Verner 1   7 Hurt Tomáš 150
8. RABBIT KING(GB), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   3 Petrlík Allan 25
9. NICE TIGER(GER), 6 63,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   8 Koplík Zdeno 80
10. FRANCE EXTREME, 5 57,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   10 Váňa Tomáš 140
Čas: 01:11,18, Mezičasy: (25,20 - 22,02 - 23,97)
Výrok: BOJ 1/2-krk-3/4-3/4-1 1/2-1-1 1/4-1 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (DOROTKA(FR*))DS Pegas
15 000 Kč (EDIGGIO)EŽ Praha a.s.

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Trona

Tr. Mimra Z. upozornil na možnou změnu formy koně č. 4 EDIGGIO (DŘ § 358). Sankce: ž.Šmida Z. 500 Kč za křižování koně č. 3 RABBIT KING v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)



3. dostih, start 14:23
1263 Velká Mostecká cena společnosti Vršanská uhelná
Steeplechase I.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HETMAN POLNY(POL), 7 68,0 ž. Bohuslav Mátl V. LEHCE   7 Baštová Pavlína, Ing. 30
2. LEWIN, 5 68,0 Libor Šimůnek 9   5 Zobal František 100
3. PRIORY BAY(USA), 7 68,0 ž. Jan Faltejsek 1 1/2   1 Váňa st. Josef 30
4. SHERON, 6 68,0 ž. Pavel Kašný 5   3 Zachovalová Kamila 140
5. SORBETIERE(FR), 5 66,0 ž. Dušan Andrés krk   8 Wroblewski Grzegorz 100
6. LIESBRIEF, 7 68,0 ž. Jaroslav Myška 4   4 Myška Jaroslav 160
7. RUBÍN, 9 68,0 Barbora Málková daleko   2 Růžičková Martina 160
PN GRILIAS, 7 68,0 ž. Josef Váňa st.     6 Váňa st. Josef 30
Čas: 05:47,45, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 9-1 1/2-5-krk-4-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (LEWIN)Stáj Luka
15 000 Kč (SHERON)Hospůdka Malá-Hradčany

Majitel: Jan Červenka, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Kůň č. 3 SHERON byl vybrán k antidopingové kontrole



4. dostih, start 15:10
1264 OAKS společnosti Litvínovská uhelná
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
800000 Kč (320000 - 176000 - 112000 - 80000 - 56000 - 32000 -24000) Maj. Prémie: 50000 Kč (50000 - 0 - 0)
Zápisné: 6000 + 16000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHAN, 3 59,0 ž. Jan Rája BOJ   3 Votava Jaroslav 150
2. YUCCA(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava   4 Lehocký Jozef 30
3. RABBIT MOTIVATOR(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 2   5 Blecha Jan 60
4. WAHIDA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   6 Horáková Lenka 140
5. PINK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava   2 Germič Karel 150
6. ANJOU(GER*), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 3/4   1 Olehla Čestmír, MVDr. 30
7. PIKARDIE(FR*), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   8 Wroblewski Grzegorz 45
8. TORMENTA(POL), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida kr.hlava   7 Kubovičová Zuzana, Ing. 85
9. GALANTERY(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 11   9 Blažková Helena 120
10. RANCERKA(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret nos   11 Horáková Lenka 440
11. MARKETA(POL), 3 58,0 ž. Ilona Hronová 18   10 Hronová Ilona 500
Čas: 02:37,41, Mezičasy: (30,94 - 25,60 - 26,50 - 26,36 - 24,06 - 23,94)
Výrok: BOJ hlava-2-3/4-kr.hlava-3/4-3 1/2-kr.hlava-11-nos-18
Maj. prémie:
50 000 Kč (ORPHAN)EKOFARMA Rybár

Majitel: EKOFARMA Rybár, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Ekofarma Rybár

Kůň č. 3 ORPHAN byl vybrán k antidopingové kontrole. DK nařizuje přezkoušení koně č. 6 WAHIDA ze způsobilosti startu ze startovacích boxů před příštím startem (DŘ § 346b). Kůň č. 2 PINK ztratil na startu asi 3 délky. Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1kg na koni č. 3 ORPHAN (DŘ § 326), 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316) a 1000 Kč za křižování koně č. 1 ANJOU v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c), ž. Lukášek T. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž. Pavlíček J. 500 Kč za odsedlání koně mimo určené místo (DŘ § 383c), tr. Olehla Č. 500 Kč za předčasné opuštění č. 1 ANJOU z vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377).



5. dostih, start 15:42
1265 Cena společnosti Vodohospodářské stavby, spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWAKOPMUND(GER), 6 61,0 ž. Jan Rája JISTĚ   2 Lisek Michal 60
2. CHRISSIO(GER), 6 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. 3   7 Drlík Jaroslav 120
3. DIAMOND RACE(IRE), 3 57,0 ž. Petr Foret 1   5 Török Dalibor 40
4. NEW JAPE(POL), 6 60,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   1 Baštová Pavlína, Ing. 100
5. ALAAF(GER), 3 50,0 Ingrid Janáčková Koplíková 3/4   8 Pejšková Ivana, Ing. 120
6. DAMONIE, 4 62,0 ž. Milan Zatloukal hlava   4 Votava Jaroslav 100
7. RIVER SPEED(GER), 7 63,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   6 Chaloupka Václav, Ing. 160
8. IDEALIST(POL), 9 62,5 ž. Jaromír Šafář 1/2   9 Horová Oliva, Ing. 200
9. PEPA HAVEL(FR), 3 51,5 am. Linda Fedorowiczová 2 1/2   3 Fedorowicz Vladislav 35
10. LIEVE STAR, 5 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   10 Šatra Tomáš 250
11. ROMAN BEAUTY(GER), 4 57,0 ž. Jakub Pavlíček 3 1/2   11 Maršíčková Miroslava 200
12. SEABRA(GB), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4   12 Kotáb Eduard 60
Čas: 02:06,81, Mezičasy: (26,60 - 24,83 - 25,86 - 24,45 - 25,07)
Výrok: JISTĚ 3-1-2 1/4-3/4-hlava-1 1/4-1/2-2 1/2-1-3 1/2-1 3/4

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Gest.Am Schlossgarten


6. dostih, start 16:17
1266 Cena společnosti HERKUL, a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANILLCA(IRE), 2 55,5 Tomáš Vraj LEHCE   6 Luka Václav, Ing. 16
2. VIERVILLE(FR), 2 51,0 am. Linda Fedorowiczová 2 1/4   3 Fedorowicz Vladislav 45
3. ADIUTANT(POL), 2 50,0 Jan Verner 1 1/4   1 Hurt Tomáš 150
4. SICÍLIE, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4   4 Vocásková Helena 50
5. REGGIE, 2 53,0 Ingrid Janáčková Koplíková 6   5 Hurt Jiří 70
6. PORTYR, 2 51,0 žk. Martin Laube 6   2 Chaloupka Václav, Ing. 120
Čas: 01:12,71, Mezičasy: (24,95 - 22,78 - 24,98)
Výrok: LEHCE 2 1/4-1 1/4-3/4-6-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (SICÍLIE)Zeas Staré Hradiště
9 000 Kč (REGGIE)Michaela-Hruboš

Majitel: PMA Racing Syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mrs Walsh N.

Kůň č. 1 ADIUTANT byl vybrán k antidopingové kontrole Sankce: žk.Laube M.500 Kč za odsedlání koně mimo určené místo (DŘ §383c)



7. dostih, start 16:48
1267 Cena společnosti CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHT FOOTED(IRE), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ   9 Kotáb Eduard 50
2. KEVIN THE KNIGHT(GER), 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1   14 Horová Oliva, Ing. 140
3. SECO, 6 61,0 ž. Jan Rája krk   8 Tajmr Michal 50
4. FÜRST FEIVEL(GER), 4 58,0 ž. Petr Foret 1/2   3 Bekrová Gabriela 500
5. QUANTANAMERA, 6 52,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4   4 Bartoš st. Josef 120
6. CRAZY CARROT(GER), 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček hlava   6 Maršíčková Miroslava 500
7. JOKOONO(GER), 5 51,0 am. Linda Fedorowiczová 1   13 Fedorowicz Vladislav 400
8. CAZZAR(GER), 5 52,5 Jan Verner krk   10 Horová Oliva, Ing. 100
9. PRINCEZNA(GB), 3 57,5 Natalie Arendsen 1   7 Bartoš st. Josef 140
10. ROSEBURN(FR), 6 54,0 žk. Martin Laube krk   12 Drlík Jaroslav 200
11. MOILLY, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   5 Koplík Zdeno 70
12. PRODLEVA, 3 59,5 Tomáš Vraj 4   2 Luka Václav, Ing. 25
13. SMALL WITCH, 3 54,5 ž. Ilona Hronová 1 3/4   11 Hronová Ilona 400
14. ERAGON, 3 58,5 ž. Radek Koplík 3   1 Bekrová Gabriela 300
Čas: 01:27,56, Mezičasy: (14,57 - 23,04 - 24,32 - 25,63)
Výrok: JISTĚ 1-krk-1/2-1 1/4-hlava-1-krk-1-krk-1 1/2-4-1 3/4-3

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Coburn Joan


8. dostih, start 17:15
1268 Cena Obvodního báňského úřadu v Mostě
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANNABELLA, 7 65,5 Jakub Kocman JISTĚ   9 Tajmr Michal 100
2. TRIVERO(USA), 5 70,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/4   6 Neuberg Filip 30
3. CAMPARO(POL), 7 70,0 ž. Bohuslav Mátl 1   3 Baštová Pavlína, Ing. 17
4. BE JAPE(POL), 5 67,5 Petr Tůma 10   2 Votava Jaroslav 77
5. GLEAM(POL*), 5 70,0 ž. Jaroslav Myška 8   8 Myška Jaroslav 180
6. ESPERAR, 6 71,0 ž. Luboš Urbánek hlava   4 Urbánek Luboš 45
7. HOLY GRAIL, 5 68,0 ž. Dušan Andrés daleko   1 Jirátová Petra 100
Z DUSILENKA(IRE), 4 64,5 Ondřej Velek     5 Zobal František 55
Z VINIUS, 11 67,5 Štěpánka Sedláčková     7 Vašina Josef 180
Čas: 04:23,66, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-10-8-hlava-daleko

Majitel: Potoky, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň



Dostihová komise: