home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.07.2011 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:33
1246 Cena společností LOKOTRANS, s.r.o. a FERAMO MODEL BRNO, s.r.o.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUŘINKA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   8 Vinklárek René 80
2. PLAY THE GAME, 4 51,5 žk. Daniel Zurynek 2   2 Hronová Ilona 200
3. AGRESE, 3 55,5 Tomáš Vraj 3   5 Luka Václav 25
4. YSOLDA, 4 56,5 ž. Jaromír Šafář krk   1 Hulínský Václav 33
5. CHEVA, 3 52,0 am. Alena Pospíšilová 2 3/4   4 Šatra Tomáš 120
6. VIGNOLA, 3 62,0 žk. Martin Laube 1 3/4   3 Horová Oliva 40
7. ARCHIE COMICS, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 3   7 Bieliková Marta 140
S WIRTENA, 10 55,5 Ingrid Koplíková     6 Kantek Petr 80
Čas: 01:27,93, Mezičasy: (14,38-25,34-24,57-23,64)
Výrok: JISTĚ 2-3-krk-2 3/4-1 3/4-3

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Vinklárek René, Ing., Chov: Filištejn Václav, Ing.

Sankce: žk.Laube Martin 500 Kč za nadměrné použitáí bičíku (DŘ §316)

video

2. dostih, start 15:04
1247 Cena společnosti AGRO BYŠKOVICE, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DESERT MONARCH(IRE), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ   2 Vocásková Helena 17
2. KETTY(GB), 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   8 Horová Oliva 120
3. DECORUS, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2   6 Syslová Lenka 30
4. ADIUTANT(POL), 2 56,5 Jan Verner 3   1 Hurt Tomáš 77
5. UNANGEPASSE(FR), 2 52,5 žk. Martin Laube 8   9 Váňa st. Josef 120
6. CHARLAYNE, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 2   7 Blecha Jan 120
7. ROBINSON, 2 54,5 Ingrid Koplíková 2 1/4   3 Jirátová Petra 140
8. POLÁRNÍ VICHŘICE, 2 55,5 Tomáš Vraj 1 1/2   4 Luka Václav 60
9. TREMONT, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal nos   5 Resulov Artur 50
Čas: 01:28,27, Mezičasy: (14:50-25,85-24,75-23,17)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2 1/2-3-8-2-2 1/4-1 1/2-nos
Maj. prémie:
15 000 Kč (DECORUS)Jezdecké potřeby Ostrava

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Lilburn T.C.

Kůň č 9 UNANGEPASSE ztratil na startu asi 8 délek, kůň č.4 POLÁRNÍ VICHŘICE asi 3 délky.

video

3. dostih, start 15:34
1248 Cena společností YOKO CZ, s.r.o. a BORS BŘECLAV, a.s.
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1300 + 2950 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARO(POL), 4 61,0 ž. Jan Rája JISTĚ   1 Váňa st. Josef 16
2. DEVIL`S STAR, 5 61,0 ž. Milan Zatloukal 2   8 Drlík Jaroslav 140
3. FABIO, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   10 Horáková Lenka 100
4. PUMPKIN, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk   3 Blecha Jan 30
5. TALGAR(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek nos   9 Šavujev Arslangirej 100
6. TIMBER(GER), 4 61,0 ž. Radek Koplík 1/2   7 Lisek Michal 140
7. MADANPOUR(IRE), 5 63,0 žk. Martin Laube 4   5 Resulov Artur 140
8. FLYING EAGLE(POL), 4 59,0 Ondřej Velek 1   4 Berthier Kateřina 500
9. FENCER, 3 55,5 Tomáš Vraj 6   6 Váňa Tomáš 160
Nestartovali: HONEY BUNNY, NOVILLY(GER)
Čas: 02:35,79, Mezičasy: (27,63-27,15-27,25-25,73-25,34-22,68)
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-krk-nos-1/2-4-1-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (FABIO)DC Zámrsk MUDr. Bruna
12 000 Kč (PUMPKIN)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Viktor Komárek, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Krasne

Sankce: ž. Rája Jan 500 Kč za křižování koně č.8 DEVIL`S STAR v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)

video

4. dostih, start 16:06
1249 Cena hotelu MERAN
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD SILVANO(GER), 7 62,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   2 Lisek Michal 25
2. MOONGLAS(IRE), 4 56,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4   11 Pejšková Ivana 30
3. AKADA(IRE), 3 50,5 Ingrid Koplíková 2 1/4   8 Mourek František 120
4. LITTLE TOKYO(USA), 5 58,5 ž. Tomáš Lukášek 2 3/4   7 Vocásková Helena 100
5. IRISH MIRACLE, 6 58,0 ž. René Koplík 2   5 Hulínský Václav 500
6. LABEL FIVE, 4 57,0 Tomáš Vraj 1 1/4   3 Luka Václav 250
7. LEX, 7 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   10 Šatra Tomáš 50
8. MY OBJECTOR(IRE), 4 58,5 ž. Jan Rája 3 1/2   4 Janda Jiří 120
9. SMITH AND WESSEN(GER), 4 62,5 ž. Milan Zatloukal 3/4   6 Wolf Martin 100
10. MARTIEN, 4 60,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   1 Szikora Pavel 300
11. REGGAE STIXEN, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 10   9 Kub Ivan 110
Čas: 01:38,45, Mezičasy: (25,63-25,68-24,36-22,78)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-2 3/4-2-1 1/4-hlava-3 1/2-3/4-2 1/4-10
Maj. prémie:
15 000 Kč (IRISH MIRACLE)Protendon-Hulínský

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Baron v.Kap-herr P.
video

5. dostih, start 16:35
1250 Lázeňská míle - Cena společnosti CHARVÁT GROUP, s.r.o.
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARPOUR(IRE), 7 62,5 ž. René Koplík BOJ   4 Koplík Zdeno 17
2. MALQ(FR), 4 60,0 ž. Jan Rája 1 1/4   7 Váňa st. Josef 40
3. STARFIGHTER, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 4   6 Demele Jan 300
4. OLD STORY, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal krk   5 Picek Milan 160
5. NINA DIRECTA(GER), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   3 Luka Václav 160
6. ESO(USA), 5 60,0 ž. Pavel Hlavatý hlava   1 Wroblewski Grzegorz 77
7. SARY SHAYAN(IRE), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 6   2 Šavujev Arslangirej 120
Čas: 01:39,95, Mezičasy: (27,70-25,47-24,96-21,83)
Výrok: BOJ 1 1/4-4-krk-2 1/4-hlava-6
Maj. prémie:
25 000 Kč (STARFIGHTER)Figaro
15 000 Kč (OLD STORY)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: S.A. Aga Khan

Sankce: ž. Rája a ž.Koplík René po 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)

video

6. dostih, start 17:04
1251 Cena stáje JASNA a společnosti ESTRELLA, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROXALA, 6 58,5 ž. Jan Rája JISTĚ   12 Horová Oliva 60
2. DEEP SECRET(FR), 4 62,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   8 Vocásková Helena 40
3. FREDDIE MERC(IRE), 3 62,0 Tomáš Vraj krk   11 Luka Václav 40
4. SAGAJA, 4 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 4   6 Zobal František 60
5. LAN PHAM TI(IRE), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář krk   2 Šatra Tomáš 70
6. CHUAN CHE, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1   7 Török Dalibor 60
7. PALETA, 4 50,0 am. Pavlína Filipová krk   10 Berthier Kateřina 300
8. COOL MARY(ITY), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/2   1 Drlík Jaroslav 70
9. DABL, 5 59,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   3 Hurt Jiří 200
10. FORTEX, 6 56,0 am. Alena Pospíšilová 5   4 Váňa Tomáš 200
11. CLEVER MIND(FR), 5 58,5 Ondřej Velek 3/4   5 Jirátová Petra 200
12. APOLLODORUS(GER), 4 52,5 žk. Martin Laube 2 1/4   9 Váňa st. Josef 100
Čas: 01:39,62, Mezičasy: (25,63-24,19-26,11-23,69)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-4-krk-1-krk-1 1/2-2 1/4-5-3/4-2 1/4

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Sankce: am.Pospíšilová A. výstraha nevhodné a zbytečné použití bičíku (DŘ §316), ž.Lukášek Tomáš 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)

video

7. dostih, start 17:39
1252 Cena společnosti Statek Chyše Genetic export,spol. s r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 550 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLANIS(GB), 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   6 Mourek František 25
2. SILENT WINGS, 4 57,0 ž. Petr Foret 3   3 Drlík Jaroslav 140
3. I WILL FLY, 5 54,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   12 Hronová Ilona 100
4. FARNIKA, 4 58,0 ž. Jan Rája krk   1 Janda Jiří 70
5. LA MAGIC, 3 54,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 3/4   11 Pejšková Ivana 80
6. DOLUS(POL), 4 62,0 ž. Radek Koplík 1   4 Hanousek Ladislav 120
7. LAV, 5 52,0 Jan Verner 1   5 Sýkorová Marcela 100
8. LONG POND, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4   7 Vinklárek René 60
9. JOKOONO(GER), 5 51,0 am. Linda Fedorowiczová 1/2   10 Fedorowicz Vladislav 250
10. NATHANIA, 4 55,0 ž. Tomáš Lukášek 4   2 Petrlík 2 Harry 120
11. PICCA BIO, 4 53,5 am. Pavlína Filipová kr.hlava   9 Chaloupka st. Jiří 250
12. I WILL DO IT(FR), 3 59,5 žk. Martin Laube 4   8 Váňa st. Josef 35
Čas: 02:07,88, Mezičasy: (25,53-26,11-26,37-26,11-23,76)
Výrok: JISTĚ 3-kr.hlava-krk-1 3/4-1-1-2 1/4-1/2-4-kr.hlava-4

Majitel: Luka-Vedral, Trenér: Mourek František, Chov: Elsdon Farms

Sankce: ž.Lukášek T.500 Kč za tísnění koně č.10 JOKOONO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), ž Šafář J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364b)

video


Dostihová komise: