home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.07.2011 - Světlá Hora
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:10
1225 CENA SDRUŽENÍ PODNIKATELŮ SVĚTLÉ HORY - I. Ročník
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIO, 7 67,0 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ   1 Olehla Čestmír  
2. BACCARAT, 9 67,0 ž. Marek Stromský 8   6 Popelka Stanislav  
3. BONSTAR, 8 66,0 ž. Pavel Kašný daleko   3 Novák Antonín  
4. CLEWBAY`S GIRL, 5 64,0 Adam Čmiel daleko   5 Theimer Milan  
Z MARQUIS, 5 66,0 Miroslav Stančík     2 Chodúr Jozef  
Nestartovali: DEMIKÁT
Čas: 05:16,25, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-daleko-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (IGNACIO)Wrbna Racing
12 000 Kč (BACCARAT)Nýznerov
8 000 Kč (BONSTAR)Stáj Vymazal

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Vanda V.

DK prošetřila zadržení koně č. 2 MARQUIS a vysvětlení j. Stančíka M. vzala na vědomí


2. dostih, start 13:54
1226 CENA OBCE SVĚTLÁ HORA - XIII. Ročník
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODENA, 4 63,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   7 Popelka Stanislav  
2. GOLDEN WINNER(GER), 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/2   10 Myška Jaroslav  
3. TEMPLÁŘ, 4 65,0 ž. Pavel Kašný 1 3/4   8 Novák Antonín  
4. ZIP, 4 62,5 Jan Derych 3/4   5 Ilíková Kateřina  
ZN LUANDO(GER), 4 68,0 ž. Josef Váňa ml.     3 Váňa st. Josef  
ZN MERRY ANGEL, 4 63,0 Ludvík Temel     6 Ilíková Kateřina  
ZN THEORICIEN(FR), 4 65,0 ž. Marek Stromský     2 Holčák František  
SN SONG FOR JAZZ, 4 65,0 ž. Jan Faltejsek     1 Theimer Milan  
Nestartovali: GALWAY, SAN LORENZO
Čas: 04:44,17, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-1 3/4-3/4

Majitel: Hvozd-Popelka-Hanák, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Kůň č. 9 SAN LORENZO nestaroval pro pád jezdce, nebyl v moci startéra


3. dostih, start 14:33
1227 CENA SPOLEČNOSTI AGROTECHNIC MORAVIA a.s. - V. ročník
Steeplechase III.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAPPY BRIDGE, 6 64,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Uhl Jiří  
2. ARMAN(GER), 6 66,0 ž. Josef Váňa ml. 6   5 Váňa st. Josef  
3. VALIANT(GER), 6 68,5 ž. Jaroslav Brečka 3 1/4   1 Brečka Jaroslav  
4. BRENET, 8 66,5 ž. Marcel Novák 1 1/2   8 Uhl Jiří  
5. LOU BEGA, 6 62,0 Ludvík Temel 2 3/4   6 Míček Milan  
6. GINSANA, 13 65,0 ž. Pavel Kašný 5   2 Novák Antonín  
Z PARPAR, 8 66,0 Martin Cagáň     3 Demele Jan  
Nestartovali: CORPUS DELICTI
Čas: 04:21,67, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 6-3 1/4-1 1/2-2 3/4-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (HAPPY BRIDGE)DS Sendy Ostrava - Uhl
6 000 Kč (BRENET)DS Sendy Ostrava - Uhl
4 000 Kč (LOU BEGA)Šimera František

Majitel: DS Sendy Ostrava - Uhl, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Dohnal K.,Dr.

Kůň č.7 CORPUS DELICTI neabsolovoval zkušební skok (pád jezdce na zkušebním skoku), nebyl DK připuštěn ke startu a nebyl v moci startéra. DK prošetřila zadržení koně č.3 PARPAR a vysvětlení j. Cagáně M. (vyčerpání koně) vzala na vědomí.


4. dostih, start 15:21
1228 CENA STÁJE WRBNA RACING - XIV. Ročník
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4600 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAGGIO(POL), 9 67,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ   1 Olehla Čestmír  
2. VALLDEMOSO, 7 67,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   7 Uhl Jiří  
3. FLAMBION(SLO), 7 67,0 ž. Marek Stromský 9   3 Holčák František  
4. MR YOCKER, 5 67,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/4   2 Theimer Milan  
5. NIKASKA, 7 66,5 František Kovačík 12   4 Kovačík František  
6. VODORYS, 9 67,0 Adam Čmiel 10   6 Theimer Milan  
7. AMARAGON, 6 67,0 am. Jan Odložil 11   5 Odložil Pavel  
Z GECOSS, 8 67,0 ž. Pavel Kašný     8 Novák Antonín  
Čas: 06:16,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-9-2 1/4-12-10-11
Maj. prémie:
25 000 Kč (VALLDEMOSO)DS Sendy Ostrava Neuvirt
15 000 Kč (MR YOCKER)Stáj Amír-Theimer
10 000 Kč (NIKASKA)Václav Říha

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Kaczmarek Grzegorz

Sankce: tr.Novák A. výstraha za špatné nasedlání koně č. 8 GECCOSS do dostihu (DŘ §411d), ž.Myška J. 200 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), j.Čmiel Adam 300 Kč za naražení do koní v průběhu dostihu (Dا364 c).


5. dostih, start 15:52
1229 CENA FITMINU - IV. Ročník
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIENTAL LION(GB), 5 66,0 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ   1 Váňa st. Josef  
2. HABITAT ONE, 5 65,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   6 Uhl Jiří  
3. TER MILL, 5 65,0 ž. Pavel Kašný hlava   3 Novák Antonín  
4. NEBESKÝ JEZDEC, 10 65,0 ž. Marcel Novák 4 3/4   4 Uhl Jiří  
5. MLÝN, 5 66,5 František Kovačík krk   2 Kovačík František  
PN SILKE, 7 60,0 am. Lucie Komendová     7 Foukal Milan  
ZN RAYMOND, 9 65,0 ž. Jan Faltejsek     5 Pecháček Jaroslav  
Čas: 04:02,48, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-hlava-4 3/4-krk

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gestüt Auenquelle

DK prošetřila pády ž. J. Faltejska a am.Lucie Komendové a neshledala cizí zavinění Poplatky: Stáj Zelenková Yvona 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č. 7 SILKE (DU čl. 16/1).


6. dostih, start 16:51
1230 CENA SPOLEČNOSTI LANDBAU s.r.o. OPAVA -VII. Ročník
Proutky III.kat. - 2600 m, cena, 3letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP DANCER, 3 66,0 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ   7 Váňa st. Josef  
2. HAPPY PLAN, 3 65,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   4 Uhl Jiří  
3. LAGNUS, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška 8   5 Složil Pavel  
4. MR PAMPERITO(SVK), 3 62,5 Jakub Kocman 10   2 Brečka Jaroslav  
5. REGINE(GER*), 3 63,0 Štěpánka Sedláčková 4 1/2   8 Olehla Čestmír  
6. DACI, 3 65,0 ž. Marcel Novák 20   3 Míček Milan  
PN TRIPOLIS, 3 65,0 ž. Pavel Kašný     6 Novák Antonín  
PN VIEILLE D`OR, 3 65,0 ž. Jan Faltejsek     1 Pecháček Jaroslav  
Čas: 03:11,96, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-8-10-4 1/2-20
Maj. prémie:
10 000 Kč (STEP DANCER)Orling
6 000 Kč (HAPPY PLAN)Bridge
4 000 Kč (LAGNUS)TVCK Radslavice-Složil

Majitel: Orling, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pády koní č.1 VIELLE D´OR a č. 6 TRIPOLIS a neshledala cizí zavinění



Dostihová komise: