home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.06.2011 - Brno
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:05
1185 Cena firmy AUTODOPRAVA -SPEDICE Jiří Vlk
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIPPOLINA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés BOJ   1 Zobal František  
2. DAMIETTA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář hlava   3 Bodlák Radim  
3. LUST, 2 54,5 Zuzana Vokálková 1/2   6 Holčák František  
4. SALAVA, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal daleko   2 Suchánek Martin  
5. MENUET, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2   4 Novák Antonín  
6. ARAMIS, 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk   7 Novák Antonín  
Nestartovali: AMADEUS
Čas: 01:02,91, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-1/2-daleko-1/2-krk

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Zobal František, Chov: Luka + Mandák

Sankce: j.Velek O. 2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b), ž. Andrés D. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti na koni č. 1 TIPPOLINA (DŘ § 326) Kůň č.7 ARAMIS ztratil na startu asi 5 délek


2. dostih, start 14:35
1186 Cena pořadatele TJ Brno Dvorska
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REALTA, 6 65,0 ž. Dušan Andrés BOJ   6 Bodlák Radim  
2. HIGH STORM, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář krk   9 Váňa Tomáš  
3. PICCA BIO, 4 58,0 Zuzana Vokálková 1   4 Chaloupka st. Jiří  
4. ANDALOUSE(GER), 7 53,0 am. Peter Hodáň 1/2   8 Kantek Petr  
5. HOLY LIFE, 4 53,0 am. Hana Juránková krk   10 Demele Jan  
6. BE CHIEF(POL), 4 53,0 am. Pavlína Filipová 3/4   2 Audy Renata  
7. QUBAWI(FR), 3 49,5 am. Kateřina Hlubučková 7   7 Růžičková Martina  
7. IBISA, 10 58,5 ž. Vendula Korečková současně   3 Vymazal Josef  
9. KATRIBA, 3 52,0 Kateřina Palupčíková hlava   5 Uhl Jiří  
10. ORWELLO, 3 52,0 Josef Mysliveček 1   1 Hanousek Ladislav  
Čas: 01:26,84, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1-1/2-krk-3/4-7-současně-hlava-1

Majitel: TVD a.s., Trenér: Bodlák Radim, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: j. Koplíková I.2000 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b)


3. dostih, start 15:04
1187 Cena přátel brněnských dostihů
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RICHIE, 4 67,0 ž. Pavel Kašný LEHCE   4 Novák Antonín  
2. DUSILENKA(IRE), 4 63,5 Ondřej Velek 1   6 Zobal František  
3. POBĚDA, 4 62,0 Jakub Kocman 13   2 Vinklárek Vladimír  
4. MERRY ANGEL, 4 62,0 Ludvík Temel 5   1 Ilíková Kateřina  
5. DAINTY RAST, 4 67,0 ž. Dušan Andrés daleko   5 Votava Jaroslav  
6. PAVLICEK(IRE), 4 65,0 Libor Šimůnek daleko   7 Vašina Josef  
ZN TEILA, 4 65,0 ž. Bohuslav Mátl     3 Popelka Stanislav  
Čas: 04:36,29, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 1-13-5-daleko-daleko

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Novák Antonín, Chov: Vymazalová M.

DK prošetřila pád ž.Mátla z koně č.3 TEILA a neshledala cizí zavinění.


4. dostih, start 15:36
1188 Cena stáje Quartis a Zámecký vrch
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUBLÉR, 4 62,0 ž. Milan Zatloukal ZADRŽENĚ   9 Suchánek Martin  
2. CUX, 3 53,0 Josef Mysliveček daleko   12 Složil Pavel  
3. PREZIOSO, 9 61,5 am. Pavlína Filipová 2   8 Audy Renata  
4. SHANNYN, 3 54,0 Martin Piruch 8   11 Piruch Jozef  
5. ALADAR, 5 60,0 Jan Derych 4   7 Řezáčová Jana  
6. CANDY BAY, 3 53,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2   10 Vymazal Josef  
7. BELTAINE, 4 60,0 am. Leona Hloužková 2   3 Chaloupka st. Jiří  
8. MÉDIUM, 3 53,5 Zuzana Vokálková 1   6 Ilíková Kateřina  
9. CLAUDIUS, 3 53,5 am. Jana Nováková 1   5 Novák Antonín  
10. EMOTIONAL, 3 51,0 Kateřina Palupčíková 6   1 Holčák František  
11. ACHIPP, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2   2 Šomanová Lenka  
ZN QOMPRESOR(FR), 7 63,0 am. Peter Hodáň     4 Kantek Petr  
Čas: 01:59,55, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-2-8-4-3 1/2-2-1-1-6-2

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: K-K Metal, a.s.

DK prošetřila pád am.Hodáně z koně č.4 QOMPRESOR a nezjistila cizí zavinění


5. dostih, start 16:04
1189 Cena ČSCHPMDK
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORNESIA, 7 69,0 ž. Pavel Kašný BOJ   8 Novák Antonín  
2. GILLAN, 5 66,0 ž. Marcel Novák kr.hlava   7 Růžičková Martina  
3. HABITAT ONE, 5 67,0 ž. Dušan Andrés 7   9 Uhl Jiří  
4. SORDIA, 6 65,0 Libor Šimůnek 2   4 Zobal František  
5. KILLWILLIE(IRE), 12 63,5 Jakub Kocman 2   1 Vinklárek Vladimír  
6. PARABELLA, 8 62,5 Jan Derych 4   6 Derych Vladimír  
7. SHARON, 10 68,5 am. Jiří Štencel 14   3 Míček Milan  
8. LUCKY FOR LIFE, 9 64,5 Zdeněk Bodlák 12   5 Bodlák Radim  
Z DEVERO, 9 63,5 Ludvík Temel     2 Míček Milan  
Čas: 04:48,72, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ kr.hlava-7-2-2-4-14-12

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Novák Antonín, Chov: Vymazalová M.

6. dostih, start 16:33
1190 Letní moravská míle-Cena Lokotrans s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOUSHEK(GB), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář LEHCE   4 Váňa Tomáš  
2. SILKEN SKY(GB), 8 63,0 ž. Dušan Andrés 5   2 Havlíčková Zdena  
3. FANTASTIC KORAN(IRE), 6 58,5 am. Pavlína Filipová 1   6 Chaloupka st. Jiří  
4. LONGMUS, 3 57,0 Ondřej Velek 2   9 Okleštěk Miloslav  
5. SHARP BROOK, 3 56,0 Zuzana Vokálková krk   1 Holčák František  
6. LOUISIANA, 7 57,0 Martin Piruch 8   8 Vymazal Josef  
7. WELL DONE, 4 58,0 Josef Mysliveček 8   5 Hanousek Ladislav  
8. LUXUS LOLA(GER), 3 52,5 am. Peter Hodáň daleko   7 Demele Jan  
Nestartovali: CAROUSO
Čas: 01:44,57, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-1-2-krk-8-8-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LONGMUS)Stáj El Halem Okleštěk
6 000 Kč (SHARP BROOK)Stáj Latén

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Mrs Chapman J.A.&Darley

7. dostih, start 17:37
1191 Letní brněnská steeplechase - Cena firmy CHARVÁT GROUP
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMUEL, 6 69,5 ž. Marek Stromský LEHCE   3 Hovadová Jana  
2. MONTGOMERY, 11 67,5 Libor Sedlář 8   1 Seménka Zdeněk  
3. ILYA(GER*), 7 64,0 Zdeněk Řezáč 1/2   4 Řezáčová Jana  
4. CURATOR(POL), 7 67,5 Libor Šimůnek 1/2   5 Zobal František  
5. PYTHIA, 9 62,0 Ondřej Velek 1   2 Žalud Radek  
6. HAPPY BRIDGE, 6 68,5 ž. Dušan Andrés 6   6 Uhl Jiří  
7. BRICASSAR, 11 70,0 ž. Pavel Szikora 9   7 Erban Jaroslav  
8. BAMBINA(POL), 5 64,0 Rostislav Benš 3   11 Wroblewska Iwona  
9. LOU BEGA, 6 63,0 Ludvík Temel daleko   9 Míček Milan  
10. GINSANA, 13 67,0 ž. Pavel Kašný 1/2   8 Novák Antonín  
11. MATHEO, 5 68,0 ž. Bohuslav Mátl daleko   10 Popelka Stanislav  
Čas: 05:02,86, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 8-1/2-1/2-1-6-9-3-daleko-1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LEMUEL)Stáj Dolly
6 000 Kč (MONTGOMERY)Viktorie-UH
4 000 Kč (ILYA(GER*))Sportchov-Řezáčová

Majitel: Stáj Dolly, Trenér: Hovadová Jana, Chov: Hovad J.

8. dostih, start 17:37
1192 Cena TDS Brno -SMS, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY LON, 3 49,0 am. Kateřina Hlubučková TUHÝ BOJ   3 Neuberg Filip  
2. SERAM, 7 59,0 Martin Piruch nos   2 Míček Milan  
3. ROSE OF DAKOTA, 3 50,5 Kateřina Palupčíková krk   5 Holčák František  
4. TASIMA, 3 56,5 ž. Milan Zatloukal 9   7 Okleštěk Miloslav  
5. ODER(POL), 5 58,0 am. Petra Hrubá 2   6 Kantek Petr  
6. SIBIŘAN, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 6   1 Syslová Lenka  
7. FULMINEA, 3 54,5 am. Tereza Dlapová 13   8 Seménka Zdeněk  
8. KILL BILL, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 7   4 Sedláková Věra  
9. LAWSON, 4 61,5 ž. Jakub Pavlíček 4   9 Vinklárek Vladimír  
Čas: 02:23,87, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-krk-9-2-6-13-7-4

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: