home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.06.2011 - Slušovice
stav dráhy: 2.6 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:05
1170 Cena Svazu chovatelů plnokrevníka (ČSCHPMDK)
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DECORUS, 2 56,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ   12 Syslová Lenka  
2. SEBASTIANO, 2 56,5 Tomáš Vraj 1 1/2   11 Bodlák Radim  
3. ARAGORN, 2 56,0 Jan Verner 4   5 Adamusová Eva  
4. SARTINO, 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3   4 Bodlák Radim  
5. PAT`S GOLD, 2 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1   6 Popelka Stanislav  
6. ZACHARY, 2 56,0 ž. Róbert Šara 1 1/2   1 Šomanová Lenka  
7. COLUMBIE, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   7 Novák Antonín  
8. SWEET CAFE, 2 54,5 Zuzana Vokálková 1/2   10 Holčák František  
9. STARBUCK, 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 3 1/2   3 Olehla Čestmír  
10. MAZÁNEK, 2 52,5 žk. Martin Laube 5   8 Ilíková Kateřina  
11. RAMPULINA, 2 54,5 Natalie Arendsen 1 1/2   9 Novák Antonín  
12. CECILKA, 2 57,0 Kateřina Palupčíková 10   2 Podhányi Jan  
Čas: 01:07,59, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-4-3-1-1 1/2-3/4-1/2-3 1/2-5-1 1/2-10

Majitel: Jezdecké potřeby Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.9 RAMPULINA ztratil na startu asi 4 délky


2. dostih, start 14:37
1171 Cena města Slušovice
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRODLEVA, 3 55,5 Tomáš Vraj BOJ   9 Luka Václav  
2. FACE TO FACE, 3 57,0 ž. Tomáš Lukášek krk   1 Bodlák Radim  
3. EARLIEN, 5 62,5 ž. Jaroslav Línek 3   7 Demele Jan  
4. ANDALOUSE(GER), 7 60,0 am. Peter Hodáň 5   4 Kantek Petr  
5. GENTR, 3 53,0 Zuzana Vokálková krk   10 Holčák František  
6. VACANTARO, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2   6 Moravec Zdeněk  
7. MOŘSKÁ PANNA, 8 55,0 Petra Výtisková 1   5 Bělka Martin  
8. BLÝSKÁČEK, 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 4   2 Vrba Pavel  
9. HRAVÁ HOLKA, 3 51,0 Natalie Arendsen 1 1/2   3 Vinklárek Antonín  
10. CANDY BAY, 3 53,5 ž. Vendula Korečková 2   8 Vymazal Josef  
Čas: 01:06,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-3-5-krk-2-1-4-1 1/2-2

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

3. dostih, start 15:07
1172 Cena společnosti MAMIAN, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUKYTTA, 5 56,5 ž. Róbert Šara LEHCE   2 Šomanová Lenka  
2. NEGRO SAMBA(POL), 5 58,5 ž. Jakub Pavlíček 4   5 Tůma Pavel  
3. SARDONYKS(POL), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   6 Syslová Lenka  
4. TANKRÉGA, 4 63,0 ž. Jaromír Šafář krk   7 Vrba Pavel  
5. ENYKY BENYKY, 4 60,0 Ludvík Temel 6   4 Minaříková Jana  
6. GAYIRIN, 7 56,5 am. Peter Hodáň 1/2   3 Hanáček Pavel  
7. RICARDA, 5 55,0 Jan Verner 5   9 Matysík Zdeněk  
8. CAROLINA ANNA, 5 57,0 žk. Martin Piruch 4   8 Seménka Zdeněk  
Nestartovali: AROMATICA
Čas: 02:50,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-1 1/2-krk-6-1/2-5-4

Majitel: Šomanová Lenka-Lipina, Trenér: Šomanová Lenka, Ing., Chov: Karásek L.

4. dostih, start 15:33
1173 Cena K-K Metal
Rovina III.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORN SLIPPY(IRE), 8 63,5 ž. Dušan Andrés BOJ   5 Havlíčková Zdena  
2. CINCÉR, 4 50,0 am. Peter Hodáň 3/4   1 Podhányi Jan  
3. GRINWITCH, 8 57,5 ž. Jiří Chaloupka krk   9 Moravec Zdeněk  
4. ARZEK, 6 51,0 žk. Lívia Machalíková krk   3 Bodlák Radim  
5. LENZIR, 7 56,5 Jan Verner 1 1/2   6 Hurt Tomáš  
6. FRODO, 5 54,0 ž. Jaromír Šafář 3   2 Horová Oliva  
7. REALTA, 6 52,0 Petra Výtisková 2   8 Bodlák Radim  
8. SINGING THE BLUES(FR), 3 55,5 Tomáš Vraj krk   4 Luka Václav  
9. PUDR, 10 55,5 ž. Tomáš Lukášek 11   7 Bodlák Radim  
Čas: 01:05,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-krk-krk-1 1/2-3-2-krk-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (CINCÉR)Krásno-Podhányi
6 000 Kč (GRINWITCH)Kravaře-www.dendra.cz
4 000 Kč (ARZEK)Machys Racing

Majitel: Jiří Vlk-Autodoprava, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Irish National Stud Co

Kůň č. 4 SINGING THE BLUES(FR) osvobozen od zkušebního cvalu (DU 16/6)


5. dostih, start 16:05
1174 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHIEFTAN(GB), 3 51,5 Kateřina Palupčíková JISTĚ   7 Holčák Radek  
2. KORDELINA(POL), 5 60,0 žk. Martin Laube 2   11 Héč Karel  
3. LAUTARO, 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2   9 Syslová Lenka  
4. HALENKA, 7 61,5 ž. Jiří Chaloupka 4   3 Chaloupka st. Jiří  
5. PRVNÍ LÁSKA, 3 55,5 Tomáš Vraj 1   6 Bodlák Radim  
6. ARCHIE COMICS, 4 61,5 ž. René Koplík 10   12 Bieliková Marta  
7. SALVEO, 8 58,5 am. Peter Hodáň 3/4   8 Míček Milan  
8. SHARBECCA, 10 60,0 ž. Jaromír Šafář 2   10 Kantek Petr  
9. TATANKA WEI, 9 56,5 žk. Martin Piruch 3/4   5 Barbořík Jiří  
10. KSIAŽE CHIEF(POL), 4 58,0 am. Pavlína Filipová 1 1/2   1 Audy Renata  
Nestartovali: FROZEN FRONTIER(IRE), IMPOSANT FOR LIFE
Čas: 02:22,17, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-4-1-10-3/4-2-3/4-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (LAUTARO)Antonín Šimera
6 000 Kč (HALENKA)Stáj Chaloupka
4 000 Kč (PRVNÍ LÁSKA)Sectori Ševčík-Vlachovice

Majitel: Ema a Milan, Trenér: Holčák Radek, Chov: The Southcourt Stud

Kůň č.2 IMPOSANT FOR LIFE nestartoval pro ztrátu podkovy v sedlišti(DŘ §311).


6. dostih, start 16:41
1175 Cena Kedona
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBETIERE(FR), 5 67,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   1 Wroblewski Grzegorz  
2. KSIEŽNA VEGAS(POL), 6 68,0 ž. Pavel Kašný krk   8 Zachovalová Kamila  
3. MIKE GRANT, 7 69,5 ž. Marcel Novák 2   6 Uhl Jiří  
4. NIKAS, 6 69,5 ž. Bohuslav Mátl 17   7 Popelka Stanislav  
5. ADEBRETTI, 5 67,5 ž. Radek Havelka daleko   3 Šomanová Lenka  
6. VAKACIUS, 10 67,0 Libor Sedlář 3 1/2   12 Seménka Zdeněk  
7. PARPAR, 8 66,5 Martin Cagáň 10   9 Demele Jan  
8. HEAVEN BOUND(GB), 6 62,5 Jakub Kocman 2   11 Kinský Pavel  
9. NEW TIGER(GER), 9 65,5 Libor Šimůnek kr.hlava   5 Kinský Pavel  
10. MERLOT, 6 66,0 Rostislav Benš 13   17 Míček Milan  
Z LADY JANE, 6 61,5 Ondřej Velek     4 Demele Jan  
Z MR MILLIONAIRE(GER), 5 68,0 ž. Marek Stromský     2 Holčák František  
PN GERNIA, 9 67,5 ž. Jaroslav Myška     13 Novák Antonín  
PN GRANITOL, 5 67,5 ž. Jan Faltejsek     15 Theimer Milan  
PN HAMILLPOND, 7 63,0 žk. Adam Čmiel     16 Theimer Milan  
PN MAURBIG, 9 64,0 Ludvík Temel     14 Seménka Zdeněk  
PN STATUS QUO, 5 65,0 Josef Sovka     18 Syslová Lenka  
Nestartovali: HAPPY BRIDGE
Čas: 04:42,95, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ krk-2-17-daleko-3 1/2-10-2-kr.hlava-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (MIKE GRANT)DS Sendy Ostrava Neuvirt
6 000 Kč (NIKAS)Stáj Castor
4 000 Kč (ADEBRETTI)Šomanová Lenka-Lipina

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Laberou Jean-Pierre, Mr+Mme

DK prošetřila pády koní 13, 14, 15, 16, a 18 a neshledala cizí zavinění


7. dostih, start 17:10
1176 Cena Complety
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARDEO, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka V. LEHCE   5 Míček Milan  
2. STROMBOLI, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 7   8 Olehla Čestmír  
3. LOIRE, 3 59,0 ž. Jaroslav Línek 7   4 Demele Jan  
4. CORVINA, 3 53,0 am. Pavlína Filipová 1   12 Ilíková Kateřina  
5. ALFREDO, 3 55,0 am. Jana Nováková 6   9 Novák Antonín  
6. SHANNYN, 3 54,0 žk. Martin Piruch 3/4   7 Piruch Jozef  
7. TAPDANCE(GER), 3 58,0 ž. René Koplík 1   6 Mocek Květoslav  
8. RAIN MAGNA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1   2 Demele Jan  
9. KATRIBA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   1 Uhl Jiří  
10. VALDIV, 3 58,0 Ondřej Velek 1/2   3 Demele Jan  
11. HAPPY PLAN, 3 59,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   10 Uhl Jiří  
ZN TUARÉGA, 3 56,5 Tomáš Vraj     11 Vrba Pavel  
Čas: 01:52,70, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-7-1-6-3/4-1-1-kr.hlava-1/2-2 1/2

Majitel: DS Mladecko, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start 17:42
1177 Cena Servis CLIMAX, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEJZIR(GB), 4 66,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Wroblewski Grzegorz  
2. CHARME LOOK, 4 68,0 ž. Jaroslav Myška 1   3 Theimer Milan  
3. CARIO, 4 68,0 ž. Marek Stromský 11   7 Neuberg Filip  
4. GEDAR, 4 66,0 ž. Pavel Kašný 6   8 Novák Antonín  
5. TAMMYRAY, 4 67,5 Ondřej Velek 2   6 Votava Jaroslav  
6. ZIP, 4 63,5 Jan Derych daleko   5 Ilíková Kateřina  
PN KEY OF BISCAYE(IRE), 4 64,0 Michal Kubík     1 Holčák František  
PN LE ROYAL, 4 67,0 ž. Bohuslav Mátl     2 Popelka Stanislav  
Čas: 04:32,86, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-11-6-2-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Munnis A.& Walwin L.


Dostihová komise: