home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 22.05.2011 - Praha
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1112 CENA PRVNÍCH NADĚJÍ
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHITE ANGEL(IRE), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ   1 Vocásková Helena 15
2. DESERT MONARCH(IRE), 2 57,0 Ondřej Velek 3/4   8 Vocásková Helena 50
3. RABBIT DARK ANGEL(IRE), 2 55,5 Josef Mysliveček krk   4 Blecha Jan 65
4. ČABRIA, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 2   3 Vaňourek Aleš 100
5. PORTYR, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   6 Chaloupka Václav 60
6. PAT`S GOLD, 2 56,5 Jan Verner 12   5 Popelka Stanislav 70
7. DELMEN, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4   9 Míček Milan 120
ZN REGGIE, 2 58,0 ž. Petr Foret     2 Hurt Jiří 77
Nestartovali: VENUS DIVINE
Čas: 01:03,89, Mezičasy: (14,67 - 25,16 - 24,08)
Výrok: BOJ 3/4-krk-2-1 1/4-12-2 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (PORTYR)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: McEnery P.& Mrs

Koně č. 2 REGGIE a č. 9 DELMEN ztratili na startu 4 resp. 10 délek. DK přešetřila pád ž. Foreta P. z koně č. 2 REGGIE a neshledala cizí zavinění.

video

2. dostih, start 14:36
1113 CENA 1. ROČNÍKU LADIES CUPU
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANHATTAN SKY(IRE), 3 53,0 Jan Verner LEHCE   2 Hurt Tomáš 100
2. AUREVOIR, 5 53,0 Natalie Arendsen 4   12 Žalud Radek 60
3. DEEP SECRET(FR), 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek krk   4 Vocásková Helena 50
4. GRINWITCH, 8 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   7 Moravec Zdeněk 40
5. CRESPIGNY, 5 58,5 ž. Radek Koplík 1/2   1 Štěpánek Milan 250
6. WIRTENA, 10 51,0 žk. Martin Laube nos   8 Kantek Petr 300
7. BARLETTA, 10 53,0 Ingrid Koplíková 1/2   5 Kantek Petr 250
8. VER, 5 57,0 Ondřej Velek krk   11 Matysík Zdeněk 500
9. BE CHIEF(POL), 4 52,5 am. Pavlína Filipová 1   6 Audy Renata 350
10. PRIMUS PASTORALUS(GB), 3 54,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4   10 Hronová Ilona 110
S FRANCE EXTREME, 5 62,0 ž. Jaromír Šafář     3 Váňa Tomáš 20
Nestartovali: I TAK ŠE DÁ
Čas: 01:13,41, Mezičasy: (24,04 - 24,68 - 24,71)
Výrok: LEHCE 4-krk-1/2-1/2-nos-1/2-krk-1-1 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (AUREVOIR)Černošková
9 000 Kč (GRINWITCH)Kravaře-www.dendra.cz
6 000 Kč (CRESPIGNY)AG

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Heatrick T.

Kůň č. 3 FRANCE EXTREME neodstartoval, byl v moci startéra Sankce: ž.Koplík Radek 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o + 0,5 kg na koni č.1 CRESPIGNY (DŘ § 326), a 500 Kč za křižování koně č.5 BARLETTA koněm č. 1 CRESPIGNY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c), ž.Chaloupka J. 500 Kč za křižování koně č.11 VER koněm č. 7 GRINWITCH v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

3. dostih, start 15:05
1114 CENA OFFICE DEPOT
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INNSBRUCK, 4 62,5 ž. Radek Koplík JISTĚ   16 Stašková Eva 100
2. FABIO, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   8 Horáková Lenka 30
3. TRAFFIC TOUR, 4 54,0 žk. Martin Laube 3   15 Křídlová Tamara 300
4. PINK, 3 50,0 Natalie Arendsen hlava   13 Germič Karel 100
5. AZRAQ(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   5 Popelka Stanislav 120
6. ASIJSKÝ TYGR, 9 57,5 ž. Petr Foret 4   6 Šatra Tomáš 100
7. AZIAK, 6 57,5 ž. René Koplík 2   9 Hurt Jiří 200
8. OPEN TOUR(IRE), 4 57,5 Josef Borč hlava   4 Barbořík Jiří 100
9. PAOLINA, 4 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   3 Török Dalibor 120
10. KORDELINA(POL), 5 57,0 Ondřej Velek krk   7 Héč Karel 160
11. ULANKA(POL), 3 52,0 Jan Verner 2   11 Tůma Pavel 200
12. SARACENIAN(GB), 4 55,0 Josef Mysliveček 3   14 Janda Jiří 160
13. TRICOLLOR(GER), 3 48,0 Ingrid Koplíková 3   2 Luka Václav 60
14. SHARBECCA, 10 56,0 ž. Vendula Korečková nos   12 Kantek Petr 1000
15. PRINCEZNA XENIE, 5 54,0 Petra Výtisková daleko   1 Bělka Martin 600
16. SILKEN SKY(GB), 8 62,5 ž. Tomáš Lukášek 3   10 Havlíčková Zdena 50
Čas: 01:52,61, Mezičasy: (14,16 - 23,81 - 24,39 - 25,45 - 24,83)
Výrok: JISTĚ 3 1/2-3-hlava-1-4-2-hlava-2-krk-2-3-3-nos-daleko-3
Maj. prémie:
15 000 Kč (INNSBRUCK)Vabank
9 000 Kč (FABIO)DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 000 Kč (TRAFFIC TOUR)Stáj Aliance Jičín

Majitel: Vabank, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Vanda V.
video

4. dostih, start 15:33
1115 CENA BRICK & COTTO EXPERTS
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APINOA, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Váňová Hana 77
2. VITULUS(GER), 6 57,0 ž. René Koplík 1 1/4   9 Koplík Zdeno 120
3. FIRSSIO, 4 50,5 Natalie Arendsen 1/2   7 Váňa Tomáš 100
4. REGGAE STIXEN, 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   2 Kub Ivan 50
5. DESPERADO, 4 54,5 am. Linda Fedorowiczová 2   6 Drlík Jaroslav 22
6. JAZZ BARON(GER), 4 55,5 ž. Tomáš Lukášek 3   4 Török Dalibor 40
7. LUCKY HORSE(POL), 6 61,0 ž. Martin Pišl hlava   3 Drlík Jaroslav 60
8. JUST FIELD(GER), 4 57,5 Ondřej Velek 1/2   1 Janda Jiří 160
9. IRISH MIRACLE, 6 49,5 Ingrid Koplíková krk   8 Hulínský Václav 160
Čas: 01:38,99, Mezičasy: (25,09 - 24,05 - 24,77 - 25,10)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1/2-1 3/4-2-3-hlava-1/2-krk
Maj. prémie:
20 000 Kč (APINOA)Euroframe-Váňová
12 000 Kč (FIRSSIO)Stáj A 3 J Family
8 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly

Majitel: Euroframe-Váňová, Trenér: Váňová Hana, Ing., Chov: Pšurný Josef

Sankce: jezdec Koplík 3 René 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 16:08
1116 62. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA SKANSKA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
300000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 9000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARPOUR(IRE), 7 57,0 ž. René Koplík JISTĚ   5 Koplík Zdeno 50
2. MIRACLE MATCH(IRE), 4 59,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   6 Šatra Tomáš 40
3. RABBIT KING(GB), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   7 Blecha Jan 140
4. CORCOVADA(IRE), 4 58,0 Tomáš Vraj 3/4   2 Luka Václav 40
5. MASHRAI(IRE), 6 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   3 Váňa Tomáš 160
6. MALQ(FR), 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek krk   1 Váňa st. Josef 25
7. HEFAISTOS(USA), 5 59,5 ž. Petr Foret 11   4 Wroblewski Grzegorz 100
Čas: 01:37,34, Mezičasy: (24,23 - 23,37 - 24,58 - 25,18)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3 1/2-3/4-3/4-krk-11

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: S.A. Aga Khan
video

6. dostih, start 16:38
1117 CENA KORBELA
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARIZANO, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ   9 Popelka Stanislav 25
2. FACE TO FACE, 3 52,0 Jan Verner kr.hlava   5 Bodlák Radim 70
3. DANUBIUS, 3 57,5 Ondřej Velek 5   6 Zobal František 45
4. YSOLDA, 4 49,0 Ingrid Koplíková 3   12 Hulínský Václav 250
5. TALBEC, 3 50,0 Natalie Arendsen kr.hlava   4 Jirka Petr 200
6. VACANTARO, 5 52,0 Josef Mysliveček kr.hlava   8 Moravec Zdeněk 250
7. RENÉE, 4 59,0 Tomáš Vraj 3/4   7 Duchoň Tomáš 77
8. CELTIC PRINCESS(AUT), 3 55,5 am. Linda Fedorowiczová krk   2 Drlík Jaroslav 55
9. SIR INSTINCT, 3 51,0 žk. Martin Laube 3/4   11 Bekrová Gabriela 77
10. CONNECTI, 7 59,5 ž. Radek Koplík hlava   1 Štěpánek Milan 60
11. BLÝSKÁČEK, 4 50,0 am. Pavlína Filipová 3 1/4   10 Vrba Pavel 200
Nestartovali: LINDGREN
Čas: 01:40,65, Mezičasy: (25,70 - 24,52 - 24,78 - 25,67)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-5-3-kr.hlava-kr.hlava-3/4-krk-3/4-hlava-3 1/4

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Sankce: j.Mysliveček J.500 Kč za křižování koně č.6 DANUBIUS koněm č.8 VACANTARO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

7. dostih, start 17:19
1118 CENA LYONA
Rovina IV.kat. - 2230 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTAGHIRO, 3 55,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ   6 Votava Jaroslav 100
2. SONADOR, 3 55,5 Tomáš Vraj 1 1/2   1 Blecha Jan 45
3. VENDELIN, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   11 Kub Ivan 65
4. SHADOW MOON, 3 58,5 ž. Radek Koplík 1/2   5 Stašková Eva 100
D CORVINA, 3 50,0 am. Pavlína Filipová krk   16 Ilíková Kateřina 600
5. CREDITKA, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4   13 Bodlák Radim 26
6. DACI, 3 52,5 Josef Mysliveček 2   9 Míček Milan 600
7. NEBRIUS(POL), 3 52,0 žk. Martin Laube 3/4   2 Sůrová Pavlína 250
8. ROBIN HOOD, 3 56,5 Jan Verner 3/4   8 Tůma Pavel 70
9. PORTENGO(GB), 3 57,0 Ondřej Velek 1 1/2   7 Zobal František 80
10. WILSON, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář hlava   12 Horová Oliva 50
11. DAMIAN(POL), 3 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 kr.hlava   10 Hanousek Ladislav 160
12. PATRIK HERO, 3 53,0 žk. Kristýna Skořinská 3/4   14 Fedorowicz Vladislav 600
13. LORD MERAN, 3 57,5 ž. René Koplík daleko   15 Hurt Jiří 880
Nestartovali: CHEVA, STROMBOLI
Čas: 02:27,31, Mezičasy: (16,04 - 27,94 - 26,98 - 25,06 - 24,58 - 26,72)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-krk-1/2-krk-3/4-2-3/4-3/4-1 1/2-hlava-kr.hlava-3/4-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Orling, spol. s r. o.

Kůň č. 4 CHEVA oběhla ve zkušebním cvalu 2 kola, dostihu se nezúčastnila, nebyla v moci startéra. DK vyslechla tr. Šatru a doporučila při příštím startu koně CHEVA angažovat jiného jezdce. Proti výsledku dostihu byl podán protest EX OFO z důvodu křižování a opuštění dostihové dráhy koně č. 16 CORVINA. Kůň č. 16 CORVINA byl diskvalifikován z důvodu opuštění dostihové dráhy. Sankce:am.Filipová P. odnětí licence na dva dostihové dny, tj. 4.6 a 5.6. 2011 za křižování koňí č. 5 SHADOW MOON, č.11 VENDELIN a č. 13 CREDITKA v cílové rovině, které mělo vliv na výsledek dostihu, Koplík Radek 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +0,5 kg na koni č.5 SHADOW MOON (DŘ § 326). DK nařizuje u koně č. 11 VENDELIN absolvovat před příštím startem zkoušku ze startovacích boxů.

video

8. dostih, start 17:59
1119 CENA MYJAVANA
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANEY(IRE), 6 61,0 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE   2 Havlíčková Zdena 140
2. RIVER SPEED(GER), 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka 6   10 Chaloupka Václav 140
3. DAMONIE, 4 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4   9 Votava Jaroslav 100
4. MADANPOUR(IRE), 5 53,5 žk. Martin Laube 2   1 Resulov Artur 45
5. SWAKOPMUND(GER), 6 57,5 Jan Verner 1/2   4 Lisek Michal 77
6. TANKRÉGA, 4 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   8 Vrba Pavel 100
7. SHOTONUS, 9 53,0 žk. Žaneta Zábranová 1   3 Mourek František 250
8. NEVERLAND, 5 55,0 Tomáš Vraj 1 1/4   15 Schillová Barbora 60
9. TSAROXY(IRE), 9 59,0 ž. Tomáš Lukášek krk   12 Vocásková Helena 40
10. AROMATICA, 5 57,5 ž. Martin Pišl 5   11 Bieliková Marta 300
11. WOLMANKA, 4 57,0 Ondřej Velek 1/2   13 Picek Milan 200
12. MONTE NEGRO(GER), 4 57,5 ž. René Koplík 1/2   6 Wolf Martin 140
13. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 8 56,0 am. Pavlína Filipová 1 1/2   14 Audy Renata 120
14. INNOWACJA(POL), 5 58,5 ž. Radek Koplík 2 1/2   5 Pohanka Ladislav 250
15. APRILLO(GER), 7 53,5 Ingrid Koplíková 7   16 Hurt Jiří 400
Nestartovali: CHRISSIO(GER)
Čas: 02:34,33, Mezičasy: (25,53 - 25,50 - 25,40 - 26,02 - 25,73 - 26,19)
Výrok: VELMI LEHCE 6-3/4-2-1/2-1 3/4-1-1 1/4-krk-5-1/2-1/2-1 1/2-2 1/2-7

Majitel: Rokyta-advokát Bílovec, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Killeen Castle Stud

Sankce: ž.Koplík Radek 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +0,5kg na koni č.5 INNOWACJA (DŘ § 326).

video


Dostihová komise: