home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 17.04.2011 - Praha
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1024 CENA NEJSI NA TO SAMA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHUAN CHE, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek LEHCE   7 Török Dalibor 17
2. CHINDIT, 3 53,5 žk. Martin Laube 3 1/4   4 Mourek František 100
3. GOSCATER, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář krk   8 Myška Jaroslav 55
4. PORTENGO(GB), 3 57,0 Ondřej Velek 3 1/2   10 Mourek František 45
5. LAILAH, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2   3 Kotáb Eduard 45
6. REGGISIA, 3 53,0 Josef Mysliveček krk   6 Blecha Jan 120
7. LA MAGIC, 3 57,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4   2 Pejšková Ivana 80
8. TORLOU, 3 57,0 ž. Martin Pišl daleko   1 Mareš Miroslav 200
Nestartovali: ALIGATOR, KEEP UP(AUT)
Čas: 01:40,45, Mezičasy: (26,64 - 23,81 - 24,70 - 25,40)
Výrok: LEHCE 3 1/4-krk-3 1/2-2 1/2-krk-2 1/4-daleko

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Török Dalibor, Chov: Wolf M.

Sankce: žkLaube Martin výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 14:41
1025 CENA DIVADELNÍHO INTERNETOVÉHO KLUBU
Rovina IV.kat. - 1825 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA TORTURA, 5 57,5 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ   3 Pejšková Ivana 70
2. LEANDER, 6 52,0 Jan Verner 2 1/2   6 Šatra Tomáš 45
3. WOLMANKA, 4 62,0 ž. Milan Zatloukal 3/4   9 Picek Milan 60
4. MACK THE KNIFE, 5 58,5 žk. Marian Kolčava 1/2   4 Hurt Jiří 65
5. NEVERLAND, 5 63,0 Petr Foret hlava   10 Schillová Barbora 85
6. GAMBELLINA(GER), 4 54,5 Ingrid Koplíková 1/2   7 Janda Jiří 50
7. MACAONE, 4 62,0 am. Vladimír Černý 1 3/4   1 Neuberg Filip 60
8. AIMER CLASSY, 5 50,0 am. Pavlína Filipová 3   2 Hála Libor 100
9. POWER PRIZE(GER), 5 59,5 žk. Kristýna Skořinská 1/2   11 Fedorowicz Vladislav 85
10. LAURA LUTHY(GB), 4 60,5 ž. Jaromír Šafář 11   5 Slavíček Josef 140
Nestartovali: PEDRICA
Čas: 01:57,53, Mezičasy: (17,49 - 24,35 - 23,69 - 25,26 - 26,75)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3/4-1/2-hlava-1/2-1 3/4-3-1/2-11

Majitel: Juwital - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Start dostihu byl opožděn o 10 min.z důvodu pádu žk.Laubeho ve zkušebním cvalu. Kůň č.8 PEDRICA nestartoval, nebyl v moci startéra. Poplatky: stáj Martin Horák 2500 Kč za neodůvodněnou změnu jezdce (DÚ 16/1).

video

3. dostih, start 15:10
1026 CENA SHELL
Rovina II.kat. - 1825 m, cena, 3letí
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMBURIN(GB), 3 59,0 Petr Foret BOJ   3 Wroblewski Grzegorz 25
2. KRISTINE(IRE), 3 61,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4   5 Vocásková Helena 30
3. SARY SHAYAN(IRE), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   9 Šavujev Arslangirej 40
4. ORPHAN, 3 53,5 Vendula Korečková 1/2   10 Votava Jaroslav 160
5. ČERABLUERIDGE, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 1/2   7 Piruch Jozef 100
6. ROSI(GER), 3 54,0 ž. Gary Hind 1 3/4   8 Kotáb Eduard 140
7. FENCER, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   1 Váňa Tomáš 60
8. RABBIT CELEBRE(IRE), 3 53,5 Josef Mysliveček 2   11 Blecha Jan 140
9. TAPDANCE(GER), 3 53,5 Ingrid Koplíková 1 3/4   4 Koplík Zdeno 300
10. DEVIN HILL(SWE), 3 55,5 Tomáš Vraj 7   2 Chrzanowska Anna 200
11. TUARÉGA, 3 55,0 ž. Pavel Hlavatý 1 1/4   6 Vrba Pavel 200
Čas: 01:55,62, Mezičasy: (16,86 - 23,56 - 23,68 - 25,59 - 25,93)
Výrok: BOJ 3/4-1/2-1/2-1/2-1 3/4-kr.hlava-2-1 3/4-7-1 1/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (ORPHAN)EKOFARMA Rybár

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Newsells Park Stud
video

4. dostih, start 15:40
1027 CENA RIGIPS
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASHRAI(IRE), 6 56,0 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ   7 Váňa Tomáš 60
2. SMITH AND WESSEN(GER), 4 55,5 ž. Tomáš Lukášek krk   2 Wolf Martin 30
3. DESPERADO, 4 52,0 am. Linda Fedorowiczová 1 3/4   4 Drlík Jaroslav 25
4. ROMAN EMPEROR(GER), 6 57,5 ž. Jakub Pavlíček kr.hlava   8 Maršíčková Miroslava 77
5. VITULUS(GER), 6 58,5 ž. Radek Koplík 4   3 Koplík Zdeno 100
6. FREYA, 4 49,0 Ingrid Koplíková 2   9 Bodlák Radim 100
7. LABEL FIVE, 4 55,5 Tomáš Vraj nos   6 Luka Václav 120
8. SAGITÁRIUS, 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Duchoň Tomáš 100
9. APINOA, 5 56,5 Petr Foret 1 3/4   10 Váňová Hana 120
10. RABBIT AVONBRIDGE(GB), 4 62,5 ž. René Koplík 3/4   1 Blecha Jan 140
Čas: 01:38,64, Mezičasy: (24,52 - 22,78 - 25,87 - 25,47)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 3/4-kr.hlava-4-2-nos-3/4-1 3/4-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (DESPERADO)Stall Amor

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: The Lavington Stud

Sankce: tr.Váňa T.200 Kč za pozdní příchod koně č.7 MASHRA do paddocku (DŘ § 332).

video

5. dostih, start 16:14
1028 37. Memoriál Rudolfa Deyla-CENA ČESKÉ SPOŘITELNY
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 3250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOROTKA(FR)*, 3 57,5 Petr Foret JISTĚ   15 Wroblewski Grzegorz 50
2. KOLYMBIA(GER), 3 57,5 Ondřej Velek 3 1/2   13 Janda Jiří 160
3. VELVET FORCE(ITY), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   4 Váňa st. Josef 55
4. ANJOU(GER*), 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   5 Olehla Čestmír 120
5. BRITTANY(ITY), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1/2   11 Kotáb Eduard 200
6. LA STESSA(IRE), 3 58,5 ž. Radek Koplík 1/2   14 Štěpánek Milan 250
7. RABBIT MOTIVATOR(IRE), 3 59,0 Josef Mysliveček 3/4   10 Blecha Jan 70
8. RANSOM REQUEST(GB), 3 57,5 Ingrid Koplíková krk   3 Šavujev Arslangirej 35
9. BEAUTIFUL DIRECTA(GER), 3 57,5 Vendula Korečková 3 1/4   12 Kabelková Hana 500
10. GALANTERY(FR), 3 57,5 ž. René Koplík 1 3/4   8 Blažková Helena 300
11. SINGING THE BLUES(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   2 Luka Václav 120
12. KALANISI QUEEN(IRE), 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 6   1 Vocásková Helena 35
13. LAN PHAM TI(IRE), 3 57,5 Jan Verner 3 1/2   7 Šatra Tomáš 400
14. BLONDYNA(GB), 3 57,5 ž. Pavel Hlavatý 8   6 Hanousek Ladislav 150
Nestartovali: MARKETA(POL)
Čas: 01:26,00, Mezičasy: (14,32 - 21,25 - 25,23 - 25,21)
Výrok: JISTĚ 3 1/2-3/4-1 1/4-1/2-1/2-3/4-krk-3 1/4-1 3/4-2 1/4-6-3 1/2-8
Maj. prémie:
25 000 Kč (DOROTKA(FR)*)DS Pegas
15 000 Kč (ANJOU(GER*))Wrbna Racing

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.9 MARKETA nestartoval z důvodu pádu jezdce G. Hinda při zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra. Sankce: tr.Hanousek L. 200 Kč za nenahlášení stínidel u koně č. (DŘ § 310).

video

6. dostih, start 16:45
1029 CENA EC HARRIS
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDUL, 8 58,0 am. Linda Fedorowiczová BOJ   2 Fedorowicz Vladislav 35
2. BORŮVKA MŇAM, 6 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1   1 Bekrová Gabriela 50
3. NIPUR, 5 62,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4   3 Schillová Barbora 77
4. ROSEBURN(FR), 6 52,5 Ingrid Koplíková 2   4 Drlík Jaroslav 60
5. NEXTREME, 6 54,5 Petr Foret nos   5 Hurt Jiří 120
6. CONNECTI, 7 59,5 ž. Radek Koplík 3   7 Štěpánek Milan 45
7. ROXALA, 6 63,5 ž. Jaromír Šafář 1   9 Horová Oliva 90
8. DOUBLE GAME(IRE), 5 54,0 Jan Verner 6   8 Vašina Josef 120
9. DOPPIO CUORE(FR), 4 59,5 ž. Milan Zatloukal hlava   6 Kotáb Eduard 100
Čas: 01:27,37, Mezičasy: (13,44 - 21,89 - 25,34 - 26,72)
Výrok: BOJ 1-1 1/4-2-nos-3-1-6-hlava

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Štěpánek M.200 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č.7 CONNECTI (DŘ § 330), tr.Kotáb E. 200 Kč za pozdní příchod koně č.6 DOPPIO CUORE do paddocku (DŘ § 332)

video

7. dostih, start 17:16
1030 CENA AC-T SERVIS
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORAIN, 4 54,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   8 Myška Jaroslav 50
2. TIMBER(GER), 4 58,5 Petr Foret 1 3/4   5 Lisek Michal 55
3. HONEY BUNNY, 5 57,0 am. Helena Pejšková, Ing. 2 3/4   3 Pejšková Ivana 20
4. MONTE NEGRO(GER), 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   7 Wolf Martin 77
5. INNSBRUCK, 4 58,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   10 Stašková Eva 200
6. VLÁSKA, 6 49,0 Ingrid Koplíková 3/4   1 Hulínský Václav 100
7. DEKOLT(POL), 5 59,0 Jan Verner 3/4   4 Hurt Tomáš 160
8. TANKRÉGA, 4 50,0 am. Pavlína Filipová 3 1/2   6 Vrba Pavel 66
9. DAMONIE, 4 59,5 Vendula Korečková 2 1/2   2 Votava Jaroslav 160
10. RECHIALFA(POL*), 5 58,0 ž. Pavel Hlavatý 3 3/4   9 Blažková Helena 100
Čas: 02:35,19, Mezičasy: (23,97 - 26,23 - 24,83 - 24,98 - 28,14 - 27,04)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 3/4-2 1/4-2 1/4-3/4-3/4-3 1/2-2 1/2-3 3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (LORAIN)Stáj Jeso
9 000 Kč (HONEY BUNNY)Hippolit Star - Pejšková
6 000 Kč (INNSBRUCK)Vabank

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Myška Jaroslav, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

Sankce: am.Filipová P.200 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:35
1031 CENA CCA GROUP
Rovina III.kat. - 2230 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AVERE(FR), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal V. LEHCE   5 Kotáb Eduard 250
2. PRIVATE COWBOY(IRE), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 6   10 Šavujev Arslangirej 30
3. ALAAF(GER), 3 53,5 Ingrid Koplíková 3 1/4   2 Pejšková Ivana 160
4. NEWCOMER(POL), 3 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   8 Tůma Pavel 40
5. CREDITKA, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4   7 Bodlák Radim 250
6. WILD COUNTRY(GER), 3 51,5 am. Linda Fedorowiczová 3/4   6 Fedorowicz Vladislav 160
7. YES MAN(FR), 3 55,5 Petr Foret krk   3 Blažková Helena 50
8. AMICA PER VITA, 3 56,0 Jan Verner daleko   4 Váňa st. Josef 65
9. IGO(GB), 3 55,0 ž. Gary Hind daleko   1 Wroblewska Iwona 160
10. KRAB(GB), 3 55,0 ž. Pavel Hlavatý 15   9 Wroblewska Iwona 200
Čas: 02:25,98, Mezičasy: (14,98 - 30,07 - 23,82 - 24,72 - 26,88 - 25,52)
Výrok: VELMI LEHCE 6-3 1/4-1 1/4-1 1/4-3/4-krk-daleko-daleko-15
Maj. prémie:
15 000 Kč (CREDITKA)Žďárský Z + Z

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: SCEA Haras des Marais
video


Dostihová komise: