home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 07.11.2010 CH 31.10.2010 CH 28.10.2010 SL 24.10.2010 CH 23.10.2010 PE 17.10.2010 CH 16.10.2010 MO 10.10.2010 PE 09.10.2010 PE 03.10.2010 CH 02.10.2010 LL 28.09.2010 TO 26.09.2010 CH 25.09.2010 MO 25.09.2010 BR 19.09.2010 CH 18.09.2010 LL 12.09.2010 CH 12.09.2010 SL 11.09.2010 PE 05.09.2010 CH 04.09.2010 MO 04.09.2010 NE 29.08.2010 CH 28.08.2010 PE 22.08.2010 MI 22.08.2010 SL 21.08.2010 MO 15.08.2010 KV 14.08.2010 KO 07.08.2010 MI 01.08.2010 KV 31.07.2010 BV 25.07.2010 AL 24.07.2010 MO 18.07.2010 KV 17.07.2010 BR 11.07.2010 BV 10.07.2010 MO 10.07.2010 SH 06.07.2010 LL 04.07.2010 KV 03.07.2010 SL 27.06.2010 CH 26.06.2010 PE 20.06.2010 KV 13.06.2010 CH 12.06.2010 PE 06.06.2010 CH 05.06.2010 MO 30.05.2010 CH 29.05.2010 PE 23.05.2010 CH 22.05.2010 PE 16.05.2010 CH 15.05.2010 MO 09.05.2010 CH 08.05.2010 PE 02.05.2010 CH 02.05.2010 BR 01.05.2010 LL 25.04.2010 CH 24.04.2010 KV 24.04.2010 RD 18.04.2010 CH 17.04.2010 LL 11.04.2010 CH 04.04.2010 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 25.09.2010 - Brno
stav dráhy: 1.8 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:04
1423 CENA PRIMÁŘKY MUDr. JANKY PŘIKRYLOVÉ
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LONGMUS, 2 57,0 Josef Sovka JISTĚ   8 Okleštěk Miloslav  
2. RAIN MAGNA, 2 55,0 Tomáš Vraj 2   3 Demele Jan  
3. ALFREDO, 2 58,0 ž. František Vávra 3/4   5 Novák Antonín  
4. DIADEMA, 2 53,5 žk. Martin Piruch 3   7 Piruch Jozef  
5. BARUŠKA, 2 54,5 Kateřina Palupčíková 1/2   2 Derych Vladimír  
6. MONEYPENNY, 2 56,0 Ondřej Velek 1 1/2   1 Popelka Stanislav  
7. SYLVAK, 2 54,5 Zuzana Vokálková nos   4 Derych Vladimír  
8. PRVNÍ LÁSKA, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2   9 Bodlák Radim  
Nestartovali: MASAIKA
Čas: 01:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-3/4-3-1/2-1 1/2-nos-1 1/2

Majitel: Stáj El Halem Okleštěk, Trenér: Okleštěk Miloslav, Chov: Okleštěk M.


2. dostih, start 14:33
1424 CENA FIRMY AUTODOPRAVA - SPEDICE JIŘÍ VLK
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDY, 3 61,0 ž. Milan Zatloukal LEHCE   5 Neuberg Filip  
2. PROSPECT, 8 58,0 Zuzana Vokálková 3   6 Podhányi Jan  
3. ANDALOUSE(GER), 6 50,0 am. Peter Hodáň 2   1 Hála Josef  
4. IBISA, 9 55,0 am. Pavlína Filipová 2 1/4   7 Vymazal Josef  
5. MADELINA, 6 59,5 Ján Mach, MVDr. 3   2 Mimra Zdeněk  
6. MOŘSKÁ PANNA, 7 51,0 am. Markéta Krejčí 8   8 Bělka Martin  
7. SIR HERMANN(GER), 4 50,0 Romana Doskočilová daleko   4 Kinský Pavel  
Nestartovali: LÉTAJÍCÍ ČESTMÍR, LOUISIANA
Čas: 01:28,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-2-2 1/4-3-8-daleko

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla
video


3. dostih, start 15:01
1425 CENA SPOLEČNOSTI K-K METAL
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KUBÍK, 4 67,0 ž. Marcel Novák JISTĚ   1 Neuvirt Konrád  
2. NUNČA, 4 65,0 ž. Marek Stromský 3/4   3 Uhl Jiří  
3. LOVER BOY, 4 65,0 am. Radim Petřík 2   4 Ilíková Kateřina  
4. STATUS QUO, 4 64,5 Jan Derych 8   5 Syslová Lenka  
5. HABITAT ONE, 4 65,0 Lukáš Matuský 9   2 Uhl Jiří  
6. CRAZY FOR LIFE, 4 64,5 am. Pavel Peprna daleko   8 Kotásek Jaromír  
Z GOLD YELLOW(FR), 4 66,0 Miroslav Stančík     9 Složil Pavel  
Nestartovali: LOVELY, PRODY
Čas: 04:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-2-8-9-daleko

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Neuvirt Konrád, Chov: Neuvirt L.

DK prošetřila zadržení koně č.9 GOLD YELLOW(FR) a vysvětlení jezdce vzala na vědomí (zranění koně)

video


4. dostih, start 15:32
1426 CENA FIREM KOMAXIT CZ s.r.o., JAROSLAV ŽVÁK a SČADJ - Memoriál Zdeňka Kalába (dostih amatérů)
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VODNICE, 7 55,5 am. Pavlína Filipová JISTĚ   6 Kantek Miroslav  
2. QOMPRESOR(FR), 6 61,0 am. Peter Hodáň 2   4 Hála Josef  
3. JAMILA, 3 52,5 am. Markéta Krejčí 4 1/2   2 Popelka Stanislav  
4. ODER(POL), 4 57,0 am. Petra Hrubá 5   1 Hála Josef  
5. GEDAR, 3 54,0 am. Jana Nováková 2   3 Vymazal Josef  
ZN YORK MASTER, 8 63,0 am. Pavel Peprna     5 Vinklárek Vladimír  
Čas: 02:05,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-4 1/2-5-2

Majitel: Rudník, Trenér: Kantek Miroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: tr.Vinklárek V. 200 Kč za pomoc u startu u koně č.5 YORK MASTER (DU 16/8), stáj MVDr.Kantek Petr 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu koně č 4 QOMPRESOR(FR) DU 16/7 Sankce: tr. Vinklárek Vl.400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky(DŘ §105)



5. dostih, start 16:01
1427 CENA JUDr. LUBOMÍRA ROKYTY
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ODINGA(AUT), 7 65,0 ž. Marcel Novák LEHCE   7 Chaloupka Václav, Ing.  
2. BABY LOVE, 8 61,5 Josef Sovka 7   1 Novák Antonín  
3. GINSANA, 12 66,0 ž. Pavel Kašný kr.hlava   3 Novák Antonín  
4. PARABELLA, 7 62,0 Jan Derych 6   4 Derych Vladimír  
5. HARIETTE, 5 62,0 Jakub Kocman 12   2 Vinklárek Vladimír  
6. ANBELIVABLE, 5 61,5 Ján Mach, MVDr. 4 1/2   10 Uhl Jiří  
7. MAURBIG, 8 63,5 Ludvík Temel 12   5 Kotásek Jaromír  
PN INGUS, 7 65,0 Libor Sedlář     9 Seménka Zdeněk  
Nestartovali: BRENET, CHERRY BEAUTY
Čas: 04:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-kr.hlava-6-12-4 1/2-12

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Gest.Horn

DK prošetřila pád koně č.9 INGUS a nezjistila cizí zavinění



6. dostih, start 16:35
1428 PODZIMNÍ MORAVSKÁ MÍLE STÁJE QUARTIS A STÁJE ZÁMECKÝ VRCH
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORN SLIPPY(IRE), 7 62,5 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ   6 Havlíčková Zdena, Ing.  
2. GRANDET(POL*), 3 58,0 Pavel Hlavatý 3   2 Váňa Tomáš  
3. GARDES(IRE), 5 62,0 Tomáš Vraj 1/2   7 Havlíčková Zdena, Ing.  
4. REK(POL*), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 5   3 Horáková Lenka  
5. MAN O DESERT(FR), 10 57,5 Ondřej Velek 6   10 Hrudka st. Jaromír  
6. NARROW(POL), 3 57,5 Zuzana Vokálková 1 1/4   9 Holčák František  
7. CHERI POND, 5 57,5 žk. Martin Piruch 3   11 Bodlák Radim  
8. SPARKLING RUBY(ITY), 4 57,5 Kateřina Palupčíková 4   5 Minaříková Jana  
9. SINTRA, 4 57,0 Josef Sovka 10   8 Suchánek Martin  
10. GALLONOFGAS(IRE), 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 8   4 Kinský Pavel  
Nestartovali: VER
Čas: 01:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-1/2-5-6-1 1/4-3-4-10-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (GRANDET(POL*))Roman
6 000 Kč (REK(POL*))DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Jiří Vlk-Autodoprava, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Irish National Stud Co

DK prošetřila kolizi koně č.4 GALLONOFGAS(IRE) v posledním oblouku a nezjistila cizí zavinění.



7. dostih, start 17:01
1429 POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA - 3.ročník
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZADAR(POL), 7 66,5 ž. Pavel Kašný JISTĚ   10 Novák Antonín  
2. HAPPY BRIDGE, 5 66,0 ž. Marek Stromský 2   2 Uhl Jiří  
3. KALIKA(GER), 5 61,5 Ondřej Velek 9   5 Hrudka st. Jaromír  
4. MYANMAR, 8 63,0 Jan Derych 12   3 Mimra Zdeněk  
5. DERBY SHARP, 10 64,5 Josef Sovka krk   8 Holčák Radek  
6. SHARON, 9 61,5 Ján Mach, MVDr. 1   7 Míček Milan, Ing.  
7. ILYA(GER*), 6 64,0 Zdeněk Řezáč 8   1 Řezáčová Jana  
Z PERGON, 9 64,0 Miroslav Stančík     9 Vinklárek Vladimír  
Z SENEGAL(POL), 12 64,0 Jakub Kocman     6 Sůrová Pavlína  
Z SUN RAY, 6 68,5 ž. Marcel Novák     4 Chaloupka Václav, Ing.  
Čas: 05:05,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-9-12-krk-1-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (HAPPY BRIDGE)DS Sendy Ostrava Neuvirt
6 000 Kč (MYANMAR)Chovsport Zdelov
4 000 Kč (DERBY SHARP)Ema a Milan

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: SK Kozienice

DK prošetřila zadržení koní č.4 SUN RAY, 6 SENEGAL(POL) a 9 PERGON a vysvětlení jezdců ž.Nováka, Kocmana a Stančíka vzala na vědomí.



8. dostih, start 17:37
1430 CENA PŘÁTEL BRNĚNSKÝCH DOSTIHŮ A STÁJE VALENCIO
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EMY, 4 59,5 ž. Milan Zatloukal LEHCE   5 Neuberg Filip  
2. KSIEŽNA DA XIAN(POL), 4 57,0 Josef Sovka 4   2 Okleštěk Miloslav  
3. CAROLINA ANNA, 4 58,0 am. Peter Hodáň 3   6 Kotásek Jaromír  
4. MLÝN, 4 57,5 am. Jana Nováková 3/4   1 Novák Antonín  
5. MODENA, 3 56,0 Ondřej Velek 9   10 Popelka Stanislav  
6. PARTA, 7 58,0 Tomáš Vraj 2   9 Demele Jan  
7. MONACOS, 8 60,0 žk. Martin Laube 1   3 Hála Libor, MVDr.  
8. HALENKA, 6 56,0 am. Pavlína Filipová 3 1/2   7 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
9. JAMAJKA, 3 53,5 žk. Martin Piruch 4   4 Vinklárek Vladimír  
DD RICHIE, 3 58,0 ž. František Vávra     12 Vymazal Josef  
DD NATHANIA, 3 55,0 Pavel Hlavatý     11 Sedláková Věra  
DD RICARDA, 4 59,5 ž. Jakub Pavlíček     8 Matysík Zdeněk  
Čas: 02:25,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-3-3/4-9-2-1-3 1/2-4-?-?-?

Majitel: Stáj Veltheim-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Červenka L.,Ing.

Koně č.12, RICHIE, 11 NATHANIA a 8 RICARDA byli diskvalifikováni, protože nebyli na distanci, když vítěz probíhal cílem.




Dostihová komise: