home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 07.11.2010 CH 31.10.2010 CH 28.10.2010 SL 24.10.2010 CH 23.10.2010 PE 17.10.2010 CH 16.10.2010 MO 10.10.2010 PE 09.10.2010 PE 03.10.2010 CH 02.10.2010 LL 28.09.2010 TO 26.09.2010 CH 25.09.2010 MO 25.09.2010 BR 19.09.2010 CH 18.09.2010 LL 12.09.2010 CH 12.09.2010 SL 11.09.2010 PE 05.09.2010 CH 04.09.2010 MO 04.09.2010 NE 29.08.2010 CH 28.08.2010 PE 22.08.2010 MI 22.08.2010 SL 21.08.2010 MO 15.08.2010 KV 14.08.2010 KO 07.08.2010 MI 01.08.2010 KV 31.07.2010 BV 25.07.2010 AL 24.07.2010 MO 18.07.2010 KV 17.07.2010 BR 11.07.2010 BV 10.07.2010 MO 10.07.2010 SH 06.07.2010 LL 04.07.2010 KV 03.07.2010 SL 27.06.2010 CH 26.06.2010 PE 20.06.2010 KV 13.06.2010 CH 12.06.2010 PE 06.06.2010 CH 05.06.2010 MO 30.05.2010 CH 29.05.2010 PE 23.05.2010 CH 22.05.2010 PE 16.05.2010 CH 15.05.2010 MO 09.05.2010 CH 08.05.2010 PE 02.05.2010 CH 02.05.2010 BR 01.05.2010 LL 25.04.2010 CH 24.04.2010 KV 24.04.2010 RD 18.04.2010 CH 17.04.2010 LL 11.04.2010 CH 04.04.2010 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 31.07.2010 - Benešov
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:35
1277 Hahdicap Conseq Investment Management a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPOZYCJA(POL), 3 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   4 Hurt Tomáš 20
2. DIRKA(POL), 3 59,0 ž. Martin Srnec 2   9 Hurt Tomáš 35
3. POBĚDA, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 4   1 Vinklárek Vladimír 70
4. PENELOPA, 3 62,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/2   7 Tůma Pavel 60
5. LE DUC, 3 55,0 Tomáš Vraj 8   6 Vinklárek Vladimír 80
6. JAMILA, 3 57,5 am. Markéta Krejčí 3   3 Popelka Stanislav 80
7. CHIARA, 3 50,5 Natalie Arendsen 1 1/4   8 Neuberg Filip 60
8. RENÉE, 3 48,0 am. Martin Laube 12   2 Duchoň Tomáš 120
Nestartovali: MRS FERGIE(SWE)
Čas: 02:16,70, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-4-2 1/2-8-3-1 1/4-12

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: tr. Duchoň Tomáš 200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu (Dا 337)

video


2. dostih, start 14:00
1278 Prázdninová cena stavební firmy Petr Šach
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGIA(POL), 3 56,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   4 Hurt Tomáš 20
2. CHERI HONEY, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   1 Bodlák Radim 22
3. SORDIA, 5 56,0 Vendula Korečková 7   9 Zobal František 70
4. LYNETTE, 3 51,0 am. Martin Piruch 2   11 Tůma Pavel 80
5. HURYKÁN, 6 57,5 Jan Verner 3 1/4   3 Hurt Jiří 80
6. ELECTRIC LIFE, 3 55,0 Tomáš Vraj 4 1/2   10 Drlík Jaroslav 100
7. INÉS, 4 57,5 ž. Martin Srnec 1 1/4   2 Hurt Tomáš 100
8. MIŇONKA, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 8   6 Vinklárek René, Bc. 160
9. JUKIER(POL), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2   8 Hurt Tomáš 120
10. MAYFLOWER, 4 55,0 Natalie Arendsen 1/2   7 Hanousek Ladislav 80
S YORK MASTER, 8 60,5 ž. Jakub Pavlíček     5 Vinklárek Vladimír 50
Čas: 02:13,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-7-2-3 1/4-4 1/2-1 1/4-8-3 1/2-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (CHERI HONEY)DS Chanci Valašsko
6 000 Kč (SORDIA)Stáj Kateřina Brožová-Equistyle
4 000 Kč (LYNETTE)DS Dvorce

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna


3. dostih, start 14:30
1279 Dostih amatérů společnosti stavební Petr Hrma
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 7 58,5 am. Pavlína Filipová BOJ   6 Audy Renata 25
2. DEKOLT(POL), 4 58,5 am. Martin Piruch krk   4 Hurt Tomáš 20
3. MONACOS, 8 56,5 am. Martin Laube 7   2 Hála Libor, MVDr. 60
4. SET IN MOTION(IRE), 8 60,0 am. Markéta Krejčí 3/4   8 Vinklárek René, Bc. 60
5. ESCAPE, 3 55,0 am. Anna Taran 8   5 Kučera Karel 300
6. ODER(POL), 4 57,0 am. Petra Hrubá 7   7 Hála Josef 120
7. LARRIN, 3 55,0 am. Michaela Fencková 1 1/2   1 Kučera Karel 600
Nestartovali: FIREBIRD ARROGANCE(GER)
Čas: 02:15,50, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-7-3/4-8-7-1 1/2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Ševčík M.,Ing.


4. dostih, start 15:11
1280 Handicap VOSA - MVS, s.r.o., stavební a obchodní firma Bystřice
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREMIÉRA, 4 52,0 Jan Verner BOJ   9 Hurt Jiří 60
2. CANADIAN LADY, 5 65,0 ž. Milan Zatloukal 3/4   4 Váňa Tomáš 50
3. VELASQUES, 5 62,5 ž. Dušan Andrés 1/2   10 Jirátová Petra 60
4. SATÉN, 13 49,0 am. Pavlína Filipová krk   12 Audy Renata 120
5. TASHAAR(FR), 4 56,0 žk. Ondřej Velek 2   5 Zobal František 120
6. GRENNASIA, 5 56,0 ž. Václav Janáček krk   3 Hurt Tomáš 23
7. BUŘINKA, 3 48,0 am. Martin Laube 3   2 Kučera Karel 80
8. BANAKA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7   6 Kučera Karel 60
9. ANDALOUSE(GER), 6 55,5 Tomáš Vraj 1 1/4   7 Hála Josef 50
10. LINDHAM, 3 49,5 Jana Trňáková 2 1/2   11 Fedorowicz Vladislav 200
11. HANOI(POL), 4 50,0 Natalie Arendsen 3   8 Hanousek Ladislav 80
Nestartovali: GAMA
Čas: 01:24,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-1/2-krk-2-krk-3-7-1 1/4-2 1/2-3

Majitel: Rakousy, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Kovařík - Velký Újezd


5. dostih, start 16:00
1281 3. těžká cross-country nekuřácké restaurace U PODKOVY, Bystřice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4950 m, cena, 5letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAURON, 5 65,0 Martin Liška ZADRŽENĚ   3 Liška Martin 110
2. JACUZZI(POL), 8 62,5 Josef Sovka 8   8 Blecha Jan 30
3. ASISTENT, 6 65,0 ž. Josef Bartoš 2 1/2   2 Hurt Jiří 100
4. RUBÍN, 8 66,0 Martina Růžičková 1   1 Růžičková Martina 40
5. LUNARET, 9 66,0 ž. Luboš Urbánek 9   7 Hurt Tomáš 50
6. FILIPA, 8 63,0 Jan Derych krk   10 Berthier Kateřina 140
Z MYANMAR, 8 64,0 ž. Dušan Andrés     4 Mimra Zdeněk 70
Z POSEJDON(POL), 8 67,0 ž. Pavel Kašný     5 Popelka Stanislav 50
SN PERGON, 9 65,0 ž. Marcel Novák     9 Vinklárek Vladimír 140
Nestartovali: CLAUDIO
Čas: 06:28,20, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 8-2 1/2-1-9-krk

Majitel: M&T Zámecký statek Luka, Trenér: Liška Martin, Chov: Pe Gaz International

Sankce: ž. Andrés D. a ž.Kašný Pavel po 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ §364a)



6. dostih, start 17:00
1282 17. Velká benešovská firmy Meran Praha
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
85000 Kč (42500 - 19600 - 12700 - 6000 - 4200) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORINKA, 9 65,5 ž. Jaroslav Myška BOJ   3 Popelka Stanislav 25
2. CZINDUIN(POL), 7 67,0 ž. Jan Faltejsek 3/4   5 Blecha Jan 70
3. GRILIAS, 6 68,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4   10 Váňa st. Josef 27
4. BACCARAT, 8 67,0 ž. Pavel Kašný 7   8 Popelka Stanislav 80
5. BRICASSAR, 10 67,0 ž. Pavel Szikora krk   1 Erban Jaroslav 100
6. SPERANZA, 5 67,0 Josef Dušek 4   2 Pecháček Jaroslav 200
7. ELASIA, 7 65,0 Zdeněk Řezáč daleko   4 Řezáčová Jana 200
Z JOSHUA(POL), 9 67,0 ž. Dušan Andrés     6 Piruch Jozef 100
Z KOBUZ(POL), 8 68,0 ž. Josef Váňa ml.     7 Váňa st. Josef 40
PN SULLIVAN, 13 64,0 Libor Šimůnek     9 Zobal František 80
Čas: 06:47,60, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-2 1/4-7-krk-4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (KORINKA)EŽ Praha a.s.
9 000 Kč (GRILIAS)Statek Chyše-Váňa
6 000 Kč (BACCARAT)Nýznerov

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.


7. dostih, start 17:35
1283 Steeplechase cross-country firmy BES s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a 5letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HARDY, 4 66,0 ž. Josef Bartoš ZADRŽENĚ   7 Hurt Jiří 35
2. DICKINSONA, 5 69,0 ž. Pavel Szikora 4 1/2   4 Szikora Pavel 40
3. DEVIL ALGARHOUD(GB), 5 70,0 ž. Jaroslav Myška 1   6 Koplík Zdeno 50
4. MAUGLÍ, 4 64,0 ž. Dušan Andrés 11   10 Mimra Zdeněk 50
5. OREGONIA(POL), 4 67,0 ž. Josef Váňa ml. 9   1 Zobal František 50
6. DADLA, 4 64,0 Vladimír Verner 4   8 Horová Oliva, Ing. 140
7. AZTEKE(GER), 5 69,0 ž. Luboš Urbánek 2 1/2   2 Hurt Tomáš 100
Z HARIETTE, 5 67,0 ž. Marcel Novák     5 Vinklárek Vladimír 70
Z RIGGI, 4 62,0 Jan Derych     3 Tůma st. Petr 120
ZN RESCATOR, 4 64,0 Zdeněk Řezáč     11 Řezáčová Jana 120
Nestartovali: BLUEBERRY
Čas: 04:43,30, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 4 1/2-1-11-9-4-2 1/2

Majitel: Stáj Meran, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Stáj Meran

Sankce: ž.Szikora P. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)



8. dostih, start 18:03
1284 Steeplechase Rádia Blaník 95 FM
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERLA(POL*), 3 64,0 ž. Josef Bartoš LEHCE   1 Berthier Kateřina 25
2. DAINTY RAST, 3 61,5 žk. Ondřej Velek 4   2 Zobal František 40
3. KOPANIČIAR, 3 66,0 ž. Luboš Urbánek 13   6 Bodlák Radim 50
4. PAVLICEK(IRE), 3 64,0 ž. Marcel Novák 2 1/2   3 Zobal František 60
Z KSIEŽNA JAPE(POL), 3 64,0 ž. Jan Faltejsek     4 Suchánek Martin 50
Z PUMAG, 3 61,5 Josef Borč     5 Hrudka st. Jaromír 80
Čas: 04:47,90, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-13-2 1/2

Majitel: Staňka Uherčice, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Ševčík M.,Ing.



Dostihová komise: