home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2011 2010 2009 2008 2007 08.11.2009 CH 01.11.2009 CH 28.10.2009 SL 25.10.2009 CH 24.10.2009 PE 18.10.2009 CH 17.10.2009 MO 11.10.2009 PE 10.10.2009 PE 04.10.2009 CH 03.10.2009 BR 02.10.2009 LL 28.09.2009 TO 27.09.2009 CH 26.09.2009 MO 20.09.2009 CH 19.09.2009 LL 13.09.2009 CH 12.09.2009 PE 12.09.2009 SL 06.09.2009 CH 05.09.2009 MO 30.08.2009 CH 29.08.2009 LL 23.08.2009 MO 22.08.2009 PE 16.08.2009 KV 15.08.2009 KO 09.08.2009 MI 08.08.2009 MI 02.08.2009 KV 01.08.2009 BR 26.07.2009 KO 25.07.2009 MO 25.07.2009 AL 19.07.2009 KV 18.07.2009 BV 12.07.2009 LL 11.07.2009 MO 11.07.2009 SH 06.07.2009 KV 05.07.2009 KV 28.06.2009 CH 27.06.2009 PE 21.06.2009 CH 20.06.2009 NE 14.06.2009 KV 13.06.2009 PE 07.06.2009 CH 07.06.2009 SL 06.06.2009 MO 31.05.2009 CH 30.05.2009 BV 24.05.2009 CH 23.05.2009 PE 17.05.2009 CH 16.05.2009 PE 10.05.2009 CH 09.05.2009 MO 08.05.2009 PE 03.05.2009 CH 02.05.2009 BR 01.05.2009 LL 26.04.2009 CH 25.04.2009 SL 19.04.2009 CH 19.04.2009 RD 18.04.2009 LL 12.04.2009 CH 05.04.2009 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.10.2009 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 14:00
1457 Handicap pískovny Zlosyň
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMÍN, 4 51,5 Lucie Danišová BOJ   4 Čapková Marcela  
2. RECHIALFA(POL*), 3 64,0 Helena Blažková 1/2   7 Váňa Tomáš  
3. MAFIRA, 10 57,0 žk. Jan Verner 5   6 Sýkorová Marcela, Ing.  
4. REDAKTOR, 8 60,5 Silvia Casanova 1/2   2 Neuberg Filip  
5. ANBELIVABLE, 4 55,0 žk. Ondřej Velek 3/4   5 Uhl Jiří  
6. ČIMAG, 3 53,5 Vendula Korečková 2 1/2   1 Sýkorová Marcela, Ing.  
7. MR YOCKER, 3 48,0 am. Martin Piruch krk   3 Vinklárek René, Bc.  
Čas: 02:27,30, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-5-1/2-3/4-2 1/2-krk

Majitel: Stáj Čapková, Trenér: Čapková Marcela, Chov: Stáj Čapková


2. dostih, start 14:30
1458 Steeplechase společnosti Pragis
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKOMEC, 5 66,0 Vladimír Verner JISTĚ   8 Horová Oliva, Ing.  
2. LATINOS(GER), 5 69,5 ž. Josef Bartoš 1 1/2   7 Váňa st. Josef  
3. MY BEST RISK, 7 67,0 žk. Josef Váňa ml. 2   2 Váňa st. Josef  
4. POSEJDON(POL), 7 68,5 ž. Dušan Andrés 3/4   3 Kabelková Hana  
5. ALMA ATA, 8 64,0 Zdeněk Řezáč 5   4 Řezáčová Jana  
6. WHISPER, 10 68,0 Štěpánka Sedláčková daleko   1 Horáková Lenka  
7. PORTO, 7 66,0 Lukáš Sloup 7   9 Nováková Gabriela  
8. WINKIE, 4 65,0 ž. Bohuslav Mátl 1   5 Kútnik Ján, MVDr.  
SN FIREBIRD ARROGANCE(GER), 4 62,5 Jan Kratochvíl     6 Kinský Pavel  
Čas: 04:45,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2-3/4-5-daleko-7-1

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.


3. dostih, start 15:00
1459 Cena stáje Monika Agro
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANEXA, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář BOJ   4 Dvořák Karel, Ing.  
2. ALADAR, 3 58,5 Milan Zatloukal krk   2 Bekrová Gabriela  
3. VAKRIA, 3 55,0 Josef Borč 3   5 Jelínek Zbyněk, Ing.  
4. SALVATION, 3 55,5 žk. Ondřej Velek 6   1 Hurt Tomáš  
5. NOTRE DAME, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   3 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
Čas: 01:06,60, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-3-6-1 3/4

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.


4. dostih, start 15:30
1460 Cena společnosti Pilecký
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 3letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIRST JAPE(POL), 3 54,5 Natalie Arendsen JISTĚ   3 Dvořák Karel, Ing.  
2. AGROMERACE, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   1 Váňová Hana, Ing.  
3. BORDO(POL), 3 55,0 žk. Jan Verner 3   2 Hurt Tomáš  
4. CLEWBAY`S GIRL, 3 53,5 Silvia Casanova 4   4 Váňa Tomáš  
Čas: 01:06,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (AGROMERACE)Euroframe-Váňová
6 000 Kč (CLEWBAY`S GIRL)Blue Blue Sky

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.


5. dostih, start 16:01
1461 Handicap společnosti Agrobyškovice
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORTEX, 4 51,5 Natalie Arendsen BOJ   3 Dvořák Karel, Ing.  
2. VAZON(GB), 9 62,0 ž. Jaromír Šafář 1   9 Jelen Jaroslav  
3. NONCHALANCE, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   1 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
4. NAZGŮL, 5 58,5 ž. Martin Srnec 1 1/4   8 Váňa Tomáš  
5. DIVOKÁ ORLICE, 4 62,5 Milan Zatloukal 3/4   4 Váňa Tomáš  
6. INDIRA, 6 54,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2   2 Hulínský Václav, MUDr.  
7. LEARJET, 5 48,0 am. Martin Piruch 2 1/2   6 Bartoš st. Josef  
8. LITTLE TOKYO(USA), 3 63,0 ž. Dušan Andrés 1   5 Andrés Josef  
9. WEISMÜLER, 3 56,0 žk. Jan Verner 5   7 Eichler Viktor, Ing.  
Čas: 01:44,10, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-1/2-1 1/4-3/4-1 1/2-2 1/2-1-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (FORTEX)Stáj Monika Agro
6 000 Kč (NONCHALANCE)Ondra,Matyáš+Flash
4 000 Kč (NAZGŮL)Stáj Hradec

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.


6. dostih, start 16:33
1462 Cena společnosti AC-T servis
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYNETTE, 2 52,5 žk. Jan Verner TUHÝ BOJ   8 Tůma Pavel  
2. ENYKY BENYKY, 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk   6 Eichler Viktor, Ing.  
3. MARIONETTA, 2 57,5 ž. Martin Srnec 3 1/2   5 Váňa Tomáš  
4. GOLDY, 2 54,5 Silvia Casanova 2 1/4   2 Neuberg Filip  
5. ASCARA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   3 Vocásek 3 František  
6. ICY TWO, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   1 Dvořák Karel, Ing.  
7. GRANDET(POL*), 2 58,0 Milan Zatloukal 5   7 Váňa Tomáš  
8. LEAVE A LOOK, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 15   4 Kotásek Jaromír  
Čas: 01:48,80, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ krk-3 1/2-2 1/4-2 1/4-1/2-5-15

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 4 LEAVE A LOOK ztratil na startu asi 12 délek Sankce: j.Casanova Silvia 1000 Kč za tísnění koně č.3 ASCARA koněm č.2 GOLDY v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)



7. dostih, start 17:00
1463 Proutěné překážky společnosti AZ Color ČR
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERENA HILL(SLO), 3 65,0 žk. Josef Váňa ml. BOJ   4 Luka Václav, Ing.  
2. ELDERA(POL), 3 63,0 Lukáš Sloup 1/2   6 Bartoš st. Josef  
3. RABBIT LEND(IRE), 3 62,5 Josef Sovka 6   3 Vaňourek Aleš  
4. MAUGLÍ, 3 65,0 ž. Dušan Andrés 5   1 Mimra Zdeněk  
5. TRUE LIFE, 3 65,0 ž. Josef Bartoš 6   7 Váňa st. Josef  
6. VEČERKA, 3 60,5 žk. Ondřej Velek 9   5 Horová Oliva, Ing.  
7. RESCATOR, 3 64,0 Zdeněk Řezáč 5   2 Řezáčová Jana  
Čas: 02:54,40, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-6-5-6-9-5

Majitel: Agrolipt ČR, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Agrolipt s.r.o.

Sankce: j. Sloup Lukáš odnětí licence na 17.10. za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)




Dostihová komise: