home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2011 2010 2009 2008 2007 08.11.2009 CH 01.11.2009 CH 28.10.2009 SL 25.10.2009 CH 24.10.2009 PE 18.10.2009 CH 17.10.2009 MO 11.10.2009 PE 10.10.2009 PE 04.10.2009 CH 03.10.2009 BR 02.10.2009 LL 28.09.2009 TO 27.09.2009 CH 26.09.2009 MO 20.09.2009 CH 19.09.2009 LL 13.09.2009 CH 12.09.2009 PE 12.09.2009 SL 06.09.2009 CH 05.09.2009 MO 30.08.2009 CH 29.08.2009 LL 23.08.2009 MO 22.08.2009 PE 16.08.2009 KV 15.08.2009 KO 09.08.2009 MI 08.08.2009 MI 02.08.2009 KV 01.08.2009 BR 26.07.2009 KO 25.07.2009 MO 25.07.2009 AL 19.07.2009 KV 18.07.2009 BV 12.07.2009 LL 11.07.2009 MO 11.07.2009 SH 06.07.2009 KV 05.07.2009 KV 28.06.2009 CH 27.06.2009 PE 21.06.2009 CH 20.06.2009 NE 14.06.2009 KV 13.06.2009 PE 07.06.2009 CH 07.06.2009 SL 06.06.2009 MO 31.05.2009 CH 30.05.2009 BV 24.05.2009 CH 23.05.2009 PE 17.05.2009 CH 16.05.2009 PE 10.05.2009 CH 09.05.2009 MO 08.05.2009 PE 03.05.2009 CH 02.05.2009 BR 01.05.2009 LL 26.04.2009 CH 25.04.2009 SL 19.04.2009 CH 19.04.2009 RD 18.04.2009 LL 12.04.2009 CH 05.04.2009 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 07.06.2009 - Praha
stav dráhy: 4.4 (pružná)
1. dostih, start 14:00
1161 POHÁR PRAHY 5
Rovina IV.kat. - 1850 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 300 + 675 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. I WILL FLY, 3 52,0 žk. Josef Mysliveček BOJ   2 Drlík Jaroslav 22
2. ROLLING OCEAN, 5 60,0 žk. Viera Noppová hlava   3 Hála Libor, MVDr. 100
3. AGROMERACE, 3 50,0 žk. Lucie Danišová 4   7 Piruch Jozef 30
4. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 4 57,5 žk. Jan Kratochvíl 1 3/4   9 Kinský Pavel 50
5. VEČERKA, 3 49,5 žk. Jana Trňáková 6   6 Horová Oliva, Ing. 140
6. MAGNET, 3 53,0 žk. Pavlína Honsová 3 3/4   1 Audy Renata 80
7. NEXTREME, 4 57,5 žk. Tomáš Jančo krk   5 Hurt Jiří 100
8. ČIMAG, 3 51,0 žk. Jan Verner 2   4 Sýkorová Marcela, Ing. 70
9. GUERRA, 4 56,0 žk. Jozef Parigál 3   8 Pechát Theodor 70
Čas: 01:59,47, Mezičasy: (13,67-27,27-25,04-26,81-26,70)
Výrok: BOJ hlava-4-1 3/4-6-3 3/4-krk-2-3

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor ČR
video

2. dostih, start 14:30
1162 MEMORIÁL ZDEŇKA BEZSTAROSTY
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 300 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SERENA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   2 Luka Václav, Ing. 25
2. WAHIGH, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 6   3 Dvořák Karel, Ing. 77
3. LETNÍ HVĚZDA, 2 55,5 Silvia Casanova 1 1/2   5 Fedorowicz Vladislav 60
4. LINE HONEY, 2 58,0 ž. Václav Janáček krk   4 Bodlák Radim 21
5. COUNTESS, 2 55,5 žk. Jan Verner 8   7 Horová Oliva, Ing. 60
6. VÍTR, 2 55,5 žk. Lucie Danišová 3 3/4   6 Pejšková Ivana, Ing. 80
7. TANKRÉGA, 2 57,0 Milan Zatloukal 1 1/4   1 Vrba Pavel, Ing. 60
8. ARCHIE COMICS, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 10   8 Bieliková Marta 50
Čas: 01:17,66, Mezičasy: (28,59-24,84-24,33)
Výrok: LEHCE 6-1 1/2-krk-8-3 3/4-1 1/4-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (SERENA)Harmony Wellness Club
4 600 Kč (WAHIGH)Stáj Monika Agro
3 000 Kč (LETNÍ HVĚZDA)MHM
1 400 Kč (LINE HONEY)Stáj Mikon
1 000 Kč (COUNTESS)MVDr. Barbora Schillová

Majitel: Harmony Wellness Club, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video

3. dostih, start 15:00
1163 CENA NÁMĚSTKYNĚ PRIMÁTORA ING. MARIE KOUSALÍKOVÉ
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 300 + 675 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLONDRINA, 4 62,0 žk. Lucie Danišová TUHÝ BOJ   8 Pejšková Ivana, Ing. 77
2. TENNESSEE DANCER(GER), 4 54,0 žk. Petra Prenerová hlava   6 Pechát Theodor 120
3. ROSEBURN(FR), 4 50,0 žk. Jana Trňáková hlava   1 Drlík Jaroslav 70
4. AZTEKE(GER), 4 50,0 žk. Josef Mysliveček 1 1/4   9 Hurt Tomáš 80
5. EMIRHAN, 4 59,0 žk. Ondřej Velek kr.hlava   10 Kub Ivan 30
6. HA HA, 6 57,0 žk. Tomáš Jančo 1/2   5 Drlík Jaroslav 80
7. FLEURY(GER), 4 56,0 žk. Jozef Parigál 1 1/2   11 Török Dalibor 50
8. LEXUS, 4 58,0 žk. Jan Verner 1 3/4   3 Hurt Jiří 20
9. MAFIRA, 10 55,0 žk. Pavlína Honsová nos   7 Sýkorová Marcela, Ing. 100
10. CELINE, 3 61,5 žk. Libor Kubeš 4   2 Šatra Tomáš 60
Nestartovali: TULUM(FR)
Čas: 01:27,96, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-hlava-1 1/4-kr.hlava-1/2-1 1/2-1 3/4-nos-4

Majitel: Zahrad.tech.Honda-Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video

4. dostih, start 15:30
1164 CENA PRAŽSKÉ MUZEJNÍ NOCI 2009
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAIR FAME(IRE), 3 56,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   4 Luka Václav, Ing. 23
2. ALADAR, 3 57,0 Milan Zatloukal 2 3/4   8 Bekrová Gabriela 65
3. WANEXA, 3 55,0 Natalie Arendsen 4 1/2   9 Dvořák Karel, Ing. 45
4. EARLIEN, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka nos   6 Kub Ivan 23
5. PERLIČKA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář krk   2 Horová Oliva, Ing. 120
6. LENTILKA, 3 57,5 žk. Tereza Vašinová 3 3/4   1 Vašina Josef 290
7. PUNTANELA, 3 53,0 žk. Jan Verner 1 1/2   7 Török Dalibor 140
8. NOTRE DAME, 3 55,0 žk. Ondřej Velek 5   5 Chaloupka st. Jiří, Ing. 120
9. OCEANE, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 3 3/4   3 Kovačík František 140
10. HABITAT ONE, 3 57,0 žk. Jan Kratochvíl daleko   10 Kinský Pavel 280
Čas: 01:27,03, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-4 1/2-nos-krk-3 3/4-1 1/2-5-3 3/4-daleko

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Schmidt B.

Sankce: j.Zatloukal M.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)

video

5. dostih, start 16:00
1165 CENA MATOLD
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLOVEN HOOF(IRE), 3 54,5 ž. Václav Janáček V. LEHCE   4 Luka Václav, Ing. 27
2. HEAT SET(FR), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   2 Török Dalibor 21
3. BLACK(POL), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   5 Horáková Lenka 45
4. WONDER HORSE(IRE), 5 60,0 ž. René Koplík st. 3 1/4   8 Koplík Zdeno 50
5. KATANGO(GER), 5 60,0 ž. Jakub Pavlíček 4   3 Wolf Martin 100
6. RAMAR, 6 63,0 Milan Zatloukal 1/2   6 Bekrová Gabriela 85
7. STEP FORWARD(SLO), 5 60,0 ž. Radek Žalud 6   1 Kotásek Jaromír 120
Nestartovali: LENZIR
Čas: 01:24,28, Mezičasy: (35,29-24,12-24,88)
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/4-1 3/4-3 1/4-4-1/2-6

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Headon P.

Sankce: tr.Kotásek J. 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště (DŘ §330), ž.Pavlíček J. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316) Kůň č.4 CLOVEN HOOF(IRE) byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:30
1166 CENA FRANCES
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREZIOSO, 7 59,0 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ   10 Audy Renata 100
2. KAHILI KING(GER), 7 62,5 ž. René Koplík st. 1   13 Koplík Zdeno 80
3. CHERI HONEY, 3 56,5 ž. Václav Janáček 1 3/4   5 Bodlák Radim 30
4. NATTY DANCER, 7 62,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   11 Janda Jiří, MVDr. 30
5. NONCHALANCE, 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   1 Chaloupka st. Jiří, Ing. 77
6. APINOA, 3 52,5 Silvia Casanova krk   8 Piruch Jozef 120
7. IMPOSANT BIN, 7 57,5 Pavel Hlavatý 1 3/4   6 Vrba Pavel, Ing. 120
8. STEP FOR LIFE, 4 58,5 Milan Zatloukal krk   4 Zachovalová Kamila 55
9. CRAZY DANCER(GER), 4 57,5 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4   14 Wolf Martin 160
10. INNOWACJA(POL), 3 52,0 žk. Jan Verner kr.hlava   12 Zachrdla Jaroslav 240
11. SACRÉ COEUR, 5 58,5 ž. Ilona Hronová 1 3/4   2 Kučera Karel 250
12. FOLLOW THE RAINBOW, 6 52,5 am. Monika Krčová 9   7 Kotásek Jaromír 300
13. ANDALOUSE(GER), 5 61,0 ž. Jaromír Šafář 2   9 Vinklárek Vladimír 100
Nestartovali: NIGHTINSHINING(IRE)
Čas: 01:40,92, Mezičasy: (26,77-22,66-26,19-25,31)
Výrok: JISTĚ 1-1 3/4-1 1/2-1 1/4-krk-1 3/4-krk-2 1/4-kr.hlava-1 3/4-9-2
Maj. prémie:
15 000 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip
9 000 Kč (CHERI HONEY)Chanci-Valašsko
6 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Holčák F.-V.Karlovice

Sankce: ž.Koplík René 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)

video

7. dostih, start 17:00
1167 7. ČERVNOVÝ POHÁR TURF PRAHA, a. s.
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 3letí
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGE OF JAPE(POL), 3 59,0 ž. Jakub Pavlíček LEHCE   4 Holčák František 16
2. DEKOLT(POL), 3 57,0 Pavel Hlavatý 3 1/4   5 Hurt Tomáš 110
3. ESO(USA), 3 58,0 ž. Liam Paul Keniry 1 1/4   10 Vítek Roman, MVDr. 70
4. MADANPOUR(IRE), 3 57,0 Milan Zatloukal 1 3/4   9 Šavujev Arslangirej 140
5. FAR PLAN(POL), 3 59,0 ž. Dušan Andrés 1   1 Wroblewski Grzegorz 100
6. FLAME RISK, 3 55,5 Silvia Casanova 3   3 Fedorowicz Vladislav 120
7. MOJITO, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1   11 Lisek Michal 160
8. LAMASAR(FR), 3 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   7 Koplík Zdeno 40
9. WARTHOG, 3 58,0 ž. Radek Žalud 3   6 Tůma Pavel 100
10. PERFECT MATE(POL*), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   2 Kinský Pavel 160
11. RIVER KWAI(GER), 3 58,0 ž. René Koplík st. 1   8 Koplík Zdeno 65
12. NEW WAVE(POL), 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 3/4   12 Zachovalová Kamila 100
Nestartovali: BATTLE HERO(GB)
Čas: 02:35,00, Mezičasy: (23,38-27-66-27,34-25,58-25,50-25,57)
Výrok: LEHCE 3 1/4-1 1/4-1 3/4-1-3-1-1 1/4-3-3 1/4-1-1 3/4

Majitel: Bača Palkovice, Trenér: Holčák František, Chov: POL-KAUFRING

Sankce: ž.Šafář odnětí licence na 20.6.1009 za nadměrné použití bičíku (DŘ §316) Kůň č.9 MADANPOUR(IRE) byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 17:30
1168 CENA KINOBUSU
Rovina IV.kat. - 2600 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PYŠNÁ PRINCEZNA, 5 60,5 žk. Jan Verner LEHCE   5 Vinklárek Vladimír 37
2. MOOLS, 4 59,0 ž. Martin Pišl 3 1/4   6 Fedorowicz Vladislav 100
3. CAZEERIHO(SWI), 5 58,5 Silvia Casanova 2 1/4   9 Popelka Stanislav 35
4. PIPISTRELLO(GER), 4 58,5 žk. Ondřej Velek kr.hlava   3 Růžičková Martina 30
5. VLÁSKA, 4 58,0 Milan Zatloukal 2   2 Hulínský Václav, MUDr. 50
6. IDEALIST(POL), 7 63,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava   1 Chaloupka Václav, Ing. 77
7. MAÁDID, 7 61,5 ž. Dušan Andrés 1   7 Papoušek ml. Jan 50
8. KORENBLOEM, 8 57,0 Natalie Arendsen 4   4 Bartoš st. Josef 140
Nestartovali: LAURILL
Čas: 02:50,59, Mezičasy: (15,18-22,04-26,73-29,27-25,88-25,73-25,78)
Výrok: LEHCE 3 1/4-2 1/4-kr.hlava-2-kr.hlava-1-4

Majitel: Staňka Uherčice, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Ševčík M.,Ing.
video


Dostihová komise: