home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2010 2009 2008 2007 2006 02.11.2008 CH 28.10.2008 SL 26.10.2008 CH 25.10.2008 PE 19.10.2008 CH 18.10.2008 MO 12.10.2008 PE 11.10.2008 PE 05.10.2008 CH 04.10.2008 BR 28.09.2008 CH 27.09.2008 MO 21.09.2008 CH 20.09.2008 LL 14.09.2008 CH 13.09.2008 PE 13.09.2008 TO 07.09.2008 CH 07.09.2008 SL 06.09.2008 MO 06.09.2008 KO 31.08.2008 CH 30.08.2008 BV 24.08.2008 MO 23.08.2008 PE 17.08.2008 KV 16.08.2008 KO 10.08.2008 MI 09.08.2008 MI 03.08.2008 KV 02.08.2008 BR 27.07.2008 AL 26.07.2008 MO 20.07.2008 KV 19.07.2008 KO 13.07.2008 TO 12.07.2008 MO 12.07.2008 SH 06.07.2008 KV 05.07.2008 KV 29.06.2008 CH 28.06.2008 PE 22.06.2008 CH 21.06.2008 NE 15.06.2008 LL 14.06.2008 PE 08.06.2008 CH 07.06.2008 MO 01.06.2008 CH 31.05.2008 SL 31.05.2008 BV 25.05.2008 CH 24.05.2008 PE 18.05.2008 CH 17.05.2008 BR 11.05.2008 CH 10.05.2008 MO 08.05.2008 PE 04.05.2008 CH 03.05.2008 PE 01.05.2008 LL 27.04.2008 CH 26.04.2008 SL 20.04.2008 CH 13.04.2008 CH 06.04.2008 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.08.2008 - Kolesa
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:15
1306 CENA PENZIONU KOLESA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LESLEY GREI, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   7 Bekrová Gabriela  
2. LINDAU, 3 63,0 am. Martina Luková 2 1/2   3 Luka Václav, Ing.  
3. STAŇKA, 4 52,0 žk. Jan Verner 5   8 Hurt Jiří  
4. FASTANLEY, 6 55,0 ž. Václav Janáček 4   4 Šimuni Peter, Mgr.  
5. HEATHER, 3 51,0 žk. Tomáš Vraj 5   2 Foukal Milan  
6. DAVE, 3 53,0 Petr Foret 1 1/4   6 Bartoš st. Josef  
7. STRÁNKA, 3 48,0 žk. Lucie Danišová 4 1/2   5 Bartoš st. Josef  
8. ALONG, 3 64,5 am. Jaroslav Fabris 2 daleko   1 Stašková Eva, Ing.  
Čas: 01:43,30, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/2-5-4-5-1 1/4-4 1/2-daleko

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Brett V.

Kůň č.1 ALONG ztratil na startu asi 5 délek Sankce: j.Foret Petr 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg (DŘ §326)



2. dostih, start 14:40
1307 CENA PŘÁTEL JEZDECKÉHO SPOLKU KOLESA
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TATANKA WEI, 6 53,0 Petr Foret JISTĚ   6 Horák František, MVDr.  
2. GALANTA, 3 50,0 am. Jana Nováková 1/2   1 Novák Antonín  
3. VLÁSKA, 3 56,5 Jakub Pavlíček 4 1/2   2 Hulínský Václav, MUDr.  
4. LEXUS, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   4 Hurt Jiří  
5. ENSTALL, 3 51,0 žk. Tomáš Vraj daleko   3 Derych Vladimír  
Nestartovali: LORD LIBERTY
Čas: 02:31,66, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-4 1/2-1/2-daleko

Majitel: Stáj Verner, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Verner Z.

Sankce: j.Foret Petr 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg (DŘ §326)



3. dostih, start 15:05
1308 CENA FIRMY JAROSLAV JIRÁŇ HLAVEČNÍK
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIM, 3 57,0 ž. Romana Neslerová V. LEHCE   8 Neslerová Romana  
2. SORDIA, 3 55,0 Vendula Korečková 5   1 Luka Václav, Ing.  
3. MARTINA(POL), 3 55,0 Petr Foret 3 1/4   6 Neslerová Romana  
4. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 3 57,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   9 Kinský Pavel  
5. MY TIGRESS(GER), 3 58,5 ž. Ilona Hronová 3 3/4   2 Fedorowicz Vladislav  
6. DICKINSONA, 3 57,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2   7 Szikora Pavel  
7. MATT, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   10 Matysík Zdeněk  
8. FANTASTIC WORLD(GER), 3 55,5 žk. Ondřej Velek 1 1/4   3 Růžičková Martina  
9. TAGHANA(GB), 3 57,5 ž. Martin Pišl 1 1/2   5 Fedorowicz Vladislav  
10. SETHI, 3 57,0 Jakub Pavlíček 15   4 Blecha Jan  
11. PERENA, 3 54,0 Josef Borč 3 1/2   11 Horák František, MVDr.  
12. CARNAL DANCE, 3 53,5 žk. Tomáš Vraj 14   12 Hanousek Ladislav  
Čas: 02:03,63, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-3 1/4-1 3/4-3 3/4-2 1/2-3/4-1 1/4-1 1/2-15-3 1/2-14

Majitel: Stáj Jana a spol., Trenér: Neslerová Romana, Chov: Desperado club a.s.-Berka

Na startu ztratili koně č.11 PERENA 5 délek a č.12 CARNAL DANCE 7 délek Poplatky: tr. Fedorowicz 1000 Kč pozdní hlášení změn u koní č.2 a č.5 (DU 16/4)



4. dostih, start 15:32
1309 CENA FIRMY ARGOS ELEKTRO a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARSY, 3 60,5 am. Soňa Seménková LEHCE   2 Seménka Zdeněk  
2. MARINUS, 3 64,5 Bohuslav Mátl 2 1/2   6 Novák Antonín  
3. SCORPIO, 3 67,5 žk. Josef Váňa ml. 3   10 Blecha Jan  
4. WESELA(POL*), 3 64,0 ž. Dušan Andrés hlava   1 Horáková Lenka  
5. VINNY POND, 3 63,0 Marcel Novák 13   7 Růžičková Martina  
6. DYGDAL(POL), 3 67,0 ž. Marek Stromský 7   5 Holčák Radek  
7. CHARLOTA, 3 65,0 ž. Jaroslav Brečka 20   8 Ševčík Miroslav, Ing.  
Z ELPHINO(POL), 3 63,5 Josef Sovka     9 Kinský Pavel  
Nestartovali: NESTOR, TALAMONE
Čas: 03:59,16, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/2-3-hlava-13-7-20

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Vanda V.

Sankce: tr.Ševčík Miroslav 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu (DŘ § 105)



5. dostih, start 16:02
1310 CENA SPOLEČNOSTI STŘECHMONT KÁRNÍK s.r.o. BÍLÉ VCHÝNICE
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGRA(POL), 4 61,5 Štěpánka Sedláčková JISTĚ   8 Sůrová Pavlína  
2. CHOMA(GER), 4 64,0 Lukáš Sloup 2   11 Koplík Zdeno  
3. AMARILA, 5 70,0 ž. Dušan Andrés 7   6 Chaloupka Václav, Ing.  
4. GRILIAS, 4 63,5 žk. Josef Váňa ml. 6   10 Váňa st. Josef  
5. MADELINA, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 10   2 Mimra Zdeněk  
6. GREEK SUN, 5 69,0 Josef Dušek hlava   1 Kejzlar Přemek  
7. SUPERSTITION(GER), 4 63,5 Josef Sovka daleko   9 Kinský Pavel  
Z MARILESS, 4 65,0 Lukáš Kasl     3 Koplík Zdeno  
Z MINELA, 4 64,0 Bohuslav Mátl     4 Novák Antonín  
PN DOBRODZIEJ(POL), 5 71,0 ž. Marek Stromský     7 Holčák František  
Nestartovali: PALMARE
Čas: 05:00,31, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-7-6-10-hlava-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: SK Golejewko


6. dostih, start 16:40
1311 CENA FIRMY J.BAREŠ ŘEZNÍK - JATKA LUŽEC NAD CIDLINOU
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JACUZZI(POL), 6 67,5 Josef Sovka JISTĚ   11 Blecha Jan  
2. WHISPER, 9 69,5 ž. Dušan Andrés 1 3/4   8 Horáková Lenka  
3. KOBUZ(POL), 6 65,0 žk. Josef Váňa ml. 1   12 Váňa st. Josef  
4. ALJAŠKA, 5 67,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   4 Novák Antonín  
5. GAWAIN, 6 64,0 Martin Liška 2   9 Hrudka st. Jaromír  
6. CIPÍS, 10 66,0 Libor Šimůnek 4 1/2   7 Luka Václav, Ing.  
7. RECTOR, 8 66,0 ž. Marek Stromský 8   6 Holčák Radek  
8. KILLWILLIE(IRE), 9 70,0 Marcel Novák 10   1 Vinklárek Vladimír  
9. HARRY THE BEAVER(IRE), 9 70,5 Štěpánka Sedláčková 7   3 Chaloupka Václav, Ing.  
ZN PORTO, 6 66,5 am. Tomáš Věchet     10 Chaloupka Václav, Ing.  
Nestartovali: LACJUM(POL), MONTERO(POL)
Čas: 06:33,45, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1-1 1/4-2-4 1/2-8-10-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (WHISPER)DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 000 Kč (ALJAŠKA)Jantar Bruntál
4 000 Kč (GAWAIN)Veronika

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: PKI S.A.

Poplatky: Stáj Dopa-Odložil 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.2 MONTERO (DU16/5)



7. dostih, start 17:13
1312 CENA SPOLEČNOSTI TEPOSTOP s.r.o., PŘELOUČ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D ILEX THE GREAT, 7 66,0 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ   6 Holčák Radek  
D LONGAR, 10 66,0 Zdeněk Matysík 2 daleko   5 Matysík Zdeněk  
D CHIPPENDALE, 6 64,0 Lukáš Sloup 14   7 Hurt Jiří  
1. GAPER, 5 63,5 Štěpánka Sedláčková 6   4 Theimer Milan, Ing.  
2. SHOW MUST GO ON, 8 63,5 Petr Tůma daleko   2 Vinklárek Antonín  
PN HANNIBAL JOSÉ, 5 68,0 ž. Jaroslav Myška     1 Theimer Milan, Ing.  
PN MILÁNO, 5 66,5 Bohuslav Mátl     3 Novák Antonín  
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-14-6-daleko

Majitel: Schmuchovi, Trenér: Theimer Milan, Ing., Chov: Schmuchová D.

Poplatky: Jezdecký oddíl Beňov 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č.2 SHOW MUST GO ON (DU 16/4) Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro nedodržení trati dostihu koňmi č.5 LONGAR, č.6 ILEX THE GREAT a č.7 CHIPPENDALE. DK protest projednala, uznala a koně č.5 LONGAR, č.6 ILEX THE GREAT a č.7 CHIPPENDALE diskvalifikovala (DŘ §429 b) Sankce: jezdci Sloup, Matysík 2 Z.a ž.Stromský po 500 Kč za neznalost trati dostihu (DŘ §364 a)



8. dostih, start 17:40
1313 CENA FIRMY LABEL KUTNÁ HORA
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYPHOON(GER), 5 65,5 Bohuslav Mátl JISTĚ   8 Kinský Pavel  
2. LAKAS, 4 63,0 žk. Josef Váňa ml. 2 3/4   3 Váňa st. Josef  
3. SILVER FLAG, 4 63,0 Marcel Novák 3   2 Janda Jiří, MVDr.  
4. ETIENNE(IRE), 7 65,5 Lukáš Kasl 6   6 Koplík Zdeno  
5. MADONNIA, 5 67,0 Luboš Urbánek nos   5 Papoušek ml. Jan  
Z A CRUYFF, 4 61,5 Josef Sovka     7 Kinský Pavel  
Z LUCKY GO(FR), 6 67,0 ž. Dušan Andrés     1 Mimra Zdeněk  
Nestartovali: ARCUM, HIERONYMUS
Čas: 04:08,76, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3-6-nos

Majitel: Vamar, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Herminghaus O.,Dr.



Dostihová komise: