home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2010 2009 2008 2007 2006 02.11.2008 CH 28.10.2008 SL 26.10.2008 CH 25.10.2008 PE 19.10.2008 CH 18.10.2008 MO 12.10.2008 PE 11.10.2008 PE 05.10.2008 CH 04.10.2008 BR 28.09.2008 CH 27.09.2008 MO 21.09.2008 CH 20.09.2008 LL 14.09.2008 CH 13.09.2008 PE 13.09.2008 TO 07.09.2008 CH 07.09.2008 SL 06.09.2008 MO 06.09.2008 KO 31.08.2008 CH 30.08.2008 BV 24.08.2008 MO 23.08.2008 PE 17.08.2008 KV 16.08.2008 KO 10.08.2008 MI 09.08.2008 MI 03.08.2008 KV 02.08.2008 BR 27.07.2008 AL 26.07.2008 MO 20.07.2008 KV 19.07.2008 KO 13.07.2008 TO 12.07.2008 MO 12.07.2008 SH 06.07.2008 KV 05.07.2008 KV 29.06.2008 CH 28.06.2008 PE 22.06.2008 CH 21.06.2008 NE 15.06.2008 LL 14.06.2008 PE 08.06.2008 CH 07.06.2008 MO 01.06.2008 CH 31.05.2008 SL 31.05.2008 BV 25.05.2008 CH 24.05.2008 PE 18.05.2008 CH 17.05.2008 BR 11.05.2008 CH 10.05.2008 MO 08.05.2008 PE 04.05.2008 CH 03.05.2008 PE 01.05.2008 LL 27.04.2008 CH 26.04.2008 SL 20.04.2008 CH 13.04.2008 CH 06.04.2008 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.06.2008 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 1.2 (tvrdá / Hard)
1. dostih, start 14:10
1173 Cena společnosti MICRONIX
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 5 63,0 Štěpánka Sedláčková JISTĚ   3 Šilhavý Ladislav 35
2. LADY JANE, 3 51,5 Šárka Pulpánová 1 3/4   8 Janda Jiří, MVDr. 22
3. LASECIA, 5 59,5 Josef Sovka 5   11 Kroutilík Jaroslav 60
4. CHERI POND, 3 53,0 Zuzana Vokálková 1 1/2   14 Bodlák Radim 60
5. RAMANA, 3 50,5 Ingrid Janáčková Koplíková 4   4 Slavíček Josef 65
6. FOXY(GER), 4 60,5 ž. Jan Rája 1/2   2 Růžičková Martina 70
7. VODARKA, 4 59,0 Jakub Pavlíček 1   7 Jelínek Zbyněk, Ing. 120
8. LAKYRA, 4 61,5 Milan Zatloukal 2 1/4   13 Neuberg Filip 80
9. KASIM, 3 54,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4   6 Kejzlar Přemek 150
10. PETER`S GLORY(POL), 3 53,0 Natalie Arendsen 5   9 Dvořák Karel, Ing. 150
11. PAN TAU, 3 52,0 Petra Výtisková 3 3/4   10 Bělka Martin 180
12. NEXTREME, 3 54,5 ž. Radek Žalud 8   1 Hurt Jiří 200
13. ENSTALL, 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   12 Derych Vladimír 180
14. LOOK, 4 58,5 žk. Jan Verner 5   5 Hurt Jiří 200
Čas: 02:24,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-5-1 1/2-4-1/2-1-2 1/4-1 1/4-5-3 3/4-8-1 1/2-5

Majitel: Stáj Rafan-Šilhavý, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Černý Miroslav

Poplatky: stáj Horse Farm Kroutilík 500 Kč ohlášenou změnu dresu (DU16/2)



2. dostih, start 14:32
1174 Steeplechasehejtmana Středočeského kraje
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CURATOR(POL), 4 62,5 Libor Šimůnek LEHCE   4 Luka Václav, Ing. 22
2. DUKÁTEK, 6 70,5 Marcel Novák 2   3 Nováková Gabriela 25
3. ETIENNE(IRE), 7 67,5 Lukáš Sloup 7   1 Koplík Zdeno 70
4. WHINNYS, 7 67,0 Milan Kos 4   9 Horová Oliva, Ing. 60
5. CRASH LADY(POL), 4 60,0 Josef Borč 10   11 Barbořík Jiří 100
6. RABINA, 7 65,5 Pavel Složil st. daleko   5 Havlíčková Zdena, Ing. 120
7. KALIETA, 7 67,0 Petr Syrový daleko   7 Hrudka st. Jaromír 100
ZN AROMATIK, 7 67,5 Luboš Urbánek     2 Brož Jiří 50
Nestartovali: DRAGOON, IMBIR(POL), MIG(GER*)
Čas: 04:43,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2-7-4-10-daleko-daleko

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Kůň č.10 MIG neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Sankce: j.Borč 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316), tr.Řezáčová výstraha za nepřipravenost koně č.10 MIG do dostihu (DŘ §411f)



3. dostih, start 15:16
1175 Handicap společnostiAC-T Servis s.r.o.
Rovina V.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLOKACE, 4 67,0 žk. Jan Verner TUHÝ BOJ   8 Hurt Jiří 60
2. SALANGA, 6 66,0 žk. Tomáš Vraj hlava   5 Bodlák Radim 30
3. LAKENTO, 3 58,5 ž. Radek Koplík 1 1/2   11 Bekrová Gabriela 120
4. GEDŽITKA, 4 57,5 Milan Zatloukal 1/2   3 Hurt Tomáš 60
5. ASCUM, 4 64,0 ž. Jan Rája 2 1/2   7 Hovadová Jana 40
6. TALAMONE, 3 62,0 ž. Jiří Chaloupka 3   10 Chaloupka Václav, Ing. 120
7. VLTAVAN, 9 62,5 am. Barbora Beňová 1 3/4   4 Špelda Lubomír 120
8. VÝRAZ, 6 62,0 Dagmar Jeníková, Mgr. hlava   12 Hanousek Ladislav 100
9. MONO PIŠTA, 3 60,5 Štěpánka Sedláčková 1/2   9 Šilhavý Ladislav 70
10. PICEA, 3 59,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   6 Bartoš st. Josef 140
Nestartovali: BEAUTY STAR, RACING
Čas: 01:02,70, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1 1/2-1/2-2 1/2-3-1 3/4-hlava-1/2-1 1/4

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef

Sankce: j.Jeníková Dagmar 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)



4. dostih, start 15:50
1176 Cena společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAMA, 2 57,0 Jakub Pavlíček JISTĚ   8 Vašina Josef 100
2. DABL, 2 58,0 ž. Radek Žalud 1 3/4   6 Hurt Jiří 21
3. RECHIALFA(POL*), 2 55,5 Helena Blažková 1 1/4   2 Váňa Tomáš 27
4. PRINCESS LENA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   3 Popelka Stanislav 45
5. JANICA, 2 55,5 Natalie Arendsen 3 1/4   7 Vítek Pavel 160
6. LENTILKA, 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   4 Vašina Josef 150
7. ZLATEXA, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   1 Vašina Josef 180
8. PERLIČKA, 2 56,0 ž. Ilona Hronová krk   5 Horová Oliva, Ing. 200
Čas: 01:04,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-2 1/2-3 1/4-2 1/2-1 3/4-krk

Majitel: Peinture naive - Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Nováková E.


5. dostih, start 16:20
1177 Steeplechase společnosti AZ COLOR ČR a.s.
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAPAJ, 7 68,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   4 Horáková Lenka 17
2. LABRADOR, 9 70,5 Josef Sovka 4   3 Špelda Lubomír 60
3. LATWING, 8 65,0 Ivan Siegl, Ing. 8   1 Chaloupka Václav, Ing. 70
4. CHIFF, 5 68,5 Marcel Novák 3 3/4   5 Nováková Gabriela 40
5. CHIPPENDALE, 6 65,0 žk. Vladimír Verner daleko   2 Hurt Jiří 150
Čas: 06:01,30, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-8-3 3/4-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.


6. dostih, start 16:51
1178 Cena Středočeského kraje
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMERICKÁ HVĚZDA, 4 60,0 ž. Ilona Hronová JISTĚ   3 Bekrová Gabriela 160
2. NATTY DANCER, 6 62,5 Šárka Pulpánová 1 1/2   1 Janda Jiří, MVDr. 25
3. RADOVAN, 10 61,0 ž. Jan Rája 4   10 Mimra Zdeněk 100
4. BORN SLIPPY(IRE), 5 63,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   12 Havlíčková Zdena, Ing. 30
5. FORTEX, 3 57,0 ž. Martin Knauer 3 1/4   7 Dvořák Karel, Ing. 80
6. CAZEERIHO(SWI), 4 61,0 ž. Dušan Andrés hlava   4 Popelka Stanislav 120
7. ARZEK, 3 53,0 Zuzana Vokálková 4   5 Bodlák Radim 300
8. SEKUNDANT, 3 57,0 Milan Zatloukal hlava   2 Neuberg Filip 100
9. MATEO(POL), 4 58,5 Petr Tůma 1 1/4   8 Suchánek Martin 120
10. TURIA(POL), 4 59,5 ž. Radek Koplík hlava   11 Hurt Tomáš 140
11. SUPERSTITION(GER), 4 59,0 am. Lenka Rájová 1   6 Kinský Pavel 400
12. LEARJET, 4 63,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   9 Bartoš st. Josef 100
Nestartovali: COSMÍNA, PYŠNÁ PRINCEZNA, SAPHENAH
Čas: 01:44,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-4-3/4-3 1/4-hlava-4-hlava-1 1/4-hlava-1-3 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (AMERICKÁ HVĚZDA)Elektroprof - Bekrová
6 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
4 000 Kč (RADOVAN)Mimra Matyáš a Tobiáš

Majitel: Elektroprof - Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Ševčík M.,Ing.

Kůň č.11 TURIA ztratil na startu cca 5 délek. Sankce: ž.Chaloupka J., ž Rája J a j.Tůma Petr po 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).



7. dostih, start 17:25
1179 Cena společnosti FOLSPOL s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MUJAHID(GB), 3 58,5 ž. Jan Rája BOJ   9 Machů Zdeněk 35
2. ANARCHISTA, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   2 Chaloupka Václav, Ing. 70
3. RECIUS, 3 57,0 Milan Zatloukal hlava   1 Neuberg Filip 40
4. JAKOBIN(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   7 Votava Jaroslav 35
5. CARBONIT, 3 59,0 Štěpánka Sedláčková 2   4 Šilhavý Ladislav 120
6. RENESANS(POL), 3 58,0 ž. Martin Knauer hlava   5 Dvořák Karel, Ing. 140
7. QUANTANAMERA, 3 56,0 Helena Blažková 1/2   6 Bartoš st. Josef 200
8. LUCIJEN, 3 54,5 am. Kateřina Sudová 1/2   11 Jelínek Zbyněk, Ing. 600
9. ROXALA, 3 54,0 Natalie Arendsen hlava   10 Dvořák Karel, Ing. 200
10. CANADIAN LADY, 3 56,0 Ingrid Janáčková Koplíková 3/4   3 Váňa Tomáš 150
11. LINDAU, 3 55,0 Vendula Korečková 2 1/4   8 Luka Václav, Ing. 70
12. RAMÍN, 3 54,5 am. Barbora Beňová daleko   12 Čapková Marcela 600
Nestartovali: JORCAN, LECTER, LEXUS
Čas: 01:48,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-hlava-2 1/2-2-hlava-1/2-1/2-hlava-3/4-2 1/4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Machů Zdeněk, Chov: Azienda Agricola R.C.di Corrodi Ribert

Z rozhodování dostihu byl vyloučen MVDr.Semaník z důvodu možného střetu zájmu na koni č.9 RABBIT MUJAHID. Do DK byl kooptován Ing.Pokorný M.



8. dostih, start 17:30
1180 Proutěné překážky společnosti Elektrizace železnic Praha a.s.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZATYN(POL), 4 65,5 Josef Sovka LEHCE   2 Blecha Jan 35
2. SILVERSTONE(GER), 7 68,5 ž. Jaroslav Myška 7   1 Baštová Pavlína, Ing. 25
3. GODEA, 4 61,5 Petr Tůma 1 1/2   12 Bělka Martin 60
4. KAREY, 5 65,0 žk. Zuzana Vašatová 7   7 Sýkorová Marcela, Ing. 600
5. ARCUM, 8 68,5 ž. Tomáš Hurt 8   9 Koplík Zdeno 140
6. SUN RAY, 4 70,5 Marcel Novák 3 3/4   8 Nováková Gabriela 70
7. LLOMBARDS, 5 70,0 Libor Sedlář hlava   6 Vašina Josef 160
8. HAPPYMENA, 7 65,0 Bohuslav Mátl 13   3 Jirátová Petra 70
Z ALL CZECH, 4 62,0 Štěpánka Sedláčková     11 Váňa Jaroslav, Ing. 100
Z MUSTAFA(GER), 5 67,0 Pavel Složil st.     4 Havlíčková Zdena, Ing. 140
Z POLISH MAGIC(GB), 8 66,0 Lukáš Sloup     13 Chaloupka Václav, Ing. 70
Nestartovali: DONÁT, INSTANTA, VANDORA
Čas: 03:38,40, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-1 1/2-7-8-3 3/4-hlava-13

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: SK Widzów-Tyszko K.

Kůň č.10 DONÁT neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Kůň č.4 MUSTAFA ztratil na startu nesčetné délky.




Dostihová komise: