home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2009 2008 2007 2006 2005 04.11.2007 CH 28.10.2007 CH 27.10.2007 PE 21.10.2007 CH 20.10.2007 MO 20.10.2007 SL 14.10.2007 PE 13.10.2007 PE 07.10.2007 CH 06.10.2007 BR 30.09.2007 CH 29.09.2007 MO 28.09.2007 TO 23.09.2007 CH 22.09.2007 LL 22.09.2007 CH 16.09.2007 CH 15.09.2007 PE 09.09.2007 CH 08.09.2007 MO 02.09.2007 CH 01.09.2007 KO 26.08.2007 CH 25.08.2007 PE 19.08.2007 MI 19.08.2007 MO 18.08.2007 MI 12.08.2007 KV 11.08.2007 BR 05.08.2007 KV 04.08.2007 KO 28.07.2007 BV 22.07.2007 AL 21.07.2007 MO 15.07.2007 KV 14.07.2007 KO 08.07.2007 MO 07.07.2007 SH 06.07.2007 KV 05.07.2007 KV 01.07.2007 LL 30.06.2007 PE 24.06.2007 CH 23.06.2007 NE 17.06.2007 KV 16.06.2007 PE 10.06.2007 CH 09.06.2007 MO 03.06.2007 CH 02.06.2007 BV 02.06.2007 SL 27.05.2007 CH 26.05.2007 PE 20.05.2007 CH 19.05.2007 BR 13.05.2007 CH 12.05.2007 MO 08.05.2007 PE 06.05.2007 CH 05.05.2007 PE 01.05.2007 LL 29.04.2007 CH 28.04.2007 RD 22.04.2007 CH 15.04.2007 CH 08.04.2007 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.05.2007 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 2.0 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:10
1041 Cena společnosti Brickfield
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHENAI, 3 56,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   4 Neuberg Filip 25
2. LEARJET, 3 61,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   8 Bartoš st. Josef 50
3. HURYKÁN, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 8   7 Hurt Jiří 100
4. NICE, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava   9 Uhl Jiří 50
5. MONDEO, 3 58,0 ž. Dušan Andrés krk   11 Popelka Stanislav 60
6. COLLEDARO, 3 57,0 Ingrid Janáčková Koplíková hlava   6 Růžičková Martina 35
7. GLEDSBOY(POL), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   12 Bekrová Gabriela 100
8. REDNIA, 3 54,0 Andrea Kopecká 7   2 Pokorný Antonín 110
9. GALILEO GALILEI, 3 58,0 Petr Tůma 2   1 Suchánek Martin 80
10. BOUQET, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   3 Růžičková Martina 110
11. CRASH LADY(POL), 3 54,0 Jiřina Andrésová 15   10 Bekrová Gabriela 80
ZN LINDGREN, 3 58,0 ž. René Koplík     5 Luka Václav, Ing. 70
Čas: 01:46,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-8-hlava-krk-hlava-2 1/4-7-2-1 1/4-15
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHENAI)Orling

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.5 LINDGREN ztratil v okamžilku startu jezdce.



2. dostih, start 14:40
1042 Steeplechase Elektrizace železnic Praha a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIRO, 7 68,5 Marcel Novák ZADRŽENĚ   7 Nováková Gabriela 50
2. DOBRODZIEJ(POL), 4 67,0 ž. Radek Havelka daleko   10 Holčák Radek 20
3. RESERL(GER), 5 70,5 am. Josef Váňa ml. 20   9 Koplík Zdeno 30
4. GERONNA, 6 68,5 Josef Borč 5   1 Barbořík Jiří 60
5. NEW TIGER(GER), 5 71,0 ž. Václav Luka 2, Ing. daleko   6 Luka Václav, Ing. 40
Z KLEIDON, 7 69,5 Luboš Urbánek     4 Urbánek Luboš 80
ZN RUBINI, 4 63,0 Barbora Málková     12 Růžičková Martina 120
Z LAKI, 9 71,0 ž. Josef Bartoš     13 Horová Oliva, Ing. 80
Nestartovali: ARGUN, CAPOTKA, EVRON, LABRADOR, YORK MASTER
Čas: 04:38,10, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-20-5-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (GIRO)Final s.r.o.Příšovice

Majitel: Final s.r.o.Příšovice, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Škréta Č.

Koně č. 2 ARGUN a č. 5 LABRADOR nestartovali z důvodu neabsolvování zkušebního skoku. (DŘ § 335)



3. dostih, start 15:05
1043 Memoriál Václava Špačka
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí
15000 Kč (7500 - 3400 - 2300 - 1000 - 800)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GERMILL, 3 58,5 ž. René Koplík TUHÝ BOJ   8 Luka Václav, Ing. 70
2. PROXIMUS, 3 58,0 ž. Radek Koplík kr.hlava   4 Uhl Jiří 60
3. HAMILLPOND, 3 55,5 Šárka Pulpánová 4   9 Janda Jiří, MVDr. 70
4. TRAVIATA, 3 57,5 ž. Dušan Andrés 3/4   2 Andrés Josef 35
5. FORMÁCIUS, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   5 Chaloupka Václav, Ing. 100
6. DENEB, 3 59,0 ž. Václav Janáček 3   6 Piruch Jozef 17
7. LESLEY GREI, 3 54,0 Jiřina Andrésová 9   3 Bezstarosta Zdeněk 100
8. STAŇKA, 3 57,0 žk. Lucie Veselá 8   7 Hurt Jiří 100
S FERGANA, 3 56,5 ž. Romana Neslerová     1 Dvořák Karel, Ing. 70
Čas: 01:47,40, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-4-3/4-3 1/4-3-9-8

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Jantar Bruntál

Kůň č. 7 STAŇKA ztratil na startu cca 15 délek. Sankce: Tr Luka2 V. 200 Kč - pozdní příchod koně č. 8 GERMILL do paddocku. (DŘ § 332)



4. dostih, start 15:36
1044 Handicap Společnosti silnice Jičín
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 375 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVERSTONE(GER), 6 60,5 ž. Martin Srnec JISTĚ   9 Baštová Pavlína, Ing. 180
2. PORTAGE, 6 58,0 ž. Jaroslav Kovařík 1 3/4   5 Hulínský Václav, MUDr. 50
3. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 4 52,0 Jiřina Andrésová 1 3/4   2 Chaloupka st. Jiří, Ing. 60
4. RED`N CLASSY, 4 55,5 Natalie Arendsen 3/4   3 Neuberg Filip 30
5. LOGISTIKA, 6 58,0 Ingrid Janáčková Koplíková 2   7 Kantek Miroslav 40
6. SHALOM, 5 61,5 ž. Josef Bartoš krk   6 Bartoš st. Josef 60
7. LANNA, 4 57,0 ž. Dušan Andrés 3 3/4   1 Andrés Josef 150
8. KORENBLOEM, 6 62,0 ž. Václav Janáček 9   4 Voršilková Helena, Ing. 100
9. AMARILA, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 12   8 Chaloupka Václav, Ing. 80
Čas: 02:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 3/4-3/4-2-krk-3 3/4-9-12

Majitel: Statek Stráž-Vraná, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Garske H.


5. dostih, start 16:05
1045 Cena pískovny Otradovice
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLIGARCH(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   3 Popelka Stanislav 100
2. NATTY DANCER, 5 58,0 ž. Václav Janáček krk   8 Janda Jiří, MVDr. 30
3. SIKKIM, 4 59,0 ž. Jan Rája 3 1/4   1 Lauterbach Jaroslav, Ing. 25
4. VODORYS, 5 58,0 ž. René Koplík 7   4 Neuberg Filip 80
5. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   7 Šilhavý Ladislav 50
6. LASCAR, 11 58,0 ž. Martin Srnec 1/2   12 Váňa Tomáš 70
7. MOONRAIN, 4 58,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   11 Lisek Michal 70
8. SPREECLUB(POL), 4 56,5 Zuzana Vokálková 4   10 Holčák František 130
9. ZAWOJA(POL), 4 56,0 Josef Sovka 6   6 Horáková Lenka 180
10. CHEERS FOR CHIARA, 4 57,0 Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4   5 Růžičková Martina 100
11. TARLOW, 6 57,0 Petr Tůma 1 1/4   13 Okleštěk Miloslav 150
DD PIGO, 4 55,5 Jiřina Andrésová daleko   2 Chaloupka st. Jiří, Ing. 150
Nestartovali: BALASHI(USA), NORELLO(GER), RENESH
Čas: 01:48,70, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-3 1/4-7-2 3/4-1/2-2 1/4-4-6-2 1/4-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
6 000 Kč (SIKKIM)Stáj Jeso
4 000 Kč (VODORYS)Orling

Majitel: Stajňa Corinne SK, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Brennan Liam

Poplatky: stáj Stáj Jeso 200 Kč - změna barvy čapky. (DU čl.15/3)



6. dostih, start 16:40
1046 Prvomájová Steeplechase Charvát Group
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANDARINO, 6 68,0 ž. Tomáš Hurt V. LEHCE   10 Popelka Stanislav 80
2. MÁRFY, 6 68,0 Petr Kříž 2 1/2   1 Kubátová Jana 120
3. NUMERO DUE(POL), 6 68,0 ž. Radek Havelka 5   2 Holčák Radek 50
4. TERESINA(GER), 5 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. 6   9 Luka Václav, Ing. 70
5. SIXTEEN(FR), 7 66,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4   11 Váňa st. Josef 17
6. ISAR(GER*), 6 68,0 Zdeněk Řezáč hlava   6 Řezáčová Jana 160
7. ZENGI, 9 68,0 ž. Dušan Andrés 4   5 Horová Oliva, Ing. 60
8. POTENZO(IRE), 9 68,0 Bohuslav Mátl 8   3 Růžičková Martina 120
9. LANABAA(FR), 6 68,0 Radek Koplík 9   7 Koplík Zdeno 100
PN STÁZKA, 6 66,0 Lukáš Kasl     4 Olehla Čestmír, MVDr. 110
ZN VAJGARA, 8 66,0 Libor Sedlář     8 Koplík Zdeno 120
Z MR LAND, 8 68,0 am. Josef Váňa ml.     12 Váňa st. Josef 60
Z LETNÍ HROM, 7 68,0 ž. Jaroslav Myška     13 Myška Jaroslav 70
ZN ALBARINO(GER), 5 68,0 Josef Vašina     14 Růžičková Martina 120
Čas: 05:49,90, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/2-5-6-2 1/4-hlava-4-8-9
Maj. prémie:
20 000 Kč (MANDARINO)Hvozd-Popelka-Hanák
12 000 Kč (MÁRFY)Maty-Kubátová&DS

Majitel: Hvozd-Popelka-Hanák, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.


7. dostih, start 17:10
1047 Memoriál Josefa Sloupa
Rovina V.kat. - 2200 m, cena, 3letí
15000 Kč (7500 - 3400 - 2300 - 1000 - 800)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARATONY, 3 58,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   2 Bekrová Gabriela 70
2. VANDORA, 3 54,5 Vendula Korečková 3/4   3 Sýkorová Marcela, Ing. 80
3. LIMETKA, 3 57,0 Patrick Mathers 1 3/4   5 Luka Václav, Ing. 100
4. PENSA COLA, 3 57,0 ž. Martin Srnec 1/2   7 Hurt Tomáš 17
5. LAKOMEC, 3 59,5 ž. Dušan Andrés 8   4 Dvořák Karel, Ing. 35
6. GAJÁN, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3   6 Horák František, MVDr. 80
7. ASISTENT, 3 58,5 ž. Radek Koplík 10   1 Hurt Jiří 100
Čas: 02:27,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-1 3/4-1/2-8-3-10

Majitel: Gemini-Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Srnec Martin 500 Kč - tísnění v průběhu dostihu. (DŘ § 364c)



8. dostih, start 17:40
1048 PP Elektizace železnic Praha a.s.
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCULUS, 4 67,0 ž. Václav Luka 2, Ing. LEHCE   8 Luka Václav, Ing. 35
2. TRIAS(POL), 4 65,0 ž. Radek Havelka 3   2 Holčák Radek 25
3. RICHEST VEIN(IRE), 8 70,5 Lukáš Sloup 12   13 Hulínský Václav, MUDr. 80
4. LISBOA, 4 65,0 ž. Josef Bartoš 7   11 Bartoš st. Josef 80
5. SABIR, 4 63,0 am. Josef Váňa ml. 1 1/4   12 Koplík Zdeno 50
6. CALYBOS, 9 68,0 Josef Sovka daleko   6 Bielík Pavel, Ing. 150
Z SATÉN, 10 68,0 Bohuslav Mátl     1 Chaloupka st. Jiří, Ing. 50
ZN FERRERO(GER), 7 68,0 am. Lukáš Neuvirt     3 Neuvirt Konrád 80
Z RYBANA, 4 63,0 žk. Vladimír Verner     4 Olehla Čestmír, MVDr. 110
Z SEMANTIC, 6 68,0 Petr Kříž     5 Kříž Petr 110
Z TAMMYJOOM, 6 70,0 Luboš Urbánek     7 Špelda Lubomír 120
Nestartovali: MILLIE(GER*), SUEZ
Čas: 03:55,60, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-12-7-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LUCULUS)Stáj Luka-Mandak

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Desperado club a.s.-Berka



Dostihová komise: